Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Historia spotkań CT - Osówka 2008

ZOLWIKI - 2022-09-15, 21:20
Temat postu: Osówka 2008
Witajcie!Czy zapomniano o takim fajnym,jednym z pierwszych zlotów C.T. który odbył się w Osówce o ile pamiętam w 2007 roku?Ni w ząb w prężnej historii opisanych zlotów,powyższy jakby nie istniał.Niema żadnej fotki itp,może żle szukam lecz wiele razy szukałem i nic,zadałem temat,gdyz osobiście był to nasz pierwszy zlot i pierwsza styczność z C.T.Ciekawie było by ujrzeć zapewne wielu z nas ze swoimi pierwszymi wymarzonymi pojazdami,być może niektórzy maja je do dziś jak również samych siebie z tych przemiłych początków...Pozdrawiamy!
papamila - 2022-09-15, 21:51

to był 2008 rok,
ZOLWIKI - 2022-09-17, 16:45
Temat postu: Osówka 2008
Witaj Papamila :) Dziękuję za kontakt oraz poprawkę,faktycznie na starych fotkach odnalazłem tył naszego żółwika gdzie jest nalepka z tego zlotu i jest 2008.Ciekawe dlaczego jest o nim cisza,gdyż moim zdaniem był bardzo fajnie zorganizowany jeżeli chodzi o atrakcje,a zaprosił nas tam Winniczek i już tak zostało,że na co któryś staramy się jechać jak tylko jest możliwość i zasadniczy powód poszukiwań to że jak wspomniałem nasz pierwszy od zakupu kamperka w 2007 roku...Życzymy spokojnego weekendu,Żółwiki
grzesk - 2022-09-17, 18:43

I ja tam byłem, z gośćmi miód i wino piłem
A com widział i słyszał w swej pamięci umieściłem.
Pozdrawiam kolegę papamilę, ponieważ dzięki niemu kupiliśmy swojego pierwszego kampera którym byliśmy na naszym pierwszym wyjeździe i zlocie.

ZOLWIKI - 2022-09-18, 12:21

Całe szczęście,że ten zlot pomału przestaje być dla mnie jak yeti,cieszy mnie że Sz,koledzy się odzywają w tej sprawie,a jak jeszcze pojawią się fotki będzie extra,też niebawem postaram się coś wkleić,może akurat ktoś się na nich odnajdzie ;) Pozdrawiam z Krakowa i życzę wszystkim miłej niedzieli.
Komplecik - 2022-09-18, 14:00

W czwartek ma być kaffka i Tomcio WINNICZEK ma być, możecie powspominać stare czasy :spoko
SlawekEwa - 2022-09-18, 17:55

ZOLWIKI napisał/a:
?Ni w ząb w prężnej historii opisanych zlotów,powyższy jakby nie istniał.Niema żadnej fotki itp,może żle szukam lecz wiele razy szukałem i nic,zadałem temat,gdyz osobiście był to nasz pierwszy zlot i pierwsza styczność z C.T.Ciekawie było by ujrzeć zapewne wielu z nas ze swoimi pierwszymi wymarzonymi pojazdami,być może niektórzy maja je do dziś jak również samych siebie z tych przemiłych początków..


Coś słabo szukałeś :bigok
https://www.camperteam.pl...forum.php?f=185
https://www.camperteam.pl...opic.php?t=3185
https://www.camperteam.pl...opic.php?t=3040
itd itp

ZOLWIKI - 2022-09-18, 22:44

O kurczaki!Faktycznie coś się schowało tzn nie doszukało :gwm .Dziękujemy za namiar!Nawet na jednej fotce mało wyrażnej ale jest,znalazłem siebie,he he,poznaje po kurtce która dziś nawet wyjąłem z kampera,do tej pory używanej na wyjazdy tylko wtedy była ciut za duża :wyszczerzony: .Dziękuję



:pifko :pifko

ZOLWIKI - 2022-09-18, 22:59

Tak jest Komplecik,na pewno zadręczę Winniczka bo to on mnie wciągnął na ten zlot i tak się zaczęło :spoko ,a najbardziej pewnie pamiętają go Ci co mieli tylko ogrzewanie elektryczne ,wysadzało bez przerwy korki w głównej skrzynce,więc my szybko przeszliśmy na gaz :-P ,a zimno było jak pieron.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group