Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2014-10-14, 22:01
Kamperowe Rodzinne Wakacje z Wiatremi Wodą
Autor Wiadomość
Rozwiń Skrzydła
początkujący forumowicz

Nazwa załogi: Marchewa - Rozwiń Skrzydła
Dołączył: 19 Maj 2014
Postawił 1 piw(a)
  Wysłany: 2014-06-03, 13:37   Kamperowe Rodzinne Wakacje z Wiatremi Wodą

Witam serdecznie wszystkich miłośników podróżowania z własnym domem na kołach.

Od 2006 roku wraz z żoną organizujemy ferie i wakacje dla rodzin z dziećmi. Na początku maja byliśmy naszym domkiem na Rugii i pewnego pięknego ranka, zrobiłem sobie kawę, którą 3 dni temu kupiłem w miejscowej palarni kawy. Żona z córką jeszcze spały w alkowie, wziąłem więc kawę suszone morele i wyszedłem z kampera na plażę – totalna cisza. Nawet morze nie mruczało. Natłok różnych myśli nie wiadomo skąd zaczął pojawiać się w mojej głowie. Moje myśli skierowały się na nadchodzące lato podczas którego dla naszych Gości, Dziadków z Wnukami i Rodziców z dziećmi organizujemy od 8lat Rodzinne Wakacje z Wiatrem i Wodą. Zacząłem się zastanawiać, a może połączyć moje dwie pasje kamperowanie i organizowanie czasu dla rodzin z dziećmi, których mottem zawsze było, że wolny czas warto spędzać razem. I oto efekt porannych przemyśleń na Rugii:

Kamperowe Rodzinne Wakacje z Wiatrem i Wodą

Zapraszamy Rodziny z Dziećmi, Dziadków z Wnukami w wieku 5-12lat do udziału w Kamerowych Rodzinnych Wakacjach z Wiatrem i Wodą.

Miejsce: Pisz, Hotel Roś - położonego nad brzegiem jeziora Roś, skąd wypływa z niego rzeka Pisa - gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Tu rozpoczyna się kraina Wielkich Jezior Mazurskich, tu rozpoczyna się rodzinna przygoda pod naszymi skrzydłami.

Terminy: I 27.07 - 03.08.2014r. II. 03.08 -10.08.2014r.

W programie codziennie :
Dla dzieci: 1,5h zajęć z tenisa ziemnego, 3h zajęć z żeglarstwa, 1,5h zajęć z tańca, gry i zabawy, kąpiele w jeziorze.
Dla dorosłych: 1,5h zajęć z nordic walking, 1,5h zajęć z tenisa ziemnego, 1,5h zajęć z tańca.
Do dyspozycji naszych Gości są kajaki, rowery wodne, także w wolnej chwili można wypłynąć na jezioro.


Cena uczestnictwa:
Dorosły: 990PLN
Druga osoba dorosła: 890PLN
Dziecko: 880PLN

Cena zawiera:
• 7dni postoju kampera / przyczepy, przyłączenie prądu, dostęp do sanitariatów i pryszniców, miejsce do zrzut szarej wody i WC chemicznego, teren ogrodzony i monitorowany.
• nauka żeglarstwa na łódkach Optymist pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora dla dzieci
• zajęcia z tenisa ziemnego
• nauka i doskonalenie różnych form tańca.
• gry i zabawy na lądzie dla dzieci
• ognisko z pieczeniem kiełbasek
• korzystanie z kajaków, rowerów wodnych i turystycznych.
• pamiątkowy film i zdjęcia z wyjazdu w formie multimedialnej
• ubezpieczenie NNW.

Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia (3posiłki) w hotelowej restauracji: Koszt to 50PLN od osoby dorosłej i 25PLN od dziecka do 7,99lat za dzień.

Więcej szczegółów naszych rodzinnych wyjazdów na naszej stronie:

http://rozwinskrzydla.com/index.php?id=2&ofertaid=20

W powyższym linku dostępna jest oferta Tenisowych Rodzinnych Wakacji z Wiatrem i Wodą, które organizujemy dla rodzin niezmotoryzowanych, których kwaterujemy w hotelu.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia online dostępnego w powyższym linku. W zgłoszeniu proszę w uwagach dopisać: kamper lub przyczepa.

Pozdrawiam ciepło z drogi powrotnej ze Zlotu CT w Bałtowie


Gabryś „Marchewa”
Rozwiń Skrzydła
+48 503 091 179

znami@rozwinskrzydla.com
http://www.rozwinskrzydla.com
http://www.facebok.com/rodzinneferie

tenis ekipa.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 130,24 KB

ag1.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 68,67 KB

max.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 62,23 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***