Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Indywidualne - Wakacje 2019 Adriartyk z Motorówką ktoś poważnie chętny.

bartxt1 - 2018-09-11, 21:29
Temat postu: Wakacje 2019 Adriartyk z Motorówką ktoś poważnie chętny.
Choć do przyszłych wakacji temat bardzo odległy,to wymyśliłem sobie taki plan by kolejny raz Adriatyk oglądać już nie tylko z brzegu. Mam wiec zamysł by pojechać tam z motorówką.







Niestety.. Nie zamierzam fundować mojemu dziadkowi ponad tonowego plecaka na hak,przy takiej odległosci :stop:
Dlatego proponuję komuś kto ma silniejszego kampera i dźwignie ten plecak oraz uzna temat za interesujący :lol: wspólne wakacje z wykorzystaniem mojego pokładu. :wyszczerzony:
Kierunek najchętniej Czarnogóra rejon zat. Kotorskiej ale to temat do domówienia
Zainteresowanych zapraszam na priv

Złotoradcom lub szydercom z góry mówię: Nie silcie sie na komentarze. Dziękuję :-/

sweetek - 2018-09-12, 12:14

A nie rozsądniej do przyszłych wakacji wymienić silnik na 2,8 i jechać spokojnie tam gdzie chcesz?? To jeszcze kupa czasu
tom-cio - 2018-09-12, 17:21

Ja bym sie moze pisal. Moj 2,8 jak ma 2 tony na haku(przyczepa dluzyca zaladowana wiezba dachowa :-P ) to bez problemu sie rozpedza. Patent motorowodny sie robi. Sprecyzuj date co znaczy dla Ciebie wakacje. Boka kotorska z motorowki mogla by byc bardzo ok :mrgreen:
bartxt1 - 2018-09-12, 19:14

Cytat:
A nie rozsądniej do przyszłych wakacji wymienić silnik na 2,8 i jechać spokojnie tam gdzie chcesz?? To jeszcze kupa czasu


Jasne że najrozsądniej. Tylko że znaleźć pewne kompletne 2,8 idTD to jak szukanie igły w stogu siana lub bardziej obrazowo suchego campera z lat 80 :roll:
Dodatkowo przekładka ,przeróbki to kolejne tysiące złotych. I jak sie nie obejrzysz wyjdzie 5-6 tyś zl :-/
Te pieniążki wole spożytkować na inne potrzeby lub przeznaczyć na wakcje :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group