Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Po Polsce - Czerwiec Roku Pandemii 2020.

MAREKH - 2020-11-21, 20:42
Temat postu: Czerwiec Roku Pandemii 2020.
Żeby nie było, że starzy się obijają :haha: to wrzucam relacje filmową z naszego czerwcowego wypadu na Podlasie, Warmię i Mazury :spoko

Bohaterami klipów są dwie załogi "Krystian" i "MarekH"






c.d.n.

rosomak - 2020-11-21, 21:03

...Marku, Krysiu za świetnie nagraną relację, montaż też super ...browar.
Endi - 2020-11-21, 21:11

Super, miło pooglądać te klimaty jak również Wasze przesympatyczne gębunie :bukiet: ...pozdrawiam :bukiet:
StasioiJola - 2020-11-21, 21:41

Marku dzięki za relację -oprawa muzyczna super, a w Wilkowyjach zabrakło Wam dwóch kompanów do mamrota.!! :ok :szeroki_usmiech
daro35 - 2020-11-22, 09:35

:brawo :super :dobrarob :gratulacje leci :pifko
MAREKH - 2020-11-22, 11:50

Miło mi, że długie sekwencje zdjęć przyrodniczych WAS nie nudzą,bo przyroda i historia to mój „konik”, a do tego genealogia w której mogę grzebać godzinami.
Chociażby pochodzenie rodu Rakowskich (moich pra-pra dziadów po kądzieli) do których doszedłem dzięki listom z XIX w. i księgom parafialnym z XVII w.

Ktoś kiedyś powiedział -„jak pojedziesz z Markiem to będziecie chodzić tylko po kościołach” - :roll:
a za przeproszeniem gdzie znajdziesz tyle świadków historii, jak nie tam, gdzie nie tylko tablice pamiątkowe i epitafia mówią o minionych latach, ale o wydarzeniach, bitwach i potyczkach, o ludziach którzy te pomniki historii fundowali i są w nich pochowani. :roll:

A wracając do czerwcowego wypadu, to na Mazurach nie byłem od 1968 roku, gdzie w tymże roku służba wojskowa mnie rzuciła do Giżycka. Komary i zimno które wtedy mi bardzo dokuczyły, :gwm zniechęciły mnie do odwiedzania tej z skądinąd pięknej krainy. I chyba mnie nadal nie lubi, bo wchodząc w zarośla nad Wigrami, żeby uchwycić piękny zachód słońca, po raz pierwszy w życiu zaatakował mnie kleszcz, :haha: konsekwencją czego był antybiotyk brany przez 3 tygodnie. (bez drinka!!!) :bajer

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa :bukiet:








Tadeusz - 2020-11-22, 12:08

MAREKH napisał/a:
Miło mi, że długie sekwencje zdjęć przyrodniczych WAS nie nudzą,bo przyroda i historia to mój „konik”,


To nas zbliża Marku.

Ale to fajny fijoł.

Za piękne filmiki dziękuję. :bukiet:

:spoko

:pifko :pifko

Krystian - 2020-11-22, 19:02

Marku i Krysiu dziękujemy, przeżyliśmy ponownie ten nasz wspólny, bardzo udany wyjazd.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group