Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Kamperowanie - Namierzeni w trasie...

sterciu - 2021-06-07, 16:35
Temat postu: Namierzeni w trasie...
Nie widziałem nigdzie podobnego tematu więc może taki się przyjmie ;)

Ostatni tydzień , miałem okazje trochę poprzebywać nad morzem w Dąbkach , czasami Darłówku i widziałem chyba ze 4 kampery z forumowymi naklejkami. Ciekawe kto to był :mrgreen:

MILUŚ - 2021-06-07, 17:02

:bylo
Zobacz temat : Mija kamper kampera
:spoko

zbyszekwoj - 2021-06-07, 19:00
Temat postu: Re: Namierzeni w trasie...
[quote="sterciu"]Nie widziałem nigdzie podobnego tematu więc może taki się przyjmie ;)

Ostatni tydzień , miałem okazje trochę poprzebywać nad morzem w Dąbkach , czasami Darłówku i widziałem chyba ze 4 kampery z forumowymi naklejkami. Ciekawe kto to był :mrgreen: [/quote

To oni nie z Polski byli? :-P

Monter - 2021-09-03, 15:55

Krążyłem 6-18 sierpnia od Opola przez Jeziorsko, Koło, Kłodawę, Nidzicę, Ostródę, Prabuty, Sztum, Malbork, Frombork, Krynicę Morską, przekop mierzei, Władysławowo, cały Hel, Jastrzębią Górę, wydmy w Lubiatowie aż po zamek w Człuchowie. Mijaliśmy sporo kamperów. My nie mamy naklejki, a u innych nie widziałem, bom zbyt ślepy a poza tym bardziej się skupiam na drodze.
Najwięcej kamperów krążyło oczywiście nad morzem. Średnio połowa nie potrafiła nawet odmachać, widocznie albo buraki, albo kamper pożyczony.
Na parkingach nie było za bardzo wzajemnego przyciągania - we Władysławowie spotkaliśmy jedną osobę, we Fromborku parę (chyba nawet stąd).

Jak ktoś nas kojarzy (foto obok) to pozdrawiamy :mrgreen:

PS. Faktycznie był taki temat ale umarł w grudniu 2020... ;)

Socale - 2021-09-03, 22:25

Monter napisał/a:
...
My nie mamy naklejki, a u innych nie widziałem
...

Błąd. Cza mieć.
Niebieski kwadracik z daleka się widzi.
Grosiki kosztuje. A wiesz co, mam kumpla co na forumie nie jest zarejestrowany a ma naklejkę dobrze widoczną :)

OldPiernik - 2021-09-05, 13:15

Trochę aut zmieniło właściciela a naklejka została. Nowy właściciel nie utożsamia się z grupą a naklejki nie chce mu się zdzierać bo klej za mocny :-P
Monter - 2021-09-05, 19:27

Mój poprzednik jest stąd i naklejki nie miał. Ja też nie mam. Gdyby było to coś w stylu ekwipunku klubowicza, może bym nakleił. Jak trzeba szukać, kupować, zamawiać, itd - za dużo ceregieli. To tylko forum, a nie żaden elitarny klub, i jak wskazał kolega OldPiernik, jej istnienie na pojeździe mówi dokładnie nic :)
Swoją drogą ludzie robiący jakieś VAN-y pod blokiem potrafią mieć własne bluzy, kubki, termosy i inne gadżety oraz je rozdawać, mieć porządny sklep, a takie wielkie forum - nic.

Comsio - 2021-09-05, 20:28

Monter napisał/a:
Mój poprzednik jest stąd i naklejki nie miał. Ja też nie mam. Gdyby było to coś w stylu ekwipunku klubowicza, może bym nakleił. Jak trzeba szukać, kupować, zamawiać, itd - za dużo ceregieli. To tylko forum, a nie żaden elitarny klub, i jak wskazał kolega OldPiernik, jej istnienie na pojeździe mówi dokładnie nic :)
Swoją drogą ludzie robiący jakieś VAN-y pod blokiem potrafią mieć własne bluzy, kubki, termosy i inne gadżety oraz je rozdawać, mieć porządny sklep, a takie wielkie forum - nic.



Może tu :roll: Download

adaml61 - 2021-09-05, 22:44

Socale napisał/a:
Niebieski kwadracik z daleka się widzi.
Wojtek , na moim nie widać .
zbyszekwoj - 2021-09-06, 14:47

Dzisiaj wjechalem z naklejką na kemping węgierski i od razu 10% znizki. :ok
DC - 2021-09-06, 15:48

Nasze forum jest demokratyczne, nie ma nakazu i obowiązku naklejania naklejek klubowych. Ja osobiście naklejałem na każdego swojego kolejnego kampera, większość treści zamieszczanych na forum jest mi bliska i miło jest spotkać gdzieś na trasie kogoś z taką samą naklejką. Czasami trafia się nieCamperteamowca, ale pretekst do nawiązania nowej znajomości już jest - naklejka, mała rzecz a łączy ludzi :wyszczerzony:
MILUŚ - 2021-09-06, 16:29

zbyszekwoj napisał/a:
Dzisiaj wjechalem z naklejką na kemping węgierski i od razu 10% znizki. :ok


Zapewne na Thermal Kamping w Hajduszoboszlo :-P
Tam Magda Molnar daje nam 10% zniżki .
Osobiście na szybie recepcji naklejałem naszą CT-ową naklejkę :diabelski_usmiech

OldPiernik - 2021-09-06, 16:38

Comsio napisał/a:
Monter napisał/a:
Mój poprzednik jest stąd i naklejki nie miał. Ja też nie mam. Gdyby było to coś w stylu ekwipunku klubowicza, może bym nakleił. Jak trzeba szukać, kupować, zamawiać, itd - za dużo ceregieli. To tylko forum, a nie żaden elitarny klub, i jak wskazał kolega OldPiernik, jej istnienie na pojeździe mówi dokładnie nic :)
Swoją drogą ludzie robiący jakieś VAN-y pod blokiem potrafią mieć własne bluzy, kubki, termosy i inne gadżety oraz je rozdawać, mieć porządny sklep, a takie wielkie forum - nic.



Może tu :roll: Download


No właśnie - pod Download nie ma nic :diabelski_usmiech

Mazur - 2021-09-06, 20:14

Jak to nie ma ? Przecież jest aż 6 logo w formacie np. Corel .cdr , jest .pdf , można pobrać i zlecić komuś druk :bajer
download

Andrzej 73 - 2021-09-07, 10:02

MILUŚ napisał/a:
Zapewne na Thermal Kamping w Hajduszoboszlo

Nam jakoś nie przyznała choć na kampie byłem dziesiątki razy.
Teraz jesteśmy w Bogacs i przy płaceniu sprawdzę czy na hasło CT otrzymamy zniżkę. :spoko

Jeśli chodzi o naklejkę CT to jak na razie nikogo z naklejką nie widziałem. :-/

MILUŚ - 2021-09-07, 10:04

Andrzej 73 napisał/a:
........
Nam jakoś nie przyznała choć na kampie byłem dziesiątki razy.


Może zmienili szyby w recepcji i moje naklejki zniknęły :haha:

Banan - 2021-09-07, 10:43

Monter napisał/a:
Swoją drogą ludzie robiący jakieś VAN-y pod blokiem potrafią mieć własne bluzy, kubki, termosy i inne gadżety oraz je rozdawać, mieć porządny sklep, a takie wielkie forum - nic.

My też mamy, wystarczy na samej górze kliknąć "Sklep CT", może z wyjątkiem termosów jest wszystko, trzeba tylko chcieć. :bajer
Z tym rozdawnictwem to Cię jednak poniosło, pokaż mi tego św. Mikołaja, chętnie przytulę bluzę, albo inne gadżety :mikolaj

SlawekEwa - 2021-09-07, 10:49

Banan napisał/a:
pokaż mi tego św. Mikołaja, chętnie przytulę bluzę, albo inne gadżety

Pojawiał się taki Mikołaj i na CT :bigok mam super czapeczkę, smyczki, kubeczek i coś tam jeszcze z logiem CT

zbyszekwoj - 2021-09-08, 11:17

...a kolega w srednim wieku z siwą brodą rozdawał żetony CT do wózków ,produkcji czeskiej , oraz naklejki za free. :ok
Banan - 2021-09-08, 12:41

Ojtam, ojtam...
Nie chwaląc się, ja też rozsyłałem koleżankom i kolegom naklejki CT Dolny Śląsk za darmoszkę, ale o mnie to zapomnieliście :haha: :haha: :haha:

MILUŚ - 2021-09-08, 12:54

Banan napisał/a:
.... ale o mnie to zapomnieliście :haha: :haha: :haha:


jak zapomnieliśmy ? Ja nie zapomniałem ......w dzieciństwie rodzice na Św.Mikołaja :mikolaj zawsze dawali mi .....banany :haha: :haha: :haha:


A naklejki pięknie się prezentują :ok w porównaniu z CT-ową która już się rozpada :-/

Banan - 2021-09-08, 13:50

MILUŚ napisał/a:
zawsze dawali mi .....banany

Na mnie nie licz, nie oddaję się :haha: :haha: :haha:
MILUŚ napisał/a:
A naklejki pięknie się prezentują w porównaniu z CT-ową która już się rozpada

Strzelisz sobie nową, będzie Slajd w Wałach to i sklepik z gadżetami otworzymy.
Cieszę się, że dolnośląskie się podobają :bigok

MILUŚ - 2021-09-08, 13:53

Banan napisał/a:
............
Cieszę się, że dolnośląskie się podobają :bigok


Pojutrze sam ocenisz ich prezencję :mrgreen:

yamah - 2022-08-21, 08:50

Przyznać się czyj to kamper :ok naklejka jest ;)
kimtop - 2022-08-21, 10:27

yamah napisał/a:
Przyznać się czyj to kamper


Nie zagadałeś?

yamah - 2022-08-21, 17:50

kimtop napisał/a:
yamah napisał/a:
Przyznać się czyj to kamper


Nie zagadałeś?

Pomagaliśmy naprawić w Norwegi, a gość kupił pół roku temu od kogoś z CT (Tczew) bo jest naklejka :roll:

kimtop - 2022-08-21, 18:56

Tak mi cos ten Master ze zdjęcia pasował na Twojego tylko ta rejestracja :spoko
Socale - 2022-08-25, 23:02

Niech przeciwnicy alkowy popatrzą sobie co zawierać może alkowa. Tu akurat front alkowy zastąpiono szybą i stworzono odpowiedni klimat, wyobrażni nie daje to spokoju :mrgreen:
MILUŚ - 2022-08-28, 19:55

Socale napisał/a:
Niech przeciwnicy alkowy popatrzą sobie co zawierać może alkowa. Tu akurat front alkowy zastąpiono szybą i stworzono odpowiedni klimat, wyobrażni nie daje to spokoju :mrgreen:


Tylko czemu na tą panią ktoś puścił pawia :-P :shock: ?

mischka - 2022-08-29, 05:43

MILUŚ napisał/a:
Tylko czemu na tą panią ktoś puścił pawia :-P :shock: ?

może to nie paw :oops:

slavia - 2023-03-06, 20:51

Witam

Pod koniec września 2023r. w Borsh w Albanii, widziałem auto z naklejkami tutejszego forum.
Niestety nikogo nie było w domku.
Czyj to?

Pozdrawiam

slavia - 2023-03-06, 20:53

Udało się załączyć
MILUŚ - 2023-03-06, 21:33

To najprawdopodobnie tom-cio z Bytomia :spoko
slavia - 2023-03-06, 21:41

Prawie drugi koniec Polski. :ok
MILUŚ - 2023-03-07, 07:51

No mamy 600 kilometrów bliżej do Albanii niż Ty z nad morza :diabelski_usmiech :spoko
mischka - 2023-03-07, 07:55

slavia napisał/a:
Pod koniec września 2023r

podejrzewam że wkradł się mały błąd :spoko

slavia - 2023-03-07, 18:26

mischka napisał/a:
slavia napisał/a:
Pod koniec września 2023r

podejrzewam że wkradł się mały błąd :spoko


Tak. Miało być 2022.

slavia - 2023-03-07, 18:28

MILUŚ napisał/a:
No mamy 600 kilometrów bliżej do Albanii niż Ty z nad morza :diabelski_usmiech :spoko


I tego czasami Wam zazdroszczę, jeżeli chodzi o południe. A tam najczęściej jeżdzimy.

MILUŚ - 2023-03-07, 18:40

slavia napisał/a:
..............
I tego czasami Wam zazdroszczę, jeżeli chodzi o południe. A tam najczęściej jeżdzimy.


No patrz.....a my to raczej norwegofile :mrgreen:

slavia - 2023-03-07, 18:44

MILUŚ napisał/a:

No patrz.....a my to raczej norwegofile :mrgreen:


To wiem do kogo uderzyć po praktyczne informacje i szczegóły :ok , jak będę wybierał się na północ. :)

Socale - 2023-03-07, 20:54

MILUŚ napisał/a:
slavia napisał/a:
..............
I tego czasami Wam zazdroszczę, jeżeli chodzi o południe. A tam najczęściej jeżdzimy.


No patrz.....a my to raczej norwegofile :mrgreen:

To teraz Slavia ma 600km bliżej do Twoich ulubionych rejonów :diabelski_usmiech
.
Milusiu, a jakby my se tak se pogadali o wewspólnym entywentualnym odwiedzeniu tego wyjezajefajnego kraju, hę?
PW/tel/forum/ect.
Kilka razy już się przymierzałem, ale zawsze jakimś cudem wygrywało południe :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group