Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

PTTC - Wydzielone z dyskusji o badaniu instalacji gazowej

janusz - 2008-12-06, 15:40

stefan napisał/a:
swiadzczy to o koniecznosci ciaglej obecnosci kogos z nadzoru

Proponuje teściową przeszkolić i dać uprawnienia nadzoru :haha:
Swoją drogą zerowanie jest bardzo ważna sprawą i nikt tego nie kwestionuje :bigok

medard - 2008-12-07, 14:12

stefciu ile myslales na tym?
a kto ci zabronil bys sie tez zapisal i byc tez vw tym interesie dla siebie?
moze zamiast tu radzic ,doradzac , pouczac szkolic wzialbyc sie do konkretow i raz wypozyczyl choc kamperka i przyjechal na zlot pogadal bys se i z pewnoscia wnioslbym cos wiecej niz pisanie na forum

stefan - 2008-12-07, 14:19

Witam!
medard napisał/a:
stefciu ile myslales na tym?
-ja takie cus "na poczekaniu" mam.
medard napisał/a:
moze zamiast tu radzic ,doradzac , pouczac szkolic wzialbyc sie do konkretow i raz wypozyczyl choc kamperka i przyjechal na zlot pogadal bys se i z pewnoscia wnioslbym cos wiecej niz pisanie na forum
-kolega powinien troszke "zdystansowac" od rzeczywistosci.Te "wycieczki" personalne nie sa ani mile ani mocna strona kolegi. :ok Pozdrawiam.Stefan.
JaWa - 2008-12-11, 20:14

Jak już zniosą te obowiązkowe przeglądy, to przymierzam się do takiego kamperka. Klima, wspomaganie, pływa, opon nie przedziurawią, wybuchy gazu będę miał w d...
kimtop - 2008-12-11, 21:17

JaWa napisał/a:
opon nie przedziurawią,



To popatrz na pierwszą z lewej :haha:

Endi - 2008-12-11, 22:36

JaWa napisał/a:
Jak już zniosą te obowiązkowe przeglądy, to przymierzam się do takiego kamperka. Klima, wspomaganie, pływa, opon nie przedziurawią, wybuchy gazu będę miał w d...


JaWa ..... :haha: JaWa.. :haha: jesteś n i e m o ż l i w y !!

Stawiam Ci piwo !! :pifko

bonusik - 2008-12-11, 22:38

JaWa napisał/a:
to przymierzam się do takiego kamperka


JaWa...ale to mało wypasiona wersja,a gdzie wieżyczka z działkiem :?: :diabelski_usmiech

Dziabong - 2008-12-13, 12:56

Stefan jesteś Mistrzem Świata bo twardym trzeba być nie miętkim.
KOCZORKA - 2008-12-13, 13:42

stefan napisał/a:
Nas pierwszy lepszy obrazic nie moze.... :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech Pozdrawiam.Stefan.

Stefanku, jak Cię lubię :bukiet: , ale tak pisać nie można :-/
Chyba to zamierzałeś ująć innymi słowami :bigok .
Ach! ten internet :gwm
Lepiej się gada przy :pifko patrząc w oczy :bigok :bigok

Endi - 2008-12-13, 23:01

Jule napisał/a:
bo ja "jade" tylko na prad


Jule, a jak "jedziesz" już na tym prądzie, to wolisz pod prąd czy z prądem ?
Tak tylko pytam bo jestem ciekaw. I nie miej mi za złe bo my chłopaki w tym wieku ,

wolimy na jazdę na "oklep". :haha: :haha:

medard - 2008-12-13, 23:08

Endi napisał/a:
jazdę na "oklep".

to w temacie? to ja chetnie tez sie podlacze do tego pradu :lol:

Jule - 2008-12-13, 23:10

Endi napisał/a:
Jule napisał/a:
bo ja "jade" tylko na prad


Jule, a jak "jedziesz" już na tym prądzie, to wolisz pod prąd czy z prądem ?
Tak tylko pytam bo jestem ciekaw. I nie miej mi za złe bo my chłopaki w tym wieku ,

wolimy na jazdę na "oklep". :haha: :haha:


kurde, to zabiles mi cwieka czy jak to tam lecialo :roll: nie zastanawialam sie nad tym :arrow: tym bardziej ze "w tym wieku" nie ma dla mnie zadnego odniesienia, zeby cos sprecyzowac :haha:

stefan - 2008-12-13, 23:16

Witam!
Endi napisał/a:
wolimy na jazdę na "oklep"
-sadze ze kolega w kierunku oklepu zmierza....Ale bedzie jazda! :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech Pozdrawiam.Stefan.
Endi - 2008-12-13, 23:38

medard napisał/a:
to ja chetnie tez sie podlacze do tego pradu


Medard, Ty sta../przepraszam/ Wspaniały Włóczęgo. Pozostań już taki.
Lecisz do Afryki , po co Ci tam Kamper ? Lepiej wsiądż na ładną łódkę i płyń sobie z prądem. I nie zapomnij o fotkach, Przyjacielu. Ja już Ci obiecałem, że będę Cię słuchał z otwartą gębą a teraz to i na pewno , gały mi "wylezą" . I nie tylko. :haha: :haha:

wbobowski - 2008-12-14, 00:42

jacek l napisał/a:
Dobra, to powiedz wobec tego jasno,

czy PTTCC jest za OBOWIĄZKOWYMI badaniami instalacji gazowej ?

tylko konkretnie i bez cukrowania TAK czy NIE.

Jacek.

Czytając wszystkie posty z tego tematu, musiałem przytoczyć tylko powyższy cytat, bo mam pytanie do autora:
Jacku, czy Ty nie powinieneś się leczyć, i to koniecznie u psychologa czy psychiatry. A Twoje choroba (gdybyś jej nie zauważył) to nienawiść do jeszcze nie zarejestrowanego (a więc oficjalnie jeszcze nie działającego) PTTCC.
A wracając do tematu, to badania instalacji gazowej powinny być obowiązkowe. Przecież to jasne. I wcześniej, czy później będą, czy to się tobie podoba, czy nie.

StasioiJola - 2008-12-14, 00:42

Ale ta jazda na ,,oklep,, to nie jest tematem badania instalacji gazowych :gwm Chyba ,że macie na myśli badanie innego typu instalacji... :haha: :haha:

PS. W całości popieram wypowiedż Włodka zarówno jeśli chodzi o wypowiedzi Jacka jak i problem badania instalacji gazowych. :spoko

Endi - 2008-12-14, 00:46

Jule napisał/a:
zeby cos sprecyzowac


Łetam, nie wierzę. Wy tam Kobiety, zawsze coś wymyślicie. I szacunek Wam za to. :roza: :roza:
To, że mam Przyjaciela w Norymberdze , to prawda. Już z podstawówki się znamy. Aleksander ma na imę. Zaprasza mnie, z rodzinką. Obojętnie kiedy, abyśmy tylko przyjechali. 17 stycznia 2..9 jedziemy na narty do Andalo i mamy po drodze , no trochę zboczę. Może spotkamy się, na tym wspaniałym, starym moście ? i sprecyzujemy wspólnie jak ma wyglądać ten przegląd , instalacji gazowej w Polsce. I tak, będziemy dalej

w Temacie. Farby, jeszcze nie nakładam i apaszek też nie wiąże :bukiet: :bigok

Endi - 2008-12-14, 00:57

StasioiJola napisał/a:
innego typu instalacji


Łomatko boska , nie ma innego typu. Trzeba instalecje nadmuchać i czekać. Może się z tego coś urodzi ?

:haha: :haha: :haha:

jacek l - 2008-12-14, 05:23

wbobowski napisał/a:
jacek l napisał/a:
Dobra, to powiedz wobec tego jasno,

czy PTTCC jest za OBOWIĄZKOWYMI badaniami instalacji gazowej ?

tylko konkretnie i bez cukrowania TAK czy NIE.

Jacek.

Czytając wszystkie posty z tego tematu, musiałem przytoczyć tylko powyższy cytat, bo mam pytanie do autora:
Jacku, czy Ty nie powinieneś się leczyć, i to koniecznie u psychologa czy psychiatry. A Twoje choroba (gdybyś jej nie zauważył) to nienawiść do jeszcze nie zarejestrowanego (a więc oficjalnie jeszcze nie działającego) PTTCC.
A wracając do tematu, to badania instalacji gazowej powinny być obowiązkowe. Przecież to jasne. I wcześniej, czy później będą, czy to się tobie podoba, czy nie.


Brawo panie vice prezesie, tak trzymaj...

Wreszcie otrzymałem odpowiedż.

A może jeszcze nie jest za póżno zmienić nazwę tak, żeby tylko jedno C zostało ?
To zaistniejesz wtedy bez żadnych krytyków.

Jacek.

Tylko gdzie się leczy manię wielkości ?

BiG Team - 2008-12-14, 10:05

Endi napisał/a:
Trzeba instalecje nadmuchać i czekać. Może się z tego coś urodzi ?

od dmuchania czasem sie rodzi :haha: :haha: :haha:

Endi - 2008-12-14, 10:11

janeczka napisał/a:
od dmuchania czasem sie rodzi


A jak przy okazji coś pęknie , to już napewno !! :haha: :haha: :haha:

wbobowski - 2008-12-15, 19:04

Cytat:
A tak nawiasem mówiąc prawo drogowe powinno obowiązywać jednakowe w całej Unii (wybrane najlepsze przepisy z różnych państw).
Daleka droga To było moje zdanie i moja opinia....każdy ma prawo mieć inny pogląd.

Dlaczego eurodeputowani nie mają takich słusznych poglądów jak Lucynka.
Lucynku... do Europarlamentu... wielu z nas Cię poprze.
I co najważniejsze, ja piszę to poważnie.

KOCZORKA - 2008-12-16, 14:55

wbobowski napisał/a:
Dlaczego eurodeputowani nie mają takich słusznych poglądów jak Lucynka.
Lucynku... do Europarlamentu... wielu z nas Cię poprze.
I co najważniejsze, ja piszę to poważnie.

Dziękuję Wbobosie :bukiet:
Ale kto do Europarlamentu by mnie wpuścił....wszystkie stołki porezerwowane :-/
Endi napisał/a:
Nie poprę kandydatury Lucynki do Europarlamentu.
Ma Koczra ma Kampera. Wystarczająca , to ilość obowiązków !! :haha: :haha:

Endi.....mogłabym jeździć do Europarlamentu kampiórkiem (tego jeszcze świat nie widział :wyszczerzony: , fantastyczna reklama dla kamperowców i popieranie tej formy podróżowania :bigok )
A Koczor by mnie woził :wyszczerzony:

Pozdrówka :spoko

KOCZORKA - 2008-12-16, 15:31

janusz napisał/a:
Po co sami sobie mamy ściągać na głowę kłopoty.

Januszku, a co Ty się tak boisz tych kłopotów :haha:
Powstanie Stowarzyszenie (zostanie zarejestrowane) to cokolwiek będziesz załatwiał..
.w naszym kochanym kraju...przy naszych przepisach...kłopotów nie unikniesz. :-/

Pozdrówka :spoko

Endi - 2008-12-16, 16:08

KOCZORKA napisał/a:
A Koczor by mnie woził


Napewno będzie , bezpiecznie , tanio i wygodnie . A po tym jak sprawdzi swoją instalacje, szybko to nie koniecznie, niech przyklei sobie znaczek na tylnej wystającej części. Właśnie po to aby nie brać sobie kłopotów na głowę a i pozwolą parkować Wam przed tym gmachem , już bez obaw , że mają terrorystę.
Ps
Ryby już takie są , czasami zmienne. Jeśli i Ty masz na to ochotę to ja Cię w tym

poprę. :haha: :haha: :haha:

medard - 2008-12-16, 16:08

po przeczxytaniu -zapoznaniu sie z w/w glosowanie to musze przyznac ze chyba to pttcc zda egzamin i przysporzy nam wielu przyjaciol , nie licze czlonkow .
i tak : teraz sei jedzie do stacji diagnosytycznej i majac instalacje gazowea placi sie dodatkow 100zl po tym tu glosowaniu to pojedzie sie nastepnie do specjalisty gazownika ktory w czynie spolecznym zrobi przeglad ponowny /moze dodtakowy bo instalacji pokladowej/i zeby bylo to jednym z celow towarzystwa powinien byc taki szpec jeden w wojewodztwie to zrobi sie zawsze jaki zlocik integracyjny /mysle ze parking bedzie gratis/po sprawdzeniu instalacji dostaniemy jakis stempelek - tu trzeba by zalozyc jakas karte typu bankowego -bedzie pieknie wygladac w portfelu-nastepnie chyba z ramach upiekszenia auta dostaniemy nalepki ktore pokleimy sobie tak zeby robily wrazenie /moze dac logo pttcc/zeby zazdroslili pomyslowosci inni .
i tak bedzie zadowolone cale towarzystwo pozna sie troszke wiecej swiata niz najblizsza stacja diagnostyczna a i bedzie czym zakryc jakies podrapania na kamperku i co najwazniejsze poznamy sie wzajemnie :)
_________________

kopia

KOCZORKA - 2008-12-16, 16:26

Endi napisał/a:
KOCZORKA napisał/a:
A Koczor by mnie woził


Ryby już takie są , czasami zmienne. Jeśli i Ty masz na to ochotę to ja Cię w tym

poprę. :haha: :haha: :haha:

Jako rybka...zmienna....już mi się odechciało :haha: :haha:
Co się będę użerać z Euro.....wolę pogadać (poklupać) z Wami kochani :bigok
i balować na Zlocikach :hura

Pozdrówka :spoko :spoko

janusz - 2008-12-16, 23:30

KOCZORKA napisał/a:
Jako rybka...zmienna....już mi się odechciało :haha: :haha:

Wszystkie rybki...
Ja też z marca. Z 20 marca. I jestem taka zbaraniała rybka. Trzy lata jestem rybka w roku przestępnym jestem baranek. :haha: A tak mam bo urodziłem się w szpitalu wariatów. Przepraszam w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych. :haha:

KOCZORKA - 2008-12-17, 00:01

janusz napisał/a:
Trzy lata jestem rybka w roku przestępnym jestem baranek. :haha:

Ufff....baranek...jeszcze tylko chwilunię. :wyszczerzony:
Teraz trzy lata będziesz rybką :bigok
Januszek będzie łagodny, sentymentalny, dobrotliwy, rozmarzony :haha: :haha:

Skorpion - 2008-12-17, 07:26

janusz napisał/a:
tak mam bo urodziłem się w szpitalu wariatów. Przepraszam w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych.


To szpital dla normalnych inaczej :lol: :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

Endi - 2008-12-17, 15:36

janusz napisał/a:
urodziłem się w szpitalu wariatów. Przepraszam w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych.


Ja się urodziłem w Izbie w Zbąszyniu a Tato do domu przywiózł mnie w koszu na ziemniaki. Taka to zemnie pyra poznańska. :haha: :haha:
A Tobie Janusz współczuję. Jesteś w Naszej Rodzinie prawdziwym ewenementem,

RyboBaranem :haha: :haha: Usmażyć to to na pewno można, ale zjeść ? No i jeszcze, 13-tym znakiem Zodiaku jesteś, czyli O.D Wilkołak, to straszne !!!!!!, można z tego oszaleć !!!? :gwm

Chyba dzisiaj, Ja sam będę pił całą dobę a Tobie chociaż wirtualne piwo postawię , tak na osłodę.
:spoko :spoko

zbychu91 - 2008-12-17, 17:25

Ach te konsultacje,poglady,przepisy,itp itd.
male pytanko,czy jak przykleimy sobie zlota naklejke TO wyspiarze zaczną jezdzic prawidlowa strona drogi,przejadą na system metryczny i dziesietny?czy sąsiedzi za odry
zlikwidują ziomkostwa wypedzonych,czy paryżanie przestana parkowac na srodku skrzyżowania a wlosi przestana traktowac czrwone swiatlo jako sugestie?
czy to napewno my mamy sie uczyc demokracji i tolerancji?

KOCZORKA - 2008-12-17, 17:45

zbychu91 napisał/a:
czy to napewno my mamy sie uczyc demokracji i tolerancji?


Chyba po trochu Wszyscy :gwm
Dziwny ten świat...bo i my ludzie dziwni niekiedy jesteśmy :oops:
Możemy nie robić nic.....świat przecież się nie zawali.

Pozdrówka :spoko :spoko

Endi - 2008-12-17, 18:13

KOCZORKA napisał/a:
Dziwny ten świat...bo i my ludzie dziwni niekiedy jesteśmy


http://pl.youtube.com/watch?v=o63B2lMbyjY

KOCZORKA - 2008-12-17, 18:38

Endi dziękuję :bukiet:
Rybki się rozumieją....właśnie o Nim myślałam, pisząc posta :bigok

Pozdróweczka :spoko :spoko

janusz - 2008-12-17, 18:38

Endi napisał/a:
A Tobie Janusz współczuję.

Nie ma czego. Trochę wyjaśnię. Ojciec jako młody lekarz pracował w szpitalu w Gorzowie Wlkp. W tym szpitalu rodzice mieli służbowe mieszkanie. Tam się urodziłem. Musicie przyznać, że moje CV zaczynające się "Urodziłem się 20 marca 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym w Gorzowie Wielkopolskim" może robić wrażenie.

prezesuu - 2008-12-17, 21:35

Coś w tym jest, bo Twoje zakręcenie kamperowe jest wielkie i już od zarania. :helm :haha:
wbobowski - 2008-12-17, 21:45

janusz napisał/a:
Urodziłem się 20 marca 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym w Gorzowie Wielkopolskim" może robić wrażenie.

Nie tylko może... :ok :ok :ok

KOCZORKA - 2008-12-18, 01:21

janusz napisał/a:
W tym szpitalu rodzice mieli służbowe mieszkanie. Tam się urodziłem. Musicie przyznać, że moje CV zaczynające się "Urodziłem się 20 marca 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym w Gorzowie Wielkopolskim" może robić wrażenie.


To urodziłeś się w mieszkaniu :shock: , czy w szpitalu psychiatrycznym :wow :haha: :haha: :haha: :haha:

janusz - 2008-12-18, 07:57

A tam szczegóły. :haha: Pewnie, że nie na izbie przyjęć. :haha:
Kamperfan - 2008-12-18, 11:10

O.T. - czy jest tu jakiś moderator? Może te "wariacje nie na temat" wydzielić do jeszcze mniej poważnego wątku? :haha: :haha: :haha:
KOCZORKA - 2008-12-18, 15:37

Cytat:
Może te "wariacje nie na temat" wydzielić do jeszcze mniej poważnego wątku? :haha: :haha: :haha:

To był bardzo poważny wątek :hihi: :hihi: .....tylko...co on ma wspólnego z instalacją gazową :shock:
Trochę pogubiliśmy się w tym temacie :haha: :haha: :haha:

BiG Team - 2008-12-18, 16:23

KOCZORKA napisał/a:
Cytat:
Może te "wariacje nie na temat" wydzielić do jeszcze mniej poważnego wątku? :haha: :haha: :haha:

To był bardzo poważny wątek :hihi: :hihi: .....tylko...co on ma wspólnego z instalacją gazową :shock:
Trochę pogubiliśmy się w tym temacie :haha: :haha: :haha:

jestem za - byłem u lekarza - stwierdzil prawidłowe wydzielanie gazów :haha: :haha:

stefan - 2008-12-18, 16:36

Witam!
janeczka napisał/a:
jestem za - byłem u lekarza - stwierdzil prawidłowe wydzielanie gazów
-i bedziesz na tym jezdzil? :szeroki_usmiech Pozdrawiam.Stefan.
medard - 2008-12-18, 16:39

stefan napisał/a:
bedziesz na tym jezdzil


stefciu jako udzialowiec ? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

janusz - 2008-12-18, 16:48

Kamperfan napisał/a:
"wariacje nie na temat" wydzielić do jeszcze mniej poważnego wątku

Wczoraj nawet próbowałem, jednak wypowiedzi tak są poplątane, że jeden i drugi wątek stają się nie logiczne. Zresztą w temacie instalacji gazowej i tak wszystko zostało powiedziane/napisane :haha:

BiG Team - 2008-12-18, 16:50

stefan napisał/a:
Witam!
janeczka napisał/a:
jestem za - byłem u lekarza - stwierdzil prawidłowe wydzielanie gazów
-i bedziesz na tym jezdzil? :szeroki_usmiech Pozdrawiam.Stefan.

jeżdził to może nie, ale trza by łapać do butli i jak znalazł do kuchenki :haha: :haha: :haha:

medard - 2008-12-18, 16:56

janeczka napisał/a:
łapać do butli


udzialowiec ma pomysly i sie tym zajmie :haha: :haha: :haha:

stefan - 2008-12-18, 16:58

Witam! Medardzie! Kolega sam juz rozwiazal problem! Przy okazji spotkania zaprosi na kawe ekologiczna.. :ok Pozdrawiam.Stefan.
BiG Team - 2008-12-18, 17:19

nie ma sprawy, jak będziecie w naszej okolicy, zapraszam na kawę :ok
stefan - 2008-12-18, 17:20

Witam!
janeczka napisał/a:
nie ma sprawy, jak będziecie w naszej okolicy, zapraszam na kawę
-napewno zajedziemy na frytkowym oleju!Ekologia ponad wszystko! :szeroki_usmiech Pozdrawiam.Stefan.
baja02 - 2008-12-18, 17:33

Koleżanki i Koledzy! Otwiera się strone o gazie i po 3-4 postach zaczynają się p.e..oły. Trudno w tym wszystkim połapać się. Proponuję ogłosić konkurs na "wajchowych", tych co potrafią każdy temat "zwajchować". Czyżby to jest jakaś obsesja, chęć zaistnienia na Forum :?: Przecież są działy właśnie do takiego gaworzenia. Może moderatorzy włączą się, nie wykręcając się "wolnością słowa i demokracją".
Endi - 2008-12-18, 18:04

tadek napisał/a:
Tu pozostawmy wypowiedzi na temat badania instalacji gazowej propan-butan w kamperach i przyczepach


Ja tylko jeszcze jedno zdanko i już pozostawiam.

Skoro CT w tym Temacie , odkrył 13-sty znak Zodiaku / O.D.Wilkołak / to Ja wstępuje również do PTTCC i nie mam już wątpliwości , że załoga PaPiTeam będzie uczestniczyć we wspólnym, Mega Zlocie WARKOT 2009.
Gdzie byśmy indziej znaleźli ludzi z taką fantazją i poczuciem humoru ??
:spoko

KOCZORKA - 2008-12-18, 20:43

Endi napisał/a:
ałoga PaPiTeam będzie uczestniczyć we wspólnym, Mega Zlocie WARKOT 2009.
Gdzie byśmy indziej znaleźli ludzi z taką fantazją i poczuciem humoru ??


:bigok :bigok :bigok :bigok

PaPiTeam przyjeżdżajcie do Warki, będzie super zabawa :hura :hura

Pozdrówka :spoko :spoko

ARCADARKA - 2008-12-18, 20:45
Temat postu: ARCADARKA
baja02 napisał/a:
Koleżanki i Koledzy! Otwiera się strone o gazie i po 3-4 postach zaczynają się p.e..oły. Trudno w tym wszystkim połapać się. Proponuję ogłosić konkurs na "wajchowych", tych co potrafią każdy temat "zwajchować". Czyżby to jest jakaś obsesja, chęć zaistnienia na Forum :?: Przecież są działy właśnie do takiego gaworzenia. Może moderatorzy włączą się, nie wykręcając się "wolnością słowa i demokracją".


Jesteśmy pozytywnie zakręceni :haha: :haha: :haha: :kwiatki: :mikolaj
wszystkiego alleluja :mikolaj

Jerzy - 2008-12-18, 20:47

baja02 napisał/a:
Może moderatorzy włączą się, nie wykręcając się "wolnością słowa i demokracją".

Osobiście, ze swojej strony pragnę uprzejmie poinformować, że... nie posiadam uprawnień do moderowania w tym dziale.
- Jerzy

ARCADARKA - 2008-12-18, 20:49
Temat postu: ARCADARKA
a jak byś miał to byś mordował :mikolaj

ups moderował
Jerzy bardzo cię lubię wiesz

alleluja :mikolaj :mikolaj :mikolaj

Tadeusz - 2008-12-18, 20:53

Jerzy napisał/a:
baja02 napisał/a:
Może moderatorzy włączą się, nie wykręcając się "wolnością słowa i demokracją".

Osobiście, ze swojej strony pragnę uprzejmie poinformować, że... nie posiadam uprawnień do moderowania w tym dziale.
- Jerzy


Ja również pragnę o tym samym uprzejmie poinformować. :-D :spoko

KOCZORKA - 2008-12-18, 20:59

baja02 napisał/a:
Proponuję ogłosić konkurs na "wajchowych", tych co potrafią każdy temat "zwajchować".

Ja na pewno będę w pierwszej dziesiątce (może dużo wcześniej :oops: )
ARCADARKA napisał/a:
Jesteśmy pozytywnie zakręceni :haha: :haha: :haha: :kwiatki: :mikolaj

Jesteśmy, jesteśmy ...tralalala.... :hura :pifko2 :yay: :bukiet:
ARCADARKA napisał/a:
wszystkiego alleluja :mikolaj

Wszystkiego najlepszego, idą święta, czas radości i miłości... :mikolaj :mikolaj :mikolaj

Jerzy - 2008-12-18, 21:07

ARCADARKA napisał/a:
Jerzy bardzo cię lubię wiesz

Wiem i z wzajemnością... to pewnie wiesz. ;)

ARCADARKA - 2008-12-18, 21:27
Temat postu: ARCADARKA
Wiem , wiem , Jerzy i czuję to jak spotykamy się gdzieś tam w przestrzeni, pozdrowienia dla małżonki, wszystkiego dobrego :mikolaj :mikolaj :mikolaj
StasioiJola - 2008-12-18, 23:35

Spotkać tutaj poważnych ludzi to istny cud Jacku!!! :-D Wszystkiego Najlepszego z okazji Swiąt dla Basi i Ciebie. :-D :mikolaj :mikolaj :mikolaj Jola i Stasio.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group