Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

2020 - Uniejów 2020 - dyskusja

darek 61 - 2019-11-24, 18:20
Temat postu: Uniejów 2020 - dyskusja
Wiem ze jest listopad,ale planuje już styczeń,dlatego pytanie.
Czy jest wiadomy termin zlotu.

janusz - 2019-11-29, 19:45

Jest. https://www.camperteam.pl...pic.php?t=34184
Bal planowany jest na 11 stycznia 2020.
Zlot od czwartku 9 stycznia do niedzieli 12 stycznia

Może ktoś ma jakiś pomysł albo coś, zapraszam do dyskusji.
W oddzielnym wątku założę listę i poproszę o podawanie numeru stolika.
LISTA CHĘTNYCH - TUTAJ

slajd - 2019-11-29, 22:23

Propozycja jest ok’, ale ze względu na to, że bal jest w sobotę a powroty do domów w niedzielę proponuję by rozpocząć o 18:00 a nie o 19:00 :spoko
janusz - 2019-11-29, 22:51

Godzina jest do ustalenia. Nie ma problemu.
koko - 2019-11-30, 14:37

To będzie pierwszy na którym nie będziemy :spoko
darek 61 - 2019-12-01, 20:34

Nie wiem czy teraz też będzie licytacja na orkiestrę,ostatnia była trochę przydługa.Wiem że to jest szczytny cel, ale może część tych przedmiotów licytujmy na forum.
slajd - 2019-12-05, 15:13

Jeśli będzie poinformujemy :ok
Ale jeśli będzie, będzie zdecydowanie krótsza :spoko

Socale - 2019-12-16, 20:30

Najprawdopodobniej będziemy, licho tylko może nam przeszkodzić w planach. :evil: Tfu, tfu, tfu.
A skoro tu się dyskutuje o tej imprezie, to muszę zapytać w jaki sposób dokonywać płatności za siebie i moich gości? Nie znalazłem informacji z nr konta , cenie itp.
.
Druga sprawa, czy dozwolone będą fajerwerki, niekoniecznie o północy, może lepiej o 21.00 lub innej ustalonej godzinie?
Oczywiście w bezpiecznym miejscu a nazajutrz posprzątam osobiście wszystkie pozostałości po nich.

Socale - 2019-12-20, 21:19

Janusz, pomożesz?
Post wyżej. :bukiet:

janusz - 2019-12-20, 23:30

Socale napisał/a:
A skoro tu się dyskutuje o tej imprezie, to muszę zapytać w jaki sposób dokonywać płatności za siebie i moich gości?

Dosyć zależało by mi żeby wpłaty dokonać zaraz po nowym roku. Z bardzo prostej przyczyny. Wpłaty nie przechodzą wtedy z jednego roku na drugi tylko rozliczone są przy jednej spowiedzi w Urzędzie Skarbowym. Ułatwi to rozliczenie zlotu. W związku z tym nie pisałem do tej pory ile i gdzie wpłacać. Konkretny koszt zależy trochę od ilości chętnych, orkiestra bierze jednakową stawkę nie zależnie czy gra dla 10 czy dla 100 bawiących się osób. Gdzieś tam pisałem, że chcemy by koszt był podobny do zeszłorocznego ale czy się uda????? Parking + prąd już zdrożał. Dla osób które przyjadą kamperami + 30 zł.

Socale - 2019-12-21, 18:02

Ok, rozumiem. Nie chodzi o zdołowanie cen do gleby, bo obniżymy sobie jakość.
Zatem szczegóły poznamy po NR.
.
A co z fajerwerkami? można/nie można/można ale...?
.
Edit:
Wiem że nieopodal jest stadnina koni, ale i bliżej są psiaki i inne zwierzęta, qrde chyba to słaby pomysł :?
Mama moja 11go ma urodziny, 16go wnusio mój pierwszy i jedyny, ukończy roczek...
Eh... może lepiej strzelę szampana.

bernusie - 2020-01-01, 21:46

witam. to jaki koszt i czy jest np, jakaś lista zapisu
:pifko

Marek i Aga - 2020-01-02, 12:09

bernusie napisał/a:
witam. to jaki koszt i czy jest np, jakaś lista zapisu
:pifko
NA POĆZATKU JEST LINK Z LISTĄ DO ZAPISYWANIE SIĘ
Marek i Aga - 2020-01-02, 12:10

drugi wpis od góry pisze lista chętnych
Marek i Aga - 2020-01-02, 17:43

Wiemy już jakie koszty bedą za impreze ???? za całość
janusz - 2020-01-02, 22:47

Marek i Aga napisał/a:
Wiemy już jakie koszty bedą za impreze ???? za całość

Wiemy, tu jest informacja - https://www.camperteam.pl...p=802990#802990

tolo61 - 2020-01-03, 12:47

Hej
Z przyczyn od nas niezaleznych nie mozemy byc tak
Ze na nasze miejsce wskakuje Marek i Aga
:spoko

Socale - 2020-01-03, 20:35

Janusz, za chwilę wykonam przelew za Socali. Natomiast BiK dopisany przez nas wykona przelew dopiero w środę (w terminie) gdyż sam nie wie czy z fiskusami wyrobi się by dojechać na czwartek, ale max piątek już będzie.
Tyle info, teraz mam jeszcze pytania.
Prądu nie potrzebuję ale przezornie zapytam:
1 Czy będzie można dokupić/podłączyć się gdy zajdzie taka potrzeba?
Oboje jesteśmy na etapie testowania naszych kamperów - zapasów prądu, solarów itp.
2 Karnet 100zł/ na 10 osobogodzin czyli 2 osoby po 5 godzin, tak?

papamila - 2020-01-03, 21:26

Socale napisał/a:
przezornie zapytam:
1 Czy będzie można dokupić/podłączyć się gdy zajdzie taka potrzeba?

Wojtek,
prąd masz w cenie pobytu, od czw do nd.

a z karnetami to dobrze myślisz - tak jest, podajesz na wejściu w kasie ile ci mają zdjąć
przekroczysz czas- dopłacasz gotówką/kartą
nie wytrwasz do końca przedpłaconego czasu - przepada

do zobaczenia :spoko

Socale - 2020-01-03, 21:32

papamila napisał/a:
...
Wojtek,
prąd masz w cenie pobytu, od czw do nd.
...
do zobaczenia :spoko

O qrde...
Na osobę:
120zł stolik z jadełkiem
30zł muzyczka
30zł pobyt z prądem
= 180zł / osoba
Wojtek + Ewa = 2 osoby = 360zł
Dobrze liczę?
.
Do miłego :spoko

janusz - 2020-01-03, 22:12

papamila napisał/a:
nie wytrwasz do końca przedpłaconego czasu - przepada

Nie tak do końca, karnet jest jeszcze dwa miesiące ważny. Po dwóch miesiacach przepada.
Socale napisał/a:
O qrde...
Na osobę:
120zł stolik z jadełkiem
30zł muzyczka
30zł pobyt z prądem
= 180zł / osoba
Wojtek + Ewa = 2 osoby = 360zł
Dobrze liczę?

Nie.
Ty - stolik 120, muzyka 30, kamper 30
Ewa - stolik 120, muzyka 30
120+30+30+120+30 = 330zł
Chyba, że przyjedziecie z Ewą dwoma kamperami, każde swoim to tak :haha:

maga - 2020-01-03, 22:12

Socale napisał/a:
papamila napisał/a:
...
Wojtek,
prąd masz w cenie pobytu, od czw do nd.
...
do zobaczenia :spoko

O qrde...
Na osobę:
120zł stolik z jadełkiem
30zł muzyczka
30zł pobyt z prądem
= 180zł / osoba
Wojtek + Ewa = 2 osoby = 360zł
Dobrze liczę?
.
Do miłego :spoko


Wojtek,źle liczysz.
Prąd jest 30,00zł od kampera a nie od osoby.
Ja zrozumiałem tak:
120,00zł stolik z jadełkiem
30,00zł muzyczka
=150,00zł/osoba
2 osoby = 300,00zł + 30,00zł prąd = 330,00zł

Pozdrawiam Maciek :spoko

Socale - 2020-01-03, 23:37

Ok, wszystko jasne.
Dziękuję. Dobranoc chłopaki :spoko

buzia31 - 2020-01-04, 23:52

Czy w czwartek zakupimy karnet aby wejść na termy?
janusz - 2020-01-06, 10:38

Cytat:
Czy w czwartek zakupimy karnet aby wejść na termy?

Tak.
Tylko o której mniej więcej godzinie, bo żeby kupić karnet potrzebny jest żeton do pobrania u mnie albo u kogoś z administracji forum.

buzia31 - 2020-01-06, 23:40

Zamierzamy być około 17-tej ;)
ReginaZW - 2020-01-09, 11:25

Witam, wpłata za załogę REGINA ZW poszła wczoraj czyli w środę wieczorem. Natomiast mam pytanie, czy będzie aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
janusz - 2020-01-09, 21:01

Jest już na miejscu 7 załóg.
Przypominam, że na plac wjeżdżamy przez drewniany mostek, przed namiotem z lodowiskiem.
Jeśli ktoś jedzie od strony Łasku i Szadku to polecam w Porczynach pojechać do Poddębic i tamtędy do Uniejowa. Za Porczynami jest zamknięta droga a objazd jest dosyć kręty i wąski.

Ryszard.S - 2020-01-09, 23:25

Czy bal rozpocznie się o 19tej , czy jak ktoś proponował o 18tej?
janusz - 2020-01-10, 10:56

19 tej
darek 61 - 2020-01-13, 11:14

Zlot na medal,naprawdę udana impreza.Gratulacje dla organizatorów.
janusz - 2020-01-13, 11:20

Ponieważ grasuje RODO i nie bardzo wiadomo co wolno a czego nie, na wszelki wypadek bardzo proszę osoby, które nie życzą sobie aby ich wizerunek znalazł się na zdjęciach i filmach z imprezy o poinformowanie o swojej woli.
kimtop - 2020-01-13, 11:51

Art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Miniuszek - 2020-01-13, 11:58
Temat postu: Uniejów
Super impreza! Zespół pierwsza klasa. Jedzenia aż za dużo :wyszczerzony: Wielkie dzięki organizatorom. Jak się wyjaśni co ze zdjęciami i filmami to też dodamy.
adaml61 - 2020-01-13, 12:06

Ja i Stasia chcieli byśmy podziękować organizatorom i wszystkim uczestnikom z wspaniałą zabawę , załączę kilka fotek nie są to oryginały , zostały zretuszowane aby nie upubliczniały wizerunku . Osoby które chciały by otrzymać zdjęcia proszę o kontakt na pw i podanie adresu email. Zastrzegam że są objęte prawami autorskim i nie będą mogły być użyte do celów innych niż tylko prywatnych bez możliwości rozpowszechniania . Dlatego proszę podejść poważnie do tematu . Adam .
darek 61 - 2020-01-13, 12:11

Jak by co to ja i moja żonka się zgadzamy.Życie poprzez takie zakazy robi się bardziej skomplikowane :gwm .Może przed następna imprezą należało by przy zapisie wyrazić zgodę na upublicznienie wizerunku lub założyć maskę.
adaml61 - 2020-01-13, 12:22

Ja osobiście nie widzę problemu , dla mnie to tylko chwila pracy , i tak muszę zmniejszać , przy okazji buzię czy nr. się rozmyje tak jak powyżej będzie .
janusz - 2020-01-13, 13:05

Ze zdjęciami moimi i mojej żonie nie ma problemu, można publikować.
grzegorzalex - 2020-01-13, 13:23

Jaki sens jest wstawiania fotek gdzie nie widać twarzy?
To lepiej nie wstawiać wcale,takie jest moje zdanie.

zibikruk - 2020-01-13, 14:07

Nie wnoszę zastrzeżeń odnośnie publikacji zdjęć moich i mojej żony.
W pełni popieram postulat Grzesia odnośnie sensu publikacji zdjęć bez twarzy.

Sądzę, że błędnie interpretowana jest RODO, pokazywanie zdjęć uczestników jest zgodne.
Moim zdaniem, należy uszanować tylko wyraźny zakaz publikacji wizerunku danej osoby po wyrażeniu takiej decyzji zainteresowanego.

Brat - 2020-01-13, 14:17

Dzięki wielkie Dyrekcji i wszystkim uczestnikom!
futro2606 - 2020-01-13, 17:24

Dziękujemy za super imprezę... nogi bolą jeszcze dziś nie mówiąc o głosie, który znikł. Pozdrawiamy ciepło i czekamy na fotki z wizerunkiem :lol:
adaml61 - 2020-01-13, 19:14

Cytat:

Jaki sens jest wstawiania fotek gdzie nie widać twarzy
Osobiście nie mam nic do zamieszczania zdjęć na forum , jak by tu zostały . Robię bardzo dużo zdjęć i nie chciał bym aby krążyły po fejsach i innych portalach bez żadnej kontroli , dla tego wysyłam na emajle podane przez zainteresowanych i informuję o prawach autorskich . Te wstawiane prze zemnie niech sobie żyją jak chcą . Podejmuję świadoma decyzję upubliczniając je .
Tadeusz - 2020-01-13, 19:41

Dziękuję Wam za wspaniałą zabawę w przemiłej atmosferze.
Dziękuję za miłe spotkanie piątkowe przy grzanym winie. Nareszcie mogłem się z Wami nagadać do woli.
Dziękuję moim rywalom za zażartą walkę na kręgielni.
Dziękuję za spacery i pogaduszki.

:bukiet: :bukiet: :bukiet:

Wklejam kilka zdjęć naszego taboru w piękną, słoneczną niedzielę.

CORONAVIRUS - 2020-01-13, 19:51

grzegorzalex napisał/a:
Jaki sens jest wstawiania fotek gdzie nie widać twarzy?
To lepiej nie wstawiać wcale,takie jest moje zdanie.


Nie byłem dlatego chętnie popatrzę ale jak widzę zamazane mordki to jakiś magazyn kryminalny się z tego robi .... myślę że to nadgorliwość połączona ze zwykłym brakiem wiedzy , ktoś chciał zabłysnąć a wyszło jak widać na fotach :haha: :haha: :haha:

jarko_66 - 2020-01-13, 20:02

Ja również nie byłem ,ale może to i dobrze bo bym wyszedł bez twarzy :haha: :haha: :haha:
janusz - 2020-01-13, 20:17

Sytuacja na parkiecie o godzinie 02:06 :bajer

Piotruś - 2020-01-13, 20:27

Dziękujemy za wspaniałe chwile :spoko
Podziękowania dla piątkowych podkuchennych :mikolaj

janusz - 2020-01-13, 20:46

Parkiet o wpół do trzeciej w nocy.

janusz - 2020-01-13, 20:52

Przed czwartą zmieniliśmy trochę repertuar. :haha:

Socale - 2020-01-13, 20:54

Ja żałuję tylko tego, że te chwile tak szybko przeminęły :-/ Za krótko, zdecydowanie i mam niedosyt.
Przedstawienie - wyróżnienie mojej osoby przez Tadeusza... poczułem się jak zaskoczony celebryta :mrgreen: to było przemiłe, indywidualne przywitanie jeszcze bardziej - długo potem z Ewą o tym mówiąc tańcowaliśmy.
CT to wielka i fajna rodzina, może nie każdy z każdym miał okazję się przywitać, ale chyba każdy z każdym w "pociągu Rynkowskiego" choćby dłonią się klepnął-pozdrowienie zaliczone :mrgreen:
Lux organizacja, kulinaria nadspodziewanie wysokich lotów, zespół nieograniczony. Od "oczu zielonych" aż po... Whitney Houston- a ją to covery cza umić.
No i potańcowaliśmy też :roza:
Cieszę się że wiele załóg poznałem w realu.
Grzesiualex, tyś chlupotał się w wodzie tuż koło nas, a ja Cię nie rozpoznałem :gwm wybacz, mam wadę co do pamięci twarzy.
.
Fotki z buźkami są prawdziwe i wartościowe.

janusz - 2020-01-13, 21:17

Socale napisał/a:
ale chyba każdy z każdym w "pociągu Rynkowskiego" choćby dłonią się klepnął-pozdrowienie zaliczone :mrgreen:

Może nie Rynkowskiego ale proszę. Pociągów kilka było, ten zarejestrowałem bo siedziałem na peronie. Ten ze stacji odjeżdżał około 21. ;)

Socale - 2020-01-13, 21:27

Spóźniłeś się i pociąg odjechał bez Ciebie :mrgreen:
.
.
.
janusz napisał/a:

W kolacji wzięło udział 99 osób.
Za kampery wpłaciło 38 załóg.
Jeszcze nie mam faktur za orkiestrę i tort.
99x150 = 14850
38x30 = 1140
Razem wpłaty 15990

Kolacja = 11880
Parking = 1140
Pozostaje 2970 na orkiestrę.

Faktury są tutaj: https://www.camperteam.pl...p=804383#804383
.
Nie pozwolimy żebyś dopłacał z własnej kieszeni.
Zaraz się skrzykniemy i wpłacimy niedobór + nagroda dla Ciebie za... żetony :spoko
Prawda chłopaki?

adaml61 - 2020-01-13, 21:29

Dla tych co się powołują na rodo W dalszych rozważaniach skupimy się na normie prawnej skonkretyzowanej w art. 81 ust. 2 pkt 2. Zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt 2 dopuszcza się rozpowszechnienie wizerunku stanowiącego jedynie szczegół całości, takiej jak zgromadzenie, krajobraz czy publiczna impreza. Sformułowanie „takie jak” niewątpliwie wskazuje na przykładowy charakter wymienionych „okoliczności” (zob. też wyrok SA w Warszawie z dnia 10 lutego 2005 r., I ACa 509/04, LEX nr 535042).

Dla lepszego zrozumienia zasad stosowania omawianej regulacji jest wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie, według którego rozstrzygające znaczenie dla jej zastosowania ma ustalenie relacji między wizerunkiem a pozostałymi elementami. Zgodnie z tym orzeczeniem rozpowszechnianie wizerunku nie wymagałoby zezwolenia, jeśli stanowiłby on „jedynie element akcydentalny lub akcesoryjny przedstawionej całości, tzn. w razie usunięcia wizerunku nie zmieniłby się przedmiot i charakter przedstawienia” (wyrok SA w Krakowie z dnia 19 grudnia 2001 r., I ACa 957/01).

Założeniem skorzystania z przepisu jest zatem stwierdzenie podrzędności konkretnego wizerunku wobec przedstawianej całości. Dla przeprowadzenia tej logicznej operacji przydatny może być „test eliminacji”, zgodnie z którym wizerunek odgrywa wówczas rolę podrzędną kiedy jego wyeliminowanie lub też zamiana nie wpływa na wartość ujęcia danej całości. Pośrednią przesłanką do oceny wzajemnego stosunku jest wielkość konkretnej osoby na danym zdjęciu lub inaczej – stopień wypełnienia przez nią kadru.

W przypadku gdy osoba ta jest widoczna zdecydowanie lepiej niż inne lub też wypełnia ujęcie w stopniu znacząco większym niż inne – uzasadnione jest założenie braku akcydentalności czy akcesoryjności wizerunku takiej osoby dla całego ujęcia. Odnosząc się do wskazanych ustawą przykładów sytuacji umożliwiających wykorzystanie wizerunku bez zezwolenia, pojęcie zgromadzenia może być rozumiane w świetle ustawy z dnia 5 lipca 1990 r. – Prawo o zgromadzeniach (tekst jedn.: Dz. U. z 2013 r. poz. 397).

Zgodnie z art. 1 ust. 2 tej ustawy zgromadzeniem jest zgrupowanie co najmniej 15 osób zwołane w określonym celu (wspólnych obrad lub wspólnego wyrażenia stanowiska). Przełożenie wprost wskazanego dolnego limitu uczestników zgromadzenia na tle analizowanych regulacji nie może odbywać się wprost i tym samym nie dostarcza jasnej odpowiedzi. Równie ważne jest celowość wspólnego zebrania się, tym samym wykluczając zgromadzenia przypadkowe, np. zgromadzenie gapiów przy wypadku drogowym czy też rzeczywistej akcji ratownicze. „Krajobraz” oznacza natomiast pewien fragment przestrzeni, choć niekoniecznie musi być kojarzony z wycinkiem otaczającej nas natury. Z kolei publiczna impreza zakłada wydarzenie powszechnie dostępne.

Kadrowanie i zdjęcia klasowe

Przyjmuje się, że skupienie obrazu na konkretnej osobie (jej skadrowanie) wyklucza możliwość powołania się na omawiany wyjątek (J. Barta, R. Markiewicz, Prawo autorskie, Warszawa 2013, s. 467). Na aprobatę zasługuje wyrok Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu z dnia 30 stycznia 2014 r. (I ACa 1452/13), w którym to potwierdzono stanowisko Sądu I instancji, w którym to Sąd ten podkreślił, że określenie – zgromadzenie – dotyczy każdej zbiorowości, niezależnie czy jest ono przypadkowe czy zorganizowane. Jeśli więc wykonanie zdjęcia czy nagrania nie było ukierunkowane indywidualnie na określoną osobę, przeciwnie osoba ta jest przedstawiona w sposób równoważny przedstawieniu innych osób, to rozpowszechnianie takiego wizerunku nie wymaga zgody.

W stanie faktycznym sprawy powód domagał się ochrony w związku z upublicznieniem na portalu społecznościowym jego wizerunku uwiecznionego na zdjęciu klasowym. Zdjęcia klasowe z opublikowaniem których powód wiązał naruszenie swoich dóbr osobistych, utrwalają pewne zgromadzenie, w skład którego wchodzą osoby uczęszczające do tej samej klasy, a przy tym wizerunek każdego z uczniów ma ten charakter, iż stanowi jedynie element akcesoryjny, którego usunięcie nie zmieniłoby ani przedmiotu, ani charakteru przedstawienia. Sąd nie podzielił stanowiska powoda, iż brak określonego ucznia na zdjęciu zwraca uwagę na jego nieobecność. Takie reakcje mogą towarzyszyć jedynie wąskiej grupie osób, które znają skład osobowy klasy, dla każdego, przypadkowego widza brak określonej osoby na zdjęciu, a więc brak jej wizerunku nie wywoła żadnych wrażeń.

Podsumowanie

Podsumowując powyższe rozważania – wskazać należy, że dozwolone będzie wykonywanie i rozpowszechnianie zdjęć relacjonujących wydarzenia w postaci imprez zakładowych bez uzyskiwania od każdego uczestnika zgody na wykorzystanie jego wizerunku tak długo jak spełniać będą warunki wyrażone w art. 81 ust. 2 pkt 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Przecież to była impreza masowa , ilu nas było , Rodo nie obowiązuje , więc wrzucajcie .

adaml61 - 2020-01-13, 21:31

janusz napisał/a:

Przed czwartą zmieniliśmy trochę repertuar
Już wiem czemu tak mało tańczyłeś , bo kręciłeś :lol:
grzegorzalex - 2020-01-13, 21:32

Socale napisał/a:
Ja żałuję tylko tego, że te chwile tak szybko przeminęły :-/ Za krótko, zdecydowanie i mam niedosyt.
Przedstawienie - wyróżnienie mojej osoby przez Tadeusza... poczułem się jak zaskoczony celebryta :mrgreen: to było przemiłe, indywidualne przywitanie jeszcze bardziej - długo potem z Ewą o tym mówiąc tańcowaliśmy.
CT to wielka i fajna rodzina, może nie każdy z każdym miał okazję się przywitać, ale chyba każdy z każdym w "pociągu Rynkowskiego" choćby dłonią się klepnął-pozdrowienie zaliczone :mrgreen:
Lux organizacja, kulinaria nadspodziewanie wysokich lotów, zespół nieograniczony. Od "oczu zielonych" aż po... Whitney Houston- a ją to covery cza umić.
No i potańcowaliśmy też :roza:
Cieszę się że wiele załóg poznałem w realu.
Grzesiualex, tyś chlupotał się w wodzie tuż koło nas, a ja Cię nie rozpoznałem :gwm wybacz, mam wadę co do pamięci twarzy.
.
Fotki z buźkami są prawdziwe i wartościowe.


No następnym razem nadrobimy :lol:
Jeszcze chyba mieliśmy bliskie spotkanie na autostradzie A2 ?
Minęliśmy się na bramkach

janusz - 2020-01-13, 21:36

Socale napisał/a:
Nie pozwolimy żebyś dopłacał z własnej kieszeni.

Ale jakie dopłacał? orkiestra dostanie 30 zł mniej. :pifko

adaml61 - 2020-01-13, 21:40

Socale napisał/a:

Nie pozwolimy żebyś dopłacał z własnej kieszeni.
Zaraz się skrzykniemy i wpłacimy niedobór + nagroda dla Ciebie za... żetony :spoko
Prawda chłopaki?
Popieram i się przyłączam .
janusz - 2020-01-13, 21:41

adaml61 napisał/a:
Już wiem czemu tak mało tańczyłeś , bo kręciłeś :lol:

Bo ja nie dansior. :oops:

adaml61 - 2020-01-13, 21:41

janusz napisał/a:
orkiestra dostanie 30 zł mniej
A tak fajnie grała .
janusz - 2020-01-13, 21:43

Cytat:
A tak fajnie grała .

Ale mogła chociaż do 4 a skończyła o 3:45 :haha:

adaml61 - 2020-01-13, 21:50

janusz napisał/a:
Ale mogła chociaż do 4 a skończyła o 3:45
A tak fajnie się bawiłem , jak mogli ;)
adaml61 - 2020-01-13, 21:52

A to winni ,super zabawy
janusz - 2020-01-13, 21:53

adaml61 napisał/a:
tak fajnie się bawiłem , jak mogli ;)

Może odrobimy na 13 i 1/2 rocznicy latem. :band:

adaml61 - 2020-01-13, 21:55

Jestem zainteresowany , aby tylko w centrum kraju .
Skorpion - 2020-01-13, 21:58

:band: :gra: :drum: :gitarra: :pifko :pifko :pifko :pifko2 :hura :hura :hura :admin :admin :logo: :Kwiatuszki: [hura] :brawo: :brawo: :lovban: :lovban: :yay: :yay: :brawo :brawo :brawo :puchar :puchar :puchar
adaml61 - 2020-01-13, 22:03

Sprawca
adaml61 - 2020-01-13, 22:09

:pifko dla skorpiona za kalendarz
Socale - 2020-01-13, 22:16

grzegorzalex napisał/a:

No następnym razem nadrobimy :lol:
Jeszcze chyba mieliśmy bliskie spotkanie na autostradzie A2 ?
Minęliśmy się na bramkach

Tak było.
Chwilę też jechaliśmy razem na tempo 100, potem zjechałeś do domciu.
.
janusz napisał/a:

Może odrobimy na 13 i 1/2 rocznicy latem. :band:

adaml61 napisał/a:
Jestem zainteresowany , aby tylko w centrum kraju .

Wychodzi w m. Pajęczno :diabelski_usmiech

janusz - 2020-01-13, 22:18

adaml61 napisał/a:
DSC_5815.JPG

Żeby nie było niedomówień, to był Biovital. :-/

adaml61 - 2020-01-13, 22:24

Co on knuje
adaml61 - 2020-01-13, 22:28

A Oni
janusz - 2020-01-13, 22:49

adaml61 napisał/a:
A Oni

Opracowują strategię.

adaml61 - 2020-01-13, 22:52

Miło się rozmawiało , musiałem wstać i uwiecznić tę wieko pomną chwilę
adaml61 - 2020-01-13, 22:57

Oni nas zabawiali , :band:
adaml61 - 2020-01-13, 22:58

cdn.
wbobowski - 2020-01-13, 22:59

grzegorzalex napisał/a:
Jaki sens jest wstawiania fotek gdzie nie widać twarzy?
To lepiej nie wstawiać wcale,takie jest moje zdanie.

Też tak uważam, zdjęcia z zamazanymi twarzami nie mają sensu.

buzia31 - 2020-01-13, 23:18

My nie mamy nic przeciwko publikacji naszych zdjęć.Zabawa była przednia ;) Dziękujemy.
adaml61 - 2020-01-14, 08:16

Szkoda że na początku imprezy nie zrobiliśmy wspólnej fotki , nie było by dyskusji o Rodo , kto nie staje nie chce być uwieczniany , Zazwyczaj tak proponuję i to działa . Byłem pierwszy raz z wami więc nie chciałem się wychylać z taką propozycją . Rozważcie na przyszłość .
adaml61 - 2020-01-14, 08:21

Żeby nie było. oni tez byli .
Tadeusz - 2020-01-14, 14:16

Mój obiektyw notował głównie buźki ku pamięci.
Oto one.

:szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :spoko

Skorpion - 2020-01-14, 14:19

:pifko2 :pifko2 :pifko :pifko :puchar :puchar :puchar :band: :tuba: :gra: :gitarra: :drum: :brawo: :brawo: :lovban: :lovban: :usta: :usta: :spoko :spoko :spoko :spoko
Tadeusz - 2020-01-14, 14:20

O! Jeszcze cztery fotki. :szeroki_usmiech
voice - 2020-01-14, 19:30

Panowie Gratuluję wspaniałej organizacji i udanej imprezy karnawałowej, w przyszłym roku nie omieszkam się przyłączyć.
Także Panowie do zobaczyska w przyszłym roku.

adaml61 - 2020-01-14, 19:58

cd.
Socale - 2020-01-14, 20:19

Ja nie mam żadnych fotopamiątek.
Jak ktoś ma to proszę o podesłanie mailem.
Mam tylko takie ogólne, ale za to duże, odszukujcie się :)

maga - 2020-01-14, 20:37

Kilka fotek z mojego obiektywu :ok
maga - 2020-01-14, 20:42

I jeszcze kilka z parkietu.
adaml61 - 2020-01-19, 11:07

Proszę kolegę z tej fotki o przesłanie na moje pw. adresu email ,nie moge Ci wysłać zdjęć , jest jakiś błąd w podanym adresie na imprezie .
wbobowski - 2020-01-27, 20:30

Trochę wspomnień. Pliki filmowe są moje a zdjęcia w filmie są też z forum.


SalutElla - 2020-01-27, 21:27

Fajny film - miło powspominać. Dziękuję Włodku! :pifko
adaml61 - 2020-01-28, 19:00

Włodku :pifko
wbobowski - 2020-01-28, 19:47

Fajnie, że nie tylko mnie się podoba... :haha: :haha: :haha: :haha:
Socale - 2020-01-29, 21:03

wbobowski napisał/a:
Trochę wspomnień. Pliki filmowe są moje a zdjęcia w filmie są też z forum.
...


I ulepiłeś kolorowy koszyk wspomnień :)
Dziękuję Włodek, miło mi było uścisnąć Ci dłoń.

Socale - 2020-02-09, 10:18

FAJNA POLSKA.
Taki tytuł nosi program promujący za granicą, naszą kochaną krainę.
Na ostatni zlot w Uniejowie przyjechaliśmy pierwsi, tuż zaraz dojechał Brat i inni Koledzy, ale zanim wjechaliśmy na plac, musowo najazd Socali na karczmę przy wiatrakach bo tam wyżerka pychota ale nic z tego, przełożyliśmy o godzinę.
Ekipy z TV okupiły słynną karczmę, kręcili właśnie kolejny odcinek, dużo dzieci też było.
Sporo o Uniejowie i okolicy obejrzycie w gotowym programie, emisja była 26 stycznia, ale w każdej chwili do obejrzenia tutaj:

https://polonia.tvp.pl/46448155/fajna-polska-zima-uniejow-i-ziemia-lodzka

wbobowski - 2020-02-22, 00:04

Zmieniłem film. Ten jest dłuższy o 3 minuty. Doszły ostatnie pliki, głównie tańce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group