Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Słowacja - park Narodowy Triglav

Martin B - 2023-08-01, 06:50
Temat postu: park Narodowy Triglav
Pozdrawiam na wstepie :szeroki_usmiech i od razu pytam :ok
chcialbym odwiedzic Slowacje ..konkretnie Trglav i doline Soci chcialbym zaczac w Kranjska Gora ...przejechac przez droge nr.206 do drogi nr 203 do Kobarid...jest to mozliwe :?: moj kamper ma 7 mtr i jest 3mtr wysoki ...przejechal juz ktos ta droge,jest to mozliwe ...czy lepiej dac sobie spokoj :roll: przejechalem juz duzo podobnych drog ale sczerze mowiac nie musze wiecej sobie nerwow psuc ....dzieki z gory za ddpowiedzi :spoko

fiba56 - 2023-08-01, 09:21

To nie Słowacja a Słowenia.Trochę serpentyn ale droga dość przyjemna.
Martin B - 2023-08-01, 11:15

Dzieki za odpowiedz..wychodze wiec z zalozenia ze osobiscie ta Droge przejechales i to z Twoim kamperem :roll:
PS.oczywiscie chodzi o Slowenie :ok prze :oops: praszam :oops:

Martin B - 2023-08-02, 21:08

hallo :ok ......musze przyznac ze jestem troche rozczarowany :? ...poweznie nie ma nikogo wiecej by cos kakretnie mogl mi pomoc,,, :(
jechal ktos z was osobiscie drogami o ktore pytalem ....oczywiscie kamperem nie ROWEREM :oops: dzieki z gory za szere odpowiedzi :spoko

LukF - 2023-08-02, 21:47

Urlop, wakacje, nikt na forum nie pisze....Musisz czekać albo sam pojechać :bigok
andrzej627 - 2023-08-02, 23:26

Martin B napisał/a:
jechal ktos z was osobiscie drogami o ktore pytalem ....oczywiscie kamperem nie ROWEREM

Jechałem tamtędy Dusterem: 2018-06 Austria-Słowenia. Kamperem też chyba da radę. :spoko

Głownym celem była trasa Grossglockner. Wjechałem tez na Mangart. :spoko

Martin B - 2023-08-03, 06:34

dzieki Andrzeju....Ty przejechales ta Droge trocken mniejszym pojazdem
:ok Ale co jest jak 2 kampery musza droga sie dzielic :-/ przed paru laty (oczywiscie gdzie Indizien)mialem ten Problem i nie Mam ochoty na powtorke
:spoko

kwieciu - 2023-08-27, 21:55

Cześć,
Byłem w Słowenii na początku lipca no ale nocowałem w Gozd Martuljek kolo Krajnskiej Gory. Jechałem od Austrii 201 i na poczatku podjazd dość mocny i tutaj trzeba wcisnąć pedał w podłogę. Niestety później pojechałem juz na stolicę, Postojną i dalej na Chorwację. Jednak może mało ludzi odpisało bo na Twój post trafiłem przez przypadek, szukając info o Słowacji. O Słowenii raczej musiałbyś pytac w Jugosławia :spoko :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group