Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Indywidualne - Jakie macie plany wyjazdowe w 2023

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-05, 15:33
Temat postu: Jakie macie plany wyjazdowe w 2023
Co wybrać :?: :?:
Mapa pogodowa pokazuje takie same temperatury Grecji i Hiszpanii :!:
Patrze na te foty kolegów Hiszpanii i co widać :plaże przepiekne a przy nich kampery ,kampery i wieżowce ,których nie było jak Bylismy w 2010.W 2017 Calpe wiezowiec 15 pięter,.
teraz koledzy pokazuja plaże i kampery a za nimi w tle same wieżowce. :kwiatek2
Grecja przy tym wyglada jak jakaś wiocha gdzie przed sezonem zamkniete knajpy i domy,a wolno budować do 2 pięter,wyjątekt duże miasta i Ateny :!:
Oglądam mapy,atlasy,szukam czegoś blisko,bo już nie te lata,leki nie na wszystko pomagają,zobacze co tu koledzy napisza :roza: :kwiatki: :kwiatek2
Jak zdrowie pozwoli to chcemy w lutym ruszyć,tak by na prace ogrodowe były w kwietniu, maju.
Wody termalne oprócz węgierskich wyszukałam mozliwie dużo,bo wiosną one maja sens.Pozdrawiam i czekam co koledzy podpowiedzą :haha: barbara

yamah - 2023-01-09, 09:22
Temat postu: Re: Plany na 2023 rok
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:

Jak zdrowie pozwoli to chcemy w lutym ruszyć,

My w luty/marzec planujemy BiH,Czarnogóra,Albania :-/ mam nadzieje będzie już troszkę cieplej :bigok :spoko

kimtop - 2023-01-10, 11:57
Temat postu: Jakie macie plany wyjazdowe w 2023
Jak w temacie,
Jakie macie plany na 2023r.
Żeby nie takie

Banan - 2023-01-10, 16:13

- w tym roku chciałbym znów jechać do Portugalii...




- w zeszłym roku byłeś?
- nie, w zeszłym roku też chciałem :-P


Sorry Marek, to było silniejsze ode mnie :haha: :haha: :haha:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-11, 17:23

Szkoda mamy podobne plany ale w innym okresie.
Ja sie sama troche kuruję,i patrze na mapy.
Wymysliłam jak sie uda luty,marzec,poł kwietnia tak by Wielkanoc była w Grecji.Dojazd autostrada Serbia ,Maciedonia i termale w Grecji.Tu tak jak w Hiszpani na Wielkanoc jajka maluje sie na czerwono,no i piecze sie barana na obrotowym grilu.
Powrór Albania i inne ,Albania termy na przełomie rzeki Langrice,ogladam na mapach zmieniło sie nie bylismy tam kilka lat.Wodospady wszystkie jakie wiemy że sa ,powrót Horwacja wodospady Plitwickie, Wielki wodospad na Unie.w TV były wg. mnie tez wygladaja inaczej jak 20 lat temu.Uwielbiam wodospady,bedzie Jajce,Krawica, Wielki wodospad na Unie no i prosze o podpowiedzi kolegów :!: :!:
Na razie tyle.
Dzieki Gaguli za odzew,może uda nam sie spotkac w Grecji.Barbara Muzyk

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-11, 17:40
Temat postu: Re: Plany na 2023 rok
yamah napisał/a:
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:

Jak zdrowie pozwoli to chcemy w lutym ruszyć,

My w luty/marzec planujemy BiH,Czarnogóra,Albania :-/ mam nadzieje będzie już troszkę cieplej :bigok :spoko
,jestem d...wołowa,oczywiscie zmazałam sobie wszystkie kontakty,udało sie odzyskac to co jest u zbyszka,ale ja mialam duzo wiecej,między innymi twój telefon :?: :?:
Voku - 2023-01-11, 21:35

Ja będę planował jak wrócę z Radomia.
yamah - 2023-01-11, 22:23

Banan napisał/a:

- w zeszłym roku byłeś?
- nie, w zeszłym roku też chciałem :-P
:

A ja chciałem :bajer w zeszłym roku Turcję,Norwegię,Grecję i...byłem :szeroki_usmiech
w tym roku chcę :roll: luty/marzec Bośnia,Czarnogóra,Albania...maj/czerwiec Turcja.. wrzesień/październik Grecja :bigok ufff uzbierało się tego .."chciania" :chytry

Edward - 2023-01-11, 22:40

A ja w 2022r.zaplanowałem sobie że 2023 w końcu pojadę do Hiszpanii i w piątek ruszamy.
kimtop - 2023-01-12, 07:30

No to Edziu życzę szrokości. :spoko
My prawdopodobnie ten sam kierunek w maju

zbyszekwoj - 2023-01-12, 08:57

A ja nie planuję tylko jestem w Hiszpanii. Jest bajka. wstajemy własnie na kawkę temp.17st. W Południe dobije do 23. No i tak do maja. :ok
gryz3k - 2023-01-12, 09:28

zbyszekwoj napisał/a:
A ja nie planuję tylko jestem w Hiszpanii. Jest bajka. wstajemy własnie na kawkę temp.17st. W Południe dobije do 23. No i tak do maja. :ok


No teraz to żeś mi zaimponował. :diabelski_usmiech Ale to i tak regres bo w covidzie kamperowałeś chyba do lipca. :diabelski_usmiech

Choć w Warszawie 1.01 było 19 st. Motocyklem jeździłem. :haha: :haha: :haha: :spoko

zbyszekwoj - 2023-01-12, 10:14

Edward napisał/a:
A ja w 2022r.zaplanowałem sobie że 2023 w końcu pojadę do Hiszpanii i w piątek ruszamy.


Jakby co to porzymam miejsce jeszcze z miesiąc. :spoko

mischka - 2023-01-12, 18:46

gryz3k napisał/a:
Choć w Warszawie 1.01 było 19 st. Motocyklem jeździłem.

W Sylwestra na Bawarii było 20°C, takiej zimy nie pamiętam.

A wracając do tematu to planuję jechać do Polski :spoko

MILUŚ - 2023-01-12, 20:13

Na południe albo północ lub zachód :mrgreen:
Wschód na ten czas odpada :-P

mischka - 2023-01-13, 07:35

Na wschód bo tam nigdy nie byłem, no i mam przesyłkę do Biłgoraja :spoko
SlawekEwa - 2023-01-13, 09:36

mischka napisał/a:
no i mam przesyłkę do Biłgoraja

Czasem coś huknie 80 km od nas, ale na ogół spokojnie.
Do latających nad głowami po "naszym niebie" samolotów US army idzie przywyknąć :chytry

MILUŚ - 2023-01-13, 09:49

SlawekEwa napisał/a:
..............
Do latających nad głowami po "naszym niebie" samolotów US army idzie przywyknąć :chytry


To pewnie te :lot co mi startują nad hotelem w Jasionce :-/

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-13, 20:20

A ja założyłam w innym miejscu plany na rok23,moze to kto s to umie polaczyć :?: :?: :?:
Cyryl - 2023-01-13, 20:42

plany są dalekie, ale zacznijmy od tych najbliższych:
21-22 II Zimowy Polski Oldbojów w plażówce w Spale.

doskonała miejscówka pod halą, byłem tam w tamtym roku.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-13, 20:49

Cd.planów.
Kamper wyjachał z pod wiaty.
Szpital okulistyczny termin 15 maja.
Moje samopoczucie sie poprawia.
Mapy ,przewodniki ,terminy Wielkanocy sprawdzone.
Mój pomysł jazdy do to:Wegry,do Backie Winegrady ,granica,Serbia i Macedonia autostrada do Ewzoni w Grecji.
Powrót,tak jak dawniej bywało,Albania,Czarnogora,Horwacja,zwiedzanie pięknej przyrody.

Misio - 2023-01-14, 09:26

Od jakiegoś czasu planujemy Litwa, Łotwa, Estonia i może Finlandia. Ale jak nie wyjdzie to oczywiście Węgry. Tyle plany, a życie życiem, zobaczymy, może się uda. :lol:
ZEUS - 2023-01-14, 11:48

na pewnym etapie życia (czyt. dysponując dużą ilością wolnego czasu) można sobie pozwolić na wyjazdy spontaniczne😛... w ub. roku bez szczegółowych planów udało mi się odwiedzić 12 krajów w ponad 250 dniach wyjazdowych😊 jak będzie w roku bieżącym czas pokaże, u mnie to bardziej chęci niż plany bo życie i tak to weryfikuje...
zatem mam chęć na wyjazd do Hiszpanii i Portugalii oraz jak co roku do Szwecji🤗 no i może jeszcze gdzieś🤔

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-22, 16:28

Sa 2 tematy o planowaniu na 2023 rok,ja niestety nie umie tego połączyć :!: może moderatorn pomoże :?: :?:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-22, 16:40

Zima,zima trzeba troche odczekać,nawet w Waszej ulubionej Hiszpanii zimno.najcieplej Ateny :!: :!:
Czekamy, za to zdążymy ze szpitalem okulistycznym bo Zybszek okazało sie też ma zaćme :?:
W Krakowie i u nas na wsi zima duża,nawt tuje otrzepywalismy ze śnigu,aby sie nie połamały.
Dawno nie jchaliśmy granica w CHyżne do Budapestu :?: czy przez Rożemberok i dalej jedzie sie nie autostradą :?: :?:
Prosze o podpowiedż :?: :?: Docelowo granica Węgry,Serbia Backie Vinegrady :!: :!:
Może uda się jechać koło 2 lutego,zobaczymy czy zima trochę odpuści :haha: :haha:

JanusS - 2023-01-25, 13:54

Cyryl napisał/a:

21-22 II Zimowy Polski Oldbojów w plażówce w Spale.

Że się dopytam - gdzie znajdę jakieś bliższe info???

Track222 - 2023-01-25, 16:35

Misio napisał/a:
Od jakiegoś czasu planujemy Litwa, Łotwa, Estonia i może Finlandia. Ale jak nie wyjdzie to oczywiście Węgry. Tyle plany, a życie życiem, zobaczymy, może się uda. :lol:


Heniu no to jedziemy Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia a może dalej!!!

Misio - 2023-01-25, 16:51

Zobaczymy jak się "sprawy potoczą", ale bądźmy dobrych myśli. :lol: :spoko
dominik - 2023-01-25, 18:21

Track222 napisał/a:
Misio napisał/a:
Od jakiegoś czasu planujemy Litwa, Łotwa, Estonia i może Finlandia. Ale jak nie wyjdzie to oczywiście Węgry. Tyle plany, a życie życiem, zobaczymy, może się uda. :lol:


Heniu no to jedziemy Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia a może dalej!!!


No, no robi się ciekawie

Kotek - 2023-01-25, 19:31

No właśnie. :kwiatki:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-26, 17:34

Drodzy koledzy znajacy dobrze CT.Prosze o połaczenie tutaj też mojego tematu ,plany na 2023 w dziale wyjazdy zagraniczne,jakoś nikt ich tam nie zauważa :?:
Pisze o planach i wyjazd tuż,tuż/po wizycie w szpitalu okulistycznym/,oczywiście Grecja -powrót Albania,Czarnogora,Horwacja,planuje ,planuje a potem i tak wychodzi przez Grecje :haha:

Comsio - 2023-01-26, 22:05

Track222 napisał/a:
Misio napisał/a:
Od jakiegoś czasu planujemy Litwa, Łotwa, Estonia i może Finlandia. Ale jak nie wyjdzie to oczywiście Węgry. Tyle plany, a życie życiem, zobaczymy, może się uda. :lol:


Heniu no to jedziemy Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia a może dalej!!!


Tak tak Finlandia drogi za Free kierunek Turku ,na około nie dużej wody.
Powrót juz lądem Szwecja, Dania 👍

Ktoś ma moje czerwcowe myśli 😁👍

Misio - 2023-01-26, 22:19

Te strony to tylko czerwiec, ewentualnie lipiec. :lol:
Sławcio - 2023-01-27, 00:03

Rumunia Tranalpina
dream_team - 2023-01-27, 21:10

Praga i LEGOLAND Germany Günzburg
zbyszekwoj - 2023-01-30, 18:27

My planujemy na lato do Polski. :diabelski_usmiech
Robert-4 - 2023-01-30, 21:52

Norwegia.
I jeszcze po wielokroć Norwegia przeplatana Szwecją i Finlandią :)

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-31, 13:27

Na razie zima na całego,w Grecji też śnieg nawet w Leonidio,tam sa góry,podobno nie da się stać kamperem przy plażach bo wieje wiatr :!: :!: Schowaliśmy z powrotem kampera pod dach :haha:
Banan - 2023-01-31, 16:23

zbyszekwoj napisał/a:
My planujemy na lato do Polski. :diabelski_usmiech

To było okrutne z Twojej strony... :haha:

MILUŚ - 2023-01-31, 16:59

Majówka - tradycyjnie rowery Stawy Milickie
Boże Ciało - rowerami wzdłuż Elby lub Dunaju
Wakacje - tydzień rowery wzdłuż Dunaju ; tydzień Chorwacja :mrgreen: :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-01-31, 18:22

MILUŚ napisał/a:
Majówka - tradycyjnie rowery Stawy Milickie
Boże Ciało - rowerami wzdłuż Elby lub Dunaju
Wakacje - tydzień rowery wzdłuż Dunaju ; tydzień Chorwacja :mrgreen: A Horwacja na dziko czy kempingi:spoko

MILUŚ - 2023-01-31, 20:11

Orebić i nasz ulubiony kemping Trstenica :spoko
JanusS - 2023-02-01, 11:17

Kolega "CYRYL" napisał coś o takim wydarzeniu:
" 21-22 II Zimowy Polski Oldbojów w plażówce w Spale.
doskonała miejscówka pod halą, byłem tam w tamtym roku."
Jednak mimo pytania nie napisał niczego więcej. Ktoś może więcej wie w tym temacie? Chętnie bym się wybrał.

Cyryl - 2023-02-02, 21:50

już piszę:
na każde zawody siatkówki oldbojów jeżdżę kamperem.
ponieważ biorę udział w takich zawodach od ponad 20 lat, a kamperem od 2008 roku więc jestem rozpoznawalny.
wjeżdżam na teren Centralnego Ośrodka Sportu ( na bramie mówię, że na zawody) i staje pod halą, w tamtym roku stałem tam bez prądu, w tym roku gospodarz tej hali pozwolił mi podłączyć się do prądu.
gdy są mistrzostwa Polski w siatkówce halowej w Kędzierzynie Koźlu staję pod halą i gospodarz hali, który tez jest siatkarzem oldbojem użycza mi prądu.
i tak w wielu miejscach.

przez jakiś czas mistrzostwa Polski halowe były w Drzonkowie i tam jest kemping, który gorąco polecam: ceny umiarkowane, sanitariaty bardzo porządne, na terenie niegdysiejszego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Pięcioboju Nowoczesnego są baseny - dwa, stawy, hale, strzelnica, stajnie z końmi i dookoła dużo lasów, jest gdzie chodzić i jeździć rowerem.

JanusS - 2023-02-03, 08:46

Cyryl napisał/a:
już piszę:
na każde zawody siatkówki oldbojów jeżdżę kamperem.
ponieważ biorę udział w takich zawodach od ponad 20 lat, a kamperem od 2008 roku więc jestem rozpoznawalny.

Toś mnie zainteresował wyjazdem!

Cyryl - 2023-02-03, 10:43

ale spójrz na to inaczej:
w Spale, Drzonkowie, Wałczu jak i w Cetniewie masz COS-y z basenami, te baseny są dostępne w określonych godzinach dla publiczności, więc co szkodzi, aby będąc w okolicy wjechać kamperem popływać, zanocować na parkingu i dalej w drogę?

kimtop - 2023-02-03, 15:52

Cyryl,gdyby co,mieszkam 20 km od Spały
Cyryl - 2023-02-03, 17:44

masz fajnie, ja w Twoim wypadku byłbym na tej sali co tydzień.

ale podaję te przykłady jako miejsca w trasie gdzie można zaplanować sobie bezpieczny postój z basenem.

Komplecik - 2023-02-21, 08:15

Basia/Zbychu już w trasie? ;)
:spoko

Cyryl - 2023-02-21, 10:11

w tym roku Mistrzostwa Polski Oldbojów w Siatkówce (halowej) odbędą się w Drzonkowie.

polecam kemping na terenie tego ośrodka sportu.
dobre sanitariaty, basen, boisko do plażówki, okolice idealne na spacery i wycieczki rowerowe.
do centrum Zielonej Góry - palmiarni 7 km.

daimer - 2023-03-12, 21:09

Witam
Zakupiłem pierwszego kampera w swoim życiu i szukam pomocy w przebrnięciu pierwszego wyjazdu .Mamy urlop od 01.lipca kierunek Chorwacja i dalej lub Włochy jesteśmy otwarci na propozycje i z mila chęcią podczepimy się pod inna załogę ;)

Komplecik - 2023-03-12, 22:32

daimer napisał/a:
Witam
Zakupiłem pierwszego kampera w swoim życiu i szukam pomocy w przebrnięciu pierwszego wyjazdu .Mamy urlop od 01.lipca kierunek Chorwacja i dalej lub Włochy jesteśmy otwarci na propozycje i z mila chęcią podczepimy się pod inna załogę ;)


Bratnią duszę o podobnych zainteresowaniach możecie poznać na organizowanych zlotach z imprezami integracyjnymi, nawiązać znajomość przyjaźnie, to najszybszy i najprostszy sposób wejścia w świat karawaningu, można też samemu rozkminiać temat, nie wiadomo która droga jest lepsza, z marszu może być ciężko, założenie własnego tematu np. tu na forum jest też dobrym wyjściem Koledzy pokierują jak najlepiej zarazić się tą pasją z czego korzystać by robić jak najmniej błędów.
:spoko

Robert-4 - 2023-03-12, 23:58

daimer napisał/a:
Witam
Zakupiłem pierwszego kampera w swoim życiu i szukam pomocy w przebrnięciu pierwszego wyjazdu .Mamy urlop od 01.lipca kierunek Chorwacja i dalej lub Włochy jesteśmy otwarci na propozycje i z mila chęcią podczepimy się pod inna załogę ;)


Kolego,
Warto napisać coś więcej - ile osób?, czy są dzieci?, dlaczego tam?, czego oczekujesz? itp
Na razie wiemy, że masz czym i.............. tyle.
A ja w tym roku zabieram "zielonych" (pierwszy wyjazd pożyczonym) w dzicz do Norwegii :)

Cyryl - 2023-03-13, 06:29

nasz plan legł w gruzach - pierwszy dalszy wyjazd Hiszpania marzec nie wyszedł, bo teściowa zaległa i nie możemy wyjeżdżać na dłużej.

z planów krótkoterminowych 17-19.03 Puchar Polski na hali w Warszawie na Pradze, jak zwykle kamperem, jak zwykle pod halą.

mischka - 2023-03-13, 07:38

daimer napisał/a:
Witam
Zakupiłem pierwszego kampera w swoim życiu i szukam pomocy w przebrnięciu pierwszego wyjazdu .

Jak ja kupiłem pierwszego to się po prostu spakowaliśmy i pojechaliśmy w miejsce które lubimy. Wyjazd był krótki ale podpatrzyliśmy na kempingu jak to robią inni. Na początku tylko kempingi a z biegiem czasu sytuacja się wyklarowała i zaczęliśmy w pełni korzystać z uroków kampera. Weekendowe wyjazdy pomagają w zrozumieniu jak to wszystko funkcjonuje, czego nam potrzeba, jak się zorganizować itp.
Powodzenia życzę i do zobaczenia na trasie :spoko

Komplecik - 2023-03-13, 07:49

mischka napisał/a:
daimer napisał/a:
Witam
Zakupiłem pierwszego kampera w swoim życiu i szukam pomocy w przebrnięciu pierwszego wyjazdu .

Jak ja kupiłem pierwszego to się po prostu spakowaliśmy i pojechaliśmy w miejsce które lubimy. Wyjazd był krótki ale podpatrzyliśmy na kempingu jak to robią inni. Na początku tylko kempingi a z biegiem czasu sytuacja się wyklarowała i zaczęliśmy w pełni korzystać z uroków kampera. Weekendowe wyjazdy pomagają w zrozumieniu jak to wszystko funkcjonuje, czego nam potrzeba, jak się zorganizować itp.
Powodzenia życzę i do zobaczenia na trasie :spoko

Pewnie 90% robi podobnie :szeroki_usmiech

daimer - 2023-03-13, 20:25

Tak jak piszecie pierwsze wyjazdy będą już niedlugo weekend kwietniowy majówka itd ,ale już myślę o wakacjach o czymś dalszym Tak o nas to jesteśmy energiczni i kontaktowi 45+ córka 16 lat lubimy ruch zwiedzanie i oczywiście leżakowanie to wszystko ma być przyjemnością i tak do tego podchodzimy.Kiereunek wakacyjny ;w Chorwacji byliśmy kilka razy niżej już niekoniecznie Włochy jeszcze nie zdobyte więc mamy jeszcze gdzie jeździć .Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do wyjazdów kamperem i we troje tez będzie miło więc napewno damy radę a jak ktos będzie jechał w tym czasie na południe to może uda się zorganizować coś wspólnego 8-)
markoni7 - 2023-03-14, 10:13

Gratulacje podjętej decyzji.
Według mnie zacznij od Polski (jakiś weekend). Zobaczysz jak ta forma wypoczynku w praktyce działa.
Przekonasz się czego ci brakuje, co powinieneś przygotować w przyszłości itd.
Nie ma strachu to prościzna, najważniejsze jest nastawienie.
Dlaczego Polska- bo łatwiej sobie poradzić z tym czego nie przewidziałeś, a później świat jest otwarty....

Banan - 2023-03-14, 17:37

daimer napisał/a:
Tak jak piszecie pierwsze wyjazdy będą już niedlugo weekend kwietniowy majówka itd

To będzie czas nauczyć się gospodarowania wodą i obsługi kota. :diabelski_usmiech
Przy dwóch kobietach już Ci współczuję... :haha: :haha: :haha:

daimer - 2023-03-14, 20:23

Przez 10 lat jeździliśmy po Polsce z przyczepa kempingowa wiec żona ogarnięta jeżeli chodzi o takie tematy a córa jest do ogarnięcia najważniejsze ze wyjazd w cieple miejsce i połączenie internetowe i będzie szczęśliwa :wyszczerzony: .W tym roku planuje dużo czasu spędzić w kamperze :spoko
Cyryl - 2023-03-14, 21:17

daimer napisał/a:
...to jesteśmy energiczni i kontaktowi 45+ córka 16 lat...


córki już nie bierz pod uwagę; będzie miała swoje towarzystwo, swoje podróże.

daimer - 2023-03-15, 20:16

Cyryl napisał/a:
daimer napisał/a:
...to jesteśmy energiczni i kontaktowi 45+ córka 16 lat...


córki już nie bierz pod uwagę; będzie miała swoje towarzystwo, swoje podróże.

Z córka jest tak ze na razie wszystko jej się podoba wyjazd na południe europy jak najbardziej Polska tez,ale to jest tylko rok bieżący za rok już nie będzie chciała więc będzie można w końcu odpocząć .Tak ostatnio myślę ze trzeba zacząć inaczej korzystać z życia mniej pędu ,a więcej spokoju nie mam zamiaru czekać do emerytury bo będzie już zapozna na jeszcze w miarę aktywny wypoczynek :szeroki_usmiech

Komplecik - 2023-03-15, 20:28

daimer napisał/a:
Przez 10 lat jeździliśmy po Polsce z przyczepa kempingowa wiec żona ogarnięta jeżeli chodzi o takie tematy a córa jest do ogarnięcia najważniejsze ze wyjazd w cieple miejsce i połączenie internetowe i będzie szczęśliwa :wyszczerzony: .W tym roku planuje dużo czasu spędzić w kamperze :spoko

To ja się pogubiłem, :szeroki_usmiech 10lat praktyki, logujesz się na forum 12 marca 2023 i proponujesz wspólny wyjazd, że tak zapytam, udało się kiedyś tak jak tu byś chciał pojechać przyczepą.

daimer - 2023-03-15, 20:38

Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
Przez 10 lat jeździliśmy po Polsce z przyczepa kempingowa wiec żona ogarnięta jeżeli chodzi o takie tematy a córa jest do ogarnięcia najważniejsze ze wyjazd w cieple miejsce i połączenie internetowe i będzie szczęśliwa :wyszczerzony: .W tym roku planuje dużo czasu spędzić w kamperze :spoko

To ja się pogubiłem, :szeroki_usmiech 10lat praktyki, logujesz się na forum 12 marca 2023 i proponujesz wspólny wyjazd, że tak zapytam, udało się kiedyś tak jak tu byś chciał pojechać przyczepą.

Wyjazd do Sarbinowa albo Pobierowa to nie to samo co wyjazd kamperem za granice ,kwestia obycia i pojechania przynajmniej jeden raz żeby wszytko poznać od środka.

daimer - 2023-03-15, 20:41

Załogowalem się dopiero teraz ponieważ od dwóch miesięcy mam kampera ,a przyczepa umarła z 8 lat temu
Komplecik - 2023-03-15, 20:55

daimer napisał/a:
Załogowalem się dopiero teraz ponieważ od dwóch miesięcy mam kampera ,a przyczepa umarła z 8 lat temu

Wszystko gra, masz kamperka super, ciekawi mnie czy udało się Tobie jechać tak z marszu z kimś kogo nie znasz, jo bych sie boł :szeroki_usmiech
Ile to kompromisów to mi się myśleć nawet nie chce, a tu obce zestawy jak to pogodzić to strasznie krępujące, złoty są od tego by się poznać i ewentualnie kogoś dopasować nawiązać przyjaźnie, wiesz jeden chce w prawo po 13 drugi w lewo o 6,30 :spoko

Mamy tu na forum takie przypadki wspólnych wyjazdów spotkań że włos się jeży ze śmiechu nawet w tym wątku kolegom i koleżanką ciężko się było złapać a planowali spotkanie miesiącami i znają się :haha:

SlawekEwa - 2023-03-15, 21:42

Komplecik napisał/a:
ciekawi mnie czy udało się Tobie jechać tak z marszu z kimś kogo nie znasz,

Nam się udało pojechać razem do Chorwacji z ludźmi z W-wy znanymi wcześniej tylko wirtualnie z forum :bigok

Komplecik - 2023-03-15, 22:22

SlawekEwa napisał/a:
Komplecik napisał/a:
ciekawi mnie czy udało się Tobie jechać tak z marszu z kimś kogo nie znasz,

Nam się udało pojechać razem do Chorwacji z ludźmi z W-wy znanymi wcześniej tylko wirtualnie z forum :bigok

Acha, tak z marszu czy przegadaliscie na forum wiele godzin?

SlawekEwa - 2023-03-15, 22:52

Komplecik napisał/a:
czy przegadaliscie na forum wiele godzin?

W przeddzień wyjazdu 8-10 postów na forum CT.

Robert-4 - 2023-03-15, 23:18

daimer napisał/a:
Załogowalem się dopiero teraz ponieważ od dwóch miesięcy mam kampera ,a przyczepa umarła z 8 lat temu


Kolego,
nie byłem na żadnym zlocie (terminy nie sprzyjały) choć nadal bardzo chcę i mam nadzieję, że się uda. W drodze poznałem wielu fajnych ludzi. Zarówno w pl jak i w świecie (wcześniej miałem wiele lat przyczepę) i powiem tyle - jedź. Na początek w Pl w różne miejsca, a najlepiej na dziko, zdefiniuj czego oczekujesz i wtedy sobie znajdziesz towarzystwo. To południe, o którym piszesz sugeruje, że szukasz bezpiecznego miejsca na kempingu z wygodami (sorry tak to odbieram), z pogodą do plażowania i tyle. To możesz jechać sam. Znajdź odpowiedni kemping, zarezerwuj i w drogę. Tak rozumowałem z przyczepą. TERAZ MASZ KAMPERA - czyli masz wolność. sam ustalasz kiedy, gdzie i na jak długo. Tak jak napisali koledzy pojedź w Polskę na kilkudniowe wypady, a żadna podróż nie będzie straszna, a ludzi poznasz po drodze. Nigdy nie znajdziesz idealnego kompana, ale zawsze możecie się zjeżdżać co dwa trzy dni - przemyśl to co napisałem :)

Komplecik - 2023-03-16, 00:06

SlawekEwa napisał/a:
Komplecik napisał/a:
czy przegadaliscie na forum wiele godzin?

W przeddzień wyjazdu 8-10 postów na forum CT.

No tak upadła moja teoria niewypału :szeroki_usmiech pewnie przez to że jesteś super Weteranem :szeroki_usmiech

SlawekEwa - 2023-03-16, 09:26

Komplecik napisał/a:
No tak upadła moja teoria niewypału

Nie tak do końca ,bo podobno " beczkę soli trzeba zjeść , aby poznać charakter człowieka" :-P

SlawekEwa - 2023-03-16, 09:35

Robert-4 napisał/a:
TERAZ MASZ KAMPERA - czyli masz wolność. sam ustalasz kiedy, gdzie i na jak długo.

Tą "wolnością " kamperową w obecnych czasach to bym raczej tak nie szafował, bo nawet w takim " raju kamperowym " jak Maroko policja potrafi przegonić z dzikiej miejscówki.
Wystarczy obejrzeć kilka vlogów na YT z tego roku.

Komplecik - 2023-03-16, 19:32

SlawekEwa napisał/a:
Komplecik napisał/a:
No tak upadła moja teoria niewypału

Nie tak do końca ,bo podobno " beczkę soli trzeba zjeść , aby poznać charakter człowieka" :-P

:szeroki_usmiech pewnie po tym okresie jaki jestem na forum ogarnął bym wspólny wyjazd gdzieś tam, ale po co, to jest zobowiązujące i ogranicza niepotrzebnie obie strony, spotkać się w trasie przypadkowo na piwko/drinka ewentualnie niezobowiązująco to i owszem :szeroki_usmiech :spoko

yamah - 2023-03-16, 19:35

Robert-4 napisał/a:

Kolego,
nie byłem na żadnym zlocie (terminy nie sprzyjały) choć nadal bardzo chcę i mam nadzieję, że się uda

My w pierwszym roku pojechaliśmy na 5 czy 6 zlotów :ok aby przede wszystkim poznać tajniki kamperowania :idea od rozkładania markizy jak i..radzenia sobie z szarą :szeroki_usmiech oraz nawiązać znajomości z pasjonatami kamperowania/nomadami. I pierwszy zagraniczny wyjazd był do Grecji z poznanymi ludźmi na zlocie :spoko ..do dziś spotykamy się na wspólnych wyjazdach (jednak można się dopasować) :spoko
Były też spotkania z kamperowcami "lanserami" z przypadku gdzie miałem ochotę w połowie drogi zawracać :gwm ..przeszło-mineło :spoko

daimer - 2023-03-16, 19:37

Robert-4 napisał/a:
daimer napisał/a:
Załogowalem się dopiero teraz ponieważ od dwóch miesięcy mam kampera ,a przyczepa umarła z 8 lat temu


Kolego,
nie byłem na żadnym zlocie (terminy nie sprzyjały) choć nadal bardzo chcę i mam nadzieję, że się uda. W drodze poznałem wielu fajnych ludzi. Zarówno w pl jak i w świecie (wcześniej miałem wiele lat przyczepę) i powiem tyle - jedź. Na początek w Pl w różne miejsca, a najlepiej na dziko, zdefiniuj czego oczekujesz i wtedy sobie znajdziesz towarzystwo. To południe, o którym piszesz sugeruje, że szukasz bezpiecznego miejsca na kempingu z wygodami (sorry tak to odbieram), z pogodą do plażowania i tyle. To możesz jechać sam. Znajdź odpowiedni kemping, zarezerwuj i w drogę. Tak rozumowałem z przyczepą. TERAZ MASZ KAMPERA - czyli masz wolność. sam ustalasz kiedy, gdzie i na jak długo. Tak jak napisali koledzy pojedź w Polskę na kilkudniowe wypady, a żadna podróż nie będzie straszna, a ludzi poznasz po drodze. Nigdy nie znajdziesz idealnego kompana, ale zawsze możecie się zjeżdżać co dwa trzy dni - przemyśl to co napisałem :)

Masz racje dookoła tyle kampeorow zawsze można poznać kogoś miłego i normalnego,naszczescie jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Komplecik - 2023-03-16, 21:26

daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko

daimer - 2023-03-19, 13:11

Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko

Spoko napisz mi coś na mail to zdzwonimy się i piwko na początek wieczoru z miła chęcią :wyszczerzony:

Komplecik - 2023-03-19, 16:28

daimer napisał/a:
Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko

Spoko napisz mi coś na mail to zdzwonimy się i piwko na początek wieczoru z miła chęcią :wyszczerzony:

:haha: co mam napisać,
:mrgreen: kurde masz u siebie w mieście największego Mentora tego forum, cała brać kamperowa do Szymka wzdycha ;) Szymek wprowadzi Ciebie w arkana forum :szeroki_usmiech :spoko

gryz3k - 2023-03-20, 15:30

Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
Komplecik napisał/a:
daimer napisał/a:
jesteśmy z żona kontaktowi więc nie będzie z tym problemu :spoko

Wiesz co chciałem cię jednak przeprosić, ten mój język i głowa nie zawsze wymyślą coś mądrego ;) wylałem kubeł zimnej wody nie tylko na Twoją głowę mnie też polało, liczę że w trasie gdzieś strzelimy piwko, tak serio to życzę fajnych wyjazdów w grupie pewnie wyjdą super ;)
:spoko

Spoko napisz mi coś na mail to zdzwonimy się i piwko na początek wieczoru z miła chęcią :wyszczerzony:

:haha: co mam napisać,
:mrgreen: kurde masz u siebie w mieście największego Mentora tego forum, cała brać kamperowa do Szymka wzdycha ;) Szymek wprowadzi Ciebie w arkana forum :szeroki_usmiech :spoko



Komplet, czy Ty znasz znaczenie słowa mentor czy pomyliło Ci się ze smentor? :haha:

andrzej627 - 2023-03-21, 08:55

Komplecik napisał/a:
Basia/Zbychu już w trasie? ;)
:spoko

Już dawno w Grecji. Basia zapomniała o tym wątku :spoko

Komplecik - 2023-03-21, 19:20

andrzej627 napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Basia/Zbychu już w trasie? ;)
:spoko

Już dawno w Grecji. Basia zapomniała o tym wątku :spoko

:szeroki_usmiech :spoko

chemik - 2023-04-03, 12:12

my planujemy wyjazd na odpoczynek do Grecji, popałętać się po wyspach i plażach...
czas - od końca czerwca do początku sierpnia :spoko

Janusszr - 2023-05-07, 23:12

My planujemy w połowie czerwca wyjazd do Norwegii przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię.
Plan jest taki, aby odwiedzić Lofoty, Vesterålen, Senję. Zabieramy ponton z silnikiem, a więc będzie zwiedzanie również od strony morza, nie wspominając o połowach ryb.
Koniec sierpnia, wrzesień wyjazd do Włoch.

Gżegżółka - 2023-05-08, 13:44

W tym roku raczej blisko.

Jesienią jak wracałem z Włoch auto mi dwukrotnie zgasło i nie chciało odpalić...a jak się pojawił mechanik to zapalało. Potem się jeszcze pogorszyło i auto zimę przejeździło na lawecie.

3 mechaników w tym czasie odwiedziłem, drugi twierdził że naprawił...ale jak przyszedłem odebrać auto to nie odjechałem bo zgasł. Tydzień później ponownie zadzwonilł, że naprawił....100 km auto przejechało po Bytomiu...ale jak następnego ranka miałem odjechać to zadzwonił żebym przyjechał z lawetą. Trzeci wymienił akumulator i poza tym problemów nie znalazł.
Od tego czasu niecałe 2000 km zrobiłem, działa. Może drugi faktycznie to naprawił tylko nie pomyślał, że akumulator który już wcześniej był słaby (był, to akurat wiem) zupełnie się skończył? A może problem tylko czeka aż znowu wjadę do Austrii?

Tak czy siak, właśnie wróciłem z dolnośląskiego i południowego lubuskiego, planuję jeszcze woodstock, lubelszczyznę i co najmniej jeden wyjazd do Czech.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group