Klub mi³o¶ników turystyki kamperowej - CamperTeam

W³ochy - W³ochy wschodnie wybrze¿e okolice Padwy, Ferrary etc

Malina126N - 2018-07-23, 10:27
Temat postu: W³ochy wschodnie wybrze¿e okolice Padwy, Ferrary etc
Witajcie¿ Braci Kamperowa wybieramy siê do W³och i chêtnie zajmiemy miejsce na ciekawym kempingu nad morzem na wschodnim wybrze¿u w okolicach Padwy, Ferrary, poszuka³em chwile ale ciê¿ko co¶ wybraæ, tak¿e proszê o jakie¶ sugestie je¶li kto¶ ma mi³e do¶wiadczenia z kempingów w tych okolicach, podkre¶lê, ¿e wyjazd z psem, liczê na Was, bo 2 lata temu dosta³em namiar na rewelacyjny kemping na cyplu naprzeciwko Wenecji gdzie koszt pobytu mnie wyniós³ 50 eur za dobê dla 4 osób i psa i ¶wiadomie mogê go poleciæ.
Zbynek - 2018-07-23, 21:21
Temat postu: Re: W³ochy wschodnie wybrze¿e okolice Padwy, Ferrary etc
Malina126N napisa³/a:
Witajcie¿ Braci Kamperowa wybieramy siê do W³och i chêtnie zajmiemy miejsce na ciekawym kempingu nad morzem na wschodnim wybrze¿u w okolicach Padwy, Ferrary, poszuka³em chwile ale ciê¿ko co¶ wybraæ, tak¿e proszê o jakie¶ sugestie je¶li kto¶ ma mi³e do¶wiadczenia z kempingów w tych okolicach, podkre¶lê, ¿e wyjazd z psem, liczê na Was, bo 2 lata temu dosta³em namiar na rewelacyjny kemping na cyplu naprzeciwko Wenecji gdzie koszt pobytu mnie wyniós³ 50 eur za dobê dla 4 osób i psa i ¶wiadomie mogê go poleciæ.


Teraz to szukaj jakiegokolwiek kempingu z wolnymi miejscami. Ju¿ jest du¿o za pó¼no na przebieranie w ofertach. My jedziemy do https://www.campingtahiti.com/en-gb/home-en jeszcze niedawno miejsca by³y, mo¿esz sprawdziæ.

Malina126N - 2018-07-30, 12:47

Dzieki za namiar, bo kemping fajny, ale ju¿ na wstepie mozemy miec problem, bo mamy psa ponad 50cm wzrostu:-(, pytanie czy 62 cm w k³êbie to du¿o za duzo, czy nie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group