Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza kamperowa podróż :)
Autor Wiadomość
TomekW 
weteran


Twój sprzęt: Hymermobil 650 '79
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Mar 2007
Piwa: 28/5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-12-23, 13:53   

Patrykos napisał/a:
...

Patryk napisał/a:
...

Firek napisał/a:
...

Roztrojenie jaźni? Poza tym, nie bardzo rozumiem, jaki ma sens klepanie postu za postem bez logowania... czy to takie skomplikowane?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Patrykos 
początkujący forumowicz

Dołączył: 04 Lip 2009
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-12-23, 20:58   

TomekW napisał/a:

Roztrojenie jaźni? Poza tym, nie bardzo rozumiem, jaki ma sens klepanie postu za postem bez logowania... czy to takie skomplikowane?


Sorki pisałem z pracy. Ale myślę, że zasada pisania postów tylko po zalogowaniu załatwiła by problem:) Ale oczywiście zwrócę uwagę następnym razem by się zalogować :ok
Pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
cirrustravel 
weteran
CB RADIO - 26


Twój sprzęt: Chausson S697 GA
Nazwa załogi: NICKT
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Gru 2010
Piwa: 82/76
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2011-01-04, 10:25   

Witaj Patrykos, kiedy planujesz wypad, może pomogę :) zobacz relacje z moich podróży (www.cirrus-travel.pl). Bardzo mile wspominam wypad kamperem do Norwegii (7200km/10dni) - tam trzeba przestrzegać prędkości i przy jeździe zgodnie z przepisami da się to zrobić. Z przyczepą jedzie się z podobną prędkością 50-70km/h. Dużo zobaczyliśmy (sprint LT,LV,EST, potem spokojnie Kraina Wielkich Jezior, Mikołaj, Nordkapp, fiordy-jazda tylko do zachodu słońca by nie stracić widoków, zwiedzanie Trondheim, Droga Trolli). 2 kierowców na 5 uczestników. Plusem jazdy z cepką lub kamperem jest to, że jedziesz ile możesz, a potem śpisz gdzie chcesz. Na moim blogu też masz fajny opis "Cztery stolice Europy" - co prawda osobówką, ale cepką tym bardziej, gdyż dużo czasu straciłem np. na szukanie noclegu (bez rezerwacji-wyjazd spontan). Ja podobnie jak Ty lubię jeździć i odpoczywam za kierownicą. Gdybyś miał 10-12 dni minimum polecam Norwegię, tydzień-Słowacja,Węgry,Austria,Czechy (kółeczko) - zamki czeskie są świetne :)
_________________
Mariusz

www.cirrus-travel.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***