Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Grecja - Grecja 2024 wiosna

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-02-24, 18:31
Temat postu: Grecja 2024 wiosna
Nie uda sie jechać 25 luty niedziela chociaż mały ruch na drogach bo ja mając
78 lat guzdram sie z pakowaniem.Jedziemy na Jurgów ,Poprad,Węgry,nie wiem jakie przejście do Serbii autostrada,Horgosz czy Baćkie Vinegrady :?: :?:
Znamy wody termalne jezioro koło Termopil,rzeka goraca Termopile,gorąca woda na płd wyspiy Evia,oraz Metana,Będzie tez ulubione Nafplio i okolice jego.Powrót jeszcze zobaczymy.Pasuje jechac przez Delfy i przpiekny monastyr Osios Lukas dawno tamtędy nie wracaliśmy.Może bedzie Lefkada z pieknymi turkusami ale ekstremalnymi serpentynami :?: :?:
RELACJA na Faceboku,może ukochani koledzy przekażą ja na CT.Pozdrawiam Barbara Muzyk

rakro1 - 2024-02-24, 19:06

Brawo. Niech wam się darzy. Jedziemy z Wami. Fajnie, że pogoda dobra bo na północy rekordy zimna.
Pozdrawiamy załogę :kamp2

samotny wilk - 2024-02-24, 19:42

Barbara i Zbigniew Muzyk, w minionym roku przejeżdżałem 2 razy przez to przejście Baćki Vinogradi, ale autem osobowym. Nie widziałem tam żadnego kampera. Przed przejściem ustawiony jest znak zakazu wjazdu dla autobusów i sam. ciężarowych. Z obu stron jechały tylko auta osobowe i motocykle. :roll:
Trochę byłem zaskoczony takim obrotem sprawy, bowiem wcześniej kilka osób z CT wspominało o przekraczaniu granicy kamperem w tym miejscu. Może coś się zmieniło w ostatnim czasie?
Dodatkowo trzeba pamiętać, że nie jest to graniczne przejście całodobowe.
Aktualnie pracuje ono w godz. 7:00 - 19:00. Jest tam niewielki parking i WC.

Gdyby nie dało się przekroczyć granicy poprzez ww. przejście graniczne, to proponuję położone całkiem niedaleko: Tompa - Kolebija.
Jest to przejście całodobowe.

Oczywiście całkowicie odradzam przejście graniczne: Roszke - Horgos (autostrada). Tam, niezależnie od pory roku zawsze się dłłłłuuuuugo stoi.

Swoją drogą zazdraszczam wiosennej Grecji.

Powodzenia w drodze.
:spoko

007jędruś - 2024-02-24, 20:05

Basiu Życzę dobrego wiosennego czasu w Grecji.
yamah - 2024-02-24, 20:27

Szerokości Basiu i Zbyszku :spoko ..co do przejść to jak pisał samotny wilk Baćki i Roszke - Horgos są znaki (nie puścili nas w lutym przez Roszke II) ale na głównym nie ma teraz kolejek tak że jedźcie spokojnie.
Pozdrawiamy :spoko

andrzej627 - 2024-02-24, 22:48

samotny wilk napisał/a:
znak zakazu wjazdu dla autobusów i sam. ciężarowych

Tak to widać tutaj. Kamperów raczej nie dotyczy. :spoko

samotny wilk - 2024-02-25, 09:08

Cytat:
Tak to widać tutaj. Kamperów raczej nie dotyczy.

No, nie wiem?

A co w sytuacji gdy DMC kampera jest >3.5 t? A takie kampery także są?
Na tym przejściu granicznym nie uświadczy się żadnego samochodu ciężarowego. Nawet malutkiego dostawczaka jak VW Cady czy T 4, T 5 lub T 6. O dużych blaszakach nie wspomnę.

Raczej należy założyć, że jest to przejście jedynie dla samochodów osobowych i motocykli. Zresztą na zadaszeniu nad przejściem umieszczone są stosowne symbole aut osobowych.

Kampera tam się nie uświadczy. Coś w tym musi być? :roll:

Jest to przejście graniczne tylko dla obywateli UE.
:spoko

yamah - 2024-02-25, 13:08

andrzej627 napisał/a:
samotny wilk napisał/a:
znak zakazu wjazdu dla autobusów i sam. ciężarowych

Tak to widać tutaj. Kamperów raczej nie dotyczy. :spoko

Na Roszke II od strony Serbskiej jest identyczny znak a jednak nie chcieli nas wpuścić :( ..nie dyskutowałem z nimi i odjechałem na główne

rakro1 - 2024-02-25, 16:58

Przekraczałem tam granicę kamperem kilkukrotnie i za każdym razem bez problemu. I inni koledzy z forum kamperami również. I bywają tam też auta dostawcze.
Co innego kamper powyżej 3,5 tony. Być może mogą pojawić się problemy.
Fajne to przejście i nie ma co straszyć bardziej już wystraszonych samym wyjazdem.

tobi_bb - 2024-02-25, 17:47

Stoi tam znak ograniczenia wysokości (dokładnie nie pamiętam prawdopodobnie 2.9m), kampervanem o wysokości 2.7m przejeżdżałem bez problemu.
yamah - 2024-02-25, 17:56

tobi_bb napisał/a:
Stoi tam znak ograniczenia wysokości (dokładnie nie pamiętam prawdopodobnie 2.9m), kampervanem o wysokości 2.7m przejeżdżałem bez problemu.

Bim - 2024-02-25, 18:48

Wilku jak zwykle gownoburze wzniecasz odnosnie przejscia
andrzej627 - 2024-02-25, 19:04

Barbara i Zbigniew Muzyk są już spakowani i jutro rano ruszają w drogę. W Grecji powinni być w środę wieczorem. :spoko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-02-25, 19:17

Komputer spakowany dziś już o16 robiło.się ciemno,dlatego nie było sensu jechać.Jutro Muzyk i pies zrobią wcześnie pobudkę i może uda się dojechać do Morachalom.Stop granicą na nos zamykana.A627 mowi że Serbia i Macedonia to 700 km.Chuba nie da się wjechac w drugim dniu.Zobaczymy jak nie to poczekamy na zakupy w Macedoni ale nie tam gdzie koledzy pisali,bo my napitki robimy samiz pomarańcz a w Macegoni rakija,tam nie ma fajnego sklepu spozywc,ego ani znakomitych burków.Kolezanka w.Nafplio robi wspaniale trunki z cytrusów,wieziemy dla niej i sobie polski spiryt 96%.Pomarancze i cytryny w kościele katolickim czekają na nas.pozdrawiamy Odezwę się z Termopili,a na fejsie dam codziennie wpis.Pozdrawiam Barbara Muzyk,Andrzej dzięki za telefon,jesteś wielki!!!
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-02-25, 19:22

Jechalismy kilka razy przez Backe Vinegrady beż problemu i kontroli.
peja76 - 2024-02-25, 20:48

Dobrego wyjazdu wam życzę, będę tu często zaglądał :spoko
rychard3 - 2024-02-25, 21:15

I ja pozdrawiam. Udanego wyjazdu życzę. :spoko
samotny wilk - 2024-02-25, 21:53

bim: :gwm :box
andrzej627 - 2024-02-27, 09:58

Wiadomość od Basi: "jesteśmy w Egerze,w Krakowie były korki,droga dobra (...) jedziemy kier.Morahalom"
andrzej627 - 2024-02-28, 18:33

W tej chwili przyszła taka wiadomość od Basi: "JESTEŚMY w Grecji,ale stoimy bo ciemno a do plaży Aliki 80km."
rakro1 - 2024-02-28, 21:19

No i już znam wszystkie plaże Aliki :shock: :lol: Najbardziej tą na Thassos ale to oczywiste, że to nie ta Aliki.
Mają tempo seniorzy nasi kochani. Oby tak dalej.

andrzej627 - 2024-02-28, 21:26

rakro1 napisał/a:
Mają tempo seniorzy nasi kochani.

Basia po prostu chce być jak najszybciej w Grecji. Męczy ja tranzyt. Niestety nie dało rady dzisiaj dojechać do morza.

Komplecik - 2024-02-28, 22:55

andrzej627 napisał/a:
rakro1 napisał/a:
Mają tempo seniorzy nasi kochani.

Basia po prostu chce być jak najszybciej w Grecji. Męczy ja tranzyt. Niestety nie dało rady dzisiaj dojechać do morza.

Basia zapindala że hej! :spoko

andrzej627 - 2024-02-29, 12:09

Najnowsza wiadomość: "koniec ostatnia podróż,coś silnik nie tak chodzi,50 km do plaży Aliki (...) Z.zaglada pod maskę"

c.d. "Z.złota rączka, auto ok"

Już dojeżdżają do Aliki.

rychard3 - 2024-02-29, 15:59

:pifko dla Zbyszka.Pozdrawiam.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-02-29, 19:27

Dojechaliśmy do plaży Neo Pori,tu zostajemy na noc,fajne miejsce wszystkie hotele zamknięte stoimy przy samej plaży,która jest ochroniona przed naporem piachu czarnymi foliami.Plaza Aliki brudna,tu w Neo Pori,pusto,koło hoteli po 1 samochodzie czyli osób pilnujących hotele i pensjonaty.Spoytkamy polkę z mężem Grekiem,trochę pogadaliśmy, przyjechali na spacer z Larisy.Wpis i foty na facrboku.Barbara
andrzej627 - 2024-02-29, 21:11

Widzę Was tu: Nei Pori Beach. :spoko
yamah - 2024-02-29, 21:34

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Dojechaliśmy do plaży Neo Pori,tu zostajemy na noc,fajne miejsce

Możecie wstąpić do tej wioski..fajne klimatyczne miejsce, jest miejsce na nocowanie : Palaios Panteleimonas
https://maps.app.goo.gl/3EQkGg7Bx7zSeGLq8

rakro1 - 2024-02-29, 21:56

Faktycznie jest to piękne miejsce. Odwiedziłem je dzięki namowom yamaha ( raz jeszcze dziękuję :spoko ) i potwierdzam !!! Koniecznie tam podjedźcie - niewiele zboczycie z trasy ( jeśli jeszcze tam jesteście ) a ta wioska powinna być obowiązkowym punktem do zwiedzenia dla każdego.
Pozdrawiam.

andrzej627 - 2024-02-29, 23:47

"Jutro pewnie Lamia i jezioro termalne"
Komplecik - 2024-03-01, 10:56

andrzej627 napisał/a:
"Jutro pewnie Lamia i jezioro termalne"


Gnają do ciepła,
Basiu pisz bo mi Żona nie chce zdjęć z Fb pokazywać :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 13:36

Jedziemy przez Larise do Volos w nocy i teraz cały czs leję deszcz,żeby znowu nie było powodzi??
yamah - 2024-03-01, 13:37

rakro1 napisał/a:
Faktycznie jest to piękne miejsce. Odwiedziłem je dzięki namowom yamaha ( raz jeszcze dziękuję :spoko ) i potwierdzam !!! Koniecznie tam podjedźcie - niewiele zboczycie z trasy ( jeśli jeszcze tam jesteście ) a ta wioska powinna być obowiązkowym punktem do zwiedzenia dla każdego.
Pozdrawiam.

Cieszy mnie to Rafał :wyszczerzony: że podobało się :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 13:39

Komplecik,naucz się wreszcie poruszać na faceboku :haha:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 13:49

leje ,leje,jedziemy tam gdzie dawno nie byliśmy ulubiona plaża Mamidaki koło Agios Georgios,Andrzej wie gdzie to jest ,oby znowu nie było powodzi.Pozdrawiam.Andrzej jesteś Wielki!!
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 13:51

Dzięki wszystkim za wpisy :roza:
Komplecik - 2024-03-01, 14:02

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
leje ,leje,jedziemy tam gdzie dawno nie byliśmy ulubiona plaża Mamidaki koło Agios Georgios,Andrzej wie gdzie to jest ,oby znowu nie było powodzi.Pozdrawiam.Andrzej jesteś Wielki!!

Basiu super super
Andrzej627 rozwiązuje takie rebusy że hhej!,
Mam przyzwolenie dzwonić do 627 :szeroki_usmiech
:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 14:02

No niestety przez ten deszcz nie zaglądałam na CT,teraz już za późno ale pogoda fatalna leje deszcz cały czas żeby znowu nie było powodzi?
andrzej627 - 2024-03-01, 14:18

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
plaża Mamidaki koło Agios Georgios,Andrzej wie gdzie to jest

Tutaj: https://maps.app.goo.gl/6a9KEegsKqwNpBPs8

Byliśmy tam we wrześniu 2021. :spoko


andrzej627 - 2024-03-01, 15:02

Z ostatniej chwili: "Plaża Mamidaki nie da się stać, dalej leje, nakarmiliśmy psy, foty dam wieczorem jedziemy dalej do Lami"
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 16:23

DO termopili mamy 111km cały czas pada,niebocale popielate i mgła.Psy na plaży Mamidaki koło Agios Georgios nakarmione.Grekomani w Grecji wszystko za darmo za to niech każdy kamperowiec kupi za 2 dychy worek karmy a pieski Wam podziękują,wszystkie są łagodne ale głodne!!!
andrzej627 - 2024-03-01, 16:42

Zaraz będzie ciemno. Po co jechać po nocy, w deszczu, we mgle?
Komplecik - 2024-03-01, 16:45

andrzej627 napisał/a:
Zaraz będzie ciemno. Po co jechać po nocy, w deszczu, we mgle?


Tak mieliśmy przez Francję, miałem dość, 400km mocnego opału :-/

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 18:27

THERMOPILE,DOJAZD,CIEMNO kamperów dużo w pierwszym rzędzie nie ma jak stanąć.Dzieki za czytanie jutro goraca rzeka,,wdać światło ośrodka i niektóre malenike prześwity od kamperow..dzięki za wpisy i czytanie i dzięki Andrzejowi 627.Barbara Muzyk.Muzyk poszedł z pieskiem na siku.Foty na fejsie jutro!!!!
andrzej627 - 2024-03-01, 18:32

Najważniejsze, że dojechaliście szczęśliwie do celu. Teraz już chyba odpoczniecie od jeżdżenia. :spoko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 21:18

Kolacja zjedzona TV działa,będziemy tu kilka dni,na piechotkę do miasteczka po piczywko resztę na razie mamy.Ciemna noc,jutro policzę ile kamperow,a to dlatego że remont rzeki i wielki parking można o nim przeczytać na forach parking Frie.!!!!
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 21:50

Popatrzę na foty co mam na fejsie,Andrzej NIK nie cierpliwości nauczyć starej baby wklejania fot za to umiesz i zrób kolegom przyjemność oglądania.Pozdrawiam serdecznie.Ja piszę Z.TV.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 21:58

Na tym tel.mam 4 strony na CT.Nie mogę się połapać bo wolę pisać z tego tell bo nowszy i tu mam foty i na nim pisze na fejsie.Andrzej co to można zrobić.Wklejam foty z tego aparatu na fejsa bo ja nie muszę TV.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-01, 22:04

Ok.naprawilo się,oj,oj,koniec świata z tą starością.Koniec TV zgaszono ale wklejam foty na fejsa
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-02, 09:34

2 marca zaświeciło slonce po śniadaniu idziemy do wody i na zwiady bo jest jeden Polak kamperem :roza:
peja76 - 2024-03-02, 10:57

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Ok.naprawilo się,oj,oj,koniec świata z tą starością.Koniec TV zgaszono ale wklejam foty na fejsa


Jak was znaleźć na FB?

andrzej627 - 2024-03-02, 12:30

peja76 napisał/a:
Jak was znaleźć na FB?

Klikaj tu: Barbara Muzyk i Zbigniew Muzyk. :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-02, 13:28

Termopile:jest Gagula.12 z CT,oraz polka z mężem grekiem z Kastori,to jak do Albani lub Macedoni.Gagula była w.Tucji i tam wraca,a Z nawet nie chce slyszeć oTurcji.
peja76 - 2024-03-02, 16:45

andrzej627 napisał/a:
peja76 napisał/a:
Jak was znaleźć na FB?

Klikaj tu: Barbara Muzyk i Zbigniew Muzyk. :spoko


Dziękuję :bukiet:

andrzej627 - 2024-03-02, 17:37

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
idziemy do wody

Widzę tylko Zbyszka. :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-03, 13:43

Tyle kamperów stoi,a młody Polak był w wodzie po drugiej stronie i nie zamknął kampera.Jednak mlodzi Grecy kradną,bo ukradli mu portfel z dokumentami miał go na łóżku.
Jest Grażyna z Nowego Sącza,dawniej pisała na forum no i namawiamy ZBYSZKA by zgodził się jechać z nimi do Turcji.Oni któryś rok z rzędu zimują w Turcji.

gagula12 - 2024-03-03, 14:36

Witajcie :spoko Zobaczymy czy Zbyszek jest tak twardy w swoim postanowieniu czy może spełni marzenie Basi i pojedzie z nami do Turcji :ok
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-03, 21:38

Są jakieś foty moje na forum????,słychać szum wody,do jutra.barbara
andrzej627 - 2024-03-03, 21:53

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Są jakieś foty moje na forum????

Wczoraj jedno, dzisiaj drugie. :spoko

andrzej627 - 2024-03-03, 21:55

gagula12 napisał/a:
Zobaczymy czy Zbyszek jest tak twardy w swoim postanowieniu czy może spełni marzenie Basi i pojedzie z nami do Turcji

Nie chce bo nie, czy ma jakieś argumenty?

SlawekEwa - 2024-03-04, 11:07

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
a młody Polak był w wodzie po drugiej stronie i nie zamknął kampera.Jednak mlodzi Grecy kradną,bo ukradli mu portfel z dokumentami miał go na łóżku.

dobrze, że pieniądze miał schowane



4.00 minuta

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-04, 19:02

Jesteśmy na specjalnym parkingu dla kamperów których jest ponad 20.Jestesmy koło Grażyny czyli na CT Gagula12,oni mlodz mogą sobie jezdzćpo Turcji my nie.Przyjechali bo byli już w Turcji 3 miesiace.Nawet udalo mi się prawie namowc Muzyka,ale ja sama uważam że takim staruchów wystarczy Grecja która jest w Uni,i wszystko mamy tak samo.Dam foty ale tylko z wody Termopil,bo tu jest fajowo.Teraz wczesna wiosną nie ma wchodzenia do morza zimnego.Pa,pa
Komplecik - 2024-03-04, 19:33

Basiu Basiu, niech Zbychu się wygrzeje bo nic bardziej fajnego jak zadowolony Chłop, pozdró
w Zbycha od Kompleta!
:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-04, 19:55

Komplecik niech Ewa zapisuje wszystko,bo jak Z.się zgodzi to do końca kamperowania winna być Hiszpania bo napewno większa,piękniejsza ale trudniejsza jak Grecyja.Ale tyle kamperów stoi a polak nie miał zamkniętego busa idąc do wody i ukradli mu dokumenty bo chcieli forsę a forsa została była schowana.Tu Spotkaliśmy Gagula 12 z CT..,ale ona teraz nie piszę tak ja ją chociaż nie wklejam fot.Moj zięć elektronik nie zna się na CTimie.Pozdrawiamy z gorących wód.TV działa oglądamy wiadomości.Foty dałam na fejsa.Barbara
Komplecik - 2024-03-04, 20:21

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Komplecik niech Ewa zapisuje wszystko,bo jak Z.się zgodzi to do końca kamperowania winna być Hiszpania bo napewno większa,piękniejsza ale trudniejsza jak Grecyja.Ale tyle kamperów stoi a polak nie miał zamkniętego busa idąc do wody i ukradli mu dokumenty bo chcieli forsę a forsa została była schowana.Tu Spotkaliśmy Gagula 12 z CT..,ale ona teraz nie piszę tak ja ją chociaż nie wklejam fot.Moj zięć elektronik nie zna się na CTimie.Pozdrawiamy z gorących wód.TV działa oglądamy wiadomości.Foty dałam na fejsa.Barbara

Basiu super, pamiętaj o Zbychu pozdrów od nas, Hiszpania to co kilometry plaża dla siebie lub co pięć większe skupiska kamperów, zresztą co ja będę Ciebie uczył ty i tak chodzisz swoimi ścieżkami, na kaffce w maju wszystko ci opowiem, my pewnie dla odmiany jak szczęśliwie wszystko pójdzie i Pan Bóg da we wrześniu ruszymy Twoimi śladami do Grecji, znaczy z twoich opowieść ja Grecję znam już prawie :szeroki_usmiech byłem też 2 razy w Grecji, tak że pożyjemy zobaczymy :spoko

Piwo bym Ci postawił ale mało zdjęć :ok

yamah - 2024-03-04, 20:26

SlawekEwa napisał/a:

dobrze, że pieniądze miał schowane

Powiem tak..staliśmy tam kilka razy i nigdy nie zauważyliśmy podejrzanych ludzi którzy kręciliby się wokół kamperów lub obserwujących kampery..każdy moczy się na luzie bez przywiązanych portfeli :bajer
Żal mi Damiana oraz współczuję (spotkaliśmy się w styczniu) jednak zostawiając portfel na widoku zrobił zaproszenie złodziejowi :gwm a ci youtuberzy trochę przesadzają :roll: bo w tych krzakach złodzieje nie stoją (są miny) gdyż ci vanowi "kamperowcy" obsrywają je stojąc tyle czasu bez kibli :gwm ..byłem widziałem

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-05, 13:45

Moglibyśmy jechać z Gagula do Turcji bo oni tam wracają ale nie Muzyk a ja sama stwierdzam po co lepiej w kraju unijnym.My już jesteśmy za starzy,a w Turcji bylam tyle razy ale dawno temu
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-07, 13:44

My stoimy mniej więcej tak samo ale po drugiej stronie.Poznali na Polacy sprzd kilku lat.Wiosna do morza się nie wejdzie to nie ma jak ciepełko wody,po niedzieli jak będzie mniej grekow pojedziemy na ciepłe jezioro,tamta woda najlepsza w Grecji,Gagula wraca do Turcji,przez moment myślałam nawet Z nie mówił nie,ale teraz moja decyzja nie tylko Unia,za starzy jesteśmy tu w razie czego mamy się do kog zwrocić.Pozdrawiamy
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-07, 13:52

Komplecik malo fot bi ile można robić foty tej samej rzece,ale za to gorąca zdrowa woda to lepsze jak sanatorium.Posrawlam Ci 3 piwa,bo Hiszpania to coś!!!!
Komplecik - 2024-03-07, 14:32

Basiu jak Wam tam na wodach dobrze to nie ma sensu się ruszać, słusznie zauważyłaś że woda w morzu zimna a i przy rzece cieplej gębę można do swoich otworzyć bo ktoś zawsze tam zawita, tak że też masz piwo odemnie bo wartasz pozdró Zbycha od Komplecik ów
:spoko

mandej - 2024-03-07, 15:00

Grecja spodobała nam się tak bardzo ze nasz kamperek spedził zimę na parkingu w Atenach a my odliczamy dni aby dolecieć do niego samolotem z Wrocławia. Bedziemy na miejscu 18 marca . Tym razem mamy tylko 7 dni. Kierujemy sie na Nauplion ale bardzo chętnie skorzystali bysmy z ciepłych źródeł w okolicy. Bardzo prosze doświadczonych forumowiczów o jakąś propozycję. I czywiście ciągle śledzimy wyprawę Barbary i Zbigniewa których spotkalismy w zeszłym roku.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-07, 15:54

Koło Nafplio I w zNafplio nie ma ciepłych żródeł,najbliższe w METANIE.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-07, 15:56

Madej przypomnij bo my już bardzo starzy i nie pamiętam spotkania.Barbara
mandej - 2024-03-07, 19:43

Spotkaliśmy się na parkingu pod zamkiem Nauplion w październiku. Zaistalowałem przy Tobie Maps Me i otrzymałem mnóstwo fajnych miejscówek. Dzięki Tobie trafiliśmy do polskiego kościółka i zdobyliśmy mnóstwo ciekawych informacji. Jeszcze raz gratuluję doskonałej pamięci geograficznej i bardzo pozytywnego nastawienia .
rychard3 - 2024-03-08, 10:16

Cześć Basiu !!! Z okazji święta Kobiet , składam najserdeczniejsze życzenia,długich lat podróżowania, oraz tyle powrotów co wyjazdów. :roza:
Komplecik - 2024-03-09, 18:51

Basiu co u Was? Woda ciepła kąpiecie się
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-10, 17:08

moczymy się 3-4 raxy dziennie.Jutro z Grażyna termalne jezioro.Potem oni Turcja my Peloponez.Jest półka z grekiem z Kastorii a tak to Niemcy i Francuzi,Polak małym autem siedzi tu dlugo,dojechali też Polacy mieszkajany w Niemczech pieknym kamperem.Dla starych i dzieciaków raj.fot nie robię po co ta sama woda
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-10, 17:33

Cały czas się moczymy,a dla dzieci to wielka frajda kampery Niemcy,Francuzi,Polacy,paru Greków.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-16, 20:41

DZIS PIEKNA POGODA.Oczywiscie kąpiele wspaniałe kąpiele w temalnych wodach w jeziorze Psoroneria
Pozdrawiam jest to ostatni wpis ,na CT.nikt nie czyta naszej Grecji.Dużo kamperów przyjechało greckich.Tylu nie było nigdy.
Oczywiście można nas oglądać na Faceboku.Pisze o trasie oczywiście z fotami :box

izola - 2024-03-16, 21:06

Czytam tu i tam, ale ciężko komentować tak krótkie wpisy bez obrazka, tym bardziej jak nie znam Grecji.

Na hasło " Moczymy się " Powiem tylko: na zdrowie... 👍

andrzej627 - 2024-03-16, 21:10

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
nikt nie czyta naszej Grecji

6 dni nic nie pisałaś, nie ma co czytać. :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-16, 21:25

Czytać nie ma co ale foty już drugi raz z jeziorka wklejam na fejsie.Przyjechaliśmy na odpoczynek i na gorace wody bo wiadomo nie ma kąpieli w morzu o tej porze,po co mamy jechać dalej zaraz dam nowe foty na fejsie :haha: A do maja jeszcze dużo czasu,będzie wiele miejsc.Grażyna wraca do Turcji ,możemy z nią jechac ale mnie się nie chce,zobaczymy jak każdy w wieku 78 lat będzie podróżoeał :haha:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-16, 22:28

Jak nie odpowiada moje pisanie to nie będę nic pisać,Kto chce niech szuka moich wpisów na fejsie,a my odpoczywamy i kąpiemy się jak w najlepszym sanatorium.JEST dzisiaj kamperów jak nigdy Grecy zaczynają kamperować a jest sobota muszą parkować poza wielkim parkingiem, ale woda poezja :haha
ps.Nie umiem wklejać fot na CT wsyscy o tym wiecie dawno temu jak wklejałam foty z aparatu fotograficznego pisałam dużo relacji nie to żegnam :box :box

Komplecik - 2024-03-17, 08:01

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jak nie odpowiada moje pisanie to nie będę nic pisać,Kto chce niech szuka moich wpisów na fejsie,a my odpoczywamy i kąpiemy się jak w najlepszym sanatorium.JEST dzisiaj kamperów jak nigdy Grecy zaczynają kamperować a jest sobota muszą parkować poza wielkim parkingiem, ale woda poezja :haha
ps.Nie umiem wklejać fot na CT wsyscy o tym wiecie dawno temu jak wklejałam foty z aparatu fotograficznego pisałam dużo relacji nie to żegnam :box :box

Czytam kilka razy dnia Twoje posty za każdym razem wyczytuje ciekawe rzeczy Basiu :spoko
Pozdrawiamy z Hiszpanii jeszcze tu jesteśmy niestety laba się kończy czas wracać :spoko

SlawekEwa - 2024-03-17, 08:40

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
DZIS PIEKNA POGODA.

i takie posty :shock:
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Pozdrawiam jest to ostatni wpis ,na CT.nikt nie czyta naszej Grecji

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jak nie odpowiada moje pisanie to nie będę nic pisać,

andrzej627 - 2024-03-17, 12:18

Basia: "Przyjechało na weekend dużo kamperów i to greckich, nas Polaków też jest kilka kamperów różnej wielkości, wiosną przepiękna"
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-17, 12:27

Tak jak napisałam, nie będzie wpisu na CT.Pisze sobie po swojemu na faceboku,pyk wchodzą foty które ogląda moja rodzina i wielu znajomych nie kamperujących.Kamperowcy też którzy nas znają bo czytam kto wyświetla posty.Pozdrawiam.
rakro1 - 2024-03-17, 22:14

Noo .. Basiu Kochana !!! Gdyby ktokolwiek inny, tu na Forum tak napisał, działoby się co nie miara. Ciebie to nie dotyczy. Faktycznie nie pisałaś i grzecznie czekaliśmy nie wiedząc, że oczekujesz zachęty.
W dodatku ten Komplecik odwrócił naszą uwagę od Ciebie opisując swoje niezdarne, Kryspinowskie wojaże.!!!!!
To dziwne, że ktokolwiek ma problem z wpisaniem hasła Muzyk Barbara w googlach i znalezieniem na FB zdjęć, które zamieszczasz.
Ale pamiętaj, gdzie Twoje korzenie - to Camper Team a nie jakieś podróbki.
Pisz, gdy możesz, pisz, gdy zechcesz i gdy masz o czym. My i tak wiemy, że gdzieś tam jesteś w trasie i zawsze trzymamy kciuki za Ciebie i Zbysia.

rakro1 - 2024-03-17, 22:24

Starałem się wspierać i stymulować i Izolę i Yamaha i wielu innych. Z intencją aby pomóc w relacji i aby inni zainteresowali się relacją. I tak mamy działać. Gdy już coś się rozwija zwijam się i z radością obserwuję dalszy ciąg relacji.
Izoli chciałoby się stawiać piwo po każdej nowej porcji fotek i kolejnych opisach. Ale robili to inni i nie pchałem się na siłę.
Jesteście w jednym, znanym dla nas miejscu. Nie bardzo jest czym zaimponować ale jakakolwiek forma "dziennika" byłaby na miejscu.
Wiemy, gdzie jesteś, czekamy abyś napisała, gdy wena nadejdzie i będzie temat.
Trzymanko :kocham

Komplecik - 2024-03-17, 23:07

rakro1 napisał/a:
Faktycznie nie pisałaś i grzecznie czekaliśmy nie wiedząc, że oczekujesz zachęty.
W dodatku ten Komplecik odwrócił naszą uwagę od Ciebie opisując swoje niezdarne, Kryspinowskie wojaże.!!!!!

Osz kurde balans to nie tylko Barbara jest tu na forum, mnie się od życia też coś należy, ja zapchaj dziura , ja, ja, bo BARBARA ma humor i pisze albo nie :mrgreen:
BASIU tak czy siak pozdrawiają Kompleciki :spoko :ok :mikolaj

rakro1 - 2024-03-17, 23:20

No, sorki, głupoty piszę, aby pisać, wybacz.
Fakty są takie, że fotki wrzucasz piękne z miejsc pięknych i to uwagę odwraca od Grecji Basinej.
Wszyscyśmy jedna rodzina i jak to w rodzinie ..

Komplecik - 2024-03-17, 23:47

rakro1 napisał/a:

Wszyscyśmy jedna rodzina i jak to w rodzinie ..

No tak :szeroki_usmiech nie przejmuj się, się piszę :szeroki_usmiech
:spoko

AMIGO - 2024-03-20, 09:16

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
DZIS PIEKNA POGODA.Oczywiscie kąpiele wspaniałe kąpiele w temalnych wodach w jeziorze Psoroneria
Pozdrawiam jest to ostatni wpis ,na CT.nikt nie czyta naszej Grecji.Dużo kamperów przyjechało greckich.Tylu nie było nigdy.
Oczywiście można nas oglądać na Faceboku.Pisze o trasie oczywiście z fotami :box



Czyta, czyta, Basiu, czyta, i to wielu, a często się coś skrzętnie na przyszłość notuje bo jest to koleja porcja doświadczeń a często również ożywione wspomnienia. :bukiet: Pewnie że z fotkami byłoby rażniej, ale i bez nich ,,jedziemy" z Wami i cieszymy się z tego co i Was raduje.

Co do FB, to miałem na nim konto gdy jeszcze raczkował i wbijał się na rynek w epoce NK.
Pożniej jednak w ramach walki z nałogami poszedł w odstawkę i z różnych powodów nie chce mi się do niego wracać, szczególnie gdy widzę to wszędobylskie uzależnienie i permanentną medialną inwigilację.
Nie wiem nawet czy moje konto na nim jeszcze istnieje ale mam do niego podobne
nastawienie jak Ty do wstawiania zdjęć na CT :haha: Może to się zmieni, może nie, czas pokaże.

Bardzo miło jest gdy w swoich podróżach o nas pamiętacie i podrzucacie nowe relacje.
Takie ,,odkurzenie" wspomnień dla jednych i pomysły na nowe wojaże dla innych są bezcenne.
Koleżeńskie wpisy powyżej świadczą o tym, że moje zdanie nie jest odosobnione :roza: :spoko :spoko :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-21, 17:44

Odjechaliśmy z jeziorka,koniec drogi nŕ 3 ,i przejazd na drogę Ateny Korynt.Za drugim podejściem zjazd nad morze.Wiele willi domów nad brzegiem morza,zostajemy na noc.Daję foty na fejsa.
Komplecik - 2024-03-21, 20:14

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Odjechaliśmy z jeziorka,koniec drogi nŕ 3 ,i przejazd na drogę Ateny Korynt.Za drugim podejściem zjazd nad morze.Wiele willi domów nad brzegiem morza,zostajemy na noc.Daję foty na fejsa.


Jaka temperatura morza? Zbychu będzie się mógł kąpać, dopiero marzec może być jeszcze chłodno, a termy to termy, ciepło .
Tu są chyba koło Kortu ciepłe wody? :szeroki_usmiech

:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-23, 19:18

Komplecik pozdrawiam Was z naszego kochanego Nafplio.Jutro uroczystości w naszym kościele sami znajomi no i uroczysty obiad.Pomaranczy wszędzie kopiesz nogami.
Komplecik - 2024-03-24, 08:04

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Komplecik pozdrawiam Was z naszego kochanego Nafplio.Jutro uroczystości w naszym kościele sami znajomi no i uroczysty obiad.Pomaranczy wszędzie kopiesz nogami.

Basiu my Was też pozdrawiamy macie fajne macie ciepło :spoko

Mazur - 2024-03-25, 12:55

Basiu, Zbyszku, pozdrawiamy serdecznie. My też czytamy, tutaj i na tym moim marnym koncie do czytania na FB :lol:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-26, 18:52

Dałam na fejsa piękne foty że spaceru Nafplio z plaży Arvanita do plaży Karatchona.Pieknie wszystko kwitnie.Czekamy jutro na wizytę koleżanki ,targ w Nafplio I dalej w głąb Peloponezu.Kieruję się na łachy piachu na plażach.Wklejam codziennie jakieś foty na fejsie.Barbara
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-26, 18:54

Kamper Reiser,jutro osobówką do kościółka przez serpentyny które pokazałeś w swojej relacji.Będą foty
andrzej627 - 2024-03-26, 19:59

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Dałam na fejsa piękne foty że spaceru Nafplio z plaży Arvanita do plaży Karatchona.Pieknie wszystko kwitnie.

przemo.d - 2024-03-26, 20:44

Ta ścieżka jest piękna od plaży do zamku :) :spoko
yamah - 2024-03-26, 22:46

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Kamper Reiser,jutro osobówką do kościółka przez serpentyny które pokazałeś w swojej relacji.Będą foty

Ok..ale czemu nie kampererm :shock:

andrzej627 - 2024-03-26, 23:28

Trasa, o ktrej mowa, wygląda tak:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-29, 09:21

Trasa nie taka straszna.Okazalo się że już tam dawno byliśmy kamperem.Nic się nie zmieniło.monastyr zamkniety.Jesteśmy w ulubionym Kiveri,pomarańczy pełno pod nogami na spacerze.soczek pyszny.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-29, 09:30

Daję foty z monastyru na fejsa.
andrzej627 - 2024-03-29, 10:43

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Trasa nie taka straszna.Okazalo się że już tam dawno byliśmy kamperem.Nic się nie zmieniło.monastyr zamkniety.

To jest inne miejsce niż to, gdzie był yamah. Byliście tu: Agias Monis.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-31, 12:12

Jesteśmy w ulubionym Kiveri są z nami Sara Napoleon.
andrzej627 - 2024-03-31, 13:16

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jesteśmy w ulubionym Kiveri są z nami Sara Napoleon.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-03-31, 18:04

No właśnie jestem z tą Sara przy plaży w Kiveri.Sara mowi pisz na camper Team piszę ale to jest też na faceboku.Kiedy wreszcie będzie normalnie beż logowania????
Komplecik - 2024-03-31, 19:07

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
No właśnie jestem z tą Sara przy plaży w Kiveri.Sara mowi pisz na camper Team piszę ale to jest też na faceboku.Kiedy wreszcie będzie normalnie beż logowania????


Pisz Basiu pisz, lada dzień mają być wielkie zmiany i wszystko będzie bardzo prosto tu na forum CT
:spoko

andrzej627 - 2024-03-31, 22:24

Świąteczny wieczór na plaży w Kiveri:
daro35 - 2024-04-07, 23:21

:spoko :pifko :spoko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-08, 12:11

Jesteśmy w Neichori,piekna plaża przygotowania do sezonu.Lubimy to miejsce dawno nie byliśmy tu.W torek targ w Zacharo a my kierunek Patras i wzdłuż.zat.Korynckiej.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-08, 12:15

Wszystkie foty nasze są na faceboku,gdzie wklejanie ich jest bezproblemowe beż żadnego logowania.
JaWa - 2024-04-08, 17:14

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Wszystkie foty nasze są na faceboku,gdzie wklejanie ich jest bezproblemowe beż żadnego logowania.

Jeśli na tym forum będzie można umieszczać fotki i inne treści bez logowania, to będzie to koniec forum, a szkoda by było.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-08, 17:50

A może będzie dobrze,będzie prościej dla wszystkich po co to logowanie.Wazna będzie nazwa do wpisu i fot.
YAN - 2024-04-08, 19:34

Jak się nie wylogujesz to nie musisz się następny raz logować. Z facebooka się wylogowujesz ?
krzlac - 2024-04-08, 19:39

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Wszystkie foty nasze są na faceboku,gdzie wklejanie ich jest bezproblemowe beż żadnego logowania.


Bez logowania? Windows albo Android Cię loguje do Facebooka. W CT to nie działa precyzyjnie.
Pozdrawiam, spotkaliśmy się w Grecji na jesieni 2023. Robię powtórkę we wrześniu 2024. W maju
"penetruję" Islandię.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-10, 11:15

Jesteśmy już niedaleko plaży Samarejki którą odkrył Uprzem.Caly czas sami.Kilka kamperów było w Neochori.Nie wiem gdzie przegonili Big Stana bo my z szefem baru byliśmy ok.ale to jeszcze przed sezonem.Parking był pusty zostawaliśmy sami na plaży.Kalogrua piach potem zat.Koryncką stroną północną i po malu do Lami.Saloniki zobaczymy bo mamy fana grekami,jak będzie wyglądało spotkanie,zaprasza nas na kawę.Udziela się na fejsie.Pozdrawiamy.Muzyki
andrzej627 - 2024-04-10, 11:42

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
potem zat.Koryncką stroną północną i po malu do Lam

A Lefkada?

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-10, 16:53

Bez Lefkady nie po drodze od Patras zat koryncka strona od ladu.Potem zobaczymy jak blizej.Moze postój Saloniki bo pisze do mnie Grek ale z tłumaczeniem i zaprasza na kawę.Zobaczymy ,unas beż planu jak wyjdzie gdzie dawno niebylismy no i jakieś pomrańcze na koniec???
przemo.d - 2024-04-10, 21:08

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jesteśmy już niedaleko plaży Samarejki którą

Gdzie to jest ? Albo jak to się poprawnie pisze ? :spoko
Pozdrawiam

andrzej627 - 2024-04-10, 21:49

Samareika Σαμαραίικα (Samaraiika)

uhuprzem opisuje to miejsce tak:
https://www.camperteam.pl...p=788337#788337

Dojechałem tam, ale na noc wolałem stanąć tu: https://park4night.com/en/place/59203


Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-11, 10:01

Wyjazd z plaży Varthomilio,kierunek Samarejka gdzie byliśmy z 007,potem Kalogria z Mirkami.Tam będą łachy białego piasku.Potem kierunek Patras.
andrzej627 - 2024-04-11, 20:27

Basia pisze na Facebooku:
Cytat:
Czwartek 11 kwiecień dojechaliśmy do plaży Kounoupelaki.Bylismy tu 3 lata temu z A.007.Przepiękne miejsce,odkrył go inny kolega z Camper Team.

O tym właśnie miejscu pisałem wyżej. :spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-11, 21:10

Bardzo piekne miejsce ale niestety jesteśmy sami,będąc z Andrzejem 007 jakiś czs temu nikogo nie było,dlaczego bo daleko od miasteczek???dobrze ze się nie boimy Grecja to nie Hiszpania że przy plaży pełno kamperów??
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-11, 21:12

Bardzo piekne miejsce ale niestety jesteśmy sami,będąc z Andrzejem 007 jakiś czs temu nikogo nie było,dlaczego bo daleko od miasteczek???dobrze ze się nie boimy Grecja to nie Hiszpania że przy plaży pełno kamperów??
Komplecik - 2024-04-11, 23:28

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Bardzo dobrze ze się nie boimy Grecja to nie Hiszpania że przy plaży pełno kamperów??

Basiu ja bym się bał w Hiszpanii się nie bałem ;) :szeroki_usmiech
:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-12, 18:45

Wracamy koło 10 mają,do Częstochowy mie zdążymy a szkoda,myślalam ze w tym roku się uda czytam Mariusz
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-17, 22:00

dzisiaj jesteśmy na plaży przy pieknym miasteczku Nafpatkos przy zatoce Korynckiej po stronie Delf.Pozdrawiamy
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-20, 12:22

Jesteśmy nad zat.koryncką,patrzymy jest nasza plaża z przed lat.Slonecznie ale wiaterek,zostaniemy tu trochę bo to fantastyczne puste miejsce z wodą I zamknięte domy.
Komplecik - 2024-04-20, 16:28

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jesteśmy nad zat.koryncką,patrzymy jest nasza plaża z przed lat.Slonecznie ale wiaterek,zostaniemy tu trochę bo to fantastyczne puste miejsce z wodą I zamknięte domy.



Dawaj do tych miejsc pinezke będziemy patrzeć na gogle :spoko

andrzej627 - 2024-04-22, 10:36

Komplecik napisał/a:
Dawaj do tych miejsc pinezke będziemy patrzeć na gogle

https://maps.app.goo.gl/Hotne5Nh8kftVdGY9
https://park4night.com/en/place/30351

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-26, 09:23

Dawno tu nie pisałam za to wszystko jest na faceboku.Czy pamiętacie plażę Papakosta,Luft tam był.Gory których nie lubię bo się boję.Ale teraz wymyśliłam że do Papakosty i brzegiem morza aż do Salo ik bo po malu wracamy mamy być w domu koło 15 mają tak kazała córka która teraz u nas gości bo kończy budować swój dom.Wszystko jest na fejsie.Poprodzę A 627 o przesyłanie na CT.pozdrawiam
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-04-29, 10:40

Niestetyn powodzie uszkodziły mosty nie da sie dojechać.Stoimy sobie na odkrytej plazy Mesangala.Po mału droga do Korinos,targ i dalej Saloniki i pobyt w Asprovalta
andrzej627 - 2024-04-29, 13:22

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Stoimy sobie na odkrytej plazy Mesangala

Komplecik - 2024-04-29, 19:17

andrzej627 napisał/a:
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Stoimy sobie na odkrytej plazy Mesangala

Kto to leży na tej plaży Barbara czy Zbych?

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-05-02, 15:10

Pomału kończymy Grecję.Dziś czwartek,targ w Korinos,plaża przy solankach Aliki,tu zaczynamy I tu kończymy.Pozostaje do zatrzymania Asprowalta w niedzie targ zobaczymy czy będzie.Były tu.wspaniałe sery.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-05-03, 17:45

Dzięki za piwko.
Jesteśmy już ASPROVALTA,stąd już powŕot do domuPieknie dalej można stać wzdłuż morza.Jest kamper z Polski
Ostatnio dużo kamperów :Rumunia ,Bulgaria!

andrzej627 - 2024-05-03, 18:02

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jesteśmy już ASPROVALTA

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-05-04, 12:21

3 ostatnie foty to wodospad.Byliśmy na kilku wodospadach ale żaden nie ma wody,a po zimie,czyli brak wody w Grecji.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-05-04, 12:33

Czas szybko leci.Asprovalta bywaliśmy tu z Rodosami i był Gudlaty,potem z Mirkami.Aleja do stania ta sama.W całej Grecji pojawiły się w dużych ilościach kampery z Rumuni i Bułgarii.Zobaczymy co z targiem bo niedziela to ich Wielkanoc.Jeszcze nie dojechaliśmy do domu a w mojej głowie rodzi się plan na jesień :haha:
andrzej627 - 2024-05-04, 13:55

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jeszcze nie dojechaliśmy do domu a w mojej głowie rodzi się plan na jesień

:spoko :spoko :spoko

Komplecik - 2024-05-04, 22:05

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
3 ostatnie foty to wodospad.Byliśmy na kilku wodospadach ale żaden nie ma wody,a po zimie,czyli brak wody w Grecji.

:haha: :haha: :haha:
:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-05-05, 11:14

Asprowalta,jak zawsze przychylną kamperom,jest ich dużo wzdłuż plaży,foty na fejsie.Mielismy wracac Bułgarią ale przy powrocie nie bardzo się chce.Zostaniemy do 10go a potem Macedonia ,Serbia autostradą.
andrzej627 - 2024-05-05, 12:25

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Asprowalta,jak zawsze przychylną kamperom

rychard3 - 2024-05-08, 09:09

:spoko
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-05-08, 16:37

Pomalu wracamy.Teraz moczymy się w Rupite,a to dlatego że z Asprowalty po drodze.Ostatnio beż zwidzania jedziemy autostrada Serbia, Macedonia i już Grecja.W Rupite nic się nie zmieniło nawet jak za bramą budują apartamenty
. :roza: :kwiatek2

Kuba L. - 2024-05-08, 21:28

:spoko dziękujemy za zdjecia, czytamy, oglądamy i podziwiamy :roza:
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2024-05-13, 11:23

Uważajcie na psy przy postojach w Serbi,zwłaszcza CI CO wyprowadzają swoje pieski na spacer
andrzej627 - 2024-05-14, 00:50

Barbara i Zbigniew Muzyk: "Po powrocie z Grecji i po ugryzieniu Zbyszka i pieska przez psy w Serbi zastaliśmy taki piekny nasz i córki ogród"
Komplecik - 2024-05-14, 06:55

Prawda że w Polsce jest pięknie i zielono :spoko

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group