Klub mi³o¶ników turystyki kamperowej - CamperTeam

CT- ¦wiêtokrzyskie - Caravaningowy SYLWESTER I DWA ZLOTY ZIMOWE w CamparPark Ba³t

krzysieks - 2022-10-16, 12:10
Temat postu: Caravaningowy SYLWESTER I DWA ZLOTY ZIMOWE w CamparPark Ba³t
W okresie zimowym CamperTeam Swiêtokrzyskie planuje na terenie CamperParku Ba³tów zorganizowaæ 3 imprezy caravaningowe.
Camperpark usytuowany jest w centrum Ba³towskiego Kompleksu Turystycznego w niewielkiej odleg³o¶ci od 2 wyci±gów narciarskich , lodowiska , wêz³a gastronomicznego , sanitarnego. W okresie zimowym bêdzie funkcjonowa³a Wioska ¦w Miko³aja oraz wiele innych zimowych atrakcji.
Pierwszy zlot odbêdzie siê w terminie Sylwestrowym , dwa pozosta³e w styczniu i lutym przysz³ego roku. Bêd± to imprezy kameralne , max 40 za³óg.
Do koñca tego miesi±ca otrzymacie informacje co do dok³adnych terminów , programy i ceny zlotów.

Zachêcam do dyskusji.

Pozdrawiam Krzysieks. :spoko

:ski: :ski: :ski:

Brat - 2022-10-16, 12:26

Jeste¶my za! :)
A mo¿e da³oby siê po³±czyæ wasz pomys³ na zlot styczniowy z obchodami kolejnych urodzin CT? Formu³a takich zlotów w Uniejowie siê raczej wyczerpa³a... a te styczniowe spotkania mia³y dla integracji naszego ¶rodowiska du¿e znaczenie.

krzysieks - 2022-10-16, 12:33

Brat napisa³/a:
Jeste¶my za! :)
A mo¿e da³oby siê po³±czyæ wasz pomys³ na zlot styczniowy z obchodami kolejnych urodzin CT? Formu³a takich zlotów w Uniejowie siê raczej wyczerpa³a... a te styczniowe spotkania mia³y dla integracji naszego ¶rodowiska du¿e znaczenie.


Super propozycja !!! Jestem w stanie ogarn±æ taki zlot po³±czony z obchodami rocznicy CT... W Ba³towie s± fajne lokale gdzie mo¿na by by³o zorganizowaæ bal. Dla osob które nie chcia³y by przyjechaæ camperem jest równie¿ spora baza noclegowa.
Wstêpny termin zlotu styczniowego to 20-22 stycznia 2023 r.
:spoko :spoko :spoko

kimtop - 2022-10-16, 13:00

Ju¿ rezerwujê sobie termin na styczeñ :spoko
krzysieks - 2022-10-16, 15:17

kimtop napisa³/a:
Ju¿ rezerwujê sobie termin na styczeñ :spoko


Super Marku !!!
Kto¶ jeszcze chêtny na rocznicê CT w Szwajcarii Ba³towskiej?
:ski: :ski: :ski: :band: :band: :band:

Brat - 2022-10-17, 12:46

My! :)
WaldekR - 2022-10-17, 14:29

My chêtnie poznamy zacne towarzystwo ale mo¿emy dojechaæ tylko w sobotê pó¼no.
Ale my zimowego sprzêtu nie memy wiêc w zale¿no¶ci od pogody a przede wszystkim od liczy chêtnych.
Dla mnie to normalne, ¿e pierwszeñstwo bêd± mieæ Ci na ca³± imprezê.

krzysieks - 2022-10-17, 20:15

Co do zlotu w styczniu po³±czonego z rocznicowym balem
CT to postaram siê by wilk by³ syty i owca ca³a...
Czê¶æ za³óg które przyjad± camperami b±dz przyczepami bedzie mog³a wzi±æ udzia³ w zlocie + bal rocznicowy.
Inni którzy wybior± siê w³asnym transportem + nocleg we w³asnym zakresie ( baza noclegowa Jurapark +agroturystyka ) wezm± udzia³ tylko w balu.
Tak widzê to na dzieñ dzisiejszy.
W czwartek bêdê na spotkaniu z W³a¶cicielami kompleksu i bêdê wiedzia³ co¶ wiêcej.
Pozdrawiam KrzysiekS. :spoko
:spoko

zibikruk - 2022-10-18, 20:45

Zlot rocznicowy - jak najbardziej przyje¿d¿am.
Brat - 2022-10-18, 21:13

My - jak wy¿ej pisa³em - te¿... niepokoi mnie tylko problem wody w kamperze... ale to problem na styczeñ a nie na teraz ;)
krzysieks - 2022-10-18, 21:26

Brat napisa³/a:
My - jak wy¿ej pisa³em - te¿... niepokoi mnie tylko problem wody w kamperze... ale to problem na styczeñ a nie na teraz ;)


W zimie organizowali¶my 2 zloty. Temperatury by³y takie , ¿e nie by³o problemu z zamarzaniem wody. Zlot odbêdzie siê na nowoczesnym CamperParku z dostêpem do wody , pr±du , zrzutem szarej wody i wc chem.
W pobli¿u miejsca postoju ok.100m s± wyciagi narciarskie , wypozyczalnia nart , szkolka narciarska , lodowisko , wêze³ gastronomiczny i sanitarny.
Jedynym minusem jest brak prysznicy.
Jutro po spotkaniu z W³a¶cicielami Juraparku bêdê trochê m±drzejszy ...
Pozdrawiam Krzysiek.

gryz3k - 2022-10-19, 00:19

Cytat:
Kto¶ jeszcze chêtny na rocznicê CT w Szwajcarii Ba³towskiej?


Napisz P.w. do Kompleta, ¼eby nie by³o, ¿e w tajemnicy... :haha:

Ja pomy¶lê, pogadam...

Komplecik - 2022-10-19, 06:46

gryz3k napisa³/a:
Cytat:
Kto¶ jeszcze chêtny na rocznicê CT w Szwajcarii Ba³towskiej?


Napisz P.w. do Kompleta, ¼eby nie by³o, ¿e w tajemnicy... :haha:

Ja pomy¶lê, pogadam...

Nie ma co my¶leæ zapisuj siê pogadamy o g³êboko¶ci wody w Ba³tyku :haha:
:spoko

gryz3k - 2022-10-19, 15:18

Komplecik napisa³/a:
gryz3k napisa³/a:
Cytat:
Kto¶ jeszcze chêtny na rocznicê CT w Szwajcarii Ba³towskiej?


Napisz P.w. do Kompleta, ¼eby nie by³o, ¿e w tajemnicy... :haha:

Ja pomy¶lê, pogadam...

Nie ma co my¶leæ zapisuj siê pogadamy o g³êboko¶ci wody w Ba³tyku :haha:
:spoko


Ale ja nie mam pojêcia o g³êboko¶ci wody w Ba³tyku a nie chcê na tak popularnej dzisiaj zasadzie Nie wiem ale siê wypowiem.

krzysieks - 2022-11-20, 20:06

Niestety zlot Rocznicowy nie wypali w JuraPark Ba³tów z powodu odbywaj±cych siê tam ca³y styczeñ STUDNIÓWEK.
Odbêd± siê za to dwa zloty zimowe na które serdecznie Was zapraszam !!! :lol: :lol:

W imieniu CamperTeam ¦wiêtokrzyskie serdecznie zapraszamy Was do Szwajcarii Ba³towskiej na dwa zloty caravaningowe :
# 20 -22 stycznia 2023 r.
# 17-19 lutego 2023r.
Zloty odbêd± siê na terenie nowoczesnego CamperParku Ba³tów w bliskiej odleg³o¶ci od stoków narciarskich , krytego lodowiska , wioski ¦wiêtego Miko³aja , Krainy Lodu.
Organizatorzy przewiduj± szereg atrakcji zarówno dla doros³ych jak i najm³odszych uczestników zlotu: wieczorne ogniska , karaoke , grill , wiejski stó³ , zwiedzanie Browaru Ba³tów.
Najm³odsi bêd± mogli skorzystaæ z warsztatów tematycznych , grupowego zwiedzania Ba³towskiego Kompleksu z opiekunami.
Koszt zlotu -350 z³ za³oga 2 osobowa ( 100z³ kolejna osoba). Dzieci do lat 5 bezp³atnie.
Kwota wpisowego upowa¿nia do :
- bezp³atnego pod³±czenia do pr±du
- miejsca postojowego
- bezp³atnego serwisu campera , przyczepy
- udzia³u w ogniskach z muzyk± i karaoke
- wspólnego grilla ( kaszanka , kie³basa , wiejski smalec , pieczone ¿eberka) etc , wiejskiego sto³u.
- grupowego zwiedzania Browaru Ba³tów
- zni¿ki 20% na kompleksow± opaskê na najwiêksze atrakcjê JuraParku Ba³tów. Opaska nie obowi±zuje na stoki narciarskie i lodowisko
Zapisy https://forms.gle/7phWHPijhWk83EPv7
Link do regulaminu zlotu :https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=38062
P³atno¶ci ING Bank ¦l±ski SA 46105014611000009235947703 Speed Ostrowiec. W nag³ówku proszê o podanie nazwiska , imienia , nr telefonu oraz terminu zlotu.
Po dokonaniu zapisu i pe³nej p³atno¶ci otrzymacie potwierdzenie udzia³u w zlocie.
Liczba miejsc ograniczona - 40 za³óg na ka¿dy zlot.

Wkrótce na stronie wydarzenia opublikujemy szczegó³owy program Zlotu.
W przypadku pytañ prosimy o kontakt messenger , whatsapp , b±dz telefonicznie 691220027.
Pozdrawiam Krzysztof Sidowski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group