Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Grecja - Greckie plaże.

Spax - 2023-09-20, 22:31
Temat postu: Greckie plaże.
Wpadło mi ostatnio coś takiego – zupełnie przez przypadek!
To link do strony, która wyświetla właściwie wszystkie dostępne plaże, nie tylko w Europie ale i na świecie. Człowiek się trudzi, aby stworzyć coś dla Camperteamu, a tu masz – gotowiec właściwie. Ech!?
🔆 »»» https://beachsearcher.com/pl/map?object=country&object_id=55&pagesize=18&map=1

ZbigStan - 2023-09-21, 06:45

Spax, przyjrzałem się tej apce. To może być pomocne, ale nie obejmuje informacji o bardzo wielu miejscach. Przykładowo na zachodzie Peloponezu, okolice Pyrgos, Zacharo są pokazane tylko dwie plaże, a kilkadziesiąt innych miejsc nie ma, np. Kato Samiko gdzie teraz stoimy, ale nie byliśmy na tych które się wyświetlają, może to będzie tym impulsem, żeby je zobaczyć. Dobrze, że tą aplikację udostępniłeś, informacji nigdy dosyć. :pifko . Pozdrawiam.
Spax - 2023-09-21, 15:04

ZbigStan, Dzięki za piwko. Oczywiście masz rację, niektórych miejsc na mapie nie ma. :spoko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-09-21, 19:39

Dzisiaj ktoś mówi to Spaxa plaża,trafiamy zostajemy 2 noce przed Epidavros.Ty chyba wiesz ze jesteś naszym najlepszym przyjacielem chociaż dawno się nie widzieliśmy.Pozdrawiam Barbara.jak się uda to będą 2 piwa.
SZEJK - 2023-09-21, 21:05

Dla mnie wszystkie miejsca pozostaną jako miejscówki Spax a.
Za tą mapę z dojazdami piwko leci jak nic. :pifko

Spax - 2023-09-21, 23:28

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Dzisiaj ktoś mówi to Spaxa plaża,trafiamy zostajemy 2 noce przed Epidavros.Ty chyba wiesz ze jesteś naszym najlepszym przyjacielem chociaż dawno się nie widzieliśmy.Pozdrawiam Barbara.jak się uda to będą 2 piwa.


SZEJK napisał/a:
Dla mnie wszystkie miejsca pozostaną jako miejscówki Spax a.
Za tą mapę z dojazdami piwko leci jak nic. :pifko


Dziękuję za miłe słowa :kwiatki: Się troszku zawstydziłem. :spoko

Staszek II - 2023-09-22, 20:55

Ja jestem zwolennikiem osobistego zdobywania, penetrowania i pomacania własną ręką ( nie bójmy się tych słów :szeroki_usmiech ) Róbmy swoje, dzielmy się pięknymi miejscami, by zachwycały też innych. Za mapę i chęci leci :pifko Pozdrawiam.
blue60 - 2023-09-22, 21:31

Spax, fajna strona.
I jaka fajna wyszukiwarka, np. dzikie plaże :spoko

Spax - 2023-09-24, 11:57

Staszek II napisał/a:
estem zwolennikiem osobistego zdobywania, penetrowania

Równierz tak miałem, kiedy odkrywałem „moje miejscówki”. :spoko
blue60 napisał/a:
I jaka fajna wyszukiwarka, np. dzikie plaże

Nie ma wielu miejsc, ale to chyba dobrze => mniejszy tłok. ;) Dzięki za piwko. :lol:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-09-24, 22:37

Dałam dziś fity że zniszczonej drogi do plaży P....
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2023-09-30, 19:50

Klikałam wszędzie jak się dało piwka na które jak nikt tak Ty zasługujesz :kwiatek

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group