Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Etykieta Karawaningowa - Ktoś mi machał, nie wiem kto.

krynia i stan - 2010-06-25, 10:20
Temat postu: Ktoś mi machał, nie wiem kto.
Zdarzyło się to już drugi raz.
pierwszy był podczas powrotu z Pajęczna, w Poznaniu ktoś jadąc osobówką pozdrawiał nas machając ale zauważyliśmy to dopiero gdy zatrąbił a zanim zareagowaliśmy on musiał skręcić a my jechaliśmy prosto.
A teraz wracając z Wrocławia mniej więcej na wysokości Gorzowa również osobówka (nawet nie zauważyłem marki) i dwie osoby w środku, machali nam ale naszą uwagę zwrócili dopiero mijając nas i mrugając światłami.
W obu przypadkach nie zdążyliśmy im "odmachać", bardzo nam przykro, jeśli to ktoś z forum to przepraszamy tutaj i gorąco pozdrawiamy. Nasz brak reakcji naprawdę nie był zamierzony.

:spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko

roger - 2010-06-25, 10:28

Przeprosiny przyjęte ...... ;) .... :haha: ja nie byłem pewny czy to Wy .....więc tez przepraszam ... :haha:

PS
Może tak CB założyć ...... ;) :haha: :haha:

krynia i stan - 2010-06-25, 10:32

No nie możliwe :szeroki_usmiech , a który raz to byłeś Ty ?

roger napisał/a:
PS
Może tak CB założyć ......


CB założone od zlotu we Wrocławiu, powiem więcej nawet było włączone :diabelski_usmiech

pirat666 - 2010-06-25, 10:33

Ja też przepraszam bo czasem ktoś nam macha z osobówki i zwykle zbyt późno to zauważam :spoko
ostatnio jak wracaliśmy z zalewu sulejowskiego jeszcze przed Tomaszowem :oops:

roger - 2010-06-25, 10:35

To może wyciszyłeś to CB ...... niedziela między Skwierzyną a Gorzowem ..... ;) ....
krynia i stan - 2010-06-25, 10:36

pirat666 napisał/a:
Ja też przepraszam bo czasem ktoś nam macha z osobówki i zwykle zbyt późno to zauważam


no własnie , muszę się przyznać że jadąc kamperm jakos tak słabo zwracam uwagę na osobówki :oops: .
Ale obiecuje poprawę :spoko

roger - 2010-06-25, 10:38

hahaha ja jadąc osobówka .....a troszkę nią kraj przemierzam nie odpuszczam kamperkom ..... a jak widzę antenkę to oczywiście pogadam i poagituję jak to nikt z naszych .... ;)
krynia i stan - 2010-06-25, 10:43

roger napisał/a:
To może wyciszyłeś to CB ...... niedziela między Skwierzyną a Gorzowem ..... ....


Tak to było dokładnie w tym miejscu, co do CB to może, nie pamiętam, ale była tez taka sytuacja że na postoju piesek nam przemaszerował przez szoferkę i trącił wtyczkę w zapalniczce wyłączając CB, zauważyłem to dopiero po jakimś czasie, może to było wtedy (zabij ale sobie nie przypomnę :diabelski_usmiech ).

W każdym razie jeszcze raz macham wirtualnie :wyszczerzony:

:spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko

pirat666 - 2010-06-25, 12:34

krynia i stan napisał/a:
W każdym razie jeszcze raz macham wirtualnie

To dobry pomysł he he

też pomacham wirtualnie :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko

osobówki przepraszam ale nie obiecuję poprawy i jak nie zauważę to wybaczcie :diabelski_usmiech

kamperkom nie odpuszczam :-P

Tak przy okazji to CB jest niemal niezbędne, zdarzyło nam się na odcinku 60 km dwukrotnie pomagać innym załogom (kamper i przyczepa)

1. dogonił nas kamperek (bo ja wolno slimacze się na trasie hi hi ) pomachaliśmy sobie i tak na światłach staliśmy sobie chwilkę, potem nam trochę uciekli i zauważyłem że im bagażnik z 4 rowerami odpada :shock: prawe górne mocowanie wyskoczyło.
jako że byli szybcy nie miałem możliwości ich dogonić, CB nie mieli więc wywołanie ich szło w las, więc poprosiłem innych kierowców aby go zatrzymali :diabelski_usmiech
zadziałało choć dziwne były niektórych kierowców reakcje na hasło: "Zatrzymajcie tego kampera ... :) "
Dojechaliśmy za chwilę do nich pomogliśmy troszeczkę i w trasę

2. niedługo po tym zajściu mija nas zestaw bus + przyczepka, śmigneli obok i tu kolejna mała wtopa, wywietrznik w przyczepce otwarty :gwm
więc na CB złapałem z nimi kontakt i kierowca odpowiedział tylko "O kur..... Dzięki"
ujechali jeszcze ze 2km zanim było gdzie się zatrzymać ale ... DASZKA JUŻ NIE BYŁO :gwm :gwm :gwm
choć na trasie go nie widziałem

Miejcie się na baczności bo ... koszty rosną he he :bigok

Yans - 2010-06-25, 20:28

roger napisał/a:
hahaha ja jadąc osobówka .....a troszkę nią kraj przemierzam nie odpuszczam kamperkom ..... a jak widzę antenkę to oczywiście pogadam i poagituję jak to nikt z naszych .... ;)

U mnie dokładnie tak samo...
A Stanowi też machałem w Łodzi po Warce... :spoko

krynia i stan - 2010-06-26, 12:39

Yans napisał/a:
A Stanowi też machałem w Łodzi po Warce...


To mi się już wszystko "pozajączkowało" (miasto i zlot :wyszczerzony: ), czy jeszcze Ciebie nie zauważyłem :(

W każdym razie przepraszam i pozdrawiam

:spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko

maszakow - 2010-07-06, 10:35

Ja przez to całe wasze forum oglądam się za wszystkimi kamperami na trasie gorączkowo usiłując wypatrzyć logo CT :)
Skorpion - 2010-07-06, 14:12

maszakow napisał/a:
Ja przez to całe wasze forum

jakie nasze przeciez to i Twoje forum jest

baja02 - 2010-07-06, 16:22

Przejechalem ok. 5000 km i nie spotkałem żadnego kamperka z logo CT :?:
krynia i stan - 2010-07-06, 16:34

Cytat:
Przejechalem ok. 5000 km i nie spotkałem żadnego kamperka z logo CT


A bo wstydzą się czy co, logo na magnesik tylko na zloty :diabelski_usmiech :evil:

:szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech


:spoko

łoś - 2010-07-06, 23:03

Zacznę od tego, że od soboty przejechałem ponad tysiąc km. Spotkałem w drodze tylko kilka cmperów. Wiadomo, że mijając się nie wiele da się zauważyć. Ja wcześniej migam długimi i po zbliżeniu macham łapką. Oto kilka reakcji.
1. Prawidłowe odmachanie z uśmiechem.
2. Nic nie zauważył.
3. Ja macham, a Ci patrzą i nie rozumieją.
4. HYMER taki jak mój jedzie do Gdańska- między Kiezmarkiem, a Przejazdowem- machanie zrozumiałe.
5. W Ostródzie kierowca HYMERA rozdziawił gębę na moje machanie jak bym miał rogi. :shock:
:haha: :haha: :haha:
6. Teraz najlepsze. Między Jantarem, a Mikoszewem z daleka widzę jakiś dziwny pojazd rowerowy mijający się z osobówką. I nic, minęli się. Ja się zbliżam i WSZYSCY machają mi jak szaleni. Młodzi z rebiatką. Może jakaś rodzinka camperowa na wycieczce?
Pozdrawiam Tą rebiatkę i innych potrafiących cieszyć się z wakacji w wyluzowany sposób.
krynia i stan napisał/a:
A bo wstydzą się czy co, logo na magnesik tylko na zloty :diabelski_usmiech :evil:

Tym co nie mają trwałych nalepek nie wpuszczać na zloty i karać czerwoną kartką, nawet :zastrzelic :haha: :haha: :haha: :haha:

krynia i stan - 2010-07-07, 07:33

łoś napisał/a:
Tym co nie mają trwałych nalepek nie wpuszczać na zloty i karać czerwoną kartką, nawet


Ja tam proponuje powołać komisję do orzekania w w/w sprawie, powinna być ona złożona z bardzo ortodoksyjnych członków CT którzy logo będą mieli wytatuowane na czole.
Komisja taka bardzo bezstronnie będzie karała wszystkich odstępców, a karą będzie maczanie w gorącej smole i wytarzanie w pierzu.
Jest jedno ale, powiększymy w ten sposób rodzinę Koguta i nie wiem czy to forum to wytrzyma :diabelski_usmiech

:szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

Srebrzanka - 2010-07-07, 11:23

Dojechałem i wróciłem "Cyganem" z Bieszczad, ciągnąc przyczepę z 3-ma motocyklami przez cały kraj. Spotkaliśmy może 5-6 kamperów i 2 przyczepy. Połowa z przeciwka odmachała, z daleka migam przeciwmgielnymi. Wyprzedzane (3) pozdrawiam awaryjnymi - żaden nie mignął światłami.
Nalepki z logiem CT nie posiadam, i takowej nie widziałem na mijanych pojazdach.
Przez CB też nikt (mimo wywoływania) nie chciał pogadać.
W najbliższą sobotę i niedzielę będę "Cyganem" w Garwolinie. potem od środy na "Grunwaldzie".
Do miłego spotkania.

maszakow - 2010-07-07, 13:12

NO cóż... ponieważ mój pojazd jest "normalny", wszelkiego rodzaju typowe gesty wspomniane wyżej mogą zostać opacznie zrozumiane. Dlatego ich nie popełniam, a szukam naklejki. Mrugnę takiemu z daleka - a on po hamulcach i dawaj rozglądać się za suszarką... a potem jeszcze będzie mi "dziękował" za strzał adrenalinki...
Srebrzanka - do zobaczenia na Grunwaldzie :)

łoś - 2010-07-07, 20:12

Ted69 napisał/a:
Uuuuuuuuuuu . . . . . . . ja sie tak nie bawie :box2 :box2 :box2

Tadziu!!!!
Jak się w CamperTeam jest to powód do dumy i trzeba się oznakować. Może Ci lakierku szkoda i stąd problem. Weź przykład z Pawcia. :spoko :spoko :spoko

łoś - 2010-07-07, 20:19

krynia i stan napisał/a:
Komisja taka bardzo bezstronnie będzie karała wszystkich odstępców, a karą będzie maczanie w gorącej smole i wytarzanie w pierzu.
Jest jedno ale, powiększymy w ten sposób rodzinę Koguta i nie wiem czy to forum to wytrzyma :diabelski_usmiech

Nie wiem co Kogut na taką propozycję. Przecież wszystkie kurki będą goło chodzić z powodu pozyskania pierza. :haha: :haha: :haha:

Świstak - 2010-07-10, 08:10

Na widocznej jakiejś.... Gdy wracałem ze zlotu w Sławie na CB często słyszałem "pozdrawiamy różowego kamperka", choć znacznie częściej "Ty fioletowy autobusik.... czemu się tak wleczesz???" Odpowiadałem że jadę z moherem do Częstochowy i już więcej nie pytali... Chyba założę naklejki metr na metr.... Może wtedy będą weselsi. Czasem widziałem kampery gnające na złamanie karku ale wszystkie bez NASZEGO loga. Gdy jechałem do Gdyni spotkałem ekipę Karawaningu.pl Jechali dostojnie i bezstresowo. Jak to na wakacjach. Aż miło się było za nimi potoczyć i pogadać o celu podróży. Kierowcy ciężarówek tylko zazdraszczali i dziękowali za przepuszczanie... I nikt się nie denerwował że toczymy się 70-ką.

Nasze logo to nie tylko powód do dumy, ale i informacja dla innych kierowców że jedzie ekipa która ma czas i cel - wypocząć, odpocząć, spocząć, spożyć, spełnić, spić, pospać, pogadać, poopowiadać, połowić, poleniuchować a nie gnać, zdążyć, zarobić, zajechać, załadować i znowu gonić..... Może do logo dorobić podpis "Uwaga, ekipa na wakacjach!"...

Misio - 2010-07-10, 19:44

No właśnie, mój Heniuś jeździ po prostu ekonomicznie, i już. Pozdrawiamy :spoko
pirat666 - 2010-07-12, 00:50

A ja już tracę trochę nadzieję, że ktoś odmacha :roll:

Nie wiem jak to jest ale wydaje mi się, że w tym roku przybyło dużo kamperków na drogach (wszystkie bez naszego loga). Nikt nie odmachuje (no "prawie nikt")

w porównaniu do poprzednich wakacji to myślę, że tak dwukrotnie widzę więcej takich autek jak w 2009 roku (może to tylko moje złudzenie optyczne i dwoi mi się w oczach he he)

papamila - 2010-07-12, 07:22

TIMOT napisał/a:
wczoraj wracaliśmy z Gdańska

no comments :chacha2

KECZER - 2010-07-14, 13:07

15.7.2010 sroda godz 13:20 Miedzylesie
mija mnie camper z napisem "Camper team.pl" na alkowie
macham mu namietnie- juz z daleka! malo reka nie odpadnie :lol: :lol: :lol: :spoko :spoko :spoko :spoko !!
dopiero mijajac sie z nim widze, ze to TADEUSZ!!! i chyba Halszka

Niestety Tadeusz zaaferowany mini rondem i skrzyzowaniem na pewno mnie machajacego nie zauwazyl!!! no coz bywajem!!!

Nie pisze tego, aby go pograzac, ze niby sie nie rozglada w kolo i nie szuka wzrokiem tych co mu pomachaja:):):) :spoko :spoko
- w sumie siedzi za kierownica i ma bezpiecznie prowadzic campera a w nim pasazerow!

Pisze to abysmy wszyscy mieli wiecej zrozumienia na NIE ODMACHIWANIE !!!! szczegolnie w miescie, kiedy kierowca jest skupiony na prowadzeniu pojazdu.

Bylo mi bardzo milo Tadeusza i Halszke zobaczyc choc przez sekunde
i serdecznie ich pozdrawiam zyczac szczesliwej podrozy
Grzegorz :spoko :) :spoko

krynia i stan - 2010-07-14, 14:06

Grzegorz Fis napisał/a:
15.7.2010 sroda godz 13:20 Miedzylesie


Kurcze , a jednak podróże w czasie są możliwe :szeroki_usmiech
Ale teraz już uprzedzony Tadeusz będzie wiedział kiedy i na którym rondzie ma ci machać :diabelski_usmiech

:spoko

StasioiJola - 2010-07-14, 14:08

No to Grzesiu do 15-go 2010 masz jeszcze troche czasu- może do jutra Tadzio z Halszka odmachają na Twoje pozdrowienia . :szeroki_usmiech A ja tam macham kogo tylko spotkam kamperem czy przyczepką i Tobie Grzesiu tez pomacham : :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko Stasio.
donald - 2010-07-14, 14:39

krynia i stan napisał/a:
Grzegorz Fis napisał/a:
15.7.2010 sroda godz 13:20 Miedzylesie


Kurcze , a jednak podróże w czasie są możliwe :szeroki_usmiech
Ale teraz już uprzedzony Tadeusz będzie wiedział kiedy i na którym rondzie ma ci machać :diabelski_usmiech

:spoko




przecież to kazdy wie ze nasze campery to pojazdy miedzygalaktyczne... :haha: :haha: :haha:

KECZER - 2010-07-14, 15:25

kurcze zlosliwcy :zastrzelic :zastrzelic :zastrzelic
a nie wzieliscie pod uwage ze ja zyje czasem wschodnim i to co sie u mnie juz wydarzylo u Was dopiero kiedys sie zdarzy!!! ( i to moze sie zdarzy!!!!!!!!!!!!!!!!)
a napisalem ze czwarrtek 15 lipca -- bo sam tego dnia wyjazd mam zaplanowany w dziewiczy rejs kamperkiem i tak go przezywam ze i czas mi sie szybciej obraca na zegarku- nie taak jak WAM ZLOSLIWCY!!!! :haha: :haha:
a ze widzialem w realu Tadzia to fakt....

a jutro jade na Bialystok i Grodno i oczekuje na machajacych i dalej na Litwe- ja moge przez Bialorus bo mam taki paszporcik z wizami :mrgreen:

pozdrawiam do bolu dokladnych
Grzegorz

Tadeusz - 2010-07-15, 00:14

Grzesiu, odmachuję Ci teraz, przepraszając za nie odmachanie wówczas. Rzeczywiście, ruch na tym minirondelku był okrutny i musiałem się skupić. :wyszczerzony:

Poza tym byłeś osobówką, a jadąc kamperkiem nie zwracam uwagi na pasażerów osobówek.
To nie ta półka. :diabelski_usmiech :ok

Wraz z Halszką życzymy udanej podróży do litewskiej krainy. :spoko

Pawcio - 2010-07-15, 08:24

Po naszym ostatnim wyjeździe PL-DK mogę stwierdzić, że w czasie jazdy otrzymałem 80% odmachnięć na moje zaczepki. Najskuteczniejsze jest strzelanie długimi światłami.
A z moich obserwacji wysnuwa się prawidłowość (o zgrozo!) że Niemcy w Niemczech odmachują prawie zawsze.. a w Polsce prawie wcale...

Camper Diem - 2010-08-08, 18:43

pomachaliśmy sobie dzisiaj z kamperkiem Knaus na rej WX***** na drodze Gdynia-Kościerzyna, ciekawym kogo mijałem?
Pawcio - 2010-08-08, 20:54

Cofam to, co powiedziałem. W ostatnich dniach machali wszyscy. Od Niemca po Holendra.

A po hałaśliwie spędzonym ostatnim weeku podczas opuszczania kempingu machali nam wszyscy- i to bardzo intensywnie! :lol:

roger - 2010-08-08, 20:59

Pawcio napisał/a:
A po hałaśliwie spędzonym ostatnim weeku podczas opuszczania kempingu machali nam wszyscy- i to bardzo intensywnie!



Ojjjj to musieli się strasznie cieszyć ...... że jedziecie ;)

Pawcio - 2010-08-08, 21:04

roger napisał/a:
Ojjjj to musieli się strasznie cieszyć ...... że jedziecie


A ja myślałem, że to z głębi serca nas pozdrawiają... :haha:

Andrzej 73 - 2010-08-08, 21:40

Ja wczoraj i dzisiaj machałem wszystkim jadącym kamperkom z naprzeciwka i ani jeden nam nie odmachał. :placze2
Może za bardzo zajęci byli drogą :?:

:spoko

bogus bednarski - 2010-08-08, 21:48

a mnie też dziewczynki zawsze machają na trasie Wrocław - Oleśnica, obojętnie czy mam logo CT lub K..pl czy też jadę osobówką. :spoko :oops: :oops:
łoś - 2010-08-08, 23:06

bogus bednarski napisał/a:
a mnie też dziewczynki zawsze machają na trasie

mnie też częściej pozdrawiają "koleżanki" niż załogi camperków :haha: :haha: :haha:

Świstak - 2010-08-09, 01:04

Gdy jechałem Milką na zlot w Sławie, rozpoczął się wysyp dziewczynek przy trasie. Na moje trąbienie reagowały różnie - od podskoku i ucieczki w las, poprzez machanie aż do zadzierania kiecki włącznie. Zależało to chyba od pory dnia.... Chyba podobnie jest z kamperkami - ci co dopiero wyruszyli chętnie odmachują, a ci co zjeżdżają do domu już mniej chętnie....
janusz - 2010-08-09, 08:09

Świstak napisał/a:
aż do zadzierania kiecki włącznie.

Chyba coś konfabulujesz, która z nich nosi kieckę i to taką którą można zadzierać? :-P

Świstak - 2010-08-09, 09:37

Oj można.... Nawet jak nie można....
Zaradek - 2010-08-09, 10:18

We Włoszech Włosi w ogóle nie odmachiwali za to Holendrzy i Niemcy tak choć nie wszyscy. Zauważyłem zasadę, że właściciele starszych kamperków odmachują zawsze natomiast ci nowsi rzadko.
papciosmurf - 2010-08-09, 11:34

Pawcio napisał/a:
Cofam to, co powiedziałem. W ostatnich dniach machali wszyscy. Od Niemca po Holendra.


Też tak miałem ... jak suszyłem majtki na lusterku podczas jazdy ... :haha: :haha: :haha:

krynia i stan - 2010-08-18, 11:10

:wyszczerzony: coś w tym jest

ale i tak wolę tak jak jest u nas :spoko

Frowyz - 2010-08-18, 12:22

Ted69 napisał/a:

Wyobrazacie sobie np w Amsterdamie by rowerzysci sie pozdrawiali machaniem?
Albo u nas - osoby jezdzace jakas konkretna marka samochodu ? :) :) :)


O przepraszam ale właściciele Garbusów mrugają sobie i machają - wszyscy bez wyjątku... 8-)

klemens - 2010-08-18, 13:14

witam przeglądałem forum i trafiłem na ten temat jeśli był to niebieski fiat doblo skręcający w lewo zaraz po zjezdzie z autostrady w poznaniu to przyznaje się to byłem ja :spoko
OMNIBUS - 2010-08-18, 21:41

Piszecie o nalepkach z logo CT - skąd je macie ?
Mogę gdzies dać do zrobienia, ale pewnie byłoby łatwiej kupić ....
Proszę o info :shock:

krynia i stan - 2010-08-18, 21:59

Jest dział "logo i promocja klubu" tam szukaj, niedawno rozprowadzał je Tolo61 ale nie wiem czy jeszcze jakieś posiada.
Albo poczekasz do jakiejś akcji, albo wydostaniesz np od Tola wzory i sam zamówisz.
Naklejki robił tez LuisCypher, możesz u niego zapytać.

:spoko

OMNIBUS - 2010-08-19, 09:29

Dzięki, już do nich piszę :kwiatki:
marekoliva - 2010-08-19, 22:40

" Luis Cypher" nie polecam wziął kasę i na tym koniec, zamówionych magnesów nie przysłał
OMNIBUS - 2010-08-20, 19:54

marekoliva napisał/a:
" Luis Cypher" nie polecam wziął kasę i na tym koniec, zamówionych magnesów nie przysłał


Coś tam o tym czytałem, ale już mi Jarek (tolo61) odpowiedział, ale dzięki za info. Spróbuję sam zrobić, jesli Jarek mi nie przyśle, bo mogą mu się skończyć.
:roll: Spadam z tematu, bo to off :oops:

JHJKi - 2010-08-24, 07:09

a my jadąc na nasz urlop dnia 10.07.2010 mijaliśmy popołudniu za Poznaniem na trasie 92 Fordzika Rimorka z naklejką forumową i też nie wiemy kto to był :?: :?: :-P
JHJKi - 2010-08-24, 07:24

no właśnie, zamieszałem trochę, Rimorek poruszał się w stronę Poznania, mijaliśmy się tuż za Poznaniem w stronę Świecka...
patrząc na Wasz awatar, to raczej nie Wy :mrgreen: , tamten to starszy model ok. 95r.
a przy okazji, Holandia super, ale to już opiszemy w relacji jak się zbierzemy :wyszczerzony:
pozdrawiamy :spoko

Dziabong - 2010-08-24, 09:55

W niedzielę tuż przed Warszawą , a jeszcze chyba przed Łomiankami wyprzedzałem naszego kolegę jadącego fiatem ducato z naklejką Camperteamową. Tylko pomrugałem światełkami bo juz ciemno było, pozdrawiam.
mikart - 2010-10-23, 14:35

piątek 22.10.2010 ghodzina około 13:30 kilkanaście kilometrów od Kielc - ktos nam machał i szerokim usmiechem obdarzył - oczywiście machaliśmy oboje ale kto to mógł być to nie wiem :)
matro - 2011-10-03, 17:53

W niedzielę około południa w Karpaczu ktoś wdrapywał się pod górę jakimś ładnym prawdopodobnie Ducato w nowszym wydaniu na numerach FZI... lub FZA :spoko
jechaliśmy w przeciwnym kierunku, najpierw sebken i jego integra potem Ja i mój "klocek" 8-) było machanko :spoko :spoko :spoko
Może to ktoś z naszych? ;)

Aaa :idea i pozdrowienia dla Robina :spoko :spoko :spoko

MILUŚ - 2011-10-03, 18:42

Wczoraj w Bolkowie pod stacją Orlen mijaliśmy się z Hymerkiem chyba Talento o nr.rej.: WX .... z naklejeczką CT ............... pomachaliśmy sobie ale ..........nie pogadaliśmy :oops:
Wiecie może kto to był................ ?

A przy okazji pozdrówka dla załogi Slajd-a spotkanej na polu namiotowym pod zamkiem Czocha :bukiet:

PZDR> MILUS :spoko

DI STEFANO - 2011-10-03, 22:21

Wczoraj ok.17 na odcinku Świecie,Bydgoszcz,Toruń wracając z kilkudniowego wspaniałego międzynarodowego spotkania braci kamperowej na krajowej 1-ce mijaliśmy wspaniałych ludków w kamperach (starszych i młodszych roczników,także na polskich blachach)
każdy z nich wspaniale nam odpowiedział na pozdrowienia.
Jeśli byli to uczestnicy forum to gratuluję im takiej postawy gdyż swą postawą wskazują,że stanowimy zgraną kamperową paczkę .
Przepraszam,że nie zamieszczam fotek ze spotkania ale nie odrobiłem jeszcze lekcji jak to zrobić na forum.
Pozdrawiam
Stefan

kulanio - 2011-10-06, 14:09

Dzisiaj jadąc muzealnym vw w okolicy Góry Kalwari mijałem kogoś z naklejką CT pomachałem :spoko rej. WPI ... kamperka zobaczyłem w ostaniej chwili i być może nie zauważył mnie wcale, ale pozdrawiam :wyszczerzony:
MILUŚ - 2013-06-02, 16:25

W dniu wczorajszym na słowackich termalkach we Vrbowie stalismy koło kamperka .....chyba kolegi RISTEAM
Mile do siebie pomachaliśmy :spoko

artanek - 2013-06-02, 17:59

Widziałem dzisiaj po drodze w Świętochłowicach na zjezdzie z srednicówki kampera Liberty z rejestracją STA .Za kamperem ciągnął ktos przyczepe kampingową . Ciekaw jestem kto to .Niech sie przyzna. To było po 18-tej.
Andrzej 73 - 2013-06-02, 20:20

A kto pomykał dzisiaj około godziny 19.20 ul. Wolności w Częstochowie z tandemem na plecach. ;)
Duduś - 2013-06-02, 20:25

Pewnikiem OD
fortero - 2013-06-02, 20:40

ja wjeżdżając dzsiaj do warszawy nie pomachał ale zrobił 2 pstryki zdjęcia z nowego żółtego użądzenia na skrzyżowaniu dałem więcej gazu bo było żółte wiechałem na czerwonym i jak pisze zrobił 2 zdjęcia tylko nie wiem czy za prędkość czy za czerwone miał ktoś do czynienia z takim urządzeniem pozdrawiam
Bajaga - 2013-06-02, 21:51

fortero napisał/a:
ja wjeżdżając dzsiaj do warszawy nie pomachał ale zrobił 2 pstryki zdjęcia z nowego żółtego użądzenia na skrzyżowaniu dałem więcej gazu bo było żółte wiechałem na czerwonym i jak pisze zrobił 2 zdjęcia tylko nie wiem czy za prędkość czy za czerwone miał ktoś do czynienia z takim urządzeniem pozdrawiam


Dostaniesz pisemko. Możesz "nie znać" sprawcy i wtedy za +100zł masz zero punktów :ok

matro - 2013-06-02, 22:50

:spoko wczoraj gdzieś na trasie z Płocka minąłem na skrzyżowaniu jakiegoś kampera/alkowa ... pomachałem, chyba jakiś czas jechał za mną w kierunku Włocławka :spoko :lol:
eMWu - 2013-06-03, 08:30

MILUS napisał/a:
W dniu wczorajszym na słowackich termalkach we Vrbowie stalismy koło kamperka .....chyba kolegi RISTEAM
Mile do siebie pomachaliśmy :spoko



prawdopodobnie sie mijalismy z RISTEAM kolo 9-10 h wczoraj w Tatrzanskiej Łomnicy :spoko ( stał pod zjazdem na Łomnicki Szczyt)

Pablobos - 2013-06-03, 15:14

Cytat:
A kto pomykał dzisiaj około godziny 19.20 ul. Wolności w Częstochowie z tandemem na plecach.


Ja jechałem o tej godzinie ale nie Wolności, a Wręczycką i Rocha

janusz - 2013-06-03, 15:24

Cytat:
A kto pomykał dzisiaj około godziny 19.20 ul. Wolności w Częstochowie z tandemem na plecach. ;)

Andrzejku jak z tandemem to myśmy wracali ze Złotej Doliny. Ty jechałeś kamperkiem?
Mijałem kogoś przy wjeździe do Częstochowy od Konopisk machałem ale nie wiem komu.
Pojechaliśmy przez centrum na Kiedrzyńską, to chyba nie byłeś Ty Pablobos.

Andrzej 73 - 2013-06-03, 15:26

Pablobos napisał/a:
Ja jechałem o tej godzinie ale nie Wolności, a Wręczycką i
Rocha


Prawdopodobnie widziałem Janusza , bo kto inny ma tak oblepionego kampera naklejkami. :bigok
:spoko

MILUŚ - 2013-06-03, 16:56

Andrzej 73 napisał/a:
.................. bo kto inny ma tak oblepionego kampera naklejkami. :bigok
:spoko


Ja..... :bigok

Andrzej 73 - 2013-06-03, 17:33

MILUS napisał/a:
Ja.....

No nie wiem , nie wiem... Chyba jednak na Janusza kamperku jest więcej nalepionych kolorowych znaczków , a i miejsca ma więcej do klejenia. ;) :haha:

Pablobos - 2013-06-05, 11:35

Janusz napisał:
Cytat:
Pojechaliśmy przez centrum na Kiedrzyńską, to chyba nie byłeś Ty Pablobos.


Nie to nie ja. My jechaliśmy od strony Olesna wracaliśmy z Czeskiego Raju przez Kłodzko Opole. (Pogoda szkoda gadać)

Andrzej 73 - 2013-06-05, 12:27

janusz napisał/a:
Ty jechałeś kamperkiem?

Jechałem osobówką. Widziałem Was dokładnie na wysokości kina.

silny - 2013-06-05, 14:02

a jak mi sie podobalo jak u nas od strony konina jechal HYMER ze skuterowym bagaznikiem , starszawy model , tak ok.90 r. , a wsrodku starsze malzenstwo

:spoko

łoś - 2013-06-06, 00:43

Chyba 2-06 przez Wyszków przejeżdżał kamperek. Akurat zjechał z ronda w kierunku Serocka. Gdy mnie minął (byłem pieszym) zobaczyłem z tyłu nalepkę CT. :bigok
Pawcio - 2013-06-06, 07:22

łoś napisał/a:
Chyba 2-06 przez Wyszków przejeżdżał kamperek. Akurat zjechał z ronda w kierunku Serocka. Gdy mnie minął (byłem pieszym) zobaczyłem z tyłu nalepkę CT.


Podejrzewam,że i my widzieliśmy tego kamperka. Najpierw na obwodnicy Serocka, później razem objeżdżaliśmy korek w Legionowie. :spoko

GregdeWal - 2013-06-06, 09:00

Wczoraj w Czeskim Cieszynie na trasie na Jabłonków i dalej na Słowację mijałem osobówką kamperka z rejestracją DWR. :wyszczerzony:
matro - 2013-06-10, 12:16

Wracając wczoraj z Torunia w kierunku Szczecina , ok. 5km za Bydgoszczą na jednej stacji paliw stał kamper z seri Long :mrgreen: trąbiłem... potem w okolicach miejscowości Lubaszcz minąłem się z T4 alkowa - machałem, mrugałem i nic :lol: ... potem przed Piłą pomachaliśmy sobie z jednym starszym integralkiem :spoko :spoko :spoko
Jurek121175 - 2013-07-26, 18:48

Ja jadąc nad i wracając z naszego pięknego Bałtyku mijałem kilkanaście kamperków i przyczep, ale tylko jeden mi odmachnął :niewiem: , a reszta patrzyła jak na idiotę :(
martini44 - 2013-07-26, 19:04

miałem to samo :haha: :haha: tak samo z kanałem CB 26 echo.... porażka.... :spoko
miciurin - 2013-07-26, 20:26

Cytat:

Ja jadąc nad i wracając z naszego pięknego Bałtyku mijałem kilkanaście kamperków i przyczep, ale tylko jeden mi odmachnął :niewiem: , a reszta patrzyła jak na idiotę :(


To ja miałem chyba więcej szczęścia bo machałem nawet obcokrajowcom i zawsze był jakiś odzew :spoko

Jurek121175 - 2013-07-27, 09:15

Ten co mi odmachnął to był właśnie Niemiec :spoko :spoko :spoko
matro - 2013-07-27, 10:35

Temat odmachiwania często omawiany jest w podgrupkach kamperowych :lol: i wychodzi, że im nowszy kamper tym z machaniem gorzej...nie raz czujemy się jak powietrze.
Wróciłem z tułaczki po wybrzeżu, minąłem kilkanaście kamperków i na machanie odpowiadał mi co 3 :spoko Żaden z miniętych nie miał nalepki CT :roll:

Wczoraj w godzinach między 18-20 na trasie z Wałcza do Kołobrzegu pomachaliśmy sobie z Ducatami I na alkowie :spoko

krzysztofCz - 2013-07-27, 17:59

Od maja przejechałem kilkanaście tysięcy kilometrów. Widziałem wiele kamperów, wzdłuż wybrzeża jest ich w sezonie mnóstwo. Jest dużo więcej niż w poprzednich latach. Jednak coraz rzadziej, bez względu na jakich blachach, odmachują. Myślę, że duża część to "turyści kamperowi z wypożyczalni" i nie znają zwyczajów normalnych kamperowców. Przynajmniej tak to sobie próbuję wytłumaczyć.
MILUŚ - 2013-07-27, 20:02

matro napisał/a:
Temat odmachiwania często omawiany jest w podgrupkach kamperowych :lol: i wychodzi, że im nowszy kamper tym z machaniem gorzej...nie raz czujemy się jak powietrze.
............................... Żaden z miniętych nie miał nalepki CT :roll:


Czyli zgodnie z moimi spostrzeżeniami :bigok

:spoko

YAN - 2013-08-05, 21:04

Jechałem dzisiaj na trasie Ostrowiec Św. - Radom / 18.15/ i mijałem kamperka z naszą nalepką ale na powitanie przez CB nie odpowiedział . :(
rosomak - 2013-08-15, 23:03

wracałem we wtorek z Dźwirzyna do Katowic, mijałem sporo kamperków, z odmachiwaniem nie było problemów, było miło :mrgreen:
Adamcuk - 2013-08-16, 21:10

Witam :spoko ; co do machania to co wiem na pewno że są trzy grupy które się pozdrawiają
1.Kierowcy autobusów
2.Motocykliści
3.I oczywiście MY :spoko

silny - 2013-08-16, 23:13

a wczoraj na autostradzie z w-wy na poznan widzialem zestaw ze hoho-- ducato alkowa ciagla dosc spora przyczepe kempingowa knausa chyba ,.

wygladalo to swietnie , ciekawilo mnie ile osob tam jedzie ze potrzebuja tyle przestrzeni.
prubowalem cos dukac przez SiBi ale cisza :spoko

Świstak - 2013-08-18, 08:19

Wczoraj (w sobotę) około 19:30. A4 na wysokości Legnickiego Pola kamperek z logo CT. Machałem, wołałem przez radio.... Nie widzieli.
Jacek M - 2013-08-18, 10:20

A ja proszę Szanownego Koleżeństwa w piątek gdzieś tak ok. 23.30 mknąłem ostatkiem sił - ale za to z niezwykle marynarską fantazją - i dojeżdżając już niemal do moich ukochanych Siedlec, wyprzedziłem jadącego bardzo wolno - swojego bliźniaka :bigok Dethleffs '89-91 z drzwiami "z tyłu". No po prostu cudo! Chciałem nawet się dowiedzieć czy czegoś nie potrzebuje, bo tak wolniutko, ale na CB nie reagował :( , fakt, że z rozpędu wołałem na "26" :oops:

Czy to ktoś z naszych? Chciałem przede wszystkim pogratulować najpiękniejszego kamperka na świecie :spoko - numerki na WX + rowery z tyłu - czyli ktoś wyjeżdżał na weekend - mam nadzieję, że udany :spoko

Dopisek: przejrzałem sobie trochę wcześniejszych wpisów - co do "odmachiwania" - mam wrażenie, że nie jest tak źle :) Rozumiem, że mi ktoś nie odmachuje na dwupasmowej obwodnicy Trójmiasta czy na S7 - bo po prostu się nie gapi na drugi pas albo nie widzi z takiej odległości, bo ślepak - jak piszący te słowa :bajer (choć min. 1/3 nawet w takich warunkach reagowała :spoko ) A z mijanych na normalnej, wąskiej drodze - nie odpowiedziało max. 5 na minimum ze 20-30 mijanych. Fakt, że nie reagowała w większości "wypożyczalnia" i to głównie zagraniczna :chytry

miciurin - 2013-08-19, 18:45

A ja dzisiaj będąc w pracy przez okno widziałem śmigającego przez Czarnków takiego jak ja mam Fendta. Niestety nie było mi dane pokiwać za to głośno zawołałem " oooo taki kamper jak mój" :mrgreen: :spoko
Kto to był ? :diabelski_usmiech

krzysztofCz - 2013-08-19, 19:45

miciurin napisał/a:
A ja dzisiaj będąc w pracy przez okno widziałem śmigającego przez Czarnków takiego jak ja mam Fendta. Niestety nie było mi dane pokiwać za to głośno zawołałem " oooo taki kamper jak mój" :mrgreen: :spoko
Kto to był ? :diabelski_usmiech

deja vu :szeroki_usmiech

miciurin - 2013-08-19, 19:46

krzysztofCz napisał/a:
deja vu :szeroki_usmiech


Oj też bym wolał kamperować niż pracować ale niestety trza na chleb i paliwo zarabiać :spoko

mar78 - 2013-08-26, 12:24

Serdeczne pozdrowienia dla Wojtka "FRAGLESI".
Kolego, mijaliśmy się wczoraj popołudniu niedaleko gdańskiego Auchan, na WZtce przy moście nazywanym "oko Saurona". Nie wiem, czy przylookałeś mojego Lt'czka (dla niewtajemniczonych jest to odcinek, gdzie są po 3 pasy ruchu w danym kieunku + pas trawy pomiędzy nimi, zatem nie jest oczywiste, że patrzy się na pojazdy nadjeżdżające z przeciwka) ale ja Ciebie poznałem :spoko Jechałem w stronę Gdańska, Ty już z niego uciekałeś :-P :spoko :spoko

martini44 - 2014-01-05, 18:45

Janusz niewiem czy mi się przewidziało ale chyba widziałem Twojego kamperka dzisiaj w okolicy Ustronia..... to byłeś Ty ??? :bajer :bajer
HENRYCZEK - 2014-02-09, 16:24

makdrajwer,sorki że się nie zatrzymałem na uścisk dłoni,od niedawna używam SPD i na podjazdach wypięcie się z pedałów jest jeszcze problemem.
:spoko

makdrajwer - 2014-02-09, 21:00

HENRYCZEK napisał/a:
makdrajwer,sorki że się nie zatrzymałem na uścisk dłoni,od niedawna używam SPD i na podjazdach wypięcie się z pedałów jest jeszcze problemem.
:spoko

Spoko, ja też miałem dzieci i psa na oku a Twoja twarz wydała mi sie znajoma i w ostatnim momencie dopasowałem twarz do osoby :spoko
Najlepsze że właśnie w tym momencie rozmawaialiśmy z dziewczynkami że gdyby mama nie miała swoich planów niedzielnych to wzieli byśmy kamperka i gdzieś śie przewietrzyli

matro - 2014-06-01, 19:14

:spoko Dziś w Trzciance (k/Piły) na drodze z Człopy minąłem się z nowoczesną białą "blaszanką" na nr. PO....zaopatrzoną w nalepkę. Kamperek miał na haku albo motorówkę albo duży skuter...
Machnąłem i też mi chyba odmachnięto, potem jeszcze włączyłem awaryjki...niestety nie było gdzie zawrócić więc szansy pogadać nie było :spoko
... widziałem z daleka jeszcze jeden identyczny jak mój , no może prawie identyczny :spoko

krzlac - 2014-06-07, 15:54

To ja, wracałem do domu z wędkowania koło Mirosławca. Skuterów wodnych nie lubię - to była łódka wędkarska na przyczepce.
matro - 2014-06-14, 23:55

...To miło było się minąć :spoko
matro - 2014-06-15, 00:14

...a! wczoraj na rondzie w moim mieście - Trzciance - mógłbym przysiąc, że minąłem się z camperowiczami z którymi byliśmy w okolicach 26 października w Uniejowie - nicku nie pamiętam ale to chyba był TEN z dobudowanym garażem co wygląda jak fabryczny ;)
Pomachałem mu z Leona, odmachali ...miło :spoko pozdrawiam :spoko

To na 99,9% był TEN ...chyba :lol:
http://www.camperteam.pl/...d.php?id=119491

MILUŚ - 2014-06-15, 20:48

Trudno takiego pomylić :-P A ja myślałem ,że to ja mam garbatego kampera :chytry
matro - 2014-06-22, 22:36

:spoko ktoś się rozpoznaje ? :spoko
Trzcianka :lol:

dominicc - 2014-06-23, 16:16

Data machania: 2014.06.23
Godzina machania: 10:50
Miejsce machania: okolice Makowa Podhalańskiego (małopolskie)
Komu machano: Ducato alkowa na częstochowskich blachach (SC), z tyłu rower, naklejka CamperTeamowa.
Nie odmachano mi ale może dlatego że kierowca nie spodziewał się machania z Cinquecento :lol:

Przyznać się kto jechał gdzie i skąd :)

MILUŚ - 2014-06-23, 18:10

Wczoraj w drodze powrotnej do Polski na podjeździe w Mostach u Jablunkova /SK-CZ/ wyprzedziłem sapiące pod górkę dwa stareńkie Hymer-Car-y na .......gliwickich numerach . Zbyt szybko :hide: jechałem i nie pomachałem :oops:
Czy to ktoś z naszych kolegów ?

:spoko

CAPOMAN - 2014-07-20, 14:46

Przyznać się- kogo ustrzeliłem dzisiaj w drodze do pracy na A-1

? :ok :spoko nawet nasze logo posiadał :szeroki_usmiech

Rowerek - 2014-07-20, 17:26

pojechałem w piątek z Białegostoku do Łeby mijało mnie parę kamperów tylko jeden mi odmachał :(
MILUŚ - 2014-07-20, 18:51

Nie przejmuj się ...........wczoraj na drodze ponad 700 kilometrów z Rugi do domu spotkaliśmy z 5-6 kamperków /rejestracje krakowskie i poznańskie /i tylko 1 odmachał . Ten był ......niemcem :-P

Inna sprawa.........tyle ile wczoraj spotkaliśmy kamperków na całej drodze do domu przez Polskę w Szwecji spotykałem co 2-3 ........minuty :!: :!: :!:

:spoko

Yans - 2014-07-20, 18:59

Musicie zacząć jeżdzić tam gdzie ja. Zawsze macham łapką... :bigok :gwm :haha:
andreas p - 2014-07-20, 21:02

tylko 1 odmachał . Ten był ......niemcem :-P

Widzicie koledzy na Niemca zawsze mozna liczyc. :haha: :haha: :haha:

MAWI - 2014-07-20, 22:24

Ja też odmachuję a wcale nie jestem niemcem.
janus - 2014-07-21, 06:21

No dobra - dzisiaj wyruszamy nad Bałtyk (a później Litwa-Łotwa-Estonia-Finlandia) i mimo, że wszyscy ignorują mojego kamperka :? zapowiadam, że będę machał :spoko :spoko :spoko
Dziabong - 2014-07-21, 06:37

janus napisał/a:
No dobra - dzisiaj wyruszamy nad Bałtyk (a później Litwa-Łotwa-Estonia-Finlandia) i mimo, że wszyscy ignorują mojego kamperka :? zapowiadam, że będę machał :spoko :spoko :spoko

Tak trzymaj, pozdrawiam .

krzysztofCz - 2014-07-21, 07:44

Z blaszakami tak jest, że człowiek dopiero po minięciu zaskoczy, że to kamper i ktoś machał :oops: :spoko
MILUŚ - 2014-07-21, 08:36

janus napisał/a:
................ i mimo, że wszyscy ignorują mojego kamperka :? zapowiadam, że będę machał :spoko :spoko :spoko


Jak miałem poprzedniego kamperka to na ignorowanie pomogła największa z mozliwych do dostania naklejka CT :bigok

:spoko

zbyszekwoj - 2014-07-21, 09:46

Mnie ostatnio machnął policjant :gwm .
@ndrzej - 2014-07-21, 12:13

zbyszekwoj napisał/a:
Mnie ostatnio machnął policjant :gwm .


Trzeba było też mu pomachać... :diabelski_usmiech :spoko

OldPiernik - 2014-07-21, 14:44

zbyszekwoj napisał/a:
Mnie ostatnio machnął policjant :gwm .

A nie mogłeś go zignorować i :lol: :spoko

andreas p - 2014-07-21, 16:52

Ja pod Lubaniem pomachalem takiemu zielonemu autku a oni mi odmychali lizakiem SG.Postanowilem nie machac wiecej zielonym :haha: :haha: :haha:
andi at - 2014-07-21, 19:13

zbyszekwoj napisał/a:
Mnie ostatnio machnął policjant :gwm .


W maju byliśmy miedzy innymi w Albanii i tam często machają policjanty-pozdrawiają

Rowerek - 2014-07-22, 14:25

wczoraj koło Lemborka pomachałem jednemu wyglądał jak kamper ale był do przewozu koni ale odmachał
:lol:

DarKu - 2014-07-22, 21:12

Mam motocykl, jak wiecie kierowcy motocykli machaja sobie przy mijaniu, mam rowniez samochod osobowy nietypowy i jak juz spotkam drugiego takiego osobnika na drodze to machamy sobie albo swiatelkami mrugamy, jaki bylem zadowolony kiedy pierwszy raz wyjechalem kamperkiem i mijalem kamperka nawet trudno mi okreslic z jakiego kraju i on mi machnal wiec i ja jemu tez :spoko pomyslalem sobie o kolejne wozidlo do machania :szeroki_usmiech niestety moja euforia nie trwala dlugo, na terenie Czech mijalem jeszcze kilka kamperkow glownie z Polski i nikt mi nie odmachal :shock: no ale to nic moze dlatego ze nie mam polskich tablic :lol: ja bede machal dalej :spoko
andreas p - 2014-07-23, 10:11

Ja tez macham wszystkim w kamperach, aje to prawda w Polsce jakos dziwnie nie machaja jak masz obce tablice. :spoko
Yans - 2014-07-23, 19:24

leon napisał/a:
wczoraj koło Lemborka pomachałem jednemu wyglądał jak kamper ale był do przewozu koni ale odmachał
:lol:

Na bank jakiś konik też Ci odmachał... Kopytkiem lub ogonkiem... :bigok

Rowerek - 2014-07-23, 20:33

w kabinie jechały dwie fajne panie
Wojciechu - 2014-07-23, 21:21

Kilka dni temu wracałem z objazdu Mazur. Muszę powiedzieć, że na drodze dużo kamperków i pełny "spontan". Koło Mrągowa machały mi nawet trzy osoby z jednej szoferki. Było miło.
Rowerek - 2014-07-23, 21:29

jak będziemy o tym pisać to morze wszyscy się przełamią i będą odmachiwać :spoko :spoko fajnie by było i miło :spoko
andreas p - 2014-07-24, 05:14

Wiele razy sie spotkalem z tym ze kierowca zajety jazda nie machal .ale siedzaca obok starsza Pani odmachala z radoscia za ich dwoje. :spoko
Bronek - 2014-07-24, 08:07

andreas p napisał/a:
ale siedzaca obok starsza Pani odmachala z radością


Ludzie starsi machają , bo ...... machają . Może gorąco jej było ?? Może sobie podśpiewywała .. Tak starsze Panie mają . Laallaallalala............

Może ją molestowano , porwano i pomocy wzywała !!! . :spoko

Nie był bym taki pewny pozdrawiania.


Która kobieta odważy się uśmiechać do obcego mężczyzny w obecności partnera .. :evil: :box2


Ale masz może rację???????????? ,ale tylko wtedy gdy ......... za kierownica siedział tzw. dupek niekulturalny ......, skoro nie dość ,że nie pozdrawia, to pozwala na takie gesty .... :lol: :szeroki_usmiech

ziomek - 2014-07-24, 08:50

Bronek napisał/a:
skoro nie dość ,że nie pozdrawia, to pozwala na takie gesty ....


Generalnie jeżeli chodzi o obcokrajowców to zazwyczaj macha pasażer a nie kierowca, ze względów ogólnie pojętego bezpieczeństwa :-/
W Holandii proceder machania jest tak silnie rozwinięty, że za kilka EUR można kupić specjalną "łapkę" do machania :wyszczerzony:

Wojciechu - 2014-07-24, 09:10

Super to machanie podczas molestowania. Lalalala.......... :spoko
maxpolalu - 2014-09-07, 19:13

W sobotę w Żarnowcu :ok machałem dostojnemu camperowi z logiem CT :spoko .... ktoś się przyzna ?
dziwaczek - 2014-09-07, 20:11

Bronek napisał/a:
Która kobieta odważy się uśmiechać do obcego mężczyzny w obecności partnera ..


Każda Normalna kobieta - która ma za partnera Normalnego faceta a nie dupka :gwm

Bronek - 2014-09-09, 13:57

Dziś mała alkowa na rondzie w Kołobrzegu oklejona barwami CT, sobie jechała .. machnąłem ale z Gelki to nie niezauważył .

Nie dziwota bo kamperowcy to stare ślepe pryki :bajer

Albo młodzi "bezjajeczni" ,co zamiast porszakiem, to kamperkiem jeżdźą .


tak źle i tak niedobrze. :spoko

Aulos - 2014-09-09, 16:37

Jeżeli był na kołobrzeskich tablicach, to mógł być obecny właściciel mojego poprzedniego kamperka - kamper pozostał w Kołobrzegu, a właściciel nie pozbył się naklejek. To zabudowa Riviera na Transicie.
Bronek - 2014-09-09, 17:54

Też jestem stary ślepy.....rejestracja????? Ledwo zauważyłem, że to Kamper :?
krzysztofCz - 2014-09-09, 19:21

Bronek napisał/a:
Dziś mała alkowa na rondzie w Kołobrzegu oklejona barwami CT, sobie jechała .. machnąłem ale z Gelki to nie niezauważył ...Albo młodzi "bezjajeczni" ,co zamiast porszakiem, to kamperkiem jeżdżą

Cóż jeśli mała to pewnie moja, byłem w mieście kilka razy bo używam teraz jako auta podstawowego :szeroki_usmiech
Dzięki za tych "młodych"... od razu młodziej się poczułem... ale czy ja "bezjajeczny" :oops:

krzysztofCz - 2014-09-09, 19:26

Aulos napisał/a:
Jeżeli był na kołobrzeskich tablicach, to mógł być obecny właściciel mojego poprzedniego kamperka - kamper pozostał w Kołobrzegu, a właściciel nie pozbył się naklejek. To zabudowa Riviera na Transicie.

Ta stała na P przy Wschodniej :lol:

Bronek - 2014-09-09, 19:27

krzysztofCz napisał/a:
teraz jako auta podstawowego


i TO WLASNIE FAJNE JEST..
'""mały ale wariat'- zaleta nieopisana . tez lubię traktować swoje autko , jako zwykle na co dzień.

Zauważyłem czerwone szparunki /paseczki i musi to ten ci uny.. :lol:

krzysztofCz - 2014-09-09, 19:39

Bronek napisał/a:
krzysztofCz napisał/a:
teraz jako auta podstawowego


i TO WLASNIE FAJNE JEST..
'""mały ale wariat'- zaleta nieopisana . tez lubię traktować swoje autko , jako zwykle na co dzień.

Zauważyłem czerwone szparunki /paseczki i musi to ten ci uny.. :lol:

Kiedyś staliśmy razem z Twoim na światłach. Nie machałem Ci bo byłem w osobówce, która była jeszcze mniejsza od Francy więc... ją sprzedałem :lol:

Bronek - 2014-09-09, 20:05

:spoko Pomalutku ustawiam się w "blokach" na start do Grecji. ...
10 dni ..........odliczanie ....

krzysztofCz - 2014-09-09, 20:42

Bronek napisał/a:
:spoko Pomalutku ustawiam się w "blokach" na start do Grecji. ...
10 dni ..........odliczanie ....

Ja nie odliczam... dzisiaj decyzja a jutro wyjazd do Alicante... hej przygodo... :szeroki_usmiech :spoko
Byłem właśnie na zaprowiantowaniu jak się mignęliśmy :lol:
Aaa... i mojego nie pomylisz... jest podpisany :szeroki_usmiech

Endi - 2014-09-09, 21:09

krzysztofCz napisał/a:
Byłem właśnie na zaprowiantowaniu jak się mignęliśmy


Aaaaa to Ty !! stałeś z Francą pod Biedronką wczoraj...

No i widzisz Krzysiu, wyjedzie tylko człowiek na chwile i zaraz podejrzenie, że to jaka randka była :)
Ale spoko ;) namierzyła Cię moja Ewunia także ...pełna dyskrecja, masz jak w banku - cicho sza :haha:

Wspaniałej przygody i szczęśliwej podróży :spoko

No i pilnuj aby Franca się nie przegrzała .... wszak ona dolno ssąca :bigok

krzysztofCz - 2014-09-09, 21:27

Wiesz, jechałem, a Biedronka mi pomachała... więc skręciłem. Biedronkom się nie odmawia :lol:
Aulos - 2014-09-09, 21:28

O, i wszystko jasne. Trochę nas już jest w Kołobrzegu :ok
Endi - 2014-09-09, 21:59

Aulos napisał/a:
O, i wszystko jasne. Trochę nas już jest w Kołobrzegu :ok


I to od dłuższego czasu.
Machamy :spoko sobie i odmachujemy :spoko ... i na tym się kończy :(

Może by tak wreszcie, nabyć jakiś - gwizdek ? :szeroki_usmiech

krzysztofCz - 2014-09-09, 22:04

Endi napisał/a:
Aulos napisał/a:
O, i wszystko jasne. Trochę nas już jest w Kołobrzegu :ok


I to od dłuższego czasu.
Machamy :spoko sobie i odmachujemy :spoko ... i na tym się kończy :(

Może by tak wreszcie, nabyć jakiś - gwizdek ? :szeroki_usmiech

Andrzej... lepiej zrobić wspólnego grilla jesiennego choćby na lotnisku :lol:

Endi - 2014-09-09, 22:16

krzysztofCz napisał/a:
...lepiej zrobić wspólnego grilla jesiennego choćby na lotnisku...


Oooo !!! słyszę !!!! ... że ktoś ?? - gwiżdże !!!

Jestem za !!! - macha... :spoko

...a kto nie odmachuje to - smutas ;)

Aulos - 2014-09-09, 22:36

Endi, nie możemy gwizdać, musimy machać, bo inaczej nas wyrzucą z tego wątku. :szeroki_usmiech To kiedy pierwsze kołobrzeskie machanie przy grillu? :spoko
Endi - 2014-09-09, 22:51

No nie wiem ?? :-/

Bronek stoi jeszcze w blokach :roll: Krzysztof, pociągnął za rękę swoją France, aż do Alicante ...
... a jesień ? podobno ma być krótka :mikolaj

Nie chciałbym aby tylko na gwizdaniu się skończyło :spoko

Bronek - 2014-09-10, 05:24

Weekend tuż tuż....lotnisko blisko....????
krzysztofCz - 2014-09-10, 05:53

Endi napisał/a:
No nie wiem ?? :-/

Bronek stoi jeszcze w blokach :roll: Krzysztof, pociągnął za rękę swoją France, aż do Alicante ...
... a jesień ? podobno ma być krótka :mikolaj

Nie chciałbym aby tylko na gwizdaniu się skończyło :spoko

Ja 18 muszę wrócić do rzeczywistości (czyt. pracy) :lol:

CAPOMAN - 2015-04-02, 20:17

No i zaczyna się :ok
Dzisiaj w taką pogodę spotkałem pierwszego po sezonie kampera w trasie.
Przyznać się- kto pomykał DTS Katowice-Gliwice.

Numery ST- czyli Tychy :wyszczerzony:

CAPOMAN - 2015-04-02, 20:22

i jeszcze jedna zagadka, która mnie nurtuje :wyszczerzony: .
Wracając do pracy cały czas widzę w jednym miejscu zadokowanego kampera praktycznie w centrum Katowic- na ulicy Sokolskiej- ma charakterystyczny (chyba boiler ) na zewnątrz...

Czy to ktoś z naszych ? :ok

Mavv - 2015-04-02, 20:45

CAPOMAN napisał/a:
Wracając do pracy cały czas widzę w jednym miejscu zadokowanego kampera praktycznie w centrum Katowic- na ulicy Sokolskiej


A może po prostu tam parkuje? Stoi w tej samej pozycji?

PS. CAPOMAN, ale masz gadżetów na szybie :lol:

CAPOMAN - 2015-04-02, 21:39

Mavv napisał/a:
CAPOMAN napisał/a:
Wracając do pracy cały czas widzę w jednym miejscu zadokowanego kampera praktycznie w centrum Katowic- na ulicy Sokolskiej


A może po prostu tam parkuje? Stoi w tej samej pozycji?

PS. CAPOMAN, ale masz gadżetów na szybie :lol:



No dokładnie tak jest- on tam parkuje to jego zarezerwowane miejsce :spoko - ciekaw jestem tylko czy to ktoś kogo może nam z forum :ok

Mavv - co do szyby to wierz mi to jeszcze nie komplet- w prawym rogu mam jeszcze rejestrator a w lewym skrajnym pomocną listę na przyssawki :wyszczerzony: , ale wszystko w dalekich podróżach potrzebne :ok

Mavv - 2015-04-02, 21:44

Z naklejek widzę tylko rybkę. Ma coś z przodu lub na drzwiach?
DI STEFANO - 2015-04-03, 06:24

Mavv napisał/a:
Z naklejek widzę tylko rybkę.


nie wiem czy to,wyróżnik,że właściciel jest:

wędkarzem
czy
rypakiem.

ale to chyba to samo
tylko skalą brań się różnią.

gino - 2015-04-03, 06:39

DI STEFANO napisał/a:
Mavv napisał/a:
Z naklejek widzę tylko rybkę.


nie wiem czy to,wyróżnik,że właściciel jest:

wędkarzem
czy
rypakiem.

ale to chyba to samo
tylko skalą brań się różnią.

Nie całkiem – to chrześcijanie, którzy za pomocą symbolu ryby manifestują swoją religijność. :spoko

DI STEFANO - 2015-04-03, 21:27

Grześ
dzięki :spoko
nie wiedziałem,teraz będę wiedział.
Ja wiary nie manifestuję,nie mam i nie czuję takiej potrzeby.
Wiarę noszę w sercu.

Teraz na samochodach widzi się dużo różnych nalepek
(płetwonurek,spadochroniarz,strażak,rowerzysta itp)
sądziłem,że takim obrazkiem znakują swoje autka zwolennicy wędkowania lub innego polowania na ryby lub inne gatunki rybo-ssaków.

No cóż można się pomylić.

Sądzę,że trochę to nie jest bezpieczne jechać tak oznaczonym domkiem na kółkach do kraju z ludnością o innej agresywnej orientacji religijnej.
Można dostać w pysk albo coś więcej.

Świstak - 2015-04-10, 07:40

gino napisał/a:
DI STEFANO napisał/a:
Mavv napisał/a:
Z naklejek widzę tylko rybkę.


nie wiem czy to,wyróżnik,że właściciel jest:

wędkarzem
czy
rypakiem.

ale to chyba to samo
tylko skalą brań się różnią.

Nie całkiem – to chrześcijanie, którzy za pomocą symbolu ryby manifestują swoją religijność. :spoko


Gino, kolega dobrze kombinuje - napisał rypakiem, a nie rybakiem. I chyba nie o ryby tu chodziło, ale o inne typy brania... :hide:

OldPiernik - 2015-04-10, 07:56

Takie naklejki w innych krajach informują że kierowca, który ginie w wypadku zgadza się na przeszczep organów.
andreas p - 2015-04-10, 08:14

CAPOMAN napisał/a:
Mavv - co do szyby to wierz mi to jeszcze nie komplet- w prawym rogu mam jeszcze rejestrator a w lewym skrajnym pomocną listę na przyssawki :wyszczerzony: , ale wszystko w dalekich podróżach potrzebne :ok


Zastanawiam sie jak ty dasz sobie rade w Schwajcarji z taka choinka bo tam jest to karane mandatem.

gino - 2015-04-10, 10:33

andreas p napisał/a:
w Schwajcarji
a cóż to takiego :?:
mrsulki - 2015-04-10, 10:58

gino napisał/a:
a cóż to takiego :?:

Może Szwajcaryji miało być :haha:

andreas p - 2015-04-10, 11:24

gino napisał/a:
andreas p napisał/a:
w Schwajcarji
a cóż to takiego :?:


Ale masz radoche . Mozesz mnie w .... pocalowac i dalej sie cieszyc. :kwiatki:

andreas p - 2015-04-10, 11:42

gino napisał/a:
andreas p napisał/a:
w Schwajcarji
a cóż to takiego :?:
A kto pyta bo jak sie nie myle to mialo sie to od mojej osoby o....... Nie moze zyc bez obcokrajowcow :haha: :haha: :haha:
CAPOMAN - 2015-04-10, 16:58

andreas p napisał/a:
CAPOMAN napisał/a:
Mavv - co do szyby to wierz mi to jeszcze nie komplet- w prawym rogu mam jeszcze rejestrator a w lewym skrajnym pomocną listę na przyssawki :wyszczerzony: , ale wszystko w dalekich podróżach potrzebne :ok


Zastanawiam sie jak ty dasz sobie rade w Schwajcarji z taka choinka bo tam jest to karane mandatem.


:szeroki_usmiech :szeroki_usmiech w trasie już z wieloma określeniami się spotykałem- choinka, elektrownia, wóz transmisyjny itp.

Prawda jest taka, że służbowo bardzo dużo pochłaniam km miesięcznie - jeszcze 2-3 lata wstecz były takie momenty, że w jeden miesiąc pokonywałem 8-10 tyś km- niestety.

W chwili obecnej miesięcznie to ok 5-7 k.

Pewnie, że mógłbym mieć każde z tych zabawek w smartfonie (no może oprócz CB :wyszczerzony: ), ale uważam, że telefon do telefonowania ew. odbierania maili i koniec.
Wolę jak każde urządzenie jest osobno.... i stąd też takie zapotrzebowanie na sprzęt.

Wiem, że w innych wybranych krajach są zakazy, ale ja nie opuszczam PL, więc na spokojnie.

Generalnie- ja nie patrzę i nie oceniam innych co mają w aucie i tego samego ocekuje :mrgreen:

Na koniec - prawda jest taka, że przy takich przebiegach miesięcznych- moje konto z punktami wynosi 0 :ok a wolno nie śmigam.

Czy to bezpieczne - zapewne większość stwierdzi, że nie, ale to wszystko kwestia pogodzenia pewnych czynności.


ok- koniec w tej kwestii bo nie będziemy robić off topa :spoko
ps. a poniżej zdjęcie jak to wygląda w całości :diabelski_usmiech - w środku brakuje tylko zapasowej nawigacji...

ZEUS - 2015-04-10, 17:29

to jeszcze tylko wyjaśnij niezorientowanym (w tym mnie :oops: ) co to jest obok mikrofonu CB po lewej stronie :-P :)
CAPOMAN - 2015-04-10, 17:37

ZEUS napisał/a:
to jeszcze tylko wyjaśnij niezorientowanym (w tym mnie :oops: ) co to jest obok mikrofonu CB po lewej stronie :-P :)


Pierwotna wersja Yanosika- terminal :spoko

ZEUS - 2015-04-10, 18:41

:dzieki
SlawekEwa - 2015-04-10, 18:41

To wyjasnij jeszcze dlaczego Ty masz 5 gwiazdek w yanosiku, a Bronek jedną ?
CAPOMAN - 2015-04-10, 19:41

SlawekEwa napisał/a:
To wyjasnij jeszcze dlaczego Ty masz 5 gwiazdek w yanosiku, a Bronek jedną ?


Cóż- teraz już tak w tym nie siedzę, ale prawda jest taka, że z yanosikiem śmigam już chyba prawie 4 lata. Z początku wiadomo- człowiek był aktywny i wszystko zgłaszał zgodnie z założeniami - do tego kiedyś one naliczały się po przekroczeniu pewnej ilości KM właśnie z yanosikiem (ale nie wiem czy już czegoś nie pomieszałem).



najlepiej jak zacytuję słowa admina właśnie w temacie naliczania gwiazdek:

Postprzez yanosik » 30 mar 2015, o 12:03
Jak dokładnie działa algorytm przynający gwiazdki nie możemy zdradzić.
Jeśli korzystacie z aplikacji zgodnie z jej użyciem, korzystacie czesto, zgłaszacie i potwierdzacie poprawnie to zdobywacie gwiazdki.

Jeśli korzystacie z aplikacji niezgodnie z jej przeznaczniem - tracicie gwiazdki. Proste.

Pozdrawiam

qdlaty_78 - 2015-04-13, 07:07

Wczoraj wieczorkiem mijany kamperek w Łodzi na ul. Wycieczkowej. Obmachane.
A zapomniałbym w piątek widziałem Knausa na Renóweczce lub na Opelku z lepką Ct srebrno szara zabudowa jak pomykał przez Łódź. Pozdrawiam

Bronek - 2015-04-13, 08:47

CAPOMAN napisał/a:
SlawekEwa napisał/a:
To wyjasnij jeszcze dlaczego Ty masz 5 gwiazdek w yanosiku, a Bronek jedną ?


Cóż- teraz już tak w tym nie siedzę, ale prawda jest taka, że z yanosikiem śmigam już chyba prawie 4 lata. ..............



Bo ten z mojej stopki to z tabletu a z tym to dwa trzy razy jeździłem . Darmowe Yanosiki są podpięte do urządzeń i masz tyle kont co smarfonów , tabletów i telefonów. Teraz pewnie będzie więcej u mnie bo wracałem na tabletowym Yanosiku . Mam Trzy konta
Jedno to PanBronek drugie Pan DB trzeciego nie pamiętam ...

Pytałem czy można połaczyć to w jedno . Nie nie można póki co .

MirasM - 2015-04-13, 08:52

Bronek, chyba się mylisz? Jak masz kilka urządzeń a jesteś zalogowany jednym kontem. To one się sumują. Ja również korzystam z kilku urządzeń, ale mam jedno konto :spoko
Czarna i Krzysiek - 2015-04-13, 13:21

A My z kim się mijaliśmy w drodze powrotnej z Częstochowy ?? Dwie załogi nas mijały, jedna z Legionowa, pozdrawialiśmy się na CB, druga.... nie zdążyłem zobaczyć ;-)
Bronek - 2015-04-13, 14:20

MirasM napisał/a:
Bronek, chyba się mylisz? Jak masz kilka urządzeń a jesteś zalogowany jednym kontem. To one się sumują. Ja również korzystam z kilku urządzeń, ale mam jedno konto :spoko


Pytałem Panienki od Yanosika....
Może jak ściągałem aplikację to zamiast logować się do istniejącego. Tworzyłem nowe? I potem nie da rady.
Mi to wisi.. tak jak nasze stopniowanie.

Np nie mogę się zalogować do konta z przed kiku lat. z komputera, a ze smarfona jest ok, ale tam, nie da rady utworzyć odnośnika do stopki.
Tu znów zdjęcie auta nie wchodzi. i
itd.
Każda aplikacja się różni Inna na tablecie z androidem, ta jest z rejestratorem a inna na windows phone...

OCZYWISCIE mówimy o apkach a nie urządzeniu oddzielnym.
Bo jak takie masz to inna sprawa.

Johny_Walker - 2015-04-14, 09:54

Wczoraj wieczorem na A4 wyprzedził mnie Weinsberg z Zielonej Góry i nie pomachał. :spoko
Bronek - 2015-04-14, 10:01

Johny_Walker napisał/a:
Wczoraj wieczorem na A4 wyprzedził mnie Weinsberg z Zielonej Góry i nie pomachał. :spoko


Kamper nie ma ogona, aby machać po wyprzedzeniu . :!:

I musisz się z tym pogodzić , jak również ,że Cie będą inne wyprzedzać . :mrgreen:

Natomiast do rowerzystów wyprzedzających i nie machających miał bym uzasadnione pretensje :haha:

MILUŚ - 2015-04-14, 10:55

Johny_Walker napisał/a:
............wyprzedził mnie Weinsberg z Zielonej Góry .......... :spoko


Jak on mógł :-/ taką Ci przykrość zrobić :shock: ale pewne był prosto z fabryki rocznik 2015 :haha: :haha: :haha:

zbyszekwoj - 2015-04-14, 13:51

Ten z Zielonej Góry jeżdzi z prędkością 160 km/godz. :shock:

Ale to chyba Karman.

Bronek - 2015-04-14, 14:35

MILUŚ napisał/a:
Johny_Walker napisał/a:
............wyprzedził mnie Weinsberg z Zielonej Góry .......... :spoko


Jak on mógł :-/ taką Ci przykrość zrobić :shock: ale pewne był prosto z fabryki rocznik 2015 :haha: :haha: :haha:



czyli musiał pędzić co najmniej 82 km/h :shock: :shock:

jarek73 - 2015-04-14, 14:55

Johny_Walker napisał/a:
Wczoraj wieczorem na A4 wyprzedził mnie Weinsberg z Zielonej Góry i nie pomachał. :spoko


sam kiedyś napisałeś że ci z Weinsbergów to są żule i się potwierdziło

Bronek - 2015-04-15, 09:10

SlawekEwa napisał/a:
To wyjasnij jeszcze dlaczego Ty masz 5 gwiazdek w yanosiku, a Bronek jedną ?


Ja się sklonowałem !!!!! :ok

Ktoś kiedyś mi tu zarzucił ,że mam interes w promowaniu .
Teraz to już jasne . Ja z lodówki a Yonosik za mną wyskakuje . Tak mam

Można być w trzech osobach, ja skromniej w dwóch

Świstak - 2015-04-19, 01:09

Czarny Passat, okolice Głogowa. W czasie powrotu z Motor Show.... Któż to mi machał???
zbyszekwoj - 2015-04-19, 08:41

Świstak napisał/a:
Czarny Passat, okolice Głogowa. W czasie powrotu z Motor Show.... Któż to mi machał???

Może policja w nieoznakowanym? :shock:

Świstak - 2015-04-19, 10:07

Dłonią machał.... I czapki białej na podszybiu nie miał.
Brat - 2015-04-19, 10:44

Anderkower był widocznie ... ;)
janek50 - 2015-04-19, 17:36

a kto dziś o godzinie 14 przemykał na światłach koło Auchan w Żorach na DK 81 w kierunku Katowic , kamperkiem, integral, starszy model, z nalepką CT prawy górny tył, pewnie wracał z Brennej.
Świstak - 2015-04-20, 18:58

Jak na czerwonym śmignął to się nie przyzna...
frape - 2015-05-01, 20:28

kto stał dzisiaj koło 14 pod stadionem Górnika w Zabrzu ?:)
stef - 2015-05-02, 10:57

Nie wiem komu ale machałem do Fiacika który wyjeżdżał z Choroszczy w kierunku trasy nr. 8. Pozdrawiam serdecznie. Fiacik mały ale jakiś taki znajomy albo z forum albo z ogłoszenia !!
maga - 2015-05-03, 20:36

Dzisiaj późnym popołudniem pomachaliśmy sobie w okolicach Pleszewa z kamperkiem na ostrowskich numerach POSxxxx chyba był to burstner :spoko

I z następnym na rondzie w Jarocinie chyba z knausem na śląskich numerach SMIxxxx

równocześnie wjeżdżaliśmy na to rondo,zwolniłem specjalnie aby się pozdrowić :kamp2

My wracaliśmy w dwa kampery do domu,w kierunku Poznania :drive:

Może to ktoś z "naszych" :?: ;)

OldPiernik - 2015-05-03, 20:50

Dzisiaj w godzinach popołudniowych w okolicach Liszek widziane były 2 kampery w tym jeden na sznurku. Czy to może ktoś od nas?
janusz - 2015-05-03, 20:54

A ja mijałem dzisiaj dwa kamperki obydwa odmachały. Jeden w okolicach Starachowic albo bliżej Skarżyska a drugi między Stąporkowem A Rudą Maleniecką.
MILUŚ - 2015-05-03, 21:28

A ja dziś pod Opolem na A4 machałem Pagandowi............bez odzewu :(
ZEUS - 2015-05-03, 22:46

dzisiaj ok. godz. 16 w Lublinie, ul. Kunickiego kamper nr rej. LCH... na oknie frontowym alkowy logo MISIEK... ktoś z CT? :spoko
HarryLey4x4 - 2015-05-04, 06:35

Wracając z majówki na poziomie Kórnika, jechałęm za kamperkiem z camperteamową naklejką na rejestracjach PSE 1.... (Hymerek) , mrugałem , ale nie jestem pewien czy zauważył.
:spoko

TOMMAR - 2015-05-04, 07:13

Miluś na wysokości Wrocławia machaliśmy sobie. Skąd wracałeś, my byliśmy (4 kampery i przyczepa) w Radkowie.
MILUŚ - 2015-05-04, 07:19

TOMMAR napisał/a:
Miluś na wysokości Wrocławia machaliśmy sobie. Skąd wracałeś, my byliśmy (4 kampery i przyczepa) w Radkowie.


Oczywiście z...............Doliny Elby ; spod Pirny !!!!!!!!!!!!! Wreszcie mam okazję podziękować Ci za relację która nas zainspirowała do odwiedzenia Szwajcarii Saksońskiej .Dzięki :bukiet:

TOMMAR - 2015-05-04, 07:36

Proszę, piękne miejsca, potwierdzam. Był ktoś jeszcze, gdyż mijałem później jeszcze kilka kamperów na polskich blaszkach?
DarKu - 2015-05-08, 22:46

No moze nie machal poniewaz bylem firmowym autem ale dzis widzialem kamperka w Wiedniu okolo godz. 13tej chyba wjezdzal na parking podziemny w 6 dzielnicy, kamperek na Fordzie, kierowca mlody a obok pasazer jeszcze mlodszy mial moze z 10lat :szeroki_usmiech koncowka rej. jak sie nie myle to ...12 LV :spoko
szymek1967 - 2015-05-11, 09:57

czy ktos z szanownych forumowiczow jest moze we włoszech ,e ?
wlasnie podrózuje sobie od jakiegos czasu i kotwicze w san giovani rottondo u Ojca PIO

samemu jakos nie swojo i chetnie pomacham kazdemu kto pojawi sie na horyzoncie

ps. poznalem fajowy kamping za psie pieniądze w pompejach ,cena 8 euro za kampera plus 4 za osobe
a miejsce naprawde urocze i zaciszne

ps2. w san giovani takze mam niezłą miejscówke za dyszke
ok. 700 metrów od sanktuarium

pozdrawiam podrózników :spoko

Czarna i Krzysiek - 2015-05-12, 14:33

Koledzy a czyj to kamperek z klubową naklejką z tyłu na rejestracji WWL stoi na posesji w Postoliskach ? :spoko
toscaner - 2015-05-12, 14:48

szymek1967 napisał/a:

ps2. w san giovani takze mam niezłą miejscówke za dyszke
ok. 700 metrów od sanktuarium

pozdrawiam podrózników :spoko


Eee pierdzielę, za dyszkę to my przez miesiąc kamperujemy. :haha:

szymek1967 napisał/a:
czy ktos z szanownych forumowiczow jest moze we włoszech


Tak, my od 5 lat, ale już niedługo. :spoko

Swoją drogą "zazdraszczam" tego pozdrawiania się polskich kamperowców. Włosi to dzicz przy nas.

HarryLey4x4 - 2015-05-12, 19:49

Jakby sobie Włosi mieli machać, to nie mieliby czasu trzymać kierownicy.
toscaner - 2015-05-12, 20:02

HarryLey4x4 napisał/a:
Jakby sobie Włosi mieli machać, to nie mieliby czasu trzymać kierownicy.


Oni i tak nie trzymają, bo trzymają komórki. Ale fakt, masz rację. Nawet w lutym spotykaliśmy dziennie czasem ze 100-200 kamperów. Teraz to bywa, że tyle w godzinę? :shock:

Swoją drogą, od lutego kamperujemy na dziko w Toskanii i okolicach i w tym roku nie spotkaliśmy jeszcze żadnego kampera z tablicami PL.
Baardzo nas ciekawi, kto będzie pierwszy i czy będzie z CT? :wyszczerzony:
Włoskie, niemieckie, holenderskie, francuskie, belgijskie, szwajcarskie, czeskie, słowackie, węgierskie, nawet brytyjskie, kiedyś hiszpański i nawet ukraiński, a polskich no zero.

Chodzi mi o takie, wjeżdża się na parking i "Oooo patrz! Z Polski!", a nie że z kimś się umówimy.
Nawet specjalnie na tą okazję czeka buteleczka dobrego... :)
Będzie... ktoś mnie upił, nie wiem kto. :haha:

SlawekEwa - 2015-05-12, 22:14

toscaner napisał/a:
nie spotkaliśmy jeszcze żadnego kampera z tablicami PL.

Po Twoim poście jak to policja nęka kampery na polskich blachach teraz nasi po wjechaniu do Itali mają numery wszystkich nacji tylko nie polskie :haha:

MILUŚ - 2015-05-12, 22:50

toscaner napisał/a:
....................

Swoją drogą "zazdraszczam" tego pozdrawiania się polskich kamperowców. Włosi to dzicz przy nas.


Tu to masz rację . Zeszłego lata żaden ze spotkanych na drodze w Skandynawii makaronów nie odmachał :-/

toscaner - 2015-05-12, 22:52

SlawekEwa napisał/a:
toscaner napisał/a:
nie spotkaliśmy jeszcze żadnego kampera z tablicami PL.

Po Twoim poście jak to policja nęka kampery na polskich blachach teraz nasi po wjechaniu do Itali mają numery wszystkich nacji tylko nie polskie :haha:


No właśnie ta "buteleczka dobrego" to na odwagę. Tu legalnie 0,5 :)
Swoją drogą kolejne 2 dni i na razie spokój. Wczoraj stanęli przy parkingu, ale "niemiejski" więc nie wjeżdżali. Zrobiliśmy ich w konia. :haha:

krzysztofCz - 2015-05-17, 20:13

Już kilka razy ktoś mi mrugał a to osobówka a to nawet Tir. Brałem to za mrugnięcia typowo radarowe (2x) jednak w żadnym wypadku nie było radaru, więc to chyba pozdrowienia :spoko :lol:
Prośba jest taka... mrugajmy inaczej... inaczej się nie zrozumiemy :czesc :dziendobry

Czarna i Krzysiek - 2015-05-17, 20:21

krzysztofCz napisał/a:
mrugajmy inaczej

Dobry pomysł, tylko jak ? Ja też kilka razy mijałem osobówką "naszego" kampera, ale nie mrugałem, bo pewnie i tak nie byłoby wiadomo o co chodzi :-/ a jeszcze by się kolega zestresował, że mu się coś urywa czy jak i później by mi od cierpów nawymyślał pod nosem :-P

andi at - 2015-05-17, 21:03

Ja mam naklejona na osobowym nasza naklejkę z tylu Camperteam
Socale - 2015-05-17, 21:28

I taki ewenement, wracałem do domu dziś lekko zestresowany brakiem mocy spod maski najkrótszą, czyli lichą polską drogą wojewódzką.
Jadę se (lubię to określenie), a tu nagle Berlingopodobne auto z naprzeciwka, rodzyn jeden jedzie i macha że hej.
Fajnie, cyknąłem, ale jegomość był na Niemieckich tablicach, nasz to czy nie nasz kompan?
Jak machał to obligatoryjnie nasz, a że obcy... to też nasz. Tylko kto?
Pozdrawiam go.

Wojciechu - 2015-05-17, 21:40

Ja również mam z tyłu na osobowym nasza małą naklejkę - Camperteam. Stojąc w małym korku na światłach w Łodzi z prawej strony wyprzedził mnie kamper na katowickich numerach i stanął po prawo, dwa samochody przede mną. Jaką miłą niespodzianką dla mnie, a przede wszystkim dla moich przyjaciół z którymi jechałem, był moment gdy z kampera wychylił się kierowca i pokiwał nam do tyłu. To było ok.
Czarna i Krzysiek - 2015-05-17, 23:16

No tak, ale naklejka z tyłu auta przy mruganiu "od przodu" nie wiele pomoże ;-)
Pablobos - 2015-05-18, 09:43

Ja tez w piatek tj. 15-go machałem ostro ale nikogo nie było w środku pod Biedronką w Częstochowie Kamper z naszą naklejką na alkowie dość znaczny bo Ducato II z czerwona kabina rejestr. PKN.......
Socale - 2015-05-19, 09:26

Edyta i Krzysiek napisał/a:
krzysztofCz napisał/a:
mrugajmy inaczej

Dobry pomysł, tylko jak ?
...

Światłem drogowym, na przemian raz lewym raz prawym.
Musimy się tylko umówić, od którego zaczynamy, prawego czy lewego...

Pablobos - 2015-05-19, 10:07

Socale napisał:
Cytat:
Światłem drogowym, na przemian raz lewym raz prawym.
Musimy się tylko umówić, od którego zaczynamy, prawego czy lewego...


Nie bardzo rozumiem jak

Brat - 2015-05-19, 10:09

No coś ty ? 5 lat na CT i nie rozumiesz ? ;)
Pablobos - 2015-05-19, 10:12

:oops:
MILUŚ - 2015-05-19, 15:23

Wkręcają Cię a Ty się dajesz :mrgreen:
maszakow - 2015-05-19, 18:07

Cytat:
Swoją drogą, od lutego kamperujemy na dziko w Toskanii i okolicach i w tym roku nie spotkaliśmy jeszcze żadnego kampera z tablicami PL.

Sam sobie jesteś winien. Psioczyłeś psioczyłes po okolicy i nacji że teraz omijają cię szerokim łukiem :haha:

toscaner - 2015-05-20, 09:26

maszakow napisał/a:
Cytat:
Swoją drogą, od lutego kamperujemy na dziko w Toskanii i okolicach i w tym roku nie spotkaliśmy jeszcze żadnego kampera z tablicami PL.

Sam sobie jesteś winien. Psioczyłeś psioczyłes po okolicy i nacji że teraz omijają cię szerokim łukiem :haha:


Nie psioczyłeś, tylko "pisałeś jak jest". A że reality jest inne niż wyidealizowane przez niektórych, wyszło "bum". :spoko

szymek1967 - 2015-05-21, 13:08

polecam Manopello !
cudowne miejsce ,spędziłem tu całe szesc dni (poczyajcie co sie wydarzyło 17 maja w tym miejscu ) przyjezdzając na jeden :szeroki_usmiech

ps. nie ma słów w zasobie słow ludzkich by opisać co tu mozna przezyc,czego mozna doznać !

DarKu - 2015-05-21, 19:51

andi at napisał/a:
Ja mam naklejona na osobowym nasza naklejkę z tylu Camperteam


Myslalem ze nie masz osobowki :spoko

Co do mijania kamperkow to moze robic tak jak kierowcy autobusow, lewym kierunkiem
kilka mrugniec :D ja wracajac do kraju czy jadac do Austrii spotykam wiele kamperow
ale z osobowki to nie ma co machac kto zwroci na mnie uwage :haha:

stef - 2015-05-24, 20:06

Dziś - 24.05 jadąc ze strony Siemiatycz tuż przez Bielskiem Podlaskim odmachali, a może to ja odmachałem, załodze w fiaciku. Pozdrawiam serdecznie !! Widząc wasze dwie wesoło machające rączki aż mi się ciepło zrobiło.
Jechał ze mną mój Ojciec którego pierwszy raz zabrałem na weekendowy wyjazd. Pytał czy to moi znajomi bo tak machają. Ja mu na to, że chyba nie znam ale tak samo jak ja cieszą się, że jadą kamperem więc pewnie się kiedyś spotkamy.
W każdym bądź razie - jeszcze raz Gorąco pozdrawiam.

andi at - 2015-05-24, 21:10

[quote="Darcyk_2005"]
andi at napisał/a:
Ja mam naklejona na osobowym nasza naklejkę z tylu Camperteam


Myslalem ze nie masz osobowki :spoko

Właśnie kończę z osobowym bo tylko place a stoi . Po Wiedniu mam roczny bilet

janek50 - 2015-08-16, 16:31

kto dziś koło godziny 14-15 przejeżdżał kamperkiem alkową, chyba na ducacie ,przez Żory i stał na czerwonym świetle na skręcie z DK 81 w kierunku centrum, rejestracja SLU, miał na alkowie nasza nalepke, na drzwiach napis Eliot.? ja machałem ze srebrnego chevika , przemykałem przed wami w kierunku Pszczyny,

troszke poszperałem i wiem już komu machałem , pozdrawiam załogę G.

qdlaty_78 - 2015-09-11, 15:17

Łódzki sześciopak widziany na Janosika. Robi wrażenie 😉
Pozdrawiam

michał-z - 2015-09-14, 20:02

Wczoraj w okolicach obwodnicy w Gdyni na Karwinach nastąpiła wymiana pozdrowień. KTOŚ - T3 Karmann na GSP , JA- LT. Pozdrawiam.
Istvan - 2015-09-14, 21:47

qdlaty_78 napisał/a:
Łódzki sześciopak widziany na Janosika. Robi wrażenie 😉
Pozdrawiam




pozdrawiam :-/

MILUŚ - 2015-09-19, 21:19

Dziś w drodze do Chorwacji na przejściu granicznym w austriackim Spiefeld mijałem załogę w Ducato z naklejką na alkowie jadącym w kierunku Polski .
Byli tak zaaferowani oglądaniem uchodźców na granicy ,że nie zauważyli rodaków :-P :haha:

kosa1703 - 2015-10-02, 22:16

Dzis na A1 w strone Gdanska mijala nas ekipa na EKU:) Pomachane i odmachane
MILUŚ - 2015-10-03, 18:00

Dzisiaj w drodze z pracy do gotlandzkiego Visby jechałem za kamperkiem na niemieckich numerach :-P ale nie to było dziwne.........ON MIAŁ :logo: na zabudowie :shock: :shock:
Kampek na Ducato z lat 90-tych :-P Wiecie czyj to ? Może właściciel czyta ; to może jutro go znajdę na wyspie :ok

Yans - 2015-10-04, 13:09

kosa1703 napisał/a:
Dzis na A1 w strone Gdanska mijala nas ekipa na EKU:) Pomachane i odmachane

To byli dawni właściciele Twojego kampiórka... Załoga JaWa. :bigok

kosa1703 - 2015-10-05, 08:10

Hahaha:) Super!
janek50 - 2015-10-18, 18:14

dziś wracając z grzybów z okolic Częstochowy na A1, godzina około 13, między Gliwicami a Knurowem, w kierunku Gliwic jechał sobie kamperek, biały , alkowa,na masce po stronie kierowcy miał dużą nalepke CT, za kierownicą siedział jakiś uśmiechniety kierowca z brodą, mrygłem mu światełkami swojego srebrnego chevika,pomachałem ,ale nie wiem czy zauważył.
ABCkamp.pl - 2015-11-08, 18:46

:spoko :bigok :spoko
Dzisiaj po drodze w Kaliszu machało mi volvo tez je pozdrawiam :spoko :bigok :spoko

eMKa - 2015-11-08, 21:33

ABCkamp.pl napisał/a:
:bigok :spoko
Dzisiaj po drodze w Kaliszu machało mi volvo tez je pozdrawiam :spoko :bigok :spoko


:spoko

ABCkamp.pl - 2015-11-08, 21:46

:spoko
Tak mi się wydawało pozdrawiam :spoko

MILUŚ - 2015-12-26, 15:12

Dziś w drodze z Opola w Strzelcach Opolskich widziana była alkowa na Ducato z naklejką :logo: z tyłu na zabudowie i na numerach : OST :-P zjeżdżała na stację benzynową . Czyżby początek jakiegoś wypadziku sylwestrowego ? :chytry
Andrut - 2015-12-29, 18:28

Dziś widziany Weinsberg w Karpaczu w okolicach Gołębia (rejestracja Puławy - jakiś sylwestrowy wypadzik?). Ja niestety bez kampera ale jak zobaczyłem odrazu serduch zabiło ;)
ABCkamp.pl - 2015-12-29, 18:37

:spoko
Ktos mi machał i ja Jemu było to w Inowrocławiu koło południa
:bigok :bigok :spoko

kubryk1 - 2015-12-29, 19:50

Wczoraj oglądając zdjęcia z wybuchu stoiska z fajerwerkami w Świnoujściu w drugim planie zobaczyłem przemieszczającego się kamperka. Ciekawe, czy to był ktoś z naszych?
Andrut - 2016-01-03, 00:13

Wracając z Karpacza (jechałem wypożyczonym Renault Traficem na warszawskich blachach) busem pełnym rodziny w okolicy Jeleniej Góry mijałem jednego z nas - jechał Enlaghem z wielkim godłem z tyłu, naklejką camper team na alkowie i psem na fotelu pasażera - wiecie kto to? ;) Dogoniłem, pomachałem i pozdrowiłem :spoko
qdlaty_78 - 2016-05-04, 18:34

Kto 3.05 gnał w stronę Katowic ducatkiem z wysuniętą anteną?
mrsulki - 2016-05-04, 18:38

Kto 03.05 około 17 gonił w kierunku Gorzowa po S3 i mi odmachiwał??? :spoko Było tego z 4-5 sztuk.
MILUŚ - 2016-05-22, 23:42

Wczoraj był widziany w czeskich Zlatych Horach kamperek na strzeleckich numerach ; Vincent wracał ze zlotu w Mikulowie ?
Mandus - 2016-05-25, 10:45

qdlaty_78 napisał/a:
Kto 3.05 gnał w stronę Katowic ducatkiem z wysuniętą anteną?


Może o mnie chodzi - Roller Team z alkową z anteną CB na masce z przodu - jeśli Ci o tą antene chodzi - jechałem od Ostrawy i Gliwic w stronę Katowic - wracałem Niemiec/Austrii.

qdlaty_78 - 2016-05-25, 11:01

Mandus napisał/a:
qdlaty_78 napisał/a:
Kto 3.05 gnał w stronę Katowic ducatkiem z wysuniętą anteną?


Może o mnie chodzi - Roller Team z alkową z anteną CB na masce z przodu - jeśli Ci o tą antene chodzi - jechałem od Ostrawy i Gliwic w stronę Katowic - wracałem Niemiec/Austrii.


To było ducato I z antenką chyba tv. Ale pozdrawiam :spoko

Gregorio - 2016-05-29, 19:51

Dziś w Kłodawie skrzyżowały się nasze drogi z jarko_66 .
Nie dane nam było dłużej porozmawiać na cb ale pozdrawiam serdecznie :spoko

mrsulki - 2016-05-29, 20:01

Podczas naszego długiego weekendu majowego mieliśmy okazję poznać Rosomaka w Adrspachu a nad jeziorem Modrym zamieniliśmy dwa słowa (dosłownie) bo w przelocie z Wołodią. Jeszcze raz gorąco pozdrawiamy.
jarko_66 - 2016-05-29, 20:34

Pozdrawiam ,Grzesia W.
Cytat:
mrsulki napisał/a:
Podczas naszego długiego weekendu majowego mieliśmy okazję poznać Rosomaka w Adrspachu
No to ja byłem lepszy .Najpierw spotkałem Romana i Halinkę na zlocie u Cestmira , a następnie w Adrspachu. A po drodze na każdym noclegu inną załogę :pifko
joko - 2016-05-29, 20:55

Pozdrawiam wszystkich Kamperowców , którzy przedzierali się dzisiaj przez korki na gierkówce , w kierunku na Warszawę (głównie przed i za Częstochową). :spoko
Naliczyłem ich 43 sztuki na odcinku od Piotrkowa do Siewierza .
Pozdrawiam również kierowcę kamperka z naklejką CT ( tablice chyba WN albo WM), którego wyprzedziłem dzisiaj dość energicznie na A1 przed Strykowem :spoko

MILUŚ - 2016-05-30, 09:50

Pozdrawiam dwa kampery na warszawskich numerach i jeden na poznańskich z którymi mijałem się wczoraj na "zalecanym objeździe remontu A4" :gwm :gwm :gwm pod Wrocławiem :spoko
grzegorz_wol - 2016-05-30, 16:23

Kto z rejestracją BI śmigał od wybrzeża przez Piłę w sobotę koło 15.00? :spoko
rosomak - 2016-05-30, 18:54

Wietrzyłem kampera w Czechach, pozdrawianie oczywiście było, w Adrspachu było nam dane spotkać się z jarko_66 oraz z mrsulki. Pogadaliśmy trochę.... i każdy w swoją stronę, pozdrawiamy Przyjaciół z CT życząc szczęśliwych podróży.
Halina i Roman - rosomaki
ps. czekam na rozliczenie się z czeskimi fotoradarami.

Istvan - 2016-05-30, 19:29

Pozdrawiam załoge na numerach GWE...

Staliśmy "razem" na kempingu w Łebie.
Naklejkę CT , naklejoną z tyłu, zobaczyłem jak wyjeżdżali czyli za późno.
Moja szefowa zdążyła Im pomachać a ja nie , więc nadrabiam :spoko :spoko :spoko :spoko

Jeszcze raz pozdrawiam

MAWI - 2016-06-02, 19:55

Ja Ci też machałem jak wyjeżdżałem wtedy z Łeby ale chyba mnie nie dojrzałeś. :spoko Jechałem czarną BMW X 5. :spoko
Istvan - 2016-06-02, 20:52

MAWI napisał/a:
Ja Ci też machałem jak wyjeżdżałem wtedy z Łeby ale chyba mnie nie dojrzałeś. :spoko Jechałem czarną BMW X 5. :spoko


Sorry, filtry miałem ustawione na kampery :szeroki_usmiech

stef - 2016-06-05, 08:38

grzegorz_wol napisał/a:
Kto z rejestracją BI śmigał od wybrzeża przez Piłę w sobotę koło 15.00? :spoko


Czy to był pólintegral ? Jeśli tak to przekażę pozdrowienia znajomemu :) Bo wiem, że kręcił się w tamtych okolicach.

grzegorz_wol - 2016-06-06, 20:08

To była alkowa z małym znaczkiem CT z tyłu.

Ale kolegę możesz pozdrowić i tak :ok

Socale - 2016-07-07, 15:41

Wczoraj tuż przy samej plaży w Baśce (Krk) stał Ducato3 z Mc Louis'em na blachach DW.......
Naklejki obowiązkowe we właściwych miejscach zadziałały na mnie jak magnes. Zapodejszłem, drzwi otwarte ale nikogo, pewno na plaży a kamper w zasięgu wzroku.
No i próba przywitania/powitania chlebem i solą - się nie udała.
Drugie podejście wieczorem, kampera już nie było.

Czarna i Krzysiek - 2016-07-08, 12:27

Dzisiaj, ok godziny 12.00, pomiędzy miejscowościami Pólko a Miąse, tuż przed przejazdem kolejowym :-) Jechałem "cywilnym" autkiem, V70 z przyczepą, machałem :-) Komu machałem, naklejki były, małe, na alkowie i z tyłu :)
Kuba_Torun - 2016-07-19, 10:04

Jako nowy na forum i zarażony tematyką kamperowania, każdy kamper który mnie mija jest lustrowany czy posiada naklejkę forum.

Wczoraj (18.07) widziany w centrum Torunia, jadący w kierunku północnym, na Gdańsk. Od razu pomyślałem o tym wątku - machać czy nie machać ;-)

Wojciechu - 2016-07-19, 12:06

Machać - jasne, że machać. Na machanie bez kampera szczególnie dobrze reagują zorganizowani rowerzyści. :spoko
Mazur - 2016-08-06, 19:52

Pozdrawiam załogę półintegry na rejestracji SMI , do której dzisiaj machałem na A1 pomiędzy Toruniem a Łodzią. Machałem z osobówki wskazując wysunięty stopień :spoko
andi at - 2016-08-06, 20:39

Z tym machaniem to hohohoho
Włochy--Jak będę machał dwoma rękoma to kto pokieruje tym moim :spoko

zbyszekwoj - 2016-08-07, 07:49

andi at napisał/a:
Jak będę machał dwoma rękoma to kto pokieruje tym moim


...może żona? :oops:

kisielak - 2016-08-19, 19:37

jedni jadą z pracy a drudzy z/na wakacje :) )). dzisiaj zrobiona fotka na dojeździe do ul. Puławskiej w Wa-wie


stef - 2016-08-21, 18:24

Serdeczne pozdrowienia dla załogi LT'ka mijanego dziś w Orzyszu na skrzyżowaniu. Tak wesoło machaliście, że aż nam ciary przeszły. Widać, że nie zginiemy a za tym machaniem na pewno w razie potrzeby poszły by czyny... Dzięki i Pozdrawiamy-
Załoga T4 :)

Gregorio - 2016-08-28, 19:59

Pozdrawiam załogę Dethleffs Globetrotter na Fiacie Ducato o numerach zaczynających się WA.... którego wyprzedziłem o 19:40 w okolicy Strykowa na A1. Obowiązkowo zatrąbiłem i pomachałem aczkolwiek nie wiem czy było widać machanie z małego "bączka", którym się przemieszczałem. Pewnie kolega sobie pomyślał: co za baran trąbi :-P
cirrustravel - 2016-08-29, 07:57

kisielak napisał/a:
jedni jadą z pracy a drudzy z/na wakacje :) )). dzisiaj zrobiona fotka na dojeździe do ul. Puławskiej w Wa-wie

Obrazek


Nowy właściciel Frólikowozu ;)

darek 61 - 2017-06-07, 06:40

Wczoraj Świstak był widziany w Poznaniu.Z takim samochodem się nie ukryjesz. :spoko
MisioKRAK - 2017-09-20, 21:58

Witam
Nie machałem bo nie jechałem kamperem :D
Ale serdecznie pozdrawiam :)

Czarna i Krzysiek - 2018-05-01, 11:10

Komu to dzisiaj machalismy z pociągu ciagnietego przez parowoz niedaleko miejscowości Cisna w Bieszczadach? Klubowy kamperek nas mijał :spoko
rigg - 2018-05-05, 19:02

Czarna i Krzysiek napisał/a:
Komu to dzisiaj machalismy z pociągu ciagnietego przez parowoz niedaleko miejscowości Cisna w Bieszczadach? Klubowy kamperek nas mijał :spoko


Ja stałem na kempingu w Cisnej i rano kiwałem podróżującym kolejką bieszczadzką. Nie wiem czy o tym piszemy ? Ktoś jeszcze z pociągu krzyczał " Pobudka wstać koniom wody dać " :spoko :spoko

stander - 2018-05-07, 10:54

Wracając z Buku autostradą M85 wyprzedzałem alkowę na opolskich numerach z nalepką Camperteam
Pomrugałem kierunkami a teraz serdecznie pozdrawiam :spoko

Czarna i Krzysiek - 2018-05-07, 20:20

rigg napisał/a:
Czarna i Krzysiek napisał/a:
Komu to dzisiaj machalismy z pociągu ciagnietego przez parowoz niedaleko miejscowości Cisna w Bieszczadach? Klubowy kamperek nas mijał :spoko


Ja stałem na kempingu w Cisnej i rano kiwałem podróżującym kolejką bieszczadzką. Nie wiem czy o tym piszemy ? Ktoś jeszcze z pociągu krzyczał " Pobudka wstać koniom wody dać " :spoko :spoko


Nie wiem co dzieciaki krzyczała ale to prawdopodobnie Wam machalismy. Pozdrawiamy :idea :spoko

MarudaiCzarnowidz - 2018-08-06, 07:08

My staliśmy koło kilku aut na kilku festiwalach i nie wiemy kto to był. A wiadomo jak to na festiwalach, auta puste. :diabelski_usmiech

Byliśmy na Borowicach, Polanie i Giełdzie Piosenki - okolice Jeleniej Góry.

John Wayne - 2018-08-06, 11:26

Mazur napisał/a:
Pozdrawiam załogę półintegry na rejestracji SMI , do której dzisiaj machałem na A1 pomiędzy Toruniem a Łodzią. Machałem z osobówki wskazując wysunięty stopień :spoko


Też tak miałem i odmachiwałem z radością jadąc przez Słowację.

Mazur - 2018-08-06, 13:13

John Wayne napisał/a:
Mazur napisał/a:
Pozdrawiam załogę półintegry na rejestracji SMI , do której dzisiaj machałem na A1 pomiędzy Toruniem a Łodzią. Machałem z osobówki wskazując wysunięty stopień :spoko


Też tak miałem i odmachiwałem z radością jadąc przez Słowację.

Dawno było, ale pamiętam że jechałem w tym samym kierunku więc na szczęście więcej moich gestów zostało zauważone :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group