Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania 2012
Autor Wiadomość
marmur 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Ducato MAXI w budowie
Nazwa załogi: marmur
Dołączył: 04 Mar 2011
Piwa: 3/7
Skąd: Katowice / Zawiercie
Wysłany: 2012-03-28, 09:29   

artanek napisał/a:


Nie bardzo jarze co to za karta WI FI i telefon w laptopie VOIP ?
napisz może cos więcej na ten temat .


Karta WiFI np taka: http://allegro.pl/tp-link...2172683080.html

Antena np taka: http://allegro.pl/netus-p...2206449903.html

Zewnętrzna karta WiFi wraz z dobrą anteną skutecznie zwiększają zasięg WiFi w porównaniu do możliwości karty zainstalowanej fabrycznie w laptopie.

Więcej o telefonach VOIP znajdziesz na np www.ipfon.pl lub http://www.freeconet.pl/

Jeśli masz aplikację softphone w laptopie i aktywne konto to gdziekolwiek byś nie był na świecie i masz dostęp do WiFi, to masz we własnym komputerze telefon z krajowym numerem telefonu. Nie ma żadnych roamingów itp dupereli.
Możesz dzwonić gdziekolwiek i można dzwonić do Ciebie.
_________________
Pozdrawiam

Marek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-03-30, 16:12   

:kamp zostało 12 dni .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marmur 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Ducato MAXI w budowie
Nazwa załogi: marmur
Dołączył: 04 Mar 2011
Piwa: 3/7
Skąd: Katowice / Zawiercie
Wysłany: 2012-03-30, 16:36   

Trzymamy kciuki.
_________________
Pozdrawiam

Marek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-03-30, 17:16   

marmur napisał/a:
Trzymamy kciuki.
Jutro odbieram kampera od lakiernika .Garaż pusty więc ciagle wnosze do niego zaopatrzenie na wyjazd .Czego tam nie ma ?Nie chciał bym aby już w drodze cos mi sie przypomniało .Wszystko posegregowane według listy .Od niedzieli będzie już pakowanie .W koncu nie jade na dwa tygodnie czy miesiac a na trzy miesiace i nie chcial bym niespodzianek .Jedynie nie przewidziane okolicznosci modą ja skrócic .Mam jednak nadzieje że wszystko przebiegnie bez zakłucen.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-03-31, 22:04   

To mi sie podoba .Umówiony byłem na dzisiaj przed miesiącem na odbiór kompera i kamper odebrany od lakiernika w terminie.Jednym słowem od jutra pakowanie .Do soboty kamper musi byc przyszykowany do wyjazdu .Czyli 11-tego wkładamy kluczyki przekręcamy stacyjke wrzucamy pieska do srodka i jak to mówią Wegrzy - meched na południe.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-04-10, 07:21   

Tak więc w praktyce moja podróz na Bałkany zaczeła sie wczoraj.Wstałem po trzech godzinach spania po weselu i za chwile zaczne sie pakowac do kampera ostatnie graty niezbędne według mojego widzi mi sie.Do jutra kac powinnien minąc bo 8.00 wyjazd praktyczny.Na polsko -albanskim- greckim - włoskim weselu było swietnie.Jeszcze nigdy jak żyje 61 - lat nie pokaleczyłem sobie tak języka jak dzisiejszej nocy.Rozmawiałem po estonsku ,po rusku,po angielsku.po włosku ,po hiszpansku.i oczywiscie po albansku i swojim ojczystym języku sląskim.I wiecie co - dogadałem sie ze wszystkimi.Czym wesele trwało dłużej tym lepiej wszystkich rozumiałem i oni mnie również.Pare fotek wrzuce puzniej bo na razie są jeszcze w kamerze i aparacie.Trzeba na razie pozbyc sie drżenia rąk aby je przerzucic na kompa.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2012-04-10, 18:59   

12 godzin do wyjazdu .Na reszcie po weselu jestem już monter.Dzisiaj było tylko jedno piwko na kaca i dużo witaminy C .forma przyszła sama.Wszystkozapakowane i z rana zaliczymy jeszcze wage .Chciałbym wiedziec w koncu ile obladowany kamper waży.. Pierwszy postój planujemy przed Szegeg na jakis termalach .Jeszcze jakich nie wiem ale przynajmniej z dwie godziny musimy ich zaliczyc nim miniemy serbską granice .No a na fotkach impreza dzisiejszej nocy.

2012 - POLSKO - ALBANSKIE WESELE 040.jpg
No i ja postac trzecio planowa chyba w tancu z Włoszką i Estonką. oJ BYŁO SIE KIEDYS MŁODY A DZISIAJ SAMI WIDZICIE.
Plik ściągnięto 6142 raz(y) 74 KB

2012 - POLSKO - ALBANSKIE WESELE 008.jpg
Główni aktorzy imprezy
Plik ściągnięto 233 raz(y) 145,25 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***