Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Zloty inne - Rozpoczęcie Sezonu Letniego Mazury 19-21 Maja 2023r

Voku - 2023-01-17, 17:24
Temat postu: Rozpoczęcie Sezonu Letniego Mazury 19-21 Maja 2023r
Zapraszamy wszystkich chętnych na MAZURY w dniach 19-21.05.2023r na Camping Park Mazury, gdzie odbędzie się
Rozpoczęcie Sezonu Letniego 2023r w którym również weźmiemy udział.

Jeśli macie przyczepę, kampera lub namiot to zapraszamy !! Wszyscy mile widziani.

Na dzień dzisiejszy mamy ustaloną liczbę załóg na zlot na 105. (zapisanych jest już ponad 40 załóg)
Każdy zapisany otrzymuje parcelę z prądem, woda i zrzutem szarej. Jedna z tych parcela jest na grupę 5 załogową
Możliwa że będzie lista rezerwowa, ale bez parceli.

Wstępny plan, który cały czas jest modyfikowany i dochodzą nowe atrakcje.

Piątek 19 maja
- Przyjazd Zakwaterowanie na kempingu,
- Wieczorem ok 20:00 rozpocznie się ognisko przy dźwiękach muzyki na żywo, dla głodnych kiełbaska na ognisko
- Bar z drinkami (odpłatne)
- Foto Budka 360 do zdjęć na pamiątkę (odpłatnie)

Sobota 20 maja
- Kiermasz z kołem gospodyń wiejskich, do kupienia lokalne produkty,
- Stoisko z pościelą karawaningową (będzie można sobie taką zakupić)
- ok godziny 10:00 animacje dla dzieci ok 3,4godziny
- ok 14:00 zumba dla dorosłych,
- ok 15:00 konkursy dla dorosłych
- ok godziny 19:00 wieczorna kolacja w formie szwedzkiego stołu dla zlotowiczów
- (może wieczorna dyskoteka)

Niedziela 21 maja
- Czas wolny, wspólna kawa i zakończenie zlotu


Jest też plac zabaw dla dzieci, nowe toalety oraz serwis dla kamperów.

Ognisko, kiełbaska, kolacja, muzyka, rumba, atrakcje dla dzieci w cenie zlotu

Cena za zlot to 290zł (piątek-niedziela) cena obejmuje kampera lub zestaw samochód-przyczepa + 2 osoby dorosłe, prąd i dostęp do wody i w/w atrakcje.
Każda dodatkowa osoba + 100zł.
Dzieci do lat 18 bezpłatnie!

Rezerwację proszę robić mailowo - camping.park.mazury.4@gmail.com
Lub telefonicznie - 500-169-916

Dni poza zlotowe płatne według cennika kempingu.
Ceny na stronie campingu - https://campingparkmazury.pl/#

Jak dojechać - https://goo.gl/maps/oa65QknrLqhSeDrt6

Janusszr - 2023-01-18, 10:53
Temat postu: Re: Rozpoczęcie Sezonu Letniego Mazury 19-21 Maja 2023r
Voku napisał/a:

To z kim się widzimy na rozpoczęciu lata? 

Z nami :spoko

WaldekR - 2023-01-18, 12:09

Czy w sobotę po południu też można dojechać? My pracujemy.
Voku - 2023-01-18, 15:00

Jasne, nie ma problemu. Jednak chyba cena będzie za całość piątek-niedziela, ale załapiecie się na kolację w cenie :mrgreen:
WaldekR - 2023-01-18, 15:25

Na razie kombinuję aby zamknąć w sobotę. Czas pokaże jak się wszystko poukłada. :-P
Voku - 2023-01-18, 16:57

WaldekR napisał/a:
Na razie kombinuję aby zamknąć w sobotę. Czas pokaże jak się wszystko poukłada. :-P

Jeszcze chwila jest więc na spokojnie.

wbobowski - 2023-01-20, 18:35

Voku, prośba na przyszłość - przy tego typu planach, proszę o informację, to umieszczę taki plan w Harmonogramie. Tę imprezę dojrzałem sam, dlatego jest już w Harmonogramie.

Wielu forumowiczów klika w główny kwadratowy przycisk (niebieski) na stronie głównej z napisem Harmonogram - tam szukając imprez. Trudno przeszukiwać całe forum w tej sprawie.

wbobowski - 2023-01-20, 18:45

2 osoby w kamperze - 40 zł
Kamper - 45 zł
do tego prąd wg licznika

Ok. 90 zł doba x 3 = 270 zł - to drogo jak na zlot kamperów.

Dla przykładu przy Termach w Uniejowie płaciliśmy 60 zł (z prądem) za 3-4 doby, czyli 20-15 zł doba.

zbychu - 2023-01-22, 01:47

Voku napisał/a:
My odpadamy za daleko :D Miłego Spotkania

SlawekEwa - 2023-01-22, 14:48

zbychu napisał/a:

Voku napisał/a:
My odpadamy za daleko :D Miłego Spotkania

no nie Voku to napisał:
Voku napisał/a:
Rozpoczęcie Sezonu Letniego 2023r w którym również wezmiemy udział. 

Voku - 2023-01-22, 18:58

wbobowski napisał/a:
Voku, prośba na przyszłość - przy tego typu planach, proszę o informację, to umieszczę taki plan w Harmonogramie. Tę imprezę dojrzałem sam, dlatego jest już w Harmonogramie.

Ok nie wiedziałem.
wbobowski napisał/a:
2 osoby w kamperze - 40 zł
Kamper - 45 zł
do tego prąd wg licznika

Ok. 90 zł doba x 3 = 270 zł - to drogo jak na zlot kamperów.

Dla przykładu przy Termach w Uniejowie płaciliśmy 60 zł (z prądem) za 3-4 doby, czyli 20-15 zł doba.


Ale o co chodzi? Bo nie bardzo rozumiem? Przecież nie podałem jeszcze ceny za zlot?

gryz3k - 2023-01-23, 10:05

wbobowski napisał/a:
2 osoby w kamperze - 40 zł
Kamper - 45 zł
do tego prąd wg licznika

Ok. 90 zł doba x 3 = 270 zł - to drogo jak na zlot kamperów.

Dla przykładu przy Termach w Uniejowie płaciliśmy 60 zł (z prądem) za 3-4 doby, czyli 20-15 zł doba.


Widzisz Włodku zlot w Uniejowie to taki zlot starego typu, zorganizowany przez kamperowców i dla kamperowców bez elementu komercyjnego. Ostatnio pojawiło się wiele zlotów o charakterze komercyjnym. Nie oceniam czy to źle czy dobrze, każdy korzysta z tego co mu pasuje. To tylko taki znak czasów. Obawiam się, że w czasach gdy kamperowanie stało się modne i wyznacznikiem statusu materialnego organizacja zlotów pójdzie w tym kierunku.

Brat - 2023-01-23, 10:45

Voku napisał/a:
Przecież nie podałem jeszcze ceny za zlot?
Proponuję byś podał - informacja taka rozwieje wątpliwości.
Bo - rozumiem - koszt pobytu na zlocie nie będzie wynikał z prostego zestawienia cen podanych na stronie (?)

Voku - 2023-01-23, 11:07

Brat napisał/a:
Voku napisał/a:
Przecież nie podałem jeszcze ceny za zlot?
Proponuję byś podał - informacja taka rozwieje wątpliwości.
Bo - rozumiem - koszt pobytu na zlocie nie będzie wynikał z prostego zestawienia cen podanych na stronie (?)

Niebawem ją podam. Za zlot będzie ustalona osobna cena.

Voku - 2023-01-26, 18:04

Znamy już cenę za zlot i atrakcję jakie będą, wszystko w pierwszym poście.
Wszystkich chętnych zapraszamy.

Brat - 2023-01-26, 18:19

Cytat:
Cena za zlot to 290zł (piątek-niedziela) cena obejmuje kampera lub zestaw samochód-przyczepa + 2 osoby dorosłe, prąd i dostęp do wody i w/w atrakcje.
Każda dodatkowa osoba + 100zł.

Jeśli się nie pomyliłeś o 100 zł, to znaczy, że organizatorów tej imprezy... hmm... pogięło :(

zbychu - 2023-01-26, 18:27

Za drogo :stop: za daleko :stop:
Voku - 2023-01-26, 20:12

Zlot jest dobrowolny jeśli komuś cena nie odpowiada lub ma za daleko to nie zmuszam do przyjeżdżania. Reszta mile widziana.
WaldekR - 2023-01-27, 10:47
Temat postu: Re: Rozpoczęcie Sezonu Letniego Mazury 19-21 Maja 2023r
Janusszr napisał/a:
Voku napisał/a:

To z kim się widzimy na rozpoczęciu lata? 

Z nami :spoko


Waldek + Wiesia dojedziemy w piątek ale już późno :ok

Voku - 2023-01-27, 22:59
Temat postu: Re: Rozpoczęcie Sezonu Letniego Mazury 19-21 Maja 2023r
WaldekR napisał/a:
Janusszr napisał/a:
Voku napisał/a:

To z kim się widzimy na rozpoczęciu lata? 

Z nami :spoko


Waldek + Wiesia dojedziemy w piątek ale już późno :ok


Super. Czekamy

PLopaPL - 2023-01-29, 20:10

Wiadomo coś o frekwencji i ilości wolnych miejsc? Jest jakaś lista?
Voku - 2023-01-31, 08:37

PLopaPL napisał/a:
Wiadomo coś o frekwencji i ilości wolnych miejsc? Jest jakaś lista?

Nie ma na razie takiej listy. Rezerwację robimy przez email lub tel podany w pierwszym poście. Wszystkie informacje poda kemping.

dudusie34 - 2023-02-05, 11:31

Witam a jeśli przyjadę ze swoją wodą i swoim prądem, to jaka cena?.
Voku - 2023-02-14, 16:37

Miło mi poinformować że mamy połowę lutego a mamy już zapisanych i potwierdzonych prawie 40 załóg :brawo:
Zapraszamy całą resztę.

dudusie34 napisał/a:
Witam a jeśli przyjadę ze swoją wodą i swoim prądem, to jaka cena?.

Można zapytać pod mailem podanym do zgłoszeń, ale raczej ta sama to jest cena za zlot.

Janusszr - 2023-02-15, 10:31

Właśnie zapiasałem moją załogę.
Czy lista uczestników musi być ściśle tajna? :evil:

Voku - 2023-02-15, 14:44

Janusszr napisał/a:
Właśnie zapiasałem moją załogę.
Czy lista uczestników musi być ściśle tajna? :evil:

Super.
Co do listy Każdy może się tutaj dopisać :D Ogłoszenie o zlocie jest podane w różnych miejscach, sam kemping też reklamuje to wydarzenie i to on przyjmuje zapisy, więc całościowo ciężko by było ogarnąć taką listę.

Voku - 2023-02-19, 19:33

Edytowałem pierwszy post.
Na dzień dzisiejszy mamy również ustaloną liczbę załóg na zlot na 105. (zapisanych jest już ponad 40 załóg)
Każdy zapisany otrzymuje parcelę z prądem, woda i zrzutem szarej. Jedna z tych parcela jest na grupę 5 załogową.

Voku - 2023-02-26, 20:56

Właśnie dostałem informację że mamy już zapisanych 60 załóg. Super.
Voku - 2023-03-06, 17:18

Zostało 20 ostatnich miejsc. Więc jak ktoś się wacha to szybko ustalać plany na maj :D
Voku - 2023-03-21, 17:31

Mamy już prawie komplet, zostało ostatnich 5 miejsc.
Mutek - 2023-04-15, 15:02

Drogi Włodku ;to ja Dona korzystam z wejścia Zbyszka-Zwracam się do Ciebie jako naszego szefa; Uważam ,że ze względów komercyjnych, które dopadły nasz klub, organizowanie zlotów powinno być podzielone lub inaczej oznakowane np literą. Te, które organizują członkowie niejako non profit i te organizowane przez osoby prowadzące taką działalność np gospodarstwa agroturystyczne dla nas, abyśmy mogło się spotkać i pobawić a oni zarobić. Oczywiście nie mam nic przeciwko tej drugiej formie organizacji -bo zdaję sobie sprawę ile pracy trzeba włożyć w organizację takiego zlotu .Wydaj mi się ,ze przy dzisiejszych realiach uniknęlibyśmy nieporozumień. i komentarzy.
Voku - 2023-04-19, 14:45

105 parcel rozeszło się szybko, tak więc już wolnych miejsc brak. Za miesiąc widzimy się na zlocie :D
Jak by ktoś chciał się jeszcze zapisać to jedynie miejsca bez parceli i udogodnień (prąd może jeszcze da się zorganizować)
Najlepiej kontaktować się w tej sprawie z kempingiem.

futro2606 - 2023-04-25, 17:36

Witam , czytam te wpisy na temat ceny zlotu i nie mogę uwierzyć co widzę.Niektorzy zatrzymali się na 2020 roku i ceny także .Chłopie co piszesz ,że ten zlot jest drogi to proszę spróbuj zorganizować zlot z atrakcjami za te pieniądze.Sam zorganizowałem kilka złotów i wiem ile to zachodu aby zrobić dobrą imprezę i ile to kosztuje.Jedziecie na weekend i za miejsce na kampera płacicie 100-150 za dobę a tu ,a cała imprezę szkoda Wam zapłacić 280 zł???Dlatego w tym roku nic nie organizuje i jak widzę w harmonogramie nie ma wielu imprezę przez takich ludków co im za drogo.Dla mnie zasada -nie stać mnie ,nie jadę a nie wypisuje bzdury nie mające nic z realiami.
Janusszr - 2023-04-26, 08:05

futro2606 napisał/a:
Witam , czytam te wpisy na temat ceny zlotu i nie mogę uwierzyć co widzę....

Ilość "narzekaczy", do ilości chętnych na zlot, jest znikoma, pomijalna :spoko .

WaldekR - 2023-04-26, 11:27

Teraz cena za miejsce na campingu zaczyna się od 80zł bez prądu. Cena dotyczy raczej campingów w miejscach mniej topowych.

Myślę jak większość Kolegów, że 290 za całą imprezę z dwiema kolacjami to raczej jest ceną promocyjną.

Voku - 2023-04-26, 16:16

Kolacja jest jedna :D
Tu nie chodziło chyba o koszty zlotu, tylko chyba o mnie. Widocznie ktoś ma po prostu b.dupy.
Ogólnie długo byłem na forum karawaning.pl (i dalej jestem tam moderatorem)i nigdy nikt nie psioczył na ceny przy takich imprezach jak ludzie tutaj. Zawsze wydawało mi się że na CT są drogie zloty, ale widocznie się myliłem. To są imprezki dla ludzi i robione przez ludzi
Szkoda że wylał się tu taki heit i problemy. To ostatni raz jak tu coś napisałem o jakimś zlocie.

SlawekEwa - 2023-04-26, 16:49

Voku napisał/a:
Ogólnie długo byłem na forum karawaning.pl (i dalej jestem tam moderatorem)i nigdy nikt nie psioczył na ceny przy takich imprezach jak ludzie tutaj. Zawsze wydawało mi się że na CT są drogie zloty, ale widocznie się myliłem.

Darku za krótko jesteś na forum CT żeby wiedzieć na jakie zloty jeździli kiedyś ludzie z CT.
To były zloty organizowane głównie przez userów z CT na zasadzie "non-profit" gdzie organizatorzy niejednokrotnie ponosili straty :( I dlatego było tanio i w dobie teraźniejszej komercji zlotów pojawiają się takie głosy jak się pojawiły :diabelski_usmiech

WaldekR - 2023-04-26, 16:54

Voku nie przejmuj się tym.
Jak jest kiełbaska to parzcież prawie kolacja. :mikolaj

Ja od kilkunastu lat robię taki kameralny zlot motocyklowy. Jednym za drogo a 90% to stała ekipa i dla nich zapierdzielam to w tym roku po raz piętnasty ale chyba już ostatni. Ta grupa wie aby dograć wszystko to jest trochę zachodu i myślenia. Ja mam o tyle dobrą sytuację, że mam sprawdzone miejsce gdzie właścicielka zawsze dotrzymuje słowa.


Brać powinna się pytać czy starczyło kasy. Przynajmniej u mnie tak bardzo często jest.

Janusszr - 2023-04-26, 17:50

Ja, zięć i dwóch wnuków. Na termach w Chochołowie za trzy godziny zapłaciliśmy trzy stówy.
To wiadomość do tych, którym zlot jest za drogi :spoko

WaldekR - 2023-05-22, 12:04

Byliśmy, widzieliśmy i super się bawiliśmy.

Uważam, że za taką kasę otrzymać to co było na zlocie to chyba wszystko poszło po kosztach.

Voku dzięki za organizację :pifko chciałem skonsumować piwo z Tobą w realu ale ja Ciebie nie znam a Ci których się pytałem nie mogli Ciebie akurat namierzyć. Mam nadzieję, że jak to mówią co się 'odwlecze to nie uciecze"

Moim zdaniem trzeba podkreślić wielkie zaangażowanie właściciela obiektu.
Fajne spokojne miejsce. Właściciel obiecuje wybudowanie basenu na przyszły sezon to wtedy będzie jeszcze bardziej atrakcyjne miejsce.

Martin_Starski - 2023-05-22, 14:18

Potwierdzamy - było na wypasie i w sympatycznej atmosferze. Miejsce już jest fajne, a ma potencjał aby być ważnym punktem na karawaningowej mapie Polski.

P.S. A Voku to przypadkiem nie jest Darek z Naszego Karawaningu? Jeżeli tak to szukanie go nie było utrudnione 😉

Janusszr - 2023-05-22, 14:58

Nalepka Camperteamu ułatwia spotkania. Drugie wyjście, to jakaś tuba nagłaśniająca :wyszczerzony: , a trzecie to umawianie się wcześniejsze.
Miejsce fajne dla łowców sumów. Padały rekordy. 20 sumów w godzinę :)

adej - 2023-06-10, 10:05

Voku napisał: "Zlot jest dobrowolny jeśli komuś cena nie odpowiada lub ma za daleko to nie zmuszam do przyjeżdżania. :stop: Reszta mile widziana"
No, nie podoba mi się ten ton, ale niestety idzie "nowe".
Skończyłem ze zlotami, to już imprezy bardziej dla nuworyszy, a nie dla campermanów. Organizowałem kilka zlotów i wiem ile wysiłku to kosztuje, ale nie żałuję, nigdy nie ustawiałem się na zysk, a raczej z góry zakładałem, że do interesu dołożę i tak najczęściej było, ale zawsze miałem satysfakcję gdy Bracia w Camper Teamie odjeżdżali zadowoleni.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich campermanów! :spoko :spoko :spoko
Ten świat już nie dla mnie.
Nie dziwię się, iż tych zlotów jest z każdym rokiem mniej. tradycja zamiera.

SlawekEwa - 2023-06-10, 10:08

adej napisał/a:
tradycja zamiera.

bo wchodzi komercja :chytry

Janusszr - 2023-06-10, 19:54

adej napisał/a:
Voku napisał: "Zlot jest dobrowolny jeśli komuś cena nie odpowiada lub ma za daleko to nie zmuszam do przyjeżdżania. :stop: Reszta mile widziana"
No, nie podoba mi się ten ton, ale niestety idzie "nowe".
Skończyłem ze zlotami, to już imprezy bardziej dla nuworyszy, a nie dla campermanów.

A mi nie podoba się Twój niemiły język w stosunku do braci kamperowej. "Imprezy dla nuworyszy......." :(
Może trochę więcej życzliwości dla tych, którzy byli na tym zlocie i będą jeździć na podobne.

WaldekR - 2023-06-12, 10:02

Zgadzam się z Januszem.
Jeżeli Voku będzie coś organizował a dam radę dojechać to się piszę na spotkanie.
Janusz nalewka dojrzewa więc będzie smaczniejsza. :ok :spoko

Brat - 2023-06-12, 10:18

Janusszr napisał/a:
adej napisał/a:
Voku napisał: "Zlot jest dobrowolny jeśli komuś cena nie odpowiada lub ma za daleko to nie zmuszam do przyjeżdżania. :stop: Reszta mile widziana"
No, nie podoba mi się ten ton, ale niestety idzie "nowe".

A mi nie podoba się Twój niemiły język w stosunku do braci kamperowej. "Imprezy dla nuworyszy......." :(

A ja się zgadzam, niestety, z obu kolegami... :(

krzysieks - 2023-06-20, 12:26

Czytam i momentami oczy przecieram ze zdumienia :oops: :oops:

Ktoś wklada całe serce w organizacje imprezy a pozniej ma zarzuty...za drogo , z regulaminem , nie spontanicznie etc.

Czy impreza 3 dniowa z wieloma atrakcjami nie jest warta 300 zł? Zerknijcie na film i oceńcie sami.

Pozdrawiam.
https://fb.watch/lhdw35z_uF/

Grzeniu - 2024-03-25, 10:56

Cześć wszystkim :) - czy są jeszcze miejsca?
odnośnie daty 19-21 maja- (to Niedziela -Wtorek)-kiedy ten zlot ma się odbyć? 8-)
pozdrawiam

Mazur - 2024-03-25, 12:51

Grzeniu napisał/a:
Cześć wszystkim :) - czy są jeszcze miejsca?
odnośnie daty 19-21 maja- (to Niedziela -Wtorek)-kiedy ten zlot ma się odbyć? 8-)
pozdrawiam

Hello, oprzytomnijmy troszkę po weekendzie :-P To było rok temu prawie

Janusszr - 2024-03-25, 13:38

A już myślałem, że są zapisy na tegoroczny zlot :(
Voku - 2024-03-25, 20:28

Jak ktoś chce przyjechać to zapraszamy jest jeszcze kilka miejsc na tegoroczny zlot 17-19 Maja - www.naszkarawaning.pl
Janusszr - 2024-03-26, 08:22

Voku napisał/a:
Jak ktoś chce przyjechać to zapraszamy jest jeszcze kilka miejsc na tegoroczny zlot 17-19 Maja - www.naszkarawaning.pl

Nie ma już wolnych miejsc-parceli. Tylko możliwość podłączenia do prądu :( Jak coś może zwolni się, to proszę - daj znać.

WaldekR - 2024-03-26, 09:51

My mamy zlot motocyklowy :roll: :roll:
Janusszr - 2024-03-26, 11:09

WaldekR napisał/a:
My mamy zlot motocyklowy :roll: :roll:

Nie za dobrze Wam jak na te czasy? :spoko :spoko :spoko
Żyć nie umierać :spoko
Dla nas taki zlocik, to rozruch przed Norwegią.

WaldekR - 2024-03-26, 11:58

Janusszr napisał/a:
WaldekR napisał/a:
My mamy zlot motocyklowy :roll: :roll:

Nie za dobrze Wam jak na te czasy? :spoko :spoko :spoko
Żyć nie umierać :spoko
Dla nas taki zlocik, to rozruch przed Norwegią.


Co nam innego zostało.
Dzieci wyfrunęły z "bagażami" z które my zapłaciliśmy to pora pomyśleć o sobie..

Janusz zapraszam.
Spotkanie jest w okolicach Krotoszyna i rozpoczyna się w piątek 24.
Będziesz mile widziany bo w tamtej grupie liczą się ludzie a nie maszyny.
Prowadzę to forum od lat więc mogę poręczyć za grupę. Teraz już kilka osób z nami włącznie przyjeżdża autem bo zdrowie nie zawsze pozwala na dłuższą jazdę na 2 kołach.

Jak sprzedamy biznes to napiszę do Ciebie podanie z prośbą o przygarnięcia nas na wypad. :mikolaj :spoko :spoko

Janusszr - 2024-03-26, 12:17

Waldek,
bardzo dziękuję za zaproszenie. Trochę daleko. Pewnie nie skorzystamy :(
Niemniej jeszcze raz dziękujemy i serdecznie Was pozdrawiamy :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group