Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Węgry - Hajduszloboszlo

Darek1968 - 2010-03-08, 22:02
Temat postu: Hajduszloboszlo
jak pogoda dopisze to wybiorę się w pierwszą podróż camperem na święta w Hajduszloboszlo, mam z tym miejscem miłe wspomnienia z podróży poślubnej a skoro w tym roku wypada rocznica to ładnie to spiąłby klamrą i odwiedził stare kąty i baseny, jestem dosyć zdeterminowany żeby świąt nie spędzić znowu przy stole...
MILUŚ - 2010-03-08, 22:20

Też z tym miejscem kojarzą się nam wspaniałe chwile zeszłorocznych wakacji.
:spoko

Bim - 2010-03-08, 22:27

Przepraszam że tak pesymistycznie ale musiałem napisać :szeroki_usmiech

Mnie kojarzą się baseny ze sztuczną falą po pobycie w Bułgarii wypadł nocleg na kempingiu w Hajduszoboszlo i oczekiekiwanie na tą fale w basenie tłok niesamowity, ale i le radości ludzi tam stojących , tylko moja córka stwierdziła tato ja tu nie chce ja chcę do Bułgari tam były wieksze fale i nie musieliśmy stać tyle czasu

Każdy ma miłe wspomnienia :spoko

Darek1968 - 2010-03-08, 22:41

w lecie to ja tam raz byłem przejazdem, jak dla mnie za dużo ludzi a w Bułgarii w kurortach zresztą też:) ale marzec, kwiecień to dobre miesiące w Hajduszloboszlo, tylko żeby śnieg zszedł, byłeś na tym kempingu przy basenie miejskim, jak tak to lepiej nie widzę ja miałem jeszcze ze 100 m do przejścia:)
relabi - 2010-03-09, 11:55

Kemping koło basenów super ,czysty zadbany i blisko do basenow ,zabierz rowery,ale koniecznie wstąp do Tokaju po drodze.
Darek1968 - 2010-05-05, 13:33

na święta nie wyszło, byłem na weekend majowy tj. od soboty do wtorku, skasowali mnie na coś ponad 29 tys. HUF za camping dla dwojga dorosłych i dwoje dzieci, 5 i 11 lat, baseny oczywiście za darmo (tj. w cenie:) ). ok 60-70 % czynnych, z resztą nie zdążyli na rozpoczęcie sezonu, do celu podróży i do domciu jedzie się moim Transitem ok 8 godzin jadąc przez Słowację i Węgry z wykorzystaniem autostrad ( Węgry 4 dni - 1500 HUF) Słowacja coś chyba 32 zł drogi płatne na tydzień, w Girlatowcach jazda takim camperem trochę emocjonująca ze względu na wąskie serpentyny i po deszczu. Pogoda była a to najważniejsze:) Acha wjazd do Aqua Palace płatny jest dodatkowo od naszej czwórki skasowali 7600 HUF, a na obiad w knajpie to wydatek średnio od 6000 do 8000 HUF
Andrzej 73 - 2018-02-08, 12:02

Pozdrawiamy z Hajduszoboszlo.
Pogoda deszczowa. Padało całą noc i dzisiaj do 11.30.
Wczoraj temp. powietrza 7 st. Dzisiaj jak na razie 5st.
Na kempingu jesteśmy sami pomijając kamera z załogi budowlańców , ktorzy wykonują tutaj remont.
Recepcja kempingu zamknięta, zameldowałem nas w hotelu który na okres ogórkowy pełni funkcję recepcji kempingu.
Mamy klucze do toalet i bram kempingu czujemy się jakby to była nasza własność. :bajer
Po wypiciu kawki idziemy na baseny
:spoko

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2018-02-08, 13:01

Cytat:
Po wypiciu kawki idziemy na baseny




_________________Pozdrawiam Andrzej


miłego 20 minutowego spaceu,a ile teraz kosztuje seniorski jednodniowy..Lata temu staliśamy na parkingu pod basenami,o 8 rano płaciliśmy 600 ft za parking,to były czasy :oops:
Andrzej 73 - 2018-02-08, 20:58

Etam...5-7 minut i jesteśmy na basenach.
Nie wiem ile kosztuje wejście na baseny , bo wchodzimy za free jako goście kempingu.
Przed chwilą wróciliśmy z basenów. Wraz z naszym przyjściem dojechał kamper z Dębicy. Może to Kolega z CT?
:spoko

slut - 2018-04-27, 13:42

witam. jakie sa szanse na miejsce od 30 kwietnia? raczej tlumy? jaka cena za dobe 2+2 kamperem? chyba, ze polecacie cos innego. pozdrawiam
Andrzej 73 - 2018-05-06, 20:43

Pozdrawiam z Hajduszoboszlo.
Dzisiaj pogoda superowa , temperatura 28 st. Pełne słońce.
Po wczorajszym masowym wyjeździe naszych z kempingu zrobiło się dużo wolnych miejsc.
Będziemy tu do piątku.
Widać że sezon jeszcze nie w pełni. Dwa duże baseny jeszcze nie napełnione woda.
:spoko

stivo.lodz - 2018-05-07, 12:02

Jak w tej chwili jest z temperaturą wody w części rekreacyjnej ? Nigdzie nie mogę znaleść takiej informacji , podają tylko temp. basenów leczniczych.
Andrzej 73 - 2018-05-07, 17:19

O których basenach mówisz. Czyste są również ciepłe ok. 28-30 st.
:spoko

MILUŚ - 2018-05-07, 18:47

stivo.lodz napisał/a:
Jak w tej chwili jest z temperaturą wody w części rekreacyjnej ? .....

AqaPark jest jeszcze zamknięty :-P

bercik - 2018-05-07, 21:15

W sobotę był czynny od 11,00 do 16,00 :spoko
stivo.lodz - 2018-05-07, 21:51

Aquapark nie jest potrzebny ;)
Raczej jakiś kawałek basenu z czystą i CIEPŁĄ wodą, nie żadną leczniczą i ... wystarczy.

W przyszłym tygodniu zawitamy tam w drodze na południe.

Andrzej 73 - 2018-05-08, 11:45

Obecnie czynne są dwa duże baseny z czystą wodą ciepłą temperatura. 28-30 st.


We wtorki , czwartki i soboty jest targ. Można nabyć słodkie Węgierski truskawki 1300-1500 Ft./ Kg.
Podaje lokalizację targowiska.
https://goo.gl/maps/4ePZPo78Vjo

HENRYCZEK - 2018-07-04, 18:47

Jak jest z miejscami wolnymi w okresie wakacyjnym?
OMEGA - 2018-07-04, 21:38

Jest pełno ale miejsce można znaleźć , zabierz ze sobą coś do uszu bo od K... i h...uszy się same zamykają , to nasi rodacy w akcji po paru głębszych lub winku. :spoko :oops: :(

Taka prawda. :gwm :gwm :gwm
Byłem kilka razy w tym okresie i się szybko ewakuowałem .

Hobbysta - 2019-08-12, 10:27

Witam
Jak jest z miejscami wolnymi ?

MILUŚ - 2019-08-12, 15:21

Hobbysta napisał/a:
Witam
Jak jest z miejscami wolnymi ?


Marzyciel ? :mrgreen:

Misio - 2019-08-13, 07:05

MILUŚ napisał/a:
Hobbysta napisał/a:
Witam
Jak jest z miejscami wolnymi ?


Marzyciel ? :mrgreen:


Eeee tam, Hobbysta :lol:

SlawekEwa - 2019-08-13, 07:39

szału nie ma ,ale wolne miejsca są :bigok
MILUŚ - 2019-08-13, 08:42

Misio napisał/a:
...........

Eeee tam, Hobbysta :lol:


Raczej kolekcjoner..........polskich pustych butelek po wódce :chytry

SlawekEwa - 2019-08-13, 09:39

MILUŚ napisał/a:
Raczej

raczej coś na temat :chytry

MILUŚ - 2019-08-13, 10:11

SlawekEwa napisał/a:
........coś na temat :chytry


czemu nie...........byłem pare razy w tym okresie ; pod namiotem ; kamperami i ZAWSZE BYŁO TO SAMO ......WYCIE POLSKICH PIJANYCH H........ÓW do wczesnego rana ; latające puste butelki po pobliskich namiotach czy przyczepach ; bijatyki ; policja ; brak miejsca ; ścisk w WC ; pod prysznicami czy na basenach .

SlawekEwa - 2019-08-13, 12:25

MILUŚ napisał/a:
czemu nie...........byłem pare razy w tym okresie

i dlatego wolimy Hajduboszormeny :bigok

MILUŚ - 2019-08-13, 12:51

Żeby nie było.............my lubimy Hajduszoboszlo :mrgreen: ale w innych terminach .
Najlepszym tego dowodem jest to ; że spędzamy tam od siedmiu lat Sylwestra i jest wspaniale :-P
Co zreszta może potwiedzić wielu forumowiczów których tam co roku spotykamy :spoko

zbyszekwoj - 2019-08-14, 12:58

MILUŚ napisał/a:
Misio napisał/a:
...........

Eeee tam, Hobbysta :lol:


Raczej kolekcjoner..........polskich pustych butelek po wódce :chytry


Znacie się?. Z tego co ja wiem to on raczej nie drinkuje, za to buduje ładne kampery na blaszakach.

MILUŚ - 2019-08-14, 14:43

Tam wcale nie musisz drinkowac ;żeby dostać pustą butelką osobiście lub w dach kampera / przyczepy :gwm
zbyszekwoj - 2019-08-14, 19:44

MILUŚ napisał/a:
Tam wcale nie musisz drinkowac ;żeby dostać pustą butelką osobiście lub w dach kampera / przyczepy :gwm



To juz nie rozumiem Waldek Hobbysta zbiera buielki, drinkuje czy buduje kampery? :bajer

Derys - 2019-08-14, 20:14

Bardzo lubiłem i lubię Hajduszo, uważam że jest to jeden z najlepiej zorganizowanych kempingów na Węgrzech. Kiedyś bywałem tam parę razy w roku, teraz coraz rzadziej,z uwagi na frekwencję.
Ten okres w sierpniu jest wyjątkowy pod względem frekwencji. Święta w Polsce i Rumunii/15.08/ oraz na Węgrzech /20.08/ powodują, że masy ludzi przybywają na kempingi. Zdarzyło mi się w tym okresie , że brama kempingu była zamknięta - brak wolnych miejsc.
Jak jest w środku, to sobie wyobrażacie. Prawie same namioty,głośno i tłoczno, na basenie jak na deptaku- trudno przejść chodnikiem,a w wodzie na stojąco.
Na wypoczynek najlepsze miesiące to oczywiście maj, czerwiec i wrzesień. Temperatury zwykle wyższe niż w Polsce /choć zdarzają się anomalia/, ale woda w basenach termalnych naturalnie gęsta /nie rozcieńczona jak w sezonie/. Na kempingu kampery i przyczepy, z rozsądnymi kuracjuszami, czysto i spokojnie.
A więc do zobaczenia w tych terminach.

Andrzej 73 - 2019-09-06, 17:30

Ponownie moczymy się w Hajduszo.
Wpadliśmy na kilka dni. Jak na ten czas , o dziwo jest sporo ludzi zarówno na kempingu jaki na samym kompleksie.
Pogoda fajna 28 st. , słonecznie.
:spoko

Jarosław K - 2020-02-05, 21:16

HENRYCZEK napisał/a:
Jak jest z miejscami wolnymi w okresie wakacyjnym?


OMEGA napisał/a:
Jest pełno ale miejsce można znaleźć , zabierz ze sobą coś do uszu bo od K... i h...uszy się same zamykają , to nasi rodacy w akcji po paru głębszych lub winku. :spoko :oops: :(

Taka prawda. :gwm :gwm :gwm
Byłem kilka razy w tym okresie i się szybko ewakuowałem .


Ot co, ceniący ciszę i spokój powinni unikać sezonu wakacyjnego, majówki, Bożego Ciała. Nasza ostania majówka w Hajduszoboszlo w 2019 r. była trudna do przetrwania. Jeździliśmy tam co roku od 2009 roku, i wybierzemy się tam pewnie jeszcze nieraz, ale tym razem bez oszczędzania urlopu, za to poza polskimi przedłużonymi weekendami.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group