Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2012-08-09, 16:39
Trasa Budapeszt - Sarajevo optymalna - pytanie.
Autor Wiadomość
Paulos 
początkujący forumowicz

Dołączył: 04 Sie 2012
Skąd: Śląskie
  Wysłany: 2012-08-04, 18:31   Trasa Budapeszt - Sarajevo optymalna - pytanie.

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów,
Moja podróż wakacyjna samochodem osobowym do Czarnogóry zawierać będzie odcinek jak w temacie i mam pytanie o sugestię wyboru trasy spośród:
- przez Pecs, Bosanską Gradiskę i Banja Lukę
- przez Osijek
- przez Novi Sad i Zvornik
Kryteria: szybsza i bezpieczniejsza. Widoków mam nadzieję naoglądać się w dalszej części podróży, więc na tym odcinku jest to kryterium drugorzędne :-)

Paweł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sonador 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Peugeot boxer explorer
Dołączył: 18 Lis 2009
Piwa: 1/3
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2012-08-09, 17:52   Re: Trasa Budapeszt - Sarajevo optymalna - pytanie.

Paulos napisał/a:
Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów,
Moja podróż wakacyjna samochodem osobowym do Czarnogóry zawierać będzie odcinek jak w temacie i mam pytanie o sugestię wyboru trasy spośród:
- przez Pecs, Bosanską Gradiskę i Banja Lukę
- przez Osijek
- przez Novi Sad i Zvornik
Kryteria: szybsza i bezpieczniejsza. Widoków mam nadzieję naoglądać się w dalszej części podróży, więc na tym odcinku jest to kryterium drugorzędne :-)

Paweł


około 3/4 lat temu jechalem osijek dakovo małe szybkie granice (chorwacko bosniacka- jezeli zobaczysz sznur tirów oczywiscie wyprzedzaj co jakis czas da sie chowac w luki miedzy nimi, pozniej dopiero widac ze są osobne odprawy osobówek) doboj sarajevo trasa tranzytowa ogolnie wolna da sie wyprzedzac troche policji -kierowcy migaja jak stoją. sarajevo- hum i dalej pewnie wiesz ze trasa widokowa atrakcja sama w sobie. słynna granica z drwnianym mostem itd jak poszukasz to znajdziesz info ogolnie trasa powolna szczegolnie odcinek hum- w górach. srednio trudna bardzo wąska mijanki ( mysmy trafili z naprzeciwka z zakrętu autobus relacji sarajewo gdyby nie zatoczka mijanka niewiem gdzie bysmy uciekli....sam fakt autobusu na tej drodze nas zdziwil. takze jezeli chcesz szybko i bezpiecznie to raczej z zaslyszanego polecam serbie a juz typowo na bogato:) to chyba przez chorwacje autostradowo Pozdro i zazdroszcze czarnogory jeszcze tam wroce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***