Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Świat - AUSTRALIA 2022

Dyzio - 2022-04-08, 19:34
Temat postu: AUSTRALIA 2022
Witam wszystkich .
Szukam bezpiecznego kraju i ciekawego . Na pewno spełnia te warunki Australia która otworzyła swoje granice i wydaje wizy .Na początku chciałem wypożyczyć kampera ale część wypożyczalni się zamknęła i obecnie wypożyczenie kampera to bardzo duże pieniądze . Pierwsza podróż planuje na 50 dni i koszt wypożyczenia porządnego kampera to przynajmniej 10.000 aus czyli cos ok 30.000 zl
Zastanawiam sie nad przewozem swojego sprzętu do Australii i widzę ze cena mogła by mocno spaść gdyby nas było więcej . Czy sa zainteresowani ?
Może jakieś podpowiedzi ?
Ja myślałem o przeslanie samochodu na 10 miesięcy .

LukF - 2022-04-08, 21:02

Fajny kierunek wyprawy. Kiedyś jak dzieci wyfruną może się zdecyduję. Powodzenia :spoko
Bim - 2022-04-09, 08:13

W Australii jest ruch lewostronny :diabelski_usmiech

Oglądanij sobie wakacje Rafała w 2018



Dyzio - 2022-04-09, 16:41

Film bardzo fajny , jednak autor na co dzień zawodowy kierowca zupełnie inaczej woli spędzać czas do typowego kamperowca . Byłem w Australii i znam ja. Nigdy natomiast nie ciągłem tam samochodu z kraju . Jeśli ktoś wie gdzie i jak będę bardzo wdzięczny . Dodaje ze samochód na pewno nie zmieści się do kontenera .
Bim - 2022-04-09, 18:02

Dyzio napisał/a:
Byłem w Australii i znam ja. Nigdy natomiast nie ciągłem tam samochodu z kraju . Jeśli ktoś wie gdzie i jak będę bardzo wdzięczny


To może w temacie napisz

nie ciągłem tam samochodu z kraju do Australii

Coś ktoś wie :chytry

tomiy - 2022-04-10, 20:38

Poszukaj kanału i strony busem przez świat. Jakieś 10 lat temu wysyłali tam busa i na ich blogu i w książce opisują swoje przygody. Do przejścia.
Kuba L. - 2022-04-10, 21:03

https://www.seabridge-tours.de/en/home/ - ta firma się tym zajmuje, może Cię coś zainteresuje :spoko
andrzej627 - 2022-04-10, 23:24

Kolega chciał wysłać motocykl do Australii i zrezygnował z tego pomysłu ze względu na surowe przepisy sanitarne. Powiedział że, że dezynfekcja kampera mogłaby kosztować więcej niż jego transport.
Oldzbig - 2023-11-19, 15:09

Kolega który był w Australii 9 razy i za pierwszym razem wysyłał swoją super wyprawówkę statkiem, powiedział że nigdy więcej. Na kolejne wycieczki brał auto z wypożyczalni nawet jeśli pobyt wynosił kilka miesięcy. Posłuchałem go i zarezerwowałem dla siebie hiluxa z zabudową kempingową
Darson - 2023-11-19, 19:12

temat brzmi fajnie.
Ale trzeba mieć fantazję i pieniądze . :szeroki_usmiech



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group