Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2012-08-09, 16:13
Bułgaria 2012 - Obzor
Autor Wiadomość
SzymonS 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Ducato + Adria 745
Dołączył: 01 Lip 2010
Wysłany: 2012-08-07, 18:58   Bułgaria 2012 - Obzor

Witam serdecznie. Wyjeżdżam 24 sierpnia do Bułgarii do Obzoru przez Słowację, Wegry i Rumunię . Jakby miął ktoś ochotę się przyłączyć, albo podzielić się aktualnymi informacjami to proszę. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2012-08-08, 04:27   

Byliśmy w Obzorze kilka lat temu. Kawałek na północ od miasta masz rozległy dziki teren po dawnym poligonie. Możesz znaleźć tam piękna, dziką plażę. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/396
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-08-08, 20:34   

jutro napisze jak tam sie jedzie bo koordynaty dane przez ziecia ale w nocy nie zaprowadzily nas tam,musieli oni nas pilotowac barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SzymonS 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Ducato + Adria 745
Dołączył: 01 Lip 2010
Wysłany: 2012-08-09, 08:50   

Planuję jechać Transalpiną, ale mam mieszane uczucia, bo motocykliści których spotkałem odradzają ze względu na duży samochód i ciasne zakręty. Jechał tam ktoś i może potwierdzić , że 6 metrowe Ducato da sobie radę?.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
RISTEAM 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Ducato Frankia
Nazwa załogi: RISTEAM
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Paź 2011
Piwa: 21/8
Skąd: Miechów
Wysłany: 2012-08-09, 14:36   

jechaliśmy w tamtym roku ta trasa i daliśmy rade starym dukacikiem co prawda kilka razy był użyty przysłowiowy (AS) ale widoki na pewno rekompensują wszystko. Zjeżdżając z gór już pod sam koniec dość duże dziury ale i to ma jakiś smaczek;):):)
nie masz się co obawiać a tak w ogóle to za Obzorem jest fajny cichy camping z przepięknymi plażami sklepem barem i spokojem wszechobecnym .pozdrawiamy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/396
Skąd: krakow
Wysłany: 2012-08-12, 13:22   

Dzika plaza za Obzorem w kierunku na Neseber.Skrecic w pierwsza w lewo za tablica Obzor - kierunek na apartamenty "YOO Bulgaria" i jechac ok 300m i na rozjezdzie skrecic w prawo w dol,droga biegnie miedzy apartamentami,przez mostek na szutrowej drodze i dojechac do szkarpy nad plaza.Parkuje tu kilka samochodow bulgarskich,koordynaty:N42475891 i E27532391. Ja na plazy korzystalam z prysznica u rosjan,pozwalaja korzystac z boiska do siatkowki,polecamy druga plaze strzezona, tez w kierunku na Neseber ok.8km pierwszy duzy skret w lewo na Emona,plaza nazywa sie Irakli Beach,ale tam do spania jest kemping,pozdrawiam Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcos40 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Ducato Dethleffs
Dołączył: 01 Sie 2010
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-08-20, 00:18   

SzymonS napisał/a:
Planuję jechać Transalpiną, ale mam mieszane uczucia, bo motocykliści których spotkałem odradzają ze względu na duży samochód i ciasne zakręty. Jechał tam ktoś i może potwierdzić , że 6 metrowe Ducato da sobie radę?.


Ducata bywają różne :-P A wszystko zależy raczej od mocy mniej od długości... Moje ma 5.6 metra ale 75 KM. Przejechałem, ale drugi raz moim nie jadę. Za dużo nerwów i męczenia auta, przynajmniej tak słabego jak moje :) . Więc kiedy w zeszłym roku znów jechałem to już odpuściłem tą trasę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
EBRP670 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: LMC na DUCATO 92r.
Nazwa załogi: ELA i JUREK
Dołączył: 12 Kwi 2008
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2012-08-20, 06:49   

Proponuję jechać.Jest SUPER trasa-droga.Adrenalina skacze./przejeżdżałem obie trasy po 2-a razy ,20-letnim Ducato/ :spoko Powodzenia :spoko
_________________
"Pewna śmierć,nie godzina"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***