Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2013-03-22, 00:40
Hymer Eriba w mega okazyjnej cenie
Autor Wiadomość
j_a_c 
początkujący forumowicz

Dołączył: 22 Cze 2009
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-04, 21:36   

tez sie kiedyś napaliłem na taki samochód ,napisałem maila i dostałem dokładnie taka sama odpowiedz ze fura w Londynie wysłać zaliczkę to mi przyśle,wiec odpisałem ze świetnie sie składa bo jestem w Londynie niech poda adres i dzis jestem z gotówka ,i kontakt sie urwał
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
swierzak 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: dethleffs 92 Iron Lion Zion J5
Nazwa załogi: Lion Zion
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2010
Piwa: 9/20
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-10-22, 01:13   

He he stary widzę numer i to o międzynarodowym zasięgu , Na początku wakacji kiedy szukaliśmy kampera i natrafiliśmy na taką "okazje " na lokalnym Holenderskim "allegro" za tylko 5100 euro , gość chce szybko sprzedać bo wyjeżdza do usa mieszka w UK i tam ma kampera ale może wysłać do Hollandii , wstawił fotki kampera ze strony dealera używanych kamperów z Hollandi , dodatkowo takiego który wciąż był na sprzedaż na tamtej stronie ( ale za 19000 euro) oto link do kradzionych fotek które przysłał http://img94.imageshack.us/gal.php?g=64639613.jpg

Czy ten "Anglik" nazywał się też Robert Agostini ? robert.agostini79@gmail.com

Naobiecywał że wyśle kampera przez ups i żeby do UPS wpłacic kase :) od razu pokapowaliśmy sie że to przekręt ale dalej graliśmy naiwnych , podaliśmy mu fałszywe dane , i napisaliśmy ze bierzemy ,
Idiota przysłał nam fałszywego maila że niby to mail z UPS hehe załozył konto na portalu mailowym freemail.com i wybrał sobie nazwę ups.team@europe.com że niby taki adres bardziej profesjonalnie brzmi oraz spreparował tandetny list przewozowy z ups

Konto na które kazał wpłacić kasę to :
Account name - UPS Transport
Account Number - 23819310 BARCLAYS BANK
IBAN GB15 BARC 2092 6323 8193 10


Przez tydzień mnie męczył żebym mu wysłał potwierdzenie wpłaty bo mu piszą z UPS że wpłata jeszcze nie dotarła , a ja mu na to odpisywałem że wpłaciłem ale bank wycofał transakcję bo nie zgadzał się Account name . Mam nadzieje że zdążył narobić sobie długów przez ten tydzien oczekiwania na kasę i potem miał przez to kłopoty , również powiadomiliśmy UPS o próbie oszustwa oraz interpol .Mam nadzieje że go złapali po numerach IP oraz po nr konta które podał

oto kopia jego maila :

Cytat:

First of all thank you for replying in English.
The camper is a dutch camper, registered in Holland, with dutch plate numbers (as you can see in the photos), so you don't have to pay import_ taxes. The camper is in perfect condition, and has no problems, no damage, has never suffered any accident. You will receive all the accessories of the camper (tent, pots, chairs, tables, kitchen tools, everything everything).
My brother told me about UPS shipping company that offers a safe and reliable shipping service. This service is special and I will explain you why. The method can be explained in few steps:
1. I (seller) will go with the camper and all the papers of the camper to the shipping company and leave the camper with all the necessary documents to them. After the camper is in their custody they will contact you with all the details.
2. You (the buyer) will have to deposit the money for the camper to UPS company.
3. After UPS will receive the money, they will send you the camper and you will receive it in 2-3 days. (you will receive the camper at your address)
4 You will have 5 testing days to check/drive/test the camper in every way you wish. After the 5 testing days are over, you will be contacted by the shipping company and asked if the camper you expected. If you will decide to keep the camper they will transfer the documents on your name (I will sign a document and they will be able to sell the camper for me) and then I will receive the money and our deal is completed.
If after the 5 testing days you decide not to buy the camper, you will receive all your money back, and the camper will be sent back to me on my expense (I will pay all the taxes), but I am sure you will like the camper

I only need your full name and address to send you the camper.

Best Regards,
Robert Agostini
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***