Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
(Pomorze) Lubiatowo - camping "TOPAZ"
Autor Wiadomość
olcha20 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Brak :( Aktualnie przyczepa
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lis 2010
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-08-30, 22:44   (Pomorze) Lubiatowo - camping "TOPAZ"

W trakcie tegorocznej wędrówki zawitałem także do Lubiatowa na camping TOPAZ

Nie ukrywam, iż bywałem tam wiele razy, pod namiotem, i jako kawaler, i już z rodzinką, i darzę to miejsce szczególnym sentymentem, choć ma trochę wad ;)

Generalnie, wg mnie jest to najpiękniejsze miejsce nad Bałtykiem, camping zlokalizowany w lesie, przy samym morzu (30m) dojechać do niego trzeba 2km drogą gruntową... ptaki śpiewają, rodzinnie... dwa sklepy czynne jakoś od 7-22.. 100m dalej 4 klimatyczne "restauracje" z pycha goframi (naturalnymi a nie z jakiegoś syfiatego proszku co w Łebie jadłem) i najlepsza ryba z pieca jaką jadłem...

Camping dość duży, - ponieważ jest w lesie, nie tak łatwo w wybranym miejscu poziom złapać. Skrzynki z prądem są, ale kabel trzeba mieść dość długi.

Potwornym minusem są prysznice... 4 sztuki, płatne za minutę i otwarte 6h w trakcie dnia...

Cena za zestaw Camper i 2+2 + prąd to 78pln + ewentualne prysznice 1pln /minute

Ubikacje też trochę odstają od nawet nisko-średniego poziomu.... ale coś za coś, dookoła piękne lasy, soczysta zieleń, ptaków śpiew....

Miejsca do zrzutu wody szarej brak, - Generalnie prościej się tam ustawić przyczepą albo namiotem. Ja byłem na koniec sezonu, to było wyludnione, więc camperem stanąłem w samym sercu :) ale w lipcu to tam zawsze tłok :)

Dodatkowo, jest też druga opcja:

Za polem 100m, przy "restauracjach" jest parking płatny 12 pln za dobę, z widokiem na morze :) Stały tam trzy campery,

Gdyby nie protesty żony, żeby laptopa do prądu, i fakt że lodówka z gazu nie jest u mnie tak wydaja jak z 220V, to bym tam na 100% się zacamperował na parę dni :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***