Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Niemcy - Mapa atrakcji turystycznych

garttech - 2024-04-16, 16:48
Temat postu: Mapa atrakcji turystycznych
Wiem jak dojechać i gdzie nocować - ciągle brakuje mi mapy atrakcji turystycznych które są warte zatrzymania na trasie. A może są już godne polecenia - podrzuci ktoś taką mapkę?
mischka - 2024-04-16, 18:48

garttech napisał/a:
atrakcji turystycznych które są warte zatrzymania na trasie.
Na trasie skąd dokąd? Czy chodzi ci o atrakcje w całym kraju?
Komplecik - 2024-04-16, 19:26

Nie wiem jak to jest moja żona ogarnia wszelakie atrakcje turystyczne w danym regionie, zdaj się że to z Google :wyszczerzony:

Mnie się też udało :ok

garttech - 2024-04-16, 20:58

np. zbliżająca się majówka, powiedzmy Bydgoszcz- Pula, co zobaczyć po drodze (wiele już widziałem) żeby zrobić sobie przystanek lub dwa i nie pędzić tylko do celu.
maro88pl - 2024-04-17, 07:00

"atrakcje które warto zobaczyć" - wiesz kolego jest to bardzo szerokie pojęcie. Każdy lubi co innego i dla każdego co innego będzie warte zobaczenia.

Łącząc kamperowanie ze zwiedzaniem - nieco atrakcji i ciekawych miejsc masz umieszczone w aplikacji "Grupa Biwakowa". Jest tak jak ktoś wyżej napisał nieśmiertelny wujek Google.

orkaaa - 2024-04-17, 09:10

Koledzy dobrze radzą. Każdy ma inny sposób wypoczynku. Po drodze to nie za bardzo wiadomo co masz na myśli. Interesuje Cię Czechy, Słowacja, Austria, Słowenia, Chorwacja ? Ja kiedyś w drodze do Chorwacji spędziłem tydzień na Słowenii. Polecam ale nie da się tego zrobić po drodze bo trzeba celowo odjechać. Z znowu główne pytanie o atrakcje : stare miasta, zamki i pałace, przyroda, jeziora, góry, termy itd . Bierz mapę i szukaj po drodze. Na park4night masz parkingi i miejsca noclegowe i recenzje.
kimtop - 2024-04-17, 09:20

garttech napisał/a:
ciągle brakuje mi mapy atrakcji turystycznych które są warte zatrzymania na trasie


A przewodniki? Na przykład WOMO

samotny wilk - 2024-04-17, 13:07

garttech, może warto zerknąć do atrakcji turystycznych dołączonych do Grupy Biwakowej.

https://grupabiwakowa.pl/mapa-grupy/

Na ww. mapie masz ponad 9090 atrakcji turystycznych z Polski, Europy, a nawet świata.

Strona GB znajduje się na FB: https://grupabiwakowa.pl

Na stronie GB (góra strony) w zakładce KATEGORIE należy wybrać ATRAKCJE TURYSTYCZNE.
lub:
na stronie GB (góra strony) w zakładce MAPY należy wybrać TYLKO ATRAKCJE TURYSTYCZNE.

Teraz już wybieramy na mapie interesujący nas obszar i na nim ATRAKCJE TURYSTYCZNE.

Po kliknięciu w wybraną ikonkę atrakcji turystycznej uzyskujemy informacje:
- koordynaty,
- opis atrakcji turystycznej,
- zdjęcia.

Dostęp do mapy GB mamy także poprzez apkę GB.
Wystarczy ww. apkę pobrać ze sklepu Google Play lub App Store.

samotny wilk - 2024-04-17, 14:01

W poszukiwaniu atrakcji turystycznych niekiedy zaglądam też do strony internetowej lub apki Tripadvisor.

Najczęściej korzystam z zakładek:
- Must - see attractions,
- Outdoors,
- Museuma.
:spoko

mischka - 2024-04-17, 19:20

Mapa atrakcji turystycznych w Niemczech na trasie z Bydgoszczy do Pula wygląda nijako :bajer

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group