Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Kupujemy kampera - Mój poprzedni kamper znów dostępny.

MAWI - 2019-11-05, 10:29
Temat postu: Mój poprzedni kamper znów dostępny.
Na prośbę mojego kolegi który kupił ode mnie poprzedniego kampera chciałbym poinformować szanowne grono kolegów że jest on znów dostępny do sprzedaży gdyż on kupił nową integrate.jest to bardzo wygodny kamper ze stajni dethleffs a ona zwie sunlight i Orange camp. Można nim podróżować i spać wygodnie w 4 osoby. Auto posiada bardzo duży bagażnik. Stan samochodu oceniam na bardzo dobry. samochód wyposażony w automatyczną antenę satelitarną lodówkę i wszystko co powinno być w kamperze z tyłu łóżko Queen back królewskie. Naprawdę gorąco polecam bo jest tego wart.posiadam do niego dodatkowo rampy do wożenia skutera ale to za dodatkową opłatą na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie numer w avatarze.
OMEGA - 2019-11-05, 11:29

Jakiej pojemności ma silnik i ile KM ??
MAWI - 2019-11-05, 12:15

Samochód to Peugot Boxer poj 2,2HDJ i moc 150 km. 2014r. Autentyczny przebieg ok 70 tys. Pisałem to ze smartfona i stąd tak mało. Kamper jest na OLX . ( Łódź sprzedający to Zbyszek). Cena to ok 150 tys. Jak ja go kupowałem wyglądało jakby wczoraj wyjechało z fabryki i tak nadal wygląda. Wszystko oczywiście w oryginale na milion procent bez żadnych wypadkowych historii. Wszysto sprawne . Wiele rzeczy ddo niego dołóżyłem. Np. Automatyczną antenę od Papamili , Poduszki z podwójnym sterowaniem od Intrak. SOG hak z ponad 2 tys. Na którym jeździł 200kg skuter i wiele innych Informacja jest typową koleżeńską przysługą. Obecny właściciel nie jest tzw. "techniczny" dlatego prosił mnie o wypowiedzi co do tego auta. Jest tylko koleżeńska przysługa . Więc zainteresowanych zapraszam .Pytajcie.
slawwoj - 2019-11-05, 13:48
Temat postu: Re: Mój poprzedni kamper znów dostępny.
MAWI napisał/a:
kamper ze stajni dethleffs a ona zwie sunlight i Orange camp.


Można spać wygodnie w 4 osoby.


:shock: :shock: :shock: :shock:

MAWI - 2019-11-05, 17:25

A czemu tu się dziwisz???
W dowodzie rej. Jest napisane .Auto specjalne ,kempingowe. W miejscu "marka " napisali ,Peugot.W obecnym ,mam napisane Fiat. Mimo , że to Mobilvetta. Na kamperze jest napis Dethlefs , ale i Sun Light. a i Orangecamp. A jak kupowałem drzwi do szafki . Kazali mi zamawiać w Orangecamp. Nie te czasy, ,że marka kojarzyła się konkretnym modelem. Większość Producentów kamperów i w europie i tak należy do grupy Hymer. W środku tego kampera wszędzie napotykasz się na napisy z logo dethleffsa. Na klamkach , na wieszakach itd.
A co do spania to co dziwnego , że wygodnie można w cztery osoby spać??

MAWI - 2019-11-05, 17:36

"Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam » Technika » Nadwozia kempingowe i zabudowy » Orange Camp"
Tema wałkowany .Kajmar wyjaśnił temat.
Wpisz w naszą wyszukiwarkę Orange camp. i Wszystko się wyjaśni. :spoko

MAWI - 2019-11-07, 17:04

Sprawa jest nieaktualna camper już sprzedany.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group