Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Kupujemy kampera - nowy kamperek

ep09gregory - 2019-07-21, 14:23
Temat postu: nowy kamperek
witam wszystkich przymierzam sie do zakupu takiego oto kamperka czy dorradzicie cos jakies wady zalety

https://www.otomoto.pl/of...-ID6A971G.html?

Socale - 2019-07-21, 15:50

Jeśli nie przemycasz jakiejś reklamy, to kolejne posty pisz poprawnie. Duże litery, interpunkcja itp.
:idea
Kupiłem m/w to co wskazałeś kilka tygodni temu, zapraszam tutaj: https://www.camperteam.pl...pic.php?t=33203
W ogłoszeniu trzeba się dokładnie skupić, zdjęcia są niekoniecznie tego egzemplarza, cena niekoniecznie dotyczy tego wyposażenia. Tu golas raczej.
Za rocznik '19, markizę, 160 zamiast 130KM, pakiet chrom/skóra, okna w ramkach alu, grzaną podłogę i...
Sporo dopłacisz.

ep09gregory - 2019-07-21, 21:28

Socale napisał/a:
Jeśli nie przemycasz jakiejś reklamy, to kolejne posty pisz poprawnie. Duże litery, interpunkcja itp.
:idea
Kupiłem m/w to co wskazałeś kilka tygodni temu, zapraszam tutaj: https://www.camperteam.pl...pic.php?t=33203
W ogłoszeniu trzeba się dokładnie skupić, zdjęcia są niekoniecznie tego egzemplarza, cena niekoniecznie dotyczy tego wyposażenia. Tu golas raczej.
Za rocznik '19, markizę, 160 zamiast 130KM, pakiet chrom/skóra, okna w ramkach alu, grzaną podłogę i...
Sporo dopłacisz.


Dziękuję za info :)

Socale - 2019-07-21, 21:39

Dzięki za punkcik.
Puki pamiętam a Ciebie interesuje istotnie Adria to pisz na PW jak leci, nawet niepoprawnie.
Tu jeszcze dodam, że Matrix ma swojego tańszego odpowiednika w nazwie Coral.
SL670 to identyczny układ, różnią się tym, że w coralu nie ma łóżka opuszczanego w zamian jest duże, ogromne panoramiczne okno dachowe. Do tego Coral ma równą podłogę bezstopniową, to oznacza że zimę słabiej będzie znosić. Ja byłem na Corala zdecydowany ale Ewa mnie wystraszyła że jak przy gradobiciu takie okno zostanie uszkodzone to cena wyrwie mnie z kapci.
Poza tym, mam już wnusia, więc obecne opuszczane łóżko może się przydać :)
Dźwiga 200kG ale szerokość jest raczej dla 1 osoby lub 2 mikrusów/chudzielców.
Jest jeszcze sterowanie ogrzewaniem z telesrajfona, przydatne w zimowe weekendy.
Łóżka z tyłu, lewe nieco dłuższe od prawego patrząc stojąc pępkiem do nich. Dłuższe i tak nie dla koszykarzy, mi na styk pasuje a jestem duży. Prysznic genialny, drzwi przeźroczyste łączą się ze sobą magnetycznie. Stół/blat ustawianie nawet "do góry nogami". Drzwi wejściowe szerokie, wygodne ryglowane z pilota.
Mało to pali, zaskakująco.

mireks5013 - 2019-07-21, 22:59

Socale napisał/a:
Jeśli nie przemycasz jakiejś reklamy, to kolejne posty pisz poprawnie. Duże litery, interpunkcja itp.
:idea
Kupiłem m/w to co wskazałeś kilka tygodni temu, zapraszam tutaj: https://www.camperteam.pl...pic.php?t=33203
W ogłoszeniu trzeba się dokładnie skupić, zdjęcia są niekoniecznie tego egzemplarza, cena niekoniecznie dotyczy tego wyposażenia. Tu golas raczej.
Za rocznik '19, markizę, 160 zamiast 130KM, pakiet chrom/skóra, okna w ramkach alu, grzaną podłogę i...
Sporo dopłacisz.


Dziękuję za info :)



Socale napisał/a:
Dzięki za punkcik.
Puki pamiętam a Ciebie interesuje istotnie Adria to pisz na PW jak leci, nawet niepoprawnie.
.......


Póki co, żeby zwracać uwagę kolegom na poprawność pisania, trzeba samemu tę umiejętność posiąść.

ep09gregory - 2019-07-22, 21:00

[quote="Socale"]Dzięki za punkcik.
Puki pamiętam a Ciebie interesuje istotnie Adria to pisz na PW jak leci, nawet niepoprawnie.
Tu jeszcze dodam, że Matrix ma swojego tańszego odpowiednika w nazwie Coral.
SL670 to identyczny układ, różnią się tym, że w coralu nie ma łóżka opuszczanego w zamian jest duże, ogromne panoramiczne okno dachowe. Do tego Coral ma równą podłogę bezstopniową, to oznacza że zimę słabiej będzie znosić. Ja byłem na Corala zdecydowany ale Ewa mnie wystraszyła że jak przy gradobiciu takie okno zostanie uszkodzone to cena wyrwie mnie z kapci.
Poza tym, mam już wnusia, więc obecne opuszczane łóżko może się przydać :)
Dźwiga 200kG ale szerokość jest raczej dla 1 osoby lub 2 mikrusów/chudzielców.
Jest jeszcze sterowanie ogrzewaniem z telesrajfona, przydatne w zimowe weekendy.
Łóżka z tyłu, lewe nieco dłuższe od prawego patrząc stojąc pępkiem do nich. Dłuższe i tak nie dla koszykarzy, mi na styk pasuje a jestem duży. Prysznic genialny, drzwi przeźroczyste łączą się ze sobą magnetycznie. Stół/blat ustawianie nawet "do góry nogami". Drzwi wejściowe szerokie, wygodne ryglowane z pilota.
Mało to pali, zaskakująco.[/quote

Dziekuję za pomoc caly czas o nim mysle- nawet pifka nie chapnołem jutro wybiore sie do salonu w Krakowie :)

Socale - 2019-07-22, 21:45

mireks5013 napisał/a:
Socale napisał/a:
Dzięki za punkcik.
Puki...


Póki co, żeby zwracać uwagę kolegom na poprawność pisania, trzeba samemu tę umiejętność posiąść.

Ha!!! A ja prosiłem o duże litery i interpónkcję a nie o ortografię :diabelski_usmiech
:mrgreen:

Miruś, pUki co, w podpisie mam "Staram się..."
A ty mi tu wstydu przed nowymi Kolegami robisz :oops:
:mrgreen:
PS. Z "póki", zawsze mam problem, nie wiem czemu.
Za słuszność:

Bronek - 2019-07-22, 21:52

Póki lubisz pukać, będziesz się mylił
Do póki będziesz mógł pukać , to pukaj i się nie przejmuj :spoko Póki co :mrgreen:

Socale - 2019-07-22, 22:03

ep09gregory napisał/a:

... jutro wybiore sie do salonu w Krakowie :)

Warto, blisko masz. Obejrzysz, zanotuj co dają Ci w cenie.
Puki ( :diabelski_usmiech ) pamiętam:
Alu 16"
160KM
Markiza z oryginalną szyną LED
Łóżko pod prądem
Grzana podłoga
Klima na dachu
Skóra/chrom
Solar
LED dzienne przód i tył
Pneumatyka na tył
Bagażnik na 4 rowery
Odptaszkuj co w oferowanym kamperze jest w cenie w ogłoszeniu bo jak wspomniałem, foto poglądowe i opis poglądowy = dostępne wyposażenie za dopłatą. No i pochwal się ceną jaką uzyskasz z odptaszkowanym wyposażeniem jakie byś chciał żeby było.
Ja kupiłem i dilera w Szczecinie, raz że max wypas (oprócz ASB- no jeszcze nie tym razem), dwa że blisko, trzy że serwis robią a Szczecin często odwiedzam, no i cena... "zrobiliśmy ją" nieco lepszą od Elcampu.

Socale - 2019-07-22, 23:49

Bronek napisał/a:
Póki lubisz pukać, będziesz się mylił
Do póki będziesz mógł pukać , to pukaj i się nie przejmuj :spoko Póki co :mrgreen:

Ot, jak słowo Boże. Ch-walić czeba.
Idę spać, dziś jak wół, jutro jak 2 woły lecz nie jak niewół-nik :ok
Dobranoc chłopaki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group