Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Rosja i kraje poradzieckie - Gruzja , Armenia

darek - 2021-12-17, 09:07
Temat postu: Gruzja , Armenia
Hej, planuję w przyszłe wakacje podróż do Armeni przez Turcję, gdyby ktoś miał podobne plany fajnie byłoby się zsynchronizować :)
Roberto - 2021-12-17, 09:16

Gruzja, Armenia i Azerbejdżan to był nasz pomysł na 2020 rok.
Niestety pandemia i działania wojenne na granicy armeńsko-azerskiej skuteczne zniweczyły nasze plany.
Temat pozostał otwarty ;) Zobaczymy co będzie bliżej wakacji. Może się uda.... :ok

darek - 2021-12-17, 10:41

Super, myślę że warto być w kontakcie, być może coś z tego wyjdzie, chociaż ciężko w tych czasach cokolwiek przewidzieć
darek - 2021-12-17, 10:42

być może ktoś jeszcze będzie chętny.
ZEUS - 2021-12-17, 11:14

jaki zakładasz przybliżony termin i jaki czas "wycieczki"🤔🤗
Tomcio - 2021-12-17, 16:38

Ja jadę wiosną kierunek Grecja, Turcja w planie jest Gruzja, zamierzam ze dwa miesiące powłuczyć się po Turcji. Myślę, że ty w tym czasie będziesz jechał przez Turcję, może coś z tego wyjdzie. :spoko :mikolaj
ZEUS - 2021-12-17, 16:59

Tomcio napisał/a:
zamierzam ze dwa miesiące powłuczyć się po Turcji.

coś podobnego "chodzi mi po głowie"🤪 od dwóch lat... może na wiosnę się uda🤔

Darson - 2021-12-17, 18:06

czy Wy wszyscy już na emeryturach jesteście czy też pracujecie na komputerze z kampera ? :shock:
Bo wszystkie WYPRAWY na kilka miesięcy planujecie :shock:

ZEUS - 2021-12-17, 18:11

chcieć to móc🤔... czy jakoś tak🤭🤗😝
gryz3k - 2021-12-17, 18:13

Darson napisał/a:
czy Wy wszyscy już na emeryturach jesteście czy też pracujecie na komputerze z kampera ? :shock:
Bo wszystkie WYPRAWY na kilka miesięcy planujecie :shock:


No co Ty. Ja od 79 roku gdy poszedłem do szkoły co roku mam 2,5 miesiąca wakacji latem i dwa tygodnie wolnego zimą plus ferie świąteczne itp. 2 miesiące w Turcji to żaden wyczyn dla w pełni aktywnej zawodowo osoby. Zwyczajnie zły zawód wybrałeś. :haha: :haha: :haha:

darek - 2021-12-17, 21:39

U mnie generalnie w grę wchodzą wakacje, czas około 1 miesiąc. W zasadzie nie chodzi o to aby jechać ze sobą jak po sznurku , ale bardziej aby spotkać się parę razy , miło spędzić czas , a w razie różnych problemów móc na siebie liczyć.
Z doświadczenia wiem że ciężko jest skomponować wspólny idealnie pasujący wszystkim program wyjazdu i lepiej podchodzić luźno do zagadnienia .
Taka formuła luźnych wyjazdów już kilka razy się u mnie sprawdziła. Bez sensu jest narzucać komuś swój styl spędzania czasu, albo ulegać na siłą czyimś sugestiom, natomiast w tak dalekim kraju kwestie asekuracji i pomocy są bardzo ważne. Super byłoby gdyby można było skroić na miarę program wyjazdu taki żeby był do zaakceptowania dla wszystkich, ale to bardzo trudne.
My na przykład lubimy się powłóczyć, trochę poobozować na dziko, trochę skorzystać z infrastruktury turystycznej jeśli jest, dużo zwiedzać , ale też jak jest możliwość poleniuchować i poplażować.

Darson - 2021-12-17, 21:41

Nie mogłeś poradzić mi tego wcześniej? :mikolaj
Roberto - 2021-12-18, 10:15

darek napisał/a:
U mnie generalnie w grę wchodzą wakacje, czas około 1 miesiąc.

U nas podobnie - tylko wakacje i max 1 miesiąc (i to raczej lipiec).
darek napisał/a:
Z doświadczenia wiem że ciężko jest skomponować wspólny idealnie pasujący wszystkim program wyjazdu

Mamy identyczne doświadczenia ;)
darek napisał/a:
My na przykład lubimy się powłóczyć, trochę poobozować na dziko, trochę skorzystać z infrastruktury turystycznej jeśli jest, dużo zwiedzać , ale też jak jest możliwość poleniuchować i poplażować.

Jakbym opisywał nasze wyjazdy :ok

Proponowana formuła takiego "wspólnego" wyjazdu jak najbardziej realna i pożądana.
Teraz tylko czekać co się zadzieje przez najbliższe pół roku...

darek - 2021-12-30, 19:26

Zobaczymy co będzie z koronaświrusem, jak sie rozwinie sytuacja itd, na razie taki mamy plan, gdyby coś się zmieniło dam znać.
Roberto - 2021-12-31, 10:26

A masz może już przygotowane jakieś miejscówki na postoje lub miejsca, które zamierzacie zwiedzać :?:
darek - 2022-01-17, 13:03

Na razie nie mam nic, będę się dopiero doktoryzował :)
Danyxm - 2023-09-10, 00:06

Udalo sie wyruszyc ?
ZEUS - 2023-09-10, 06:52

chyba Co nie odpowie bo od 17 stycznia ub. roku nie pojawił się na CT🤪
jolka.g - 2024-02-14, 17:45

No właśnie... Próbuję znaleźć jakieś aktualne informacje od tych, którzy ostatnio odwiedzili te kraje i jakoś nie mogę znaleźć (albo nie potrafię...) Korci mnie aby w wrześniu ruszyć w tamtym kierunku dopóki sił starcza...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group