Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2012-08-09, 17:10
Turcja- wrzesień 2012
Autor Wiadomość
Lukroman 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit Meista 1991
Nazwa załogi: RomAnia
Dołączył: 05 Sty 2011
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-07-20, 21:43   Turcja- wrzesień 2012

Witam się po raz pierwszy na tym forum, kłaniając nisko moderatorowi oraz wszystkim poprzednikom i pozdrawiam czytelników!
A do tych doświadczonych jazdą po Turcji mam prośbę o porady praktyczne: co do sposobu podróżowania, opłat, miejsc nocowania, kontaktów z miejscowym ludem etc.
Założenie jest następujące: w ciągu września dotrzeć i pobieżnie zwiedzić Turcję nad morzem Czarnym, turecką Armenię, zobaczyć Ararat, wykąpać się w j. Van i w drodze okólnej powałęsać się od Kapadocji po Riwierę, Pamukkale, i powrót. Turcję Egejską zwiedzałem już dwa razy (1993, 2001), więc odpuszczam, ale Anatolię chciałbym poznać.
Wyjedziemy z żoną (oboje 59.) naszym starym ale jarym Fordem Meista, z nadzieją przeżycia przyjemnych, wyczerpujących podróży do miejsc trochę nieznanych.
Jeśli ktoś ma doświadczenia z tego kierunku to proszę, aby podzielił się - na forum lub priv. lukaszewski.r@gmail.com
Z góry dziękuję
Lukroman - załoga RomAnia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
majmarek 
weteran

Twój sprzęt: camper knaus fiat ducato
Nazwa załogi: alibaba
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Cze 2010
Piwa: 23/50
Skąd: warmińsko mazurskie
Wysłany: 2012-07-24, 10:09   

witam
potrzebne ci wiadomosci znajdziesz w odpowiednim dziale . ludzie opisują swoje i nie swoje historie. zadaj sobie trochę engagement
pozdrawiam
mm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lukroman 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit Meista 1991
Nazwa załogi: RomAnia
Dołączył: 05 Sty 2011
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-12-26, 23:00   

majmarek napisał/a:
witam
potrzebne ci wiadomosci znajdziesz w odpowiednim dziale . ludzie opisują swoje i nie swoje historie. zadaj sobie trochę engagement
pozdrawiam
mm


Dzięki wielkie, miło spotkać uczynnego kolegę, zwłaszcza takiego, co niewiele ma do powiedzenia w temacie.
Ponieważ są też inne, sympatyczniejsze fora, to relację zamieściłem tutaj: http://turcjawsandalach.p...cja-dooko%C5%82
a powiadamiam, bo może znajdą się na CT tacy, co tę trasę zrobili i z takim koleżeństwem chętnie wymienię wrażenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
EBRP670 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: LMC na DUCATO 92r.
Nazwa załogi: ELA i JUREK
Dołączył: 12 Kwi 2008
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-12-27, 07:28   

Bardzo piękne zdjęcia i relacja.Byliśmy kilkukrotnie w Turcji.JEST PRZEPIĘKNA.Na pewno tam jeszcze wrócimy.Póki co kłopoty zdrowotne na to nie pozwalają.A co do opisów to brak mi talentu,a nie brak lenia.Pozdrawiamy :spoko
_________________
"Pewna śmierć,nie godzina"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
OMEGA 
weteran

Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINIE 4,9
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Piwa: 40/52
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 2013-12-27, 13:55   

Zima długa pisz , pisz i wklejaj :bigok :spoko dasz radę nie migaj się talentem.
_________________
Marian

za stary by pracować , za młody by umierać , za to akurat do podróży bliskich i dalekich.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=10387
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Lukroman 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ford Transit Meista 1991
Nazwa załogi: RomAnia
Dołączył: 05 Sty 2011
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-12-27, 23:43   

EBRP670 napisał/a:
Bardzo piękne zdjęcia i relacja.Byliśmy kilkukrotnie w Turcji.JEST PRZEPIĘKNA.Na pewno tam jeszcze wrócimy.Póki co kłopoty zdrowotne na to nie pozwalają.A co do opisów to brak mi talentu,a nie brak lenia.Pozdrawiamy :spoko


Fora są kantorem wymiany myśli i wrażeń (cyt. A.Garczarka) i nikt się tu nie ściga talentem, każdy opis jest ciekawy dla jednych, banalny dla drugich, ale tym się nie można przejmować. więc podziel się swoimi wojażami. Ja jestem ich ciekaw.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***