Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Idzie wiosna (chyba)
Autor Wiadomość
ROBHEN
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Hymer
Dołączył: 17 Lut 2010
Wysłany: 2010-02-22, 22:51   Idzie wiosna (chyba)

Witam za oknem roztopy ( przynajmniej u mnie) więc w głowie kamperowca zaczynają świtać myśli o wiosennych wojażach i spotkaniach. Więc "rzucam w eter" propozycje spotkania miłośników Old CamperTeamu. Na miejsce spotkania proponuję OLDTIMER MERCEDES CAMPER PARK tu szczegóły http://camperpark.pl/main...=50.3486601&z=8 Czekam na ewentualne opinie o tym pomyśle i propozycje terminu. Ze swojej strony gwarantuję atrakcyjny program pobytu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarymi 
stary wyga


Twój sprzęt: Ford Transit MK2 1980r. (po reanimacji)
Nazwa załogi: Jagoda, Ryszard
Dołączył: 02 Gru 2007
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2010-02-22, 23:04   

ROBHEN napisał/a:
Więc "rzucam w eter" propozycje spotkania miłośników Old CamperTeamu


Ja jestem za - zobaczymy jakie będą propozycje dotyczące terminu, dla ewentualnych uczestników ważne też na pewno będą warunki skorzystania z tego CamperParku.
Może przybliżysz trochę ten temat. Także od strony kosztów ale nie tylko - na stronie nie widzę np. żadnych zdjęć obiektu
_________________
Pozdrawiam Jarymi
i zapraszam do odwiedzenia
forum "Water Camper Team"
i "OldCamperTeam - Klub Dorosłego Kampera"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ROBHEN
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Hymer
Dołączył: 17 Lut 2010
Wysłany: 2010-02-22, 23:43   

Warunki skorzystania z tego Camperparku to 30 zł/doba za pojazd (bez ograniczeń ilości "pasażerów") w cenie wliczone jest podłączenie do sieci 230V i zrzut nieczystości w dowolnej ilości. Obiekt jest ogrodzony i pilnowany całą dobę. Na terenie Camperparku można obejrzeć "mini muzeum carawaningu" (kilka camperów z lat 60-tych i 70-tych oraz 2 egzemplarze pierwszej Polskiej produkowanej seryjnie w latach 1966-67 przyczepy campingowej "tramp") i klasycznych mercedesów. Jest to doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych atrakcji (których w brew pozorom w okolicy nie brakuje). A ja ze swojej strony gwarantuje ciekawy program ich zwiedzania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarymi 
stary wyga


Twój sprzęt: Ford Transit MK2 1980r. (po reanimacji)
Nazwa załogi: Jagoda, Ryszard
Dołączył: 02 Gru 2007
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2010-02-23, 08:45   

A jakbyś wkleił jeszcze kilka zdjęc? albo linka gdzie są takowe :)
_________________
Pozdrawiam Jarymi
i zapraszam do odwiedzenia
forum "Water Camper Team"
i "OldCamperTeam - Klub Dorosłego Kampera"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KrzysF 
zaawansowany


Twój sprzęt: "Hyniek" - Hymermobil 540 1978r
Dołączył: 22 Wrz 2009
Piwa: 6/5
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-23, 14:31   

Chyba jako prowodyroorganizator będziesz musiał sam zaproponować jakiś termin. Jak znam życie i tak wszystkim się nie dogodzi. Ja jestem za mikrozlotem, zwłaszcza, że mam bliziutko :spoko
_________________
Pozdrawiam, Krzysiek

...milczenie jest głupie, jeśli jesteśmy mądrzy, ale mądre, jeśli jesteśmy głupi...(Charles Caleb Colton)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ROBHEN
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Hymer
Dołączył: 17 Lut 2010
Wysłany: 2010-02-23, 21:33   

Co do zdjęć to próbuje ale system nie chce mi ich "wkleić". Jeśli chodzi o konkrety to na miejscu swobodnie wchodzi ponad 10 kamperów. Jest miejsce na wspólne ognisko a na sezon stawiam namiot 10x3 m w którym w razie niepogody można wspólnie biesiadować. Ale jak już pisałem jest to doskonałe miejsce do wypadów i zwiedzania ciekawych miejsc. Takich których w innych zakątkach naszego kraju nie ma.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jarymi 
stary wyga


Twój sprzęt: Ford Transit MK2 1980r. (po reanimacji)
Nazwa załogi: Jagoda, Ryszard
Dołączył: 02 Gru 2007
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2010-02-23, 21:46   

zdjęcie nie może mieć więcej jak 256 kB szczegóły tutaj http://www.camperteam.pl/...rules.php?f=137
_________________
Pozdrawiam Jarymi
i zapraszam do odwiedzenia
forum "Water Camper Team"
i "OldCamperTeam - Klub Dorosłego Kampera"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
rogacek 
trochę już popisał


Twój sprzęt: ogórek
Dołączył: 20 Cze 2008
Skąd: wrocek
Wysłany: 2010-02-26, 20:03   

siedzę ostatnio często w bytomiu. chętnie bym się wypuścił moim ogórem. chętnie też bym zobaczył jakieś fotki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ROBHEN
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Hymer
Dołączył: 17 Lut 2010
Wysłany: 2010-07-30, 15:44   

"Idze wiosna" - lato w pełni, środek sezonu a na portalu w temacie "old camper team" bezruch i cisza jak po przysłowiowej "śmierci organisty. Czyżby starsze, klasyczne i zabytkowe kampery i przyczepy wyginęły...to przecież nie dinozaury. Ponawiam więc moją propozycje weekendowego mikro-zlotu. Przewiduję wiele ciekawych atrakcji między innymi. zwiedzanie prawdziwej kopalni węgla, przejazd wąskotorówką itp. Jeśli są chętni czekam na propozycje terminu tego mikro-zlotu. Zabawa gwarantowana, a dla tych co w zabawie przeholują czeka "karawaning ostateczny" (na zdjęciu) :wyszczerzony: :wyszczerzony: :wyszczerzony: :spoko

Zdjęcie102_zmniejszacz-pl_3929.jpg
Plik ściągnięto 3076 raz(y) 79,26 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***