Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

meble, zamki i zawiasy - Materac na łóżko w kamperze na miarę

JacekL - 2019-08-10, 07:17
Temat postu: Materac na łóżko w kamperze na miarę
Witam.
Chciałem się z Wami drodzy koledzy podzielić informacją nt mojego nowego materaca o niestandardowym wymiarze do kampera. Otóż znalazłem firmę która robi takie materace za rozsądną cenę i w naprawdę dobrej jakości.
Za mój zapłaciłem 420 zł już z przesyłką (dwuosobowy) a jest to materac trzywarstwowy (pianka, kokos, pianka) o grubości 18 cm wycięty na życzenie według podanych wymiarów. Materac jest obszyty, obszycie ma zamek dzięki któremu można zdjąć i wyprać.

Wymiary mojego to 220x136 z jednej a 125 z drugiej strony. Krótsze boki idą prostopadle do dłuższego a w środku jest skos który je łączy.

Wysłałem rysunek wymiarów i po kilku dniach dostałem wycenę. Po zaakceptowaniu ceny czekałem 10 dni i materac przyjechał. Co ciekawe producent nie chciał ode mnie zaliczki ani przedpłaty. Zapłaciłem całość przy odbiorze.

Nie zamieszczam danych wytwórcy żeby nie zostać podejrzanym o kryptoreklamę. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub telefonicznie. Chyba że Admin nie ma nic przeciwko to wstawię zdjęcie ulotki producenta materacy.


Przepraszam za odwrócone zdjęcia - może ktoś podpowie jak wstawić prawidłowo ;)

Banan - 2019-08-10, 11:48

Jak się kliknie na fotkę, w powiększeniu nie trzeba sobie łamać karku :ok
Zdjęcia masz chyba zbyt duże, dlatego źle się wyświetlają
:spoko

JacekL - 2019-08-10, 11:53

Nastepnym razem pomniejszę jeszcze bardziej. Dzięki
Socale - 2019-08-10, 20:08

Klient zadowolony wygeneruje 3 kolejnych.
Co jak co, ale wygodne spanie musi być priorytetem, przynajmniej w życiu codziennym.
Naście lat temu do sypialni zbudowałem łóżko sam, 100% lite drewno ani jednej śrubki/gwoździa.
Składałem w miejscu przeznaczenia bo pieruńsko duże i ciężkie.
Jest pancerne a materac również był na zamówienie bo wymiar niestandardowy. Wyprodukowali, przysłali. Do dzisiaj nam dzielnie służy :diabelski_usmiech
Kolorowych snów kamperowych.
:spoko

kimtop - 2019-08-10, 20:28

Socale napisał/a:
Do dzisiaj nam dzielnie służy


Materac należy wymieniać co 5-7 lat

Bronek - 2019-08-10, 21:52

kimtop napisał/a:
Socale napisał/a:
Do dzisiaj nam dzielnie służy


Materac należy wymieniać co 5-7 lat

Razem z partnerem.

Dlatego, by nasz związek z w/w powodu, nie musiał się zakończyć, bo to obligatoryjne przy zmianie materaca (patrz instrukcja), śpimy oddzielnie.
Nie dotyczy to psów i kotów. Czyli, by jak to dobrym malżeństwie nie spać samotnie. Żona śpi z psem a ja z kotem 8-)

JacekL - 2019-08-10, 22:20

Cytat:
śpimy oddzielnie.
Nie dotyczy to psów i kotów. Czyli, by jak to dobrym malżeństwie nie spać samotnie. Żona śpi z psem a ja z kotem


Czyli jak w skeczu dobra żona to taka, która traktuje swojego męża jak psa. Pogłaszcze, nakarmi i wypuszcza z domu na noc. :lol:

Andrzej 73 - 2019-08-10, 22:24

kimtop napisał/a:
Materac należy wymieniać co 5-7 lat

Chyba jak na nim śpisz okazjonalnie.
Wiecie ile potu zostawić możecie w materacu podczas snu?
Nawet pół litra.
Jak chcecie zachować higienę snu , materac przy codziennym użytkowaniu należy wymienić co 3-4 lata.
W butach chodzicie 10 lat?
:spoko

Bronek - 2019-08-10, 23:01

Dlatego są podkłady... O pampersach nie wspomnę. Cerata, folia budowlana,lub do oczek wodnych . Ale chyba worek na zwłoki, da najdłuższy czas użytkowania materaca?
zbyszekwoj - 2019-08-11, 09:41

Ja na kamperowy materac dokładam jeszcze 2cm z Jysku z pianki.Taniej ten wymienić.
Socale - 2019-08-11, 10:00

Tak, goły materac, nakładkę Ewa normalnie pierze w pralce a materac ma już coś koło* 12 lat i jest niezniszczalny.

* Post zawiera lokowanie produktu :diabelski_usmiech

kimtop - 2019-08-11, 10:21

zbyszekwoj napisał/a:
Ja na kamperowy materac dokładam jeszcze 2cm z Jysku z pianki


Jeśli przekładka to lateksowa.

Socale napisał/a:
materac ma już coś koło* 12 lat i jest niezniszczalny.


Tylko coraz cięższy

Andrzej 73 - 2019-08-11, 11:21

Można zastosować górną warstwę z pianki memory. Będzie się lepiej spać. :spoko
chris_66 - 2019-08-11, 18:15

JacekL, daj namiar , albo publicznie albo na priv

potrzebuję zrobić nowe materace do przyczepy , może mi pomogą

JacekL - 2019-08-11, 18:55

chris_66 napisał/a:
JacekL, daj namiar , albo publicznie albo na priv

potrzebuję zrobić nowe materace do przyczepy , może mi pomogą


Poszło na PW
:spoko

zbyszekwoj - 2019-08-12, 09:48

chris_66 napisał/a:
JacekL, daj namiar , albo publicznie albo na priv

potrzebuję zrobić nowe materace do przyczepy , może mi pomogą


Możesz zadzwonić do własciciela poprzedniego posta, na pewno doradzi.

zbyszekwoj - 2019-08-12, 09:52

kimtop napisał/a:
eśli przekładka to lateksowa.


Miałem już lateksowe materace. Zeby wymienić prześcieradło trzeba dźwig zamawiać.

Bajaga - 2019-08-12, 18:43

Nie mam bladego pojęcia jaki mam materac w kamperze. Robił go Andrzej i.... prawdę mówiąc śpi mi się lepiej niż w domu mimo że w domu jest jakiś tam super hiper coś tam...:)
JacekL - 2019-08-28, 07:23

Dostaję sporo zapytań o kontakt w sprawie materaca, wstawiam więc ogólnie.

Jeżeli ktoś uzna że naruszam zasady :logo: proszę usunąć post.

slavia - 2024-01-18, 22:08

JacekL napisał/a:
Dostaję sporo zapytań o kontakt w sprawie materaca, wstawiam więc ogólnie.

Jeżeli ktoś uzna że naruszam zasady :logo: proszę usunąć post.



Potwierdzam. Miałem w poprzednim "domku podróżniczym" materace od tego producenta, w cepce N126 również i obecnie mam też.
Przy pierwszym leżakowałem 6 lat i lepiej spało się niż w domu i.... w domu wymieniłem na nowe tez od tego producenta.
Obecnie w mojej kolejnej kruszynie II mam też materace od tego producenta, i jeżeli będę budował kolejnego, a ta firma będzie istniała sięgnę po nie po raz kolejny.
Mało tego zamówiłem swoim znajomym do domu (w sumie tego było 8 sztuk) i wszyscy są bardzo zadowoleni.
Zresztą polecam również poduszki. Jest to oczywiście sprawa indywidualna, ale przynajmniej kilkunastu osobą z naszej paczki bardzo przypasowały.

Właściciel ma na imię o ile dobrze pamiętam Mateusz i jest bardzo kompetentny.

I zaznaczam, że nie mam z firmą i właścicielem, żadnych układów i profitów za reklamę, tylko używam ich produktów od kilku lat. Osobiście polecam i to bardzo. Myślę, że moi znajomi również by to potwierdzili.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group