Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Europa - pozostałe kraje - Europa południowo wschodnia

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-10, 21:31
Temat postu: Europa południowo wschodnia
Lodówka nowa zamontowana,kamperr zapakowany na 70 :?: leki na pół roku,w osobnych pudłach Zbycha i Barbary.
Moze jutro uda nam sie wyjechać :?:
Plan Slowacja przez Poprad,Miscolc,Debrecyn,na Oradea,autostrada do Konstancy,bez zwiedzania prawie wszystko po drodze znamy!Bułgaria w zwolnionym tempie a potem sie zobaczy :?: Czy bedzie Turcja,czy po staremu Grecja.Ćzasu mamy dużo.Napewno powrót nie wiemy kiedy, przez Albania ,Bosnia ,przełomy rzek Neretwy,Vbas,CZarnogóra,Bośnia ,itd.
Relacja bez fot to nie relacja,Dlatego ŻAPRASZAM NA FACEBOKA Z 2 TEL. I ŻBIGNIEWA i BARBARY :!: :!:
:!:

Cyryl - 2022-09-11, 07:29

Daj linka na FB
andrzej627 - 2022-09-11, 20:17

Cyryl napisał/a:
Daj linka na FB

Obserwuj https://www.facebook.com/barbara.muzyk.5 oraz https://www.facebook.com/zbigniew.muzyk.1 :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-13, 19:23

Wtorek 13 września 1041 km na liczniku,przejechanych.Niedziela tylko dojazd do Jurgowa.
Poniedziałek,nocleg za Oradea,kupno winety pilnuję by było 3 euro.
DZIS CZYLI wtorek czyli 13 wrzesień, meczaca jazda najpierw autostradą potem górami Rumuni i dojazd 100km przed Bukaresztem. WPIS Z FOTAMI NA FACEBOKU Zbigniew Muzyk.O rany jutro kończę 76 lat :roza:

Mazur - 2022-09-14, 09:13

Basiu , Zbyszku, jak zawsze będę w gronie śledzących Waszą podróż , tu i na FB . Samych dobrych chwil życzę :bigok
Komplecik - 2022-09-14, 09:24

Basiu, podróży, wspaniałych wrażeń i zdrówka :roza:
andrzej627 - 2022-09-14, 10:13

Basiu, sto lat zdrowia i podróży. :roza:
Misio - 2022-09-14, 11:44

Samych słonecznych dni, uśmiechu na codzień, pogodnych ludzi wokół, podróży po horyzont i szczęśliwych powrotów od MisioKotów. :roza: :roza: :roza:
andrzej627 - 2022-09-14, 19:39

Barbara i Zbigniew Muzyk dotarli już do Szabli. Bardzo zmęczeni, pozdrawiają wszystkich.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-15, 19:22

Lewa ręka ranna.Pogotowie,no Puszk wyleciał z kampera widząc psa.Duży wilk,prowadzące dziewczyny nie dały rady,a ja własnymi rękami wydarłam puszka z pyska psa.Młody właściciel okazał się ok.byliśmy w Szabli na pogotowiu.Zawsze coś się wydarzy :?:
ZEUS - 2022-09-15, 20:52

Oby to zdarzenie wyczerpało limit kłopotów🤗
dużo zdrówka i pogody ducha życzę :spoko

Mazur - 2022-09-19, 13:51

andrzej627 napisał/a:
Cyryl napisał/a:
Daj linka na FB

Obserwuj https://www.facebook.com/barbara.muzyk.5 oraz https://www.facebook.com/zbigniew.muzyk.1 :spoko


Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
DZIS CZYLI wtorek czyli 13 wrzesień, meczaca jazda najpierw autostradą potem górami Rumuni i dojazd 100km przed Bukaresztem. WPIS Z FOTAMI NA FACEBOKU Zbigniew Muzyk.


Ja tam pod tymi adresami na FB nic nowego u Basi od 1 września nie widzę (oprócz "Pokazały sie grzyby blisko nas"), a u Zbyszka nic w 2022 roku . :roll: :roll: :roll:
Coś źle szukam :?:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-19, 14:31

Dzisiaj nie wiem który,chyba poniedz.wyjechaliśmy wczoraj z Kariji,koło Shabli bo bardzo wiało.Dojechalismy do polecanej na forum i nieznanej plaży SKO..,trudna nazwą pisząc zapomniałam .Z.poszedł na plażę z pieskiem,gdzieś pisałam przykry incydent ze mną byli na pogotowiu zastrzyk przeciw tężcowi,a moja ręka potem Zbyszka uratowały pieska przed wilczórem.To tyle wineta na 30 dni 30 lewa.Zobaczymy ile zostaniemy,jaka pogoda itd.Skorvolopsi???
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-21, 16:03

Nie ma słońca ,ludzi,tylko my i głodne psy,plaża Krioneri w drodze na Aleksandrupoli.Gdzie te upały o których piszecie w Grecji!!!
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-21, 18:46

Nie mam słów ,grek z psem rzuca kamieniami do tych bezpańskich.Pytanie czy macie za 2 dychy trochę karmy dla greckich psów :box
Janusszr - 2022-09-22, 20:27

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Nie ma słońca ,ludzi,tylko my i głodne psy,plaża Krioneri w drodze na Aleksandrupoli.Gdzie te upały o których piszecie w Grecji!!!
Upały skończyły się dwa dni temu. Zimnica :drink :zimno :zimno
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-24, 11:11

Jesteśmy Asprowalta.Kilka lat tu nie zatrzymywaliśmy się.Teraz chyba nie gonią.Dużo kamperów ale nik nikomu nie przeszkadza.Moze poczekamy na targ.RODOSY PAMIETACIE BYLIŚMY TU RAZEM DAWNO TEMU.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-26, 16:45

Nikt nie czyta.Mazur dzięki że jesteś na....
Asprowalta odkryta na nowo,fantastycznie.
NIESTETY są głodne psy.piszę z tel.Z.na fejsie I daję foty.Barbara

jestem47 - 2022-09-27, 11:10

Basiu, czyta czyta ale z odzewem trudniej więc piszę żebyście nie byli sami i było Wam raźniej Szacunek
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-28, 10:16

Jesteśmy juz na plaży z solanka Aliki.teraz prosta droga na południe,postój plaża Mamidaki w miasteczku Agios Dimitrios,ponizej Volos.Gaz 0,9 diesel na małej stacji 1,699
Misio - 2022-09-28, 20:43

:roza: Niestety, czyta. Pisz dalej i piwko leci na zachętę i na rzecz weny. :pifko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-01, 17:49

Wychodzi na to że nie pojedziemy na Peloponez,koleżeństwo nie bardzo jest z nami na trasie.Za to poznaliśmy fajnych Czechów ale mają ograniczony termin.PSY!!
Jak zwykle Termopile całe gromady psie.Nawet w Mamidaki co się nie zdarza 5 psów obudziło nas o 5 rano.A my mamy psa!!.
JECHALIŚMY do Livadi,tam zakupy targ i Lidl.Marketów w Grecji urodzaj.
TERAZ Antikiara,dawno tu nie byliśmy,zmiana na korzyść.Pojedziemy dalej wzdłuż morza aż do Drepano.Już mi się nie chce jechać naPeloponez??.NAWET nie daję fot na fejsa???

zbyszekwoj - 2022-10-02, 09:03

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
.Pojedziemy dalej wzdłuż morza aż do Drepano.


Tylko uwazajcie na miejscowych, obrzucaja kampery kamieniami powodujac wielkie szkody. Wiadomośc z fb. :chacha2

Bim - 2022-10-02, 10:02

zbyszekwoj napisał/a:
Tylko uwazajcie na miejscowych, obrzucaja kampery kamieniami


Nie obrażaj Greków :gwm

Widzę masz ubaw po pachy z tego incydentu w Nikiti :(

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-02, 14:01

Może tak robią na HALKI DIKI.Tu sobie przypomniałam byliśmy kilka lat temu,koło plaży super zrobiono,dalej zat Koryncka,aż do pięknej Pargi,Karavostasi no i Drepano koło Igumenisty.Nawet nie Lefkada.Czuję ze mamy swoje lata i jazda mnie meczy :haha:
jestem47 - 2022-10-02, 14:32

więcej odpoczynku mniej jazdy, leniuchowanie nad morzem Jońskim
zbyszekwoj - 2022-10-02, 14:59

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Czuję ze mamy swoje lata i jazda mnie meczy


Też mówimy , że to ostatni raz. :haha:

zbyszekwoj - 2022-10-02, 15:06

Bim napisał/a:
Nie obrażaj Greków


Co prawda nie pisano na jakich rejestracjach były auta z chuliganerią. Może sami sie obrzucali kamieniami. :roll:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-02, 18:22

Może tak robią na HALKI DIKI.Tu sobie przypomniałam byliśmy kilka lat temu,koło plaży super zrobiono,dalej zat Koryncka,aż do pięknej Pargi,Karavostasi no i Drepano koło Igumenisty.Nawet nie Lefkada.Czuję ze mamy swoje lata i jazda mnie meczy Wklepało się jeszcze raz,dziś przepiękna pogoda,ale jutro jedziemy dalej zat.Koryncka,nie wiem dokąd dojedziemy i co ładnego zobaczymy.Zbyszek ja czuję że już jazda mnie nie cieszy.A podziwiam Waszą posiadówkę w Hiszpanii.Czy 2 lata różnicy wieku to tak długo.Pozdrawiam foty na fejsie
zbyszekwoj - 2022-10-03, 13:59

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Czy 2 lata różnicy wieku to tak długo.



To prawie nic ale w tym wieku odczuwamy różnicę kazdego roku. Jednak mając w perspektywie siedzenie przed telewizorem i - 10 za oknem , to wolimy w kamperze w cieplejszym klimacie.

DI STEFANO - 2022-10-03, 15:33

[quote="Barbara i Zbigniew foty na fejsie[/quote]

Basiu i Zbigniewie pozdrowionka serdeczne, :roza:
piszesz, że foty na fejsie lecz ani u Ciebie ani u Zbyszka nie widzę.
Czyżby się coś zmieniło..... :bukiet:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-04, 18:54

Nic się nie zmieniło ale może nie zawsze mi się chce.Czuję że to koniec kamoerowanua.Nie jedziemy na Peloponez teraz plaża Kanali,dawno tu nie byliśmy i nie mogliśmy trafić bo 4-5 lat temu nie było takich zapisów na maps me lub innej elektroniki.W Twojej Bułgarii niebyło pogody.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-04, 19:18

DI Stefani,Zbigniewa nowszy tel.aleon też jest na fejsie,pod nazwiskem znajdziesz wszystkie foty.Dzięki Waszemupisaniu byliśmy w Bułgarii na plaży S......,BARDZOTRUDNA NAZWA
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-04, 19:23

W GRECJI solarów było dużo teraz wiatraków całe mnóstwo,na każdym wzgórzu po kilka lub kilkanaście!
Track222 - 2022-10-04, 19:57

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
W GRECJI solarów było dużo teraz wiatraków całe mnóstwo,na każdym wzgórzu po kilka lub kilkanaście!


Jaka jest obecnie pogoda tam gdzie jesteście?

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-05, 12:22

Jedziemy północna strona zat.Korynckiej obcnie Kanali.Pogoda jest teraz,ale nocami wieje.Dawno tu nie bylismy,jest sporo kamperów wolno stać :!:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-11, 08:36

Messolongi tak nam się trafiło piękne miejsce jakoś tu nie bylismy.Moje foty na fejsie a jeszcze pisze komentarz A 627.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-13, 10:18

Myślę że administracja może przenieś temat pod Grecję bo nie było Turcji.
Jedziemy drugi raz zat.Koryncka od północy,po drodze przepiękne miejsca.A 627 pyta a czy nie drugą stroną,bo prom z Egio już nie pływa a półdniowa strona nie biegnę morzem a różnymi miasteczkami tak że żadko widać wodę.Może dotrzemy do Epidavriś zobaczyć co z pomarańczami,jeszcze mamy trochę zaplanowanego czasu.A.627 dzięki!!

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-13, 18:46

Dotarliśmy do pięknej plaży w Psatha.Przebijemy się do Koryntu i potem Epidavros tam gdzie plaża Vagoni no i port!
andrzej627 - 2022-10-13, 23:16

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Dotarliśmy do pięknej plaży w Psatha

Agios Vasileios do Psathas Beach
Po co tak gnacie?

zbyszekwoj - 2022-10-14, 17:47

andrzej627 napisał/a:
Po co tak gnacie?



Kto z kim przebywa... :haha:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-14, 18:12

Faktycznie Z. Mówi że 180km.Za to jesteśmy gdzie lubimy,Tolo już zaklepane,nawet nie wiem czy bedzie Nafplio.Niestety cały dzień pada,a takie piękne miejsce.Są 2 duże kampery polskie,ale nie znają CT.Zawsze mamy problem bo do plaży krę :haha: ty dojazd przez wąskie uliczki.Pilotował nas uczynny Grek. :haha:
rakro1 - 2022-10-17, 22:37

https://wiadomosci.wp.pl/biblijna-katastrofa-na-krecie-powodz-blyskawiczna-sparalizowala-grecka-wyspe-6823899950176385v
Jak to dobrze, że nie braliście udziału w tej katastrofie :serce :heart: :heart:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-18, 21:44

Tolo jak zwykle wspaniałe.Piach i woda dla każdego.Dużo Polaków Antek nasz też pracuje na plaży.Jeden gostek nas przeganiał ale dziś było ok.zmieniliśmy miejsce postoku o 20 metrów.Wszyscy mówią że na kołach wolno stać ale on że nie wolno spać.Jutro też ma być pogoda ale za dzień lub 2 jedziemy brzegiem morza przez Halkidę na Evie.Potem tam gorace żródła,prom z Glify no i koło plaż aż pod Volos na Mamidaki.Może nie będzie już suki z 5 małymi.Nigdy nie było tam psów.Ten rok jest dla mnie zły przestała mnie cieszyć Grecja.Moze uda się targ w Asprowalcie ser feta najlepszy jaki dotąd jedliśmy.A 627 ,trochę mnie poduczył ma być publiczne by Wszyscy mogli czytać.Teraz piszę z tel.Z.a on ma mało zatwierdzonych osób. Nie mogę spać to piszę B.
zbyszekwoj - 2022-10-19, 12:05

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jeden gostek nas przeganiał ale dziś było ok.zmieniliśmy miejsce postoku o 20 metrów.Wszyscy mówią że na kołach wolno stać ale on że nie wolno spać.Jutro też ma być pogoda ale za dzie


Czyli psuje się i Grecja. Na Zachodzie co najwyżej uwagę zwróci policja, ale nigdy jakis lokals. :gwm

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-21, 18:45

Wysłałam z 2 tel.na faceboku.Jezioro termalne koło Damasty którego w tamtym roku nie odkryliśmy a było do niego q0 metrów.Jedziemy na termy,Evia,Termopile jezioro koło Damasty
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-21, 18:46

Wysłałam z 2 tel.na faceboku.Jezioro termalne koło Damasty którego w tamtym roku nie odkryliśmy a było do niego q0 metrów.Jedziemy na termy,Evia,Termopile jezioro koło Damasty
andrzej627 - 2022-10-21, 20:07

Kamena Vourla gorące źródło: Kouniaviti thermal baths
zbyszekwoj - 2022-10-22, 14:15

andrzej627 napisał/a:
Kamena Vourla gorące źródło: Kouniaviti thermal baths


Przed Andrzejem się nie ukryjesz, w każdą dziurę zajrzy. :-P

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-22, 19:27

Jesteśmy już na innym jeziorku koło Damasty,chyba go odkryłam kilka lat temu.Jest to fantastyczna woda koło 30st.no i jezioro z dużym parkinguem,ale minus blisko emigrantów z Thermopili,dlatego na noc zmieniamy miejsce,a wracamy rano na stare miejsce przy jeziorku.Zawsze jest koło 15 do 20 samochodów Greckich!
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-27, 08:49

Pogoda super,siedzimy w Mamidaki,potem już pomału powrót
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-28, 17:12

Ciekawe miejsce koło Aleksandrini.Błękitna flaga.Jutro słońce to zostajemy, brzydko to szukamy wodospadów.
Mazur - 2022-10-28, 18:17

Basiu, Zbyszku, tak kontrolnie napiszę, że wiele osób czyta (ja codziennie sprawdzam temat) Pisz, pisz, pisz :spoko :hello
No i wklejaj jak możesz ;)

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-28, 18:26

Wklejam na faceboku Zb. Oraz Barbara.Jak się udaje to publiczne ale to nie zawsze działa
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-29, 14:43

Pogoda super ale dzień krótki jutro wodospady jeden czy uda się jeszcze 3 koło Litohoro.W Polsce też pogoda tak mi mówili bliscy.Wielka pusta plaża,miasteczkostara część zdziadowana,nowe domy dalej od plaży zadbane .Asfalt dobry bo w Ameksandrini był xasypany piachem.W prawo i lewo błękit plaży.
andrzej627 - 2022-10-30, 13:37

Barbara i Zbigniew Muzyk jadą dzisiaj tu:
N40.15119° E22.43906° - parking blisko wodospadu Oyrliás
https://goo.gl/maps/gtfqaBWMV2wcTeg5A

andrzej627 - 2022-10-30, 14:16

Dojechali i doszli. :spoko

Basia: "Ciężko było, ale dogaduję się we wszystkich językach świata"

Gratulacje. :roza:

andrzej627 - 2022-10-30, 15:30

Był tam jeszcze ktoś z forum? Barbara i Zbigniew Muzyk dojechali tam swoim długim kamperem, to chyba te 4 serpentyny są do pokonania dla każdego kampera. :spoko
https://goo.gl/maps/xcDDkWAJUY25wZv66

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-30, 16:23

ANDRZEJ bardzo Ci dziękuję.Ja poszłam na wodospad by nie widzieć jak Z.parkuje.Tursyści wspaniali jeden namówił
mnie ze koniecznie zrobi mi fotę.
KAMPEROWANIE to moja pasja.Niestety bardzo się boję takich trudnych tras w Grecji.Plaża najbliższa duża popielate kamyczki,wolę piach.Tyle pięknych miejsc znowu spotkaliśmy i nie będąc na Peloponezie.Miejsca trzeba szukać a nie pytać na forum gdzie jechać.Maps me to wspaniała sprawa!!!Po pierwszym zakręcie kazałam zawrócić myślałam że dostanę zawału.

andrzej627 - 2022-10-30, 17:39

Cytat:
Po pierwszym zakręcie kazałam zawrócić myślałam że dostanę zawału.

Czy mam rozumieć, że po zmianie decyzji o zawróceniu pojechałaś do góry z opaską na oczach?

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-30, 18:00

No bez opaski,ale ja obeszłam wszystko,duży i małe wodospady,obcy młodzieniec namówił mnie na fotę nawet mi się podoba.

Myślę że Rakro tu był ale pisali mi że szli 1 km a my do wodospadu mieliśmy 30 metrów.Tak jak pisałam grek namówił mnie że można jechać a jak Z. parkował to ja nie patrzyłam,stały same osobówki bo dziś dużo ludzi,niedziela.Wracajac zakręty prawie 180stopni,i z pieca na łeb.STARY Z.jest wspaniałym kierowcą,a ja pękam że strachu :haha:
KTO niewprawny niech nie jedzie,trudna droga dla dużych aut prowadzi gdzieś na Olimp,przypominam sobie ze jechaliśmy w 2009roku ale małym kamperem,no i mgła nas przegoniła ,tak że nie dojechaliśmy.Grecy maja świetne drogi bo gór dużo!Foty dałam już na fejsa.

andrzej627 - 2022-10-30, 19:14

Cytat:
Barbara i Zbigniew Muzyk dojechali tam swoim długim kamperem, to chyba te 4 serpentyny są do pokonania dla każdego kampera. :spoko

Nie bardzo. Rozmawiałem na ten temat ze Zbyszkiem. Radzi mało wprawnym kamperowcom zostawić auto niżej i iść na piechotę.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-31, 08:09

Rano się guzdramy,no a pieski duże piękne już czekają pod kampetem.Jeden nie wie co to kulki.W Lidlu dokupilismy 10 kg.10 euro.DZIĘKUJEMY pieskom za bezpłatne spanie na ich plażach.A Wy macie karmę chyba nie może co 10ty kamperowiec. :haha: Po mało jedziemy do końca Grecji.Zobaczymy co uda się zobaczyć w Rumunii na Dunaju,omówione mam z A.627.Teraz korzystamy jeszcze z pogody.Pozdrawiam i dzięki kolegom co oglądają nas na fejsie.
andrzej627 - 2022-10-31, 08:46

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Zobaczymy co uda się zobaczyć w Rumunii na Dunaju,omówione mam z A.627

Zaproponowałem taką trasę:
https://goo.gl/maps/ayUqSHHNFsKWFojQA

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-31, 13:45

Świetnie ale prośba ja bieglej posługuję się maps me.Prześlij proszę obojętnie naktóry telefon.Bardziej odbieram Zb.bo jest nowszy.Pogoda wspaniałą,nie ma trawy morskiej,ale solanka wyschła.
zbyszekwoj - 2022-10-31, 14:20

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
,obcy młodzieniec namówił mnie na fotę nawet mi się podoba.


Nam również. Naucz Zbyszka robić zdjęcia. :bajer :kwiatki:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-10-31, 16:41

Nie da się a po drugie to moja pasja i ja byłam w 2 miejscach wodospadu a on Nie!.Za to jest wspaniałym kierowcą,nasi młodzi i wnuki wcale się do tego nie garną :roll:Gdybym wiedziała że takie serpentyny
to mogłam jechać z grekami osobówką.Niedziela było dużo ludzi różnej narodowości i samochodów.Pogoda fajna zaczynamy i kończymy plażą z solankami ale sucho to wyschły i nie można się w nich moczyć ale posmarować się można.

ZEUS - 2022-11-01, 06:57

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Pogoda super,siedzimy w Mamidaki,potem już pomału powrót

Basiu gdzie to jest? wujek Google nie chce nic podpowiedzieć😊

andrzej627 - 2022-11-01, 09:21

Patrzyłeś tutaj: Miesca biwakowe w Grecji?

Szukasz Mamidaki i znajdujesz: Plaża za Volos przy zbiornikach

ZEUS - 2022-11-01, 10:02

andrzej627 napisał/a:
Szukasz Mamidaki i znajdujesz

teraz widzę... szukałem hasła nie tak gdzie powinienem🤗
dzięki :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-03, 17:41

Dziś Darka Paliochy miejsce jutro Decebal ,po malu koniec!!! FOTY DANE Zbigniew,na faceboku
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-03, 17:44

Najgorszy przejazd z Sofii do Vidimia
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-03, 17:50

ZEUS,plaża Mamidaki to od knajpy,a miejsce to Agios Georgios 5 km w dół płd VOLOS,plaża dla pływających cały rok.Ale każdy musi mieć karmę dla 3+2 wspaniałe pieski,one za to dziękują i przynoszą szczęście w podróży!!!!!
ZEUS - 2022-11-03, 17:59

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Najgorszy przejazd z Sofii do Vidimia

Basiu:
- będą wracał tą trasą, napisz coś więcej czemu najgorszy,
- Andrzej już mi dał namiar na Mamidaki,
- karmę dla piesków oczywiście wozimy ale ostatnio na miejscówkach więcej kotów niż psów ale one wolą biały twarożek i śmietankę a karmy nie chcą jeść🤗,

- pozdrów króla Decebala😜

andrzej627 - 2022-11-04, 16:13

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
jutro Decebal

Zgodnie z planem:
https://g.page/chipul-lui-decebal?share

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-04, 17:45

Jechaliśmy z Grecji do Macedoni.Potem przed Kumamowo skręciliśmy na Sofię.OK DO Sofii,potem 2 GPS,nie mogły nas zaprowadzić na Vidim.No wreszcie a tam tysiące tirów,kamoer ok.bez kolejki.Nocleg w Orsova.Dojazd do Decebala.Urokliwe miejsce,ale tel.mowi że pobiera impulsy z Serbi.To wracamy do Orsowa ok.zakupy w Lidlu. Kłopot po drodze 2 GPS nie moga nas zaprowadzić na Timisoare i autostradę.Kilka razy pytamy,zawracamy wreszcie autostradą na Arad.Robi się szaro zostajemy na postój na parkingu autostradowym.1 GPS stary Beckett,nowy ukradli w Hiszpani.Drugi nowy GPS polecony na forum prowadzi nie dobrze.Zostajemy na parkingu autostrady.Ważne TVP działa.Tyle mam fot z Decebala,fajne miejsce,ale te impulsy Serbią pobiera to jak zrobić foty.Nauki A.627 nie zawsze działają.Na fejsie dałam ładne miejsce na postój nad Dunajem od Spax.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-04, 18:05

Jechaliśmy z Grecji do Macedoni.Potem przed Kumamowo skręciliśmy na Sofię.OK DO Sofii,potem 2 GPS,nie mogły nas zaprowadzić na Vidim.No wreszcie a tam tysiące tirów,kamoer ok.bez kolejki.Nocleg w Orsova.Dojazd do Decebala.Urokliwe miejsce,ale tel.mowi że pobiera impulsy z Serbi.To wracamy do Orsowa ok.zakupy w Lidlu. Kłopot po drodze 2 GPS nie moga nas zaprowadzić na Timisoare i autostradę.Kilka razy pytamy,zawracamy wreszcie autostradą na Arad.Robi się szaro zostajemy na postój na parkingu autostradowym.1 GPS stary Beckett,nowy ukradli w Hiszpani.Drugi nowy GPS polecony na forum prowadzi nie dobrze.Zostajemy na parkingu autostrady.Ważne TVP działa.Tyle mam fot z Decebala,fajne miejsce,ale te impulsy Serbią pobiera to jak zrobić foty.Nauki A.627 nie zawsze działają.Na fejsie dałam ładne miejsce na postój nad Dunajem od Spax.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-04, 18:49

Dopisane do Zeusa.Karmienie zwierząt.Koty nie jedzące karmy a my spotkaliśmy w kilku miejscach psy nie znające karmy.Prosze nakarm w Mamidakach koty i cudowne 3 psy z suka.Koty też nie jadły karmy ani sucharków,za to pieski zmłócily wszystko.Nasz pies nauczył się bawić z nimi. DOMY ZAMYKAJĄ,a gadzina zostaję na pastwę losu.My uwielbiamy to miejsce,nie boimy się spać na pustej plaży,ale pieski spały koło nas.
yamah - 2022-11-04, 21:20

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Koty nie jedzące karmy a my spotkaliśmy w kilku miejscach psy nie znające karmy..

Basiu,kotki jednak jedzą karmę :ok to żywy przykład jak karmiliśmy (poznajesz plaże ? ) :bajer

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-05, 08:52

Nie poznaję gdzie takie malunki ,teraz byliśmy na kilku nowych miejscach,na murach są malunki w Dermi
yamah - 2022-11-05, 11:05

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Nie poznaję gdzie takie malunki ,

Methoni

zbyszekwoj - 2022-11-05, 13:32

Zeus karmi psy i koty, a mimo to kapcia złapał. :gwm
ZEUS - 2022-11-05, 14:23

zbyszekwoj napisał/a:
Zeus karmi psy i koty, a mimo to kapcia złapał. :gwm

I jeszcze na termalach w Karcagu ktoś mi zwinął crocsy🤗

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-05, 18:10

Co do basenów na Słowacji i Węgrzech.To już za nami,wnuk ma 22 lata jak byliśmy ,a wcześniej drugie 10 lat pierwszy był osobówką Vrbov.Znamy wszystkie baseny ale szał minął.Gdyby nie covit to krakowski akwapark dał nam legitymację seniora i bywaliśmy często.A Węgry to córka 48 letnia ma do chrztu Węgierkę z Sigetvar,Balaton był każdego roku.Gusta się zmieniają a my się starzejemy i nic nam się nie chce :haha:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-05, 18:12

A propo kamperowania Wszystkich kolegów zawsze coś niedobrego się przytrafi???
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-05, 18:14

A propo kamperowania Wszystkich kolegów zawsze coś niedobrego się przytrafi???
zbyszekwoj - 2022-11-06, 15:41

ZEUS napisał/a:
zbyszekwoj napisał/a:
Zeus karmi psy i koty, a mimo to kapcia złapał. :gwm

I jeszcze na termalach w Karcagu ktoś mi zwinął crocsy🤗


Nie tylko Tobie , to samo przytrafiło się Ewie Piotra1.

Krysia oryginały trzyma w kamperze ,a na basen w Chińczykach. :diabelski_usmiech

SlawekEwa - 2022-11-06, 16:32

zbyszekwoj napisał/a:
Nie tylko Tobie

W Hajduszoboszlo synowi Jacka 42 też takie zwineli na basenie :diabelski_usmiech

ZEUS - 2022-11-06, 17:23

no to ja mogę poczuć się zwycięzcą bo moje to były podróby, były mało używane bo trochę mnie uwierały i miałem je wyrzucić😜 ale faktem jest że ktoś się nie bał i za...ł🤗
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-07, 14:13

To tu temat crossów.
Zmieniam temat: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.Wyjazd równo 2 miesiące :spoko

ZbigStan - 2022-11-07, 20:47

Barbara i Zbigniew Muzyk, Podziwiam Waszą niesłabnącą ochotę na podróżowanie. :pifko . Pozdrawiam.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-10, 17:49

Niestety czuję już nasz wiek,jeżeli jeszcze pojedziemy to jak najbliżej by było1000 do 2000km a nie 7000km.Pozdrawiam
Komplecik - 2022-11-10, 20:08

Gdzie jesteście obecnie w Grecji Barbara?
SlawekEwa - 2022-11-10, 20:38

Komplecik napisał/a:
Gdzie jesteście obecnie

No chyba bardzo blisko Krakowa :bajer

Komplecik - 2022-11-11, 11:12

SlawekEwa napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Gdzie jesteście obecnie

No chyba bardzo blisko Krakowa :bajer

Przecież do domu jeszcze nie zjechali

andrzej627 - 2022-11-11, 11:57

Komplecik napisał/a:
Przecież do domu jeszcze nie zjechali

Nie jesteś na bieżąco. Wrócili w niedzielę 6/11.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-11, 20:30

Komplecik kiedy przyjedziecie w moje strony na rowerach.Dobrze że rozmawiam z A.627 ,to jest na forum wiadomość o nas.Zrobiliśmy 7060km plus Miszkolc -Kraków -plus jeszcze 50km.Jutro popatrzę na licznik.Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :haha
Ale i tak patrzę na mapę,gdzie fajnie ale blisko!!!

Nomad - 2022-11-11, 22:31

Chciałbym mieć tyle pary w Waszym wieku.
Pozdrawiam Nomad.
:spoko
(jeszcze trochę do emerytury....i będzie drugi kamper) :spoko :spoko :spoko

Komplecik - 2022-11-12, 12:42

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Komplecik kiedy przyjedziecie w moje strony na rowerach......................... .Zrobiliśmy 7060km

Basiu nie wiem kiedy my tam dotrzemy ;) :haha:
:spoko

Komplecik - 2022-11-12, 12:46

andrzej627 napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Przecież do domu jeszcze nie zjechali

Nie jesteś na bieżąco. Wrócili w niedzielę 6/11.

W 100% nie byłem pewien Mazur w przelocie na rondzie przez uchyloną szybę zadał pytanie więc i ja też zapytałem :) na forum
:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-14, 09:11

Krakowscy koledzy i inni,zrobiliśmy 7480 km.To za duużo jak na Bałkany.Sprawdzam Hiszpania w 2010 miała 8770km.Bardzo mi nie służył ten pobyt.
andrzej627 - 2022-11-14, 14:17

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
zrobiliśmy 7480 km

Wychodzi średnio 125 km dziennie przez 60 dni. Co się Wam stało, aby tak "łykać kilometry"?

zbyszekwoj - 2022-11-14, 15:10

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
,zrobiliśmy 7480 km


To tyle co my w Hiszpanii przez pół roku. A myślelismy ,ze to Andrzej 627 to Struś Pędziwiatr.
:mot

Komplecik - 2022-11-14, 16:19

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Krakowscy koledzy i inni,zrobiliśmy 7480 km.To za duużo jak na Bałkany.Sprawdzam Hiszpania w 2010 miała 8770km.Bardzo mi nie służył ten pobyt.

To Basiu tagzwane zmęczenie materiału tym kierunkiem, nuda, rutyna, jedno i to samo, powinnaś wybrać Turcję nowe niesie przygodę, ciekawość, na wiosnę musisz coś zmienić :szeroki_usmiech
:spoko

yamah - 2022-11-14, 17:48

Komplecik napisał/a:
powinnaś wybrać Turcję nowe niesie przygodę, ciekawość, na wiosnę musisz coś zmienić :szeroki_usmiech
:spoko

Nam spodobała się Turcja wiosną (maj-czerwiec) :bigok a jesienią Grecja..i taka powtórka będzie w przyszłym roku :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-15, 18:18

Do wiosny czas ale czuje nie wiem co ale na razie nie ma jak w domu.Te kilometry zrobila trasa Rumunia Bułgaria i do Asprovalta czyli Halkidiki.

Zobaczymy, ale pasuje zrobić znowu Pragę/poznaliśmu fajnych Czechów/,no i Bałkany ale bez Albanii/ta zostaje w pamieci z przed lat/.Na razie w domu nawet nie chce mi sie rozpakować kampera,bierzemy rzeczy które na bieżaco potrzebne w domu.
Zobaczyliśmy kilka nowych miejsc no i te stare też,bez Peloponezu 7480,a w 2010 do Hiszpanii
8778km.Czasami mysle o sprzedaniu ale nasz jest stary dziadek :haha:
wszystkie moje koleśki z którymi zwiedzałyśmy swiat siedza w domu i pukają mnie po głowie.Myśle że do wiosny przejdzie mi choraba na kamperowanie ale starość nie radość :?: :?:

DI STEFANO - 2022-11-16, 11:02

Barbara,
Basiu
głowa do góry, :roza:
jutro będzie lepiej na pewno.
Do zobaczenia na szlaku.
My już na nim są, aktualnie moczymy się w Bogacs-u a co dalej to się zobaczy co dobry los da.
Pozdrawiamy :spoko :spoko

Komplecik - 2022-11-16, 17:45

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Myśle że do wiosny przejdzie mi choraba na kamperowanie ale starość nie radość :?: :?:

Basiu nie będzie innaczej wiosną budzi się wszystko do życia, Wy też się przebudzicie do podróżowania :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-16, 17:52

Di Stefano,ale pisałam w temacie termali,wogóle sie nie zatrzymujemy pod termalami Słowacji i Wegier,a dawniej bywaliśmy przy kazdej okazji.Teraz szukamy term ale na dziko,lub tylko woda morska,oraz gnamy byle szynbciej na południe europy :!:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-16, 17:55

Nomad dzieki za odezwanie sie,nieraz myslałam co sie z Wami dzieje :?: :?:
Nomad - 2022-11-16, 21:24

Również pozdrawiam i zdrowia życzę....
Co z nami ?? dojrzewamy żeby znowu powłóczyć się odpowiednim Wozem....
Na razie praca , dom , ogród i wnuki , ale już się rozglądam za kamperkiem.
Patrząc na ceny paliw to chyba musi być na wodę :mrgreen:
Poprzedni palił 10-12l/100km...będę musiał wybierać trasy żeby było tylko z górki :ok

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-16, 22:44

Paliwo drogie to fakt,ale u nas tez drogie.Kombinujemy i oprócz paliwa staramy sie nie mieć innych kosztów.Są targi to owoce i warzywa tam kupujemy, pieczywo mają dobre,najwazniejsze jak jest pogoda,reszta wtedy też ok :!: :!:
andrzej627 - 2022-11-16, 23:27

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Paliwo drogie

1 km wychodzi Wam chyba około 1 zł. :roll:

zbyszekwoj - 2022-11-17, 17:26

andrzej627 napisał/a:
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Paliwo drogie

1 km wychodzi Wam chyba około 1 zł. :roll:


W Hiszpanii tańsze 1.80 . po zaplacie jeszcze kasę zwracają. :ok

Zeby jednak rumbago podreperować ,trzeba co najmniej 10 dni sie pomoczyc, Na dziko sie tak nie da.
Barbara , dziś Twój kamper droższy niz przy zakupie. :diabelski_usmiech Za kilka lat znów zdrożeje, tak ze nie ma wyjścia ,trzeba kamperowć. :spoko

Komplecik - 2022-11-18, 19:01

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Paliwo drogie to fakt,ale u nas tez drogie.Kombinujemy i oprócz paliwa staramy sie nie mieć innych kosztów.Są targi to owoce i warzywa tam kupujemy, pieczywo mają dobre,najwazniejsze jak jest pogoda,reszta wtedy też ok :!: :!:


Basiu za bardzo kombinujesz przecież wiosną latem
u nas w Polsce jest pięknie nie trzeba tych wielkich kilometrów jeździć,
w około wszyscy Ciebie znają, 5min się nie będziesz nudzić a sporo do zwiedzania bo przecież wszędzie nie byłaś :szeroki_usmiech
:spoko

zbyszekwoj - 2022-11-19, 09:06

Komplecik napisał/a:
u nas w Polsce jest pięknie nie trzeba tych wielkich kilometrów jeździć,


To ciągle powtarzają mi właściciele cepek. Mój kamper całe lato stoi nie używany. Polska to" piekna kraj "tylko klimat do kamperowania paskudny. :aniolek

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-19, 15:48

Tak jak Zbyszek my latem mamy co robić w domu i ogrodzie.J :roza: a lubię tam gdzie ciepło,no i po lub przed sezonem by niczego nie zabraniali.Tak jak mówisz w Horwacji.chwile tam nie byłam,ale wiosna lub jesienią stalismy tam gdzie nam pasowało :!: :!: :!: Zobaczymy może sie zmieniło,ale sa pewne miejsca że płaci się za parkowanie,tak sie przyczepił do nas horwat przy wodaspadach w Krawicy.Napewno co zastaniemy to nowe budowle i jakieś obiekty których dawniej nie było.
Myslałam o Polsce ale już mi przeszło zmeczenie,no i chce mi sie Pragi i Bałkanów,ale może masz racje , myśle że sobie poradzimy,ja sie przygotowuje czytam ogladam mapy itp.Jeszcze poszukam w relacjach na CT,no i pogadam z Twoja Ewą :bukiet:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-19, 17:16

Patrze i widze nowy most w Horwacji,oraz jak blisko jest to zachodniej Grecji,czyli plaża Drepano no i Lefkada,tak jak pisze uwielbiam patrzeć na mapy :?: :? :Niestety musi sie jechac albo przeez Kosowo lub Albanie :!:
Bożka-Witek - 2022-11-19, 20:48

Mam podobnie. W czasie powrotu w deszczu i mgle z podróży Czarnogóra i Peloponez,która trwała 2 miesiące i jeden dzień mówiłam, że już czas do domu a teraz po niecałych 2 tygodniach planuję następny wyjazd. Będzie to Hiszpania i Portugalia z odrobiną francuskiej prowincji. Mąż twierdzi, że ma dosyć dalekich wyjazdów więc chyba pojadę sama z psiakiem. Będzie mnie bronił gdyby coś.

Pozdrawiamy Basię i Zbyszka i łapa od Odiego naszego rudego dla Waszego pieska.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-20, 19:21

No to gratuluje,ja jestem tylko pilotem,nie prowadze kampera chociaż mam prawo jazdy.Zbyszek na swoje prawie 77 lat jest wspaniałym kierowca a ja tylko pilotem.Pozdrawiam do wiosny,jak najmniej km.po bałkanach. Na razie odpoczywamy,trzeba pomieszkać w domu,zobaczymy jaka kondycja bedzie w przyszłym roku.Napisz cos o tej Czarnogórze i Grecji,czy to było koło Igumenisty bo bliski od Czarnogóry. Czy możesz do mnie zadzwonic tel.na CT lub Zbigniew oraz Barbara na faceboku. Barbara
zbyszekwoj - 2022-11-21, 12:30

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
w Horwacji.chwile tam nie byłam,


Chorwacja poza kempingami to dzisiaj wyzwanie. :gwm

andrzej627 - 2022-11-21, 13:36

Wspominam taki biwak w Chorwacji w 2015 roku.


Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-11-22, 18:32

zbyszekwoj napisał/a:
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
w Horwacji.chwile tam nie byłam,


Chorwacja poza kempingami to dzisiaj wyzwanie. :gwm

Az mi sie nie chce wierzyc,chyba ze to w sezonie a nie w kwietniu lub listopadzie :?: Jak tak będzie to wjedziemy do Czarnogóry lub gdzieś na Bałkanach.Bo w Chorwacji jedziemy na samo południe,tam koło Neumu gdzie nowy most :!:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-12-01, 17:58

Trochę patrze co i jak na CT.
Podaje poprawki zrobilismy 6380km a nie ponad 7000,Z.sprawdził kalendarz!
Niestety przyszła zapłata za Serbie,Decebal,to granica z Rumunia a moze Macedonia? Zawsze musza byc jakies koszty pomijajac paliwo.
Starość nie radość ,ale znalazłaam juz atlas Słowenia,Croatia i Bosnia,przegladam gdzie najbliżej z Krakowa :haha:
Kto ma jakieś podpowiedzi,może założe nowy temat,ale na razie :?:

Bożka-Witek - 2022-12-01, 19:54

[quote="Barbara i Zbigniew Muzyk"]Trochę patrze co i jak na CT.

Niestety przyszła zapłata za Serbie,Decebal,to granica z Rumunia a moze Macedonia? Zawsze musza byc jakies koszty pomijajac paliwo.

Bożka-Witek - 2022-12-01, 19:56

Za co przyszła zapłata? Przecież w Serbii są bramki. Mandat?
ZEUS - 2022-12-01, 19:58

Bożka-Witek napisał/a:
Za co przyszła zapłata? Przecież w Serbii są bramki. Mandat?

Podejrzewam, że za internet w roamingu...

andrzej627 - 2022-12-04, 18:39

ZEUS napisał/a:
Podejrzewam, że za internet w roamingu...

Jadąc w Rumunii wzdłuż Dunaju i chcąc korzystać z Internetu, należy wybrać ręcznie operatora rumuńskiego. Jak ktoś tego nie umie zrobić, niech wyłączy dane komórkowe, albo w ogóle telefon. :gwm

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-12-06, 12:28

A z czego robić zdjecia,robiac je usłyszałam komunikat w telefonie :!: Jakieś straty musza być :?: :?:
ZEUS - 2022-12-06, 14:51

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
A z czego robić zdjecia

wyłączenie danych komórkowych nie uniemożliwia robienia zdjęć😜 :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group