Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Cafe Jazz Festival Radom 2019 - Cafe Jazz Festiwal Radom 2019 DYSKUSJA

kalinin - 2019-03-12, 22:48
Temat postu: Cafe Jazz Festiwal Radom 2019 DYSKUSJA
Zapraszam do dyskusji o festiwalu i Zlocie CT
CORONAVIRUS - 2019-03-12, 23:16

Chciałbym tam w końcu kiedyś dojechać bo ciągle coś się dzieje w terminie Radomia :(
janusz - 2019-03-13, 10:56

MECENAS napisał/a:
bo ciągle coś się dzieje w terminie Radomia

To przy okazji dziania się, w zeszłym roku przy powrocie z Radomia wstąpiliśmy na Ogólnopolskie Święto Papryki. Nie wiem jak w tym roku ale w zeszłym była wystawa producentów papryki, kiermasz i występy artystyczne. Nawet było gdzie na parkingu zatrzymać się kamperem.
https://goo.gl/maps/u2Cras2cgi82

Kotek - 2019-03-13, 11:08

Może jakieś zdjęcia warto wstawić, chętnie zobaczę. :kwiatki:
janusz - 2019-03-13, 14:38

Kotek napisał/a:
Może jakieś zdjęcia warto wstawić, chętnie zobaczę. :kwiatki:

Ale zdjęcie czego? Święta Papryki?
Nie mam. Złapało nas z zaskoczenia kiedy jechaliśmy do domu w niedzielę. Zobaczyliśmy plakat i skręciliśmy z ciekawości. Zakupiliśmy trochę papryki i pojechaliśmy dalej. Występować miał chyba Marcin Daniec i całkiem wieczorem BAJM, ale nie chciało nam się czekać, jazz nas zmęczył. :haha:

lepciak - 2019-03-13, 20:17

Święto papryki bez święta jest corocznie we wrześniu w Berekfurdo a właściwie to w całych Węgrzech. Corocznie wozimy stamtąd zaopatrzenie dla naszych znajomych.
koko - 2019-03-13, 20:42

lepciak napisał/a:
Święto papryki bez święta jest corocznie we wrześniu w Berekfurdo a właściwie to w całych Węgrzech. Corocznie wozimy stamtąd zaopatrzenie dla naszych znajomych.

Węgierska papryka pod radomskiej do pięt nie sięga :spoko

Tadeusz - 2019-03-13, 20:47

Ej, chłopcy! Aleście spapryczyli ten jazzowy wątek. :bajer
Świstak - 2019-03-13, 22:46

Heeeej!!!

W tym roku jadę! muszę wreszcie potańczyć z Halinką!!!

Mirek pokazał mi kilka filmików na stronie http://cafejazz.eu/ i jestem ugotowany...

O czym tu dyskutować? trzeba pojechać, zobaczyć, potańczyć a później dziękować a nie dyskutować...

KrzySówka - 2019-03-14, 08:15

Lista już jest ale komu i gdzie nalezy wpłacić :bigok
Kicio - 2019-03-16, 01:36

Zapraszam do wysyłania zgłoszeń na Zlot Cafe Jazz Festival na adres zkocinski@interia.pl lub kamper@cafejazz.eu
Po otrzymaniu informacji zwrotnej, załoga zostanie wpisana na listę zlotową. Następnie w terminie 21 dni od zgłoszenia proszę o uiszczenie opłaty za zlot według cennika na podane konto Stowarzyszenia Cafe Jazz Festival z dopiskiem Zlot.
Przypominam o podaniu przy przelewie : imię nazwisko i obowiązkowo nick z forum Camperteam.
Pozdrawiam Zenek.

kalinin - 2019-04-19, 13:30

Zapraszam na stronę Cafe Jazz Festival Radom 2019, gdzie są linki do wykonawców, którzy wystąpią już na pewno w 2019 roku.
KrzySówka - 2019-04-29, 08:23

Super :wyszczerzony: już nie możemy się doczekać tej wspaniałej imprezy :spoko
kalinin - 2019-06-12, 10:15
Temat postu: Jak zrobić festiwal?
Jest tylko jeden sposób na zrobienie festiwalu:
wstajesz rano z łóżka, ubierasz się, zakładasz buty, wychodzisz z domu i robisz festiwal. Innych sposobów nie ma. Niestety ma czegoś takiego, jak książki o organizacji festiwali, nie ma szkół i kursów ich organizowania. Wszyscy organizatorzy, z którymi rozmawiałem, pewnego dnia obudzili się i stwierdzili, że zrobią festiwal. Musieli się po drodze wszystkiego sami nauczyć. Przez to właśnie czasem bywa ciężko. Ale warto przez tę drogę przejść by zobaczyć efekt końcowy. Co do samej organizacji to najważniejszy jest pomysł, a później realizacja, wybór terenu, na którym dziać się będą imprezy plenerowe. Całość musi być zaprojektowana tak, żeby ludzie mogli swobodnie się poruszać po terenie. Organizator festiwalu, musi dbać o to, aby jego publiczność miała komfort dotarcia do każdego miejsca. Poza tym ważne jest by mieć firmę ochroniarską, której część z nich całkowicie nie widocznych dla uczestników. Ochrona na festiwalu musi działać tak, aby ludzie nie czuli przez cały czas, że ona jest. Taka jest główna zasada ochrony. Są oczywiście przepisy regulujące sprawy ochrony i tak np. ochroniarze w odpowiedniej ilości muszą być oznakowani, tak by uczestnicy w momencie gdy potrzebują ich pomocy mogli ich znaleźć. Kwestia logistyki, to druga po bezpieczeństwie najważniejsza sprawa. Festiwale są świetnym sposobem na promocję miasta. Nawet jeśli współpraca między organizatorem a władzami regionu się nie układa (np. ze Starostwem w Radomiu). Jeśli reklamuje się przykładowo Międzynarodowy Cafe Jazz Festiwal w Radomiu to jest to już samo w sobie jest promocją miasta. Idealnie, wręcz symbiotycznie jest, jeśli festiwal z miastem dogaduje się. Po pierwsze wiadomo, że potrzebne jest zaangażowanie finansowe miasta i ono także może się przejawiać na różne sposoby. To może być bezpośrednia dotacja na konto stowarzyszenia, czy instytucji współorganizującej festiwal ( współpraca z MOSiR). Z punktu widzenia miasta najważniejsze, żeby była promocja festiwalu, a co za tym idzie samego miasta. Naturalnie poziom tego festiwalu też musi być odpowiedni, aby ci, którzy tu przyjadą poczuli, że brali udział w dobrze przygotowanej imprezie. Dodatkowy sposób na pomoc jest taki, że miasto udostępnia swój teren i ogradza go. Ważne, żeby w Urzędzie Miejskim byli urzędnicy, którzy zgadzają się, że idea, którą budujemy jest słuszna i przynosi miastu korzyść. Tu składam ukłon w kierunku Mateusza Tyczyńskiego Dyrektora Kancelarii Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego, który objął CJF honorowym patronatem.

Jak dotrzeć do potencjalnego odbiorcy?
Standardowe środki promocji, jak plakaty, ulotki, zaproszenia, identyfikatory dla uczestników i wykonawców opracowuje i wydrukuje „dumny sponsor Festiwalu” -Studio KK z Radomia. (szczególne podziękowania dla Tomasza Kochanowskiego) . W tym roku nowością Cafe Jazz Festiwal będzie loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Studio KK wydrukowało 1000 numerowanych zaproszeń, z regulaminem loterii oraz programem festiwalowym, które w dniu 17-go sierpnia od godziny 21 na scenie głównej wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych związanych z kawą - z nagrodą główną automatycznym ekspresem do kawy o kilkutysięcznej wartości.
Oczywiście licząc cały czas na poszerzenie publiczności, organizujemy Paradę Nowoorleańska w Centrum Miasta w strojach z lat dwudziestych i trzydziestych oraz prezentacjami pojazdów zabytkowych. Chcemy aby te działania dotarły do jak największej liczby osób. Zaproszenia na CJF i losowanie wręczane będą przez atrakcyjne dziewczyny z zespołów występujących na CJF , co ułatwi bezpośrednie dotarcie do potencjalnego uczestnika festiwalu i zbudowanie z nim pozytywnych relacji.
W moim pojęciu nie ma czegoś takiego jak festiwal moich marzeń. Ze mną jest tak, że gdy już widzę, że festiwal się udaje, to i tak jestem niezadowolony. Wiem, że powinienem był go zrobić lepiej. To dramat, bo ja niestety nigdy nie osiągam samozadowolenia z pracy. To powoduje, że pracuję, pracuję i jeszcze więcej pracuję. Wszystko poprawiam i staram się optymalizować. Gratuluję wszystkim organizatorom, którzy osiągnęli samozadowolenie. Ja niestety do nich się nie zaliczam – jestem bardzo krytycznie nastawiony do swojej roboty. Radom zdał sobie już sprawę, że żaden urzędnik nie wymyśli kampanii promocyjnej Radomia. Dlatego urzędy miejskie skazane są na takich potworów jak ja, którzy do nich chodzą, nalegają, „terroryzują” i przekonują do podpisywania różnych umów. Z czasem na szczęście robi się z tego symbioza i wszyscy się do siebie przyzwyczajają. Potem każdy już wie, co kto robi, na co kogo stać i jakich rezultatów możemy się spodziewać.
Uważam, że w Radomiu jest dużo ciekawych propozycji kulturalnych ale Cafe Jazz Festiwal połączony z Międzynarodowym Zlotem Kamperów jest w tej części Europy jedynym tego typu wydarzeniem na taką skalę. Jesteśmy międzynarodowi nie tylko z nazwy. Ludzie z zagranicy przyjeżdżają tutaj na własny koszt. Ja nie wysyłam im zaproszeń, nie płacę im za przelot i hotel, nie zapewniam nic z wyjątkiem wolnego wstępu na wszystkie wydarzenia Cafe Jazz Festiwal.

daro35 - 2019-08-16, 20:51

A czy jakbym gdzieś jutro przelatywał obok to mogę zalecieć na noc.
slawwoj - 2019-08-16, 21:59

Jasne. Przecież w Radomiu jest lotnisko.
daro35 - 2019-08-17, 21:09

Będę koło 22,nie będzie problemu
La Digue - 2019-08-19, 00:29

Wielkie podziękowania organizatorom Cafe Jazz Festiwal, a w szczególności za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu oraz ogrom włożonej pracy całej PIĄTCE KICIÓW i ich współpracowników.
Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy.

aviator - 2019-08-19, 05:34

Wczoraj była krótka relacja w tvn24 :kawka:
Świstak - 2019-08-19, 08:40

I my przyłączamy się do podziękowań.
Fantastyczna organizacja zlotu i niezapomniane doznania muzyczne... Ciężko coś więcej powiedzieć, bo zwyczajnie brakuje słów. Absolutnie najwyższy poziom światowy oferowanej strawy dla duszy oraz całkowite zaangażowanie organizatorów zlotu dbających o część cielesną zapewniło niezapomniane wrażenia i całkowity relaks. Nie wiem tylko komu dziękować za idealną pogodę...

Dziękujemy ślicznie i do zobaczenia za rok!!!




https://echodnia.eu/radomskie/trwa-czwarta-edycja-cafe-jazz-festival-w-radomiu-jakie-atrakcje-przed-nami/ar/c1-14356355

http://pollyana.nazwa.pl/...wal-radom-2019/

STRUSIE - 2019-08-19, 10:25

My też dziękujemy organizatorom . :bukiet:
Było bardzo ciekawie , dużo się działo, dużo dobrej muzyki , nudy nie było .
Zlot kamperowy liczny , nasz Zenek i jego ekipa włożyli ogrom pracy i serca dla nas , za co bardzo im dziękujemy :kwiatki:
Byliśmy na Cafe-jaz-festival- Radom pierwszy raz ale chcielibyśmy - nie ostatni.

Rav - 2019-08-19, 10:40

Jeszcze raz gorące podziękowania. Zenek z familią robił rewelacyjną robotę i to było widać. Świetna organizacja i zaangażowanie. Byliśmy pierwszy raz i wiemy, że było warto. Tak trzymać!

Oczywiście wyróżnić trzeba także Mirka Kalinina, który po drugiej stronie płotu organizował Festiwal. Dobry pomysł, świetne wdrożenie.

zibikruk - 2019-08-19, 11:37

Zlot był wspaniały dzięki Joli i Zenkowi KICIO'M wraz z rodziną, MIrek Kalinin zapewnił strawę duchową.
Bardzo dziękujemy. :bukiet:

krimar - 2019-08-19, 12:17

W TVN24 pokazali wczoraj Tadeusza w żółtym kapeluszu
Stenia i Jurek - 2019-08-19, 16:11

Wielkie podziekowania dla Mirka Kalinina za organizację i duchowe przygotowanie :kwiatki: ,oraz dla Joli,Zenka i całej ekipie która była przebrana za Jaskiniowców :roza: .Do zobaczenia za rok. :bigok : :bigok :bigok
kalinin - 2019-08-19, 16:27



Wywiad w radiu - https://www.cozadzien.pl/...ia-rekord/58416
Zdjęcia z festiwalu - https://echodnia.eu/radomskie/trwa-czwarta-edycja-cafe-jazz-festival-w-radomiu-jakie-atrakcje-przed-nami/ga/c1-14356355/zd/37999367
http://pollyana.nazwa.pl/...wal-radom-2019/
https://zebrra.tv/wydarzenia/2019/08/14/w-piatek-czwarty-raz-rusza-cafe-jazz-festiwal/
https://www.youtube.com/watch?v=ugV89XKwvh4
https://www.youtube.com/watch?v=iJtXC07Z7fY
https://www.youtube.com/watch?v=lEzci81-N3M

SZEJK - 2019-08-19, 22:47

Dziękuję całej ekipie organizatorów za cudownie spędzony czas, Wasze pomysły przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
Byliśmy pierwszy raz i jak pozwolicie to za rok też chcemy być. :szeroki_usmiech

Kicio - 2019-08-20, 00:16

IV Festiwal Cafe Jazz i Zlot w Radomiu to już wspomnienie.
Jako organizatorzy chcielibyśmy bardzo podziękować uczestnikom Zlotu za godną postawę , obecność na koncertach , uczestnictwo w przygotowanych atrakcjach , stroje na Paradzie a przede wszystkim za wspaniałą zabawę i mnóstwo dobrego humoru .
Dla takich Zlotowiczów warto było ponieść trud związany z przygotowaniem spotkania.
Teren Festiwalu i zlotu opustoszał. Zniknęła scena , ogrodzenie , toalety itp.
Wszystko wygląda jakby tu się nic nie wydarzyło.
A jeszcze wczoraj działo się wiele....
Chciałem gorąco podziękować załogom MK Ala i Mirek , Oliko Danusia i Olek , mojej rodzince , Krzysiowi Camelkowi oraz przyjaciołom z innych załóg za pomoc , zaangażowanie , ciężką pracę podczas Festiwalu i Zlotu .
Dziękujemy sponsorom : Mirkowi , Andrzejowi , załogom Buzia ,Bączek , Koko za wsparcie w zakupie nagród i poczęstunków , a także Asi oraz Jackowi za poprowadzenie wycieczki autokarowej , rowerowej .
To dzięki takim osobom mogliśmy zorganizować całe przedsięwzięcie.
Pozdrawiam Jola i Zenek (kicio)

kalinin - 2019-08-20, 07:52

Nagrodę w losowaniu jazzowej kawiarki 2019 odebrała załoga Pavlosów
Gratulujemy i zazdraszczamy :mrgreen:

oliko - 2019-08-20, 16:30

Dziękujemy za duchowe doznania. Pierwszy raz słuchalem tak fajnej muzyki na żywo i tak interesujących muzyków. Władzom Radomia życzymy kolejnych festiwali i tak wspaniałej promocji miasta.
Organizatorom gratulacje i podziękowania.

andrzej1441 - 2019-08-20, 17:45

Gorące podziękowania dla organizatorów Festiwalu , szczególnie rodzinie Zenka było super , dziękujemy
Andrzej i Beata Starachowice :roza: :roza: :roza:

JaWa - 2019-08-20, 18:51

Dzięki wszystkim organizatorom za ogrom pracy. Festiwal z roku na rok dojrzewa. Na długo pozostanie w pamięci.
Załączam parę ujęć z drona.


John Wayne - 2019-08-21, 08:39

Byliśmy po raz trzeci na Cafe Jazz Festival w Radomiu,myślę
że muzycznie Boogie Boys dało czadu bez oszczędzania siebie i i instrumentów i oni zostaną w pamięci do roku przyszłego.
Doceniam olbrzymi wysiłek Zenka i jego rodziny trzeba dodać że jego Firma zawiesiła na tydzień działalność żeby oddać się bez reszty organizacji zlotu.
Radom wpisuje się na dobre w muzyczny krajobraz Jazz,u tradycyjnego w Polsce i sądzę że Prezydent Radomia i jego radni docenią tą promocję i zwiększą budżet na rok 2020 dotyczący tego Festiwalu.
Najwyższy też się postarał zapewniając wspaniałą bezdeszczową pogodę jeszcze raz dzięki wielkie za muzyczne spotkanie.

Andrzej Maliński - 2019-08-21, 11:38

Wspaniała zabawa, super atmosfera, urocze dni spędzone na zlocie i festiwalu w Radomiu. Impreza na najwyższym poziomie, dzięki ogromnej pracy w przygotowaniu, zaangażowaniu i organizacji przebiegu spotkania. Dzięki całej ekipie a zwłaszcza Zenkowi z Rodziną. Gratulacje i podziękowania od grupy z Płocka. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok- AM Płock
Agostini - 2019-08-21, 20:11

Nie wierzyłem... A jednak... Prawdę mówili. Prawdę mówili, że to będzie świetny zlot. I wiem, że poprzednie były równie wspominane.

Dziękuję Drodzy Organizatorzy za te cztery dni dobrej zabawy, nowych doświadczeń, szczególnie muzycznych, kolejnych spotkań i nowych znajomości.
Jestem pełen podziwu i szacunku dla Was i wszystkich Waszych Pomocników za ogrom włożonej pracy i zaangażowanie, które było widać na każdym kroku.

Jolu, Zenku, jesteście fenomenalni. :bukiet:


Chciałbym coś więcej tu po sobie zostawić, więc parę fotek ode mnie...

Agostini - 2019-08-21, 20:17

Czwartkowe przedpołudnie to gra miejska. Z wykorzystaniem rowerów odnajdywaliśmy miniaturki przedmiotów charakterystycznych dla miasta Radomia.

Później, nauka tańca boogie woogie i rock and roll pod okiem profesjonalnej instruktorki i jej wychowanków, młodych tancerzy.

Agostini - 2019-08-21, 20:23

Po południu, w zabawach i konkursach rywalizowały podgrupy.
Agostini - 2019-08-21, 20:27

Piątek rozpoczął się od wycieczki rowerowej.
Agostini - 2019-08-21, 20:36

Wczesnym popołudniem odbyła się autokarowa wycieczka do Muzeum Gombrowicza. Niestety, drugi autokar odjechał przed umówionym wcześniej czasem i... :oops: Przespaliśmy ją. :?

Resztę dnia i część nocy opanowała już muzyka i taniec. :)

Agostini - 2019-08-21, 20:47

Ja tu sobie piątkowy wieczór smacznie odsypiam, :spioch aż tu nagle bladym świtem, no tak około 9:00 będzie, straszne hałasy słyszę. :evil: Jakieś trąby, jakieś nawoływania. :!: :shock: Od razu o drodze pożarowej pomyślałem. Ale niee, ktoś do drzwi puka?! :?: Trochę się wystraszyłem i od razu żonę obudziłem, żeby może ona. Niestety, odmówiła. :? Trudno, bez oka choćby umytego i fryzury poczesanej niepewnie i z obawą otwieram drzwi... :roll: I co widzę? :shock: :?: Jacyś jaskiniowcy wręczają mi i innym świeże pachnące bułeczki, masełko, szyneczkę i olbrzymie drożdżówki z serem. :)
Agostini - 2019-08-21, 20:52

A wycieczkę tę poprowadził prawdziwy pasjonat starych rowerów, pan z grupy Sprężyści. Jego rower to oryginalny Łucznik produkowany niegdyś w Radomiu. Przy okazji poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z rowerami.
Agostini - 2019-08-21, 21:01

Ale główną atrakcją sobotniego popołudnia jest Parada Nowoorleańska w centrum Radonia. 8-)
Agostini - 2019-08-21, 21:05

A po paradzie zabawa, lody..
... I wspólne zdjęcie. 8-)

Agostini - 2019-08-21, 21:07

I jeszcze jedno już na zlotowym terenie. :bajer
Agostini - 2019-08-21, 21:15

Wieczór zgromadził już absolutnie wszystkich melomanów. :shock: No bo przecież nie mogło to być powodem losowania cennego prezentu. :mrgreen:

Nie nie, naprawdę... Ten wieczór to ogrom atrakcji muzycznych, brawurowy występ Boogie Boys'ów i emocje związane z losowaniem nagrody. ;)

Agostini - 2019-08-21, 21:18

I występy taneczne.
Agostini - 2019-08-21, 21:22

I w niedzielę z muzyką się nie rozstajemy. Jesteśmy zaproszeni na „śniadanie jazzowe” dla zlotowiczów.

Ale dlaczego jedli przede wszystkim jazzmeni? :-P
:)

Agostini - 2019-08-21, 21:27

I to byłoby na tyle.
Co było jeszcze, a mnie nie udało się udokumentować nam nadzieję, że zrobią to inni.

Jeszcze raz dziękuję Organizatorom i pozdrawiam wszystkich Zlotowiczów.
:spoko :spoko :spoko

Endi - 2019-08-21, 21:56

Agostini napisał/a:
I w niedzielę z muzyką się nie rozstajemy. Jesteśmy zaproszeni na „śniadanie jazzowe” dla zlotowiczów.

Ale dlaczego jedli przede wszystkim jazzmeni? :-P
:)


Jazzmeni - jedli - to raczej w cydusłowiu :szeroki_usmiech pewnie dlatego niektórzy "muzycy" ;) wyjechali nawet we wtorek :haha: ....tak słyszałem :spoko

Ale to nic nie zmieni. Zabawa była super a nas i tak nie było. Żałujemy :-/

Agostini - 2019-08-21, 22:05

No, my w niedzielę, niestety, musieliśmy wyjechać. Gdyby nie to, to pewnie też skusiłbym się na jakiś kieliszek chleba. :)
Pavlos - 2019-08-21, 23:00

Wszystkim organizatorom zlotu IV Cafe Jazz Festival wyrazy uznania i podziękowania za wspaniałą organizację , ucztę duchową i kulinarną , troskę i opiekę nad zlotowiczami oraz wspaniałą atmosferę. Do tej pory muzyka nam w duszach gra. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się na V Cafe Jazz. Do zobaczenia :spoko
Kicio - 2019-08-22, 01:03

Dzięki Andrzejku za fajną foto relację :pifko . Przy najbliższej okazji może coś zmalujemy :malarz:
W natłoku obowiązków mało było czasu żeby popatrzeć , teraz na spokojnie miło powspominać.....
a do Pawła ( przy najbliższej okazji ) wprosimy się na kawkę - no mleko do kawy przyniesiemy . :kawka:

Piotruś - 2019-08-22, 15:46

Wielkie podziękowania dla organizatorów.Zabawa przednia ,
Jolu,Zenku szacun dla dzieci :spoko

MAREKH - 2019-08-23, 00:01

Agostini napisał/a:
Co było jeszcze, a mnie nie udało się udokumentować nam nadzieję, że zrobią to inni.


Pięknie Andrzej to ujął, więc to czynię. :bukiet:

Chodź kamera mi padła to została komórka, która nie odda tego co aparat, ale zostawi ślad po imprezie o której nasi następcy będą opowiadać legendy. :lol:

ORGANIZATORZY którzy byli sprawcami tych przyszłych opowieści - legend, zrobili po prostu swoje, a że IM to perfekt wyszło to inna sprawa, bo muzyka do tego wszystkiego była tylko dodatkiem. :haha:

Dodam jeszcze, że wszyscy uczestnicy Cafe Jazz Festiwal byli nieprawdopodobnie kreatywni i bardzo miło spędzało się z nimi te pięć dni.

MAREKH - 2019-08-23, 00:10

jeszcze będzie dostojnie
MAREKH - 2019-08-23, 08:19

Ten filmik zatytułujmy "Dziewczyny na wybiegu" :bajer




zdjęcie Jacka musiałem dodać - bo wygląda na nim jakby urodził się ze skrzypcami w reku :haha:

kalinin - 2019-08-23, 09:51

Informacja w TVN24 18.08.2019
https://mega.nz/#!rZtFEQZT!4bd7WE3ug7ccqsmbN5FvSmPpNFcpiYkw1-13IUV7nP8

MAREKH - 2019-08-23, 10:50

Żeby nie było na Cafe Jazz Festiwal też tańczono.

8 rano nikogo na "krupówkach" nie widać, a oni tańczą




a wieczorem nawet dzieci tańczyły




Porządku pilnował AL Capone kamperowy

chris_voyager - 2019-08-25, 00:28

Gratulujemy doskonale zorganizowanej imprezy. Choć mieliśmy do Was daleko naprawdę warto było! Dziękujemy za trud organizacyjny.

Krzysztof

wbobowski - 2019-09-01, 01:18

Agostini napisał/a:
I to byłoby na tyle.
Co było jeszcze, a mnie nie udało się udokumentować nam nadzieję, że zrobią to inni.


Mam 50-minutowy film z całego zlotu, ale YouTube zablokował jego odtwarzanie ze względu na prawa autorskie.

chris_voyager - 2019-09-01, 18:02

wbobowski napisał/a:
Agostini napisał/a:
I to byłoby na tyle.
Co było jeszcze, a mnie nie udało się udokumentować nam nadzieję, że zrobią to inni.


Mam 50-minutowy film z całego zlotu, ale YouTube zablokował jego odtwarzanie ze względu na prawa autorskie.



Spróbuj na vimeo - jest mniej restrykcyjne.

wbobowski - 2019-09-02, 01:21

chris_voyager napisał/a:
wbobowski napisał/a:
Mam 50-minutowy film z całego zlotu, ale YouTube zablokował jego odtwarzanie ze względu na prawa autorskie.

Spróbuj na vimeo - jest mniej restrykcyjne.


Dzięki... spróbowałem,

pełny ekran jak zwykle w lewym dolnym roku.

https://vimeo.com/user102432138/review/357238960/97520a3b40

albo tutaj

https://photos.google.com/album/AF1QipO1IJGqlAxQY9Bd-_8L-ZcMi2IjP2xP39ZPQE0/photo/AF1QipNPtpLsd3bSKK-fAtKdKrR2OI9eGsXzKUHJqe8

SlawekEwa - 2019-09-02, 05:50

Włodziu cosk nie tak



404. Wystąpił błąd.

Nie można znaleźć żądanego adresu URL na tym serwerze. To wszystko, co wiemy.

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tej strony
Upewnij się, że adres URL został wpisany poprawnie lub spróbuj wyszukać w Vimeo. Zamiast tego możesz też obejrzeć jeden z poniższych filmów.

wbobowski - 2019-09-02, 23:51

SlawekEwa napisał/a:
Włodziu cosk nie tak 404. Wystąpił błąd.

Sławciu, nie wiem co jest grane, bo u mnie oba linki podane w poście otwierają się prawidłowo.

SlawekEwa - 2019-09-03, 06:50

wbobowski napisał/a:
bo u mnie oba linki podane w poście otwierają się prawidłowo.

może ktoś jeszcze spróbuje otworzyć linki Włodka :chytry

Argo - 2019-09-03, 07:35

Penie zapomniał je udostępnić.
andrzej1441 - 2019-09-03, 19:15

Nie otwierają sie Włodku :?: :(
wbobowski - 2019-09-03, 19:56

Sławek, Andrzej sprawcie, czy dotarł do Was film udostępniany bezpośrrednio z konta Google Zdjęcia.
chris_voyager - 2019-09-03, 21:40

Żaden z przesłanych linków nie działa - być może pliki nie zostały udostępnione z uprawnieniem do PUBLICZNEGO dostępu.
SlawekEwa - 2019-09-04, 06:52

wbobowski napisał/a:

Sławek, Andrzej sprawcie, czy dotarł do Was film

:niewiemm nie mam dostępu

wbobowski - 2019-09-04, 09:51

SlawekEwa napisał/a:
wbobowski napisał/a:

Sławek, Andrzej sprawcie, czy dotarł do Was film

:niewiemm nie mam dostępu

Sławciu... na poczcie email.

SlawekEwa - 2019-09-04, 14:30

Włodiziu :dobrarob :super
kalinin - 2019-09-04, 16:45

Może umieścimy Twój film w chmurze, będzie łatwiej odtwarzać.
JaWa - 2019-09-04, 19:20

Linki nadal nie działają.
SlawekEwa - 2019-09-04, 20:36

JaWa napisał/a:
Linki nadal nie działają.

jak skopiowałem link który dostałem od Włodzia na swoją pocztę to z mojego posta link działa, ale :niewiem czy mi wolno ten link upublicznić ?

kalinin - 2019-09-04, 20:44

Jeśli chcecie umieścić film na stronie cafejazz.eu proszę o kontakt
Później zrobimy link na Camperteam.pl

Tadeusz - 2019-09-04, 22:23

Ten weekend w Radomiu był dla mnie czymś niepowtarzalnym.

Zarówno poziom festiwalu jak i zlotu osiągnął takie wyżyny, że trudno prostymi słowy wyrazić zachwyt i wdzięczność twórcom tego wydarzenia.

Dziękuję Wam z całego serducha Jolu i Zenku wraz z całą rodziną, oraz Mirku, Alu, Danusiu i Olku za zlot marzeń, którego poziom wręcz szokuje. Ilość wydarzeń i ich przebieg powaliła mnie na kolana. Jesteście wielcy.

Dziękuję Tobie Mirku za ogrom pracy i poświęcenia przy organizacji święta muzyki, tak udanego i dającego nam ogrom wrażeń estetycznych z najwyższej półki. To jest festiwal marzeń.

Pozwolę sobie na na małe udokumentowanie tego wydarzenia.

Tadeusz - 2019-09-04, 22:28

Na scenie i na parkiecie...
Tadeusz - 2019-09-04, 22:30

Muzycznie i śpiewnie....
kalinin - 2019-09-06, 22:36

CJF
kalinin - 2019-09-14, 19:16

Finał koncertu Boogie Boys

kalinin - 2019-11-28, 11:34

Otrzymałem dziś zdjęcia od znanego fotografa kolegi Goryjowskiego, Wspaniale wyglądacie !!!
kalinin - 2019-11-28, 11:38

c.d.
kalinin - 2019-11-28, 11:41

Załoga Pavlos - zwycięzcy losowania nagrody Cafe Jazz Festival.
KrzySówka - 2019-11-28, 12:14

Wspaniała impreza z niewyobrażalnie dużym wkładem pracy organizatorów za co należą się wyrazy najwyższego uznania. Mamy nadzieję,że organizatorom nie zabraknie chęci i zapału do organizowania kolejnych festiwali na które z niecierpliwością czekamy. Jaszcze raz dziękujemy za możliwość uczestnictwa i pozdrawiamy serdecznie wszystkich którzy przyczynili się do organizacji imprezy oraz zapewnili uczestnikom zlotu niezapomniane wrażenia :spoko :kwiatki:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group