Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

MTP - Caravans Salon Poland 2021

slajd - 2021-06-25, 13:15
Temat postu: Caravans Salon Poland 2021
Targi Caravans Salon w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich już 24-26 września
Tradycyjnie organizatorzy przygotowali też zlot: XII Ogólnopolski Zlot Caravaningowy na, który serdecznie zapraszają naszych forumowiczów.
Parcele na zlot wystartują 1 lipca na platformie www.tobilet.pl – jednak organizator umożliwi członkom forum zapisy już dzień wcześniej 30 czerwca od 12:00 – odpowiedni link do sprzedaży podamy gdy dostaniemy go od zespołu Caravans Salon.
W tym roku wstępna pula parceli to około 130 sztuk
- 20 dużych – 4x10 m
- 130 małych – 3x9 m
Cennik:
- Duża parcela – 140 zł do 31 lipca (potem 160 zł)
- Mała parcela – 110 zł do 31 lipca (potem 130 zł)
- Dodatkowa osoba załogi na zlot – 45 zł
W cenie mamy jak zawsze wejściówki 3 dniowe na targi Caravans Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń dla 2 osób, miejsce postojowe z dostępem do przyłączy prądu (wymóg posiadania minimum 30 merów przewodu ze względu na rozmieszczenie rozdzielni prądu) i możliwość uzupełniania i zrzutu wody, dostęp do sanitariatów na targach i możliwość swobodnego opuszczania targów na tych biletach. Będzie też tradycyjnie biesiada/grill na który również są 2 wejściówki w tej cenie (*grill odbędzie się jeśli pozwolą na to aktualne warunki sanitarno-epidemiologiczne).
W tym roku można też będzie zamówić pamiątkową koszulkę zlotową za 39 zł – zakup będzie możliwy przy kupnie parceli lub w sklepie internetowym:
Odbiór zakupionych koszulek już podczas zlotu (ewentualnie wysyłka, jeśli ktoś kupi i z jakichś przyczyn nie dotrze – po targach)
W tym roku Caravans Salon przenosi się do hal nr 5 i 6, które są największymi obiektami na targach, ma to związek z zainteresowaniem ze strony wystawców oraz z tym, że tegoroczny Caravans Salon odbywa się w towarzystwie dwóch innych imprez – targów turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń – oczywiście zlotowicze będą mieli możliwość udziału we wszystkich tych imprezach w ramach biletu/parceli.
Więcej szczegółów o samych targach znajdziemy pod tym linkiem: https://bit.ly/Caravans_Salon_Poland_2021_info
A na temat samego XIII Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego przeczytamy tutaj: https://bit.ly/XIII_Ogólnopolski_Zlot_Caravaningowy

Zapraszamy :ok

slajd - 2021-06-30, 14:38

Dosyłam jeszcze newsa o starcie sprzedaży parceli oraz kilka grafik J

I jeszcze raz link do sprzedaży: http://sklep.tobilet.pl/mod/Sales/SetEvent/1849/

I pozdrawiam z gościnnej, jak dotychczas Albanii :spoko

Piasek1 - 2021-07-01, 09:19

Byłem w `20 roku i nie zamierzam się tam więcej pojawiać.
Wystawcy jak najbardziej OK, miło popatrzyć, pomarzyć, parę ciekawych namiarów pozbierałem
ale podejście organizatora czyli MTP - poniżej wszelkiej krytyki. Dno i metr mułu.
Znaczy typowo polskie, polaczkowate powinienem napisać... :zastrzelic

Banan - 2021-07-01, 10:04

Piasek1 napisał/a:
podejście organizatora czyli MTP - poniżej wszelkiej krytyki.

A tak o co kaman? Byłem w zeszłym roku i nie mogę złego słowa powiedzieć :roll:

Piasek1 - 2021-07-01, 11:31

Po pierwsze primo wielki murzyński ... w ... MTP za robienie z ludzi idiotów. Przed nami przy kasie rodzina z trójką dzieci - najbardziej potencjalni klienci na takie targi bo owszem oni nie kupią kampera za 300 ale wynajmą takiego za 5-6 tyś zł na 10 dni.
"dwa normalne, 3 ulgowe" i w tym momencie pani w kasie melduje że ulgowe to tylko on-line na stronie można kupić - gdzie żadnej takiej informacji nie było - a ona sprzedaje tylko normalne.
No elementarne skur****stwo: od dzieciaczków 4-6-8L brać 100 za bilety. I żeby to jeszcze była IMPREZA na pół dnia zwiedzania z atrakcjami. 30 min spokojnego tuptania od pojazdu do pojazdu i całe targi zwiedzone.
Część odchodziła kombinując z kupnem on-line co nie wiem czy działało bo to trzeba się rejestrować, zakładać konta, loginy, hasła, to niedziela, ani systemy bankowe ani jakieś biletowe nie działają. Jeszcze zrób to wszystko na telefonie... Nie wiem jak to się kończyło.
Część rezygnowała a część wchodziła wkur... bo zapłacili jakieś astronomiczne pieniądze za wejście. Jak pisałem 30 min zwiedzania.
Zapłaciłem za 2 normalne mimo iż byłem z dzieciakiem kwalifikujacym się na ulgowy. Jeden przebolałem ale jakbym miał z 3ką wchodzić to jednak jest różnica czy płacisz 3 dychy czy stówę za dzieciaków. Większość ludzi wchodzących to były rodziny z dziećmi i wszystkich golili po normalnym bilecie.

zbyszekwoj - 2021-07-01, 13:56

Piasek1 napisał/a:
i wszystkich golili po normalnym bilecie.


Teraz jestes kamperowcem, bedziesz mógl wchodzić bez umiaru za free. :haha:

Banan - 2021-07-01, 15:01

Piasek1, reguły były jasno i od początku ustalone, podane do publicznej wiadomości, więc nie rozumiem skąd Twoje oburzenie?
Piasek1 - 2021-07-01, 22:38

Tak podane że każdy kto wchodził z dziećmi zdziwiony (i wkur...) że przyszło extra 100kę wybecalować za 2kę szkrabów i 3cie w wózku.
Ja mogłem nie doczytać, ale nie setki innych.

GruMar - 2021-09-23, 08:39

Witam
CIekawe co jutro sie ukaze na targach i co nas zaskoczy :roll:
Do zobaczenia :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group