Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Rumunia - Winietka na Rumunię

andrzej627 - 2020-08-21, 15:39
Temat postu: Winietka na Rumunię
Winietkę można kupić tutaj.

Bim napisał/a:
Warunek otrzymania winietki BG cz RO jest zaksięgowanie przelewu na koncie ,a różnie to z bankami bywa.

Kupowałem winietę na RO w piatek dostałem dopiero w poniedziałek płacąc przelewem

Najlepiej jest płacić kartą. :spoko

https://www.e-rovinieta.ro/pl/
Cytat:
RO-winietki beda wystawiane jedynie po potwierdzeniu wplyniecia platnosci na konto bankowe UNTRR (po kilku minutach w przypadku sfinalizowanej platnosci karta platnicza lub kilku dniach w przypadku platnosci przelewem). .

PO WYSLANIU ZAMÓWIENIA NIE JEZDZIC DROGAMI KRAJOWYMI PRZEZ OTRZYMANIEM POTWIERDZENIA WYSTAWIENIA RO-WINIETKI, SMS-EM I/LUB E-MAILEM!

ZbigStan - 2020-08-30, 14:41

Czy kamper o DMC do 3,5t to kategoria A?
Bim - 2020-08-30, 16:13

Tak 3 euro
garttech - 2021-06-18, 13:04

Winietka na Rumunie obowiązuje wszędzie tak jak w Bułgarii czy tylko na drogach ekspresowych czy autostradach?
ZEUS - 2021-06-18, 14:08

Cytat:
Winietka na Rumunie obowiązuje wszędzie tak jak w Bułgarii

tak...

garttech - 2021-06-18, 15:08

A jak wyglądają granice w kierunku Grecji? (covid) Ktoś ma jakieś sprawdzone / aktualne informacje?

Za tydzień ruszam i raczej przez kraje UE Rumunia/Bułgaria (mamy paszporty Covid - chociaż druga ekipa nie ma i nie wiem co to będzie).

Serbia /Macedonia - tu to juz w ogóle nie ma informacji co i jak więc omijamy prawdopodobnie

adaml61 - 2021-06-18, 20:42

Słowacja- Węgry żadnej kontroli . Jutro będę wiedział jak Rumuni - Bułgaria - Grecja.
zbychu - 2021-06-18, 21:04

Jestem już w Grecji jadąc przez Rumunię i Bułgarię, na granicy greckiej trzeba uzyskać kod QR ze strony travel. gov. gr
yamah - 2021-06-18, 22:54

adaml61 napisał/a:
Słowacja- Węgry żadnej kontroli . Jutro będę wiedział jak Rumuni - Bułgaria - Grecja.

Widzę Adam że nie dogonimy cię :szeroki_usmiech skoro lecisz na Grecję :shock: . Pozdrów Stasię od nas :roza:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group