Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Miejsca Przyjazne Kamperowiczom - Nowy kamping w Sławie nad jeziorem (lubuskie)

chris_voyager - 2019-05-02, 12:33
Temat postu: Nowy kamping w Sławie nad jeziorem (lubuskie)
W mojej okolicy został uruchomiony nowy kamping w miejscowości Sława. Usytuowany nad jeziorem. Dla gości dostępne jest plaża, sanitariaty, prąd oraz zaplecze kuchenne. Teren ogrodzony i monitorowany. Cisza i spokój nad pięknym jeziorem w centrum miasta.
Miejsce szczególnie atrakcyjne dla wędkarzy.

Więcej informacji http://www.gospodarstworybackie.slawa.pl/index.php

Poniżej kilka zdjęć.

Kontakt: 600 059 088

RoWeRs - 2019-05-05, 12:54

ooo ja dziękuję za to info. Szukam miejscówki z zapleczem. Mamy kilka planów na wypad rowerowy :) może skorzystamy
chris_voyager - 2019-05-05, 14:20

Jak będziecie w okolicy zapraszam do kontaktu - postaram się podpowiedzieć jakieś trasy.

Pozdrawiam
Krzyś

Socale - 2019-05-05, 22:33

Brama bardzo wymowna, wręcz artystyczna choć z technicznymi błędami, to jednak bardzo indywidualna. Otwarcia tylko troszkę brakuje.
Ładnie wpompowane dwie wywrotki kasy i to bardzo zachęca, zatem spodziewajcie się bo bywamy nad j.Sławskim.
Bardzo pocieszające jest, że standard w PL frunie w kosmos, jako obywatel/potencjalny użytkownik czuję się dowartościowany. Brawo.

RoWeRs - 2019-05-06, 20:14

Postój nie należy do najtańszych ale porównywalny cenowo do sąsiednich obiektów za to liczę, że w cenie będą schludne warunki, cisza i spokój, których często brakuje nad naszymi jeziorami. No i chciałbym zjeść dobrą rybę :slinka:
chris_voyager wiesz jak tam z gastronomią wygląda?
Jeśli nie będzie padać to wlecę na ten weekend albo za 3 tyg. Możesz szykować dla nas propozycję, będę wdzięczny. Może coś wokół Sławy?
Pierwszego dnia chcemy sprawdzić najnowszą atrakcję regionu czyli drogę rowerową śladem kolei. Kilka dni temu byłem przejazdem i zjechałem z drogi by zobaczyć jak to wygląda - ładny asfalt. Od kanału Obry (od Świętna do Stanów) nie wiem tylko jak wygląda przeprawa przez Odrę w Stanach (jest tam ładny most kratownicowy). Potem wałem do Przewóz i powrót do Sławy.

zefirwypasu - 2019-05-07, 13:57

Cześć, masz może jakąś mapkę z tą nową trasą rowerową? na stronie Sławy cosik o tym cicho... https://slawa.pl/PL/3080/Szlaki_rowerowe/

Pozdr
Piotr

onionskin - 2019-05-07, 18:48

Na mapie szlaków się szuka :shock: .

Prawy górny narożnik: wyłączysz cieniowanie.

zefirwypasu - 2019-05-07, 21:08

Dziękuję serdecznie.
Cyprek - 2019-06-03, 17:28

Odwiedziliśmy w weekend bardzo fajne miejsce przesympatyczni własciciele
Cisza i spokój Polecam

HENRYCZEK - 2019-06-07, 15:44

Cyprek napisał/a:
Odwiedziliśmy w weekend bardzo fajne miejsce przesympatyczni własciciele
Cisza i spokój Polecam


Potwierdzam.
Kameralne i czyściutkie miejsce na kilka kamperków.
Cieplutki węgorz prosto z wędzarni, mniam :food

halinak5 - 2019-06-12, 09:47

Wpisuję miejsce na listę "do odwiedzenia". Dziękuję :)
chris_voyager - 2019-08-24, 23:39

Cieszę się że się spodobało i przepraszam za brak odpowiedzi w sprawie tras rowerowych. Coś mi powiadomienia przestały dla wątku przychodzić i przegapiłem.
Jednak jak widzę daliście radę :ok


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group