Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
hamulec ręczny vw lt 35
Autor Wiadomość
janek50 
stary wyga

Twój sprzęt: na razie w planach
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Cze 2014
Piwa: 11/8
Skąd: Żory
Wysłany: 2014-08-08, 17:31   

ja powiem jeszcze jedno , jak robicie cokolwiek z odkręconym kołem czy to przód czy tył NIGDY i PRZENIGDY NIE RÓBCIE nic jeżeli nie podeprzecie sobie podwozia na jakimś koziołku czy klocku, NIgdy nie majstrujcie jak macie auto na samym lewarku, jak już nie macie koziołka lub kloca to podłużcie sobie nawet koło któe odkręcicie i ewentualnie zapas. tyle moich uwag.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
michałp 
zaawansowany


Twój sprzęt: VW LT 35 02r Sam zrobiłem
Dołączył: 29 Paź 2011
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-08-10, 07:58   

ja zawsze jak podnoszę auto to podkładam koziołki i blokuje koła klinami, przy odkręcaniu czegokolwiek autem mocno buja a wtedy nie trudno o tragedie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Marek999
początkujący forumowicz

Dołączył: 04 Wrz 2014
Wysłany: 2014-09-05, 07:25   

janek50 napisał/a:
ja powiem jeszcze jedno , jak robicie cokolwiek z odkręconym kołem czy to przód czy tył NIGDY i PRZENIGDY NIE RÓBCIE nic jeżeli nie podeprzecie sobie podwozia na jakimś koziołku czy klocku, NIgdy nie majstrujcie jak macie auto na samym lewarku, jak już nie macie koziołka lub kloca to podłużcie sobie nawet koło któe odkręcicie i ewentualnie zapas. tyle moich uwag.


bardzo dobra uwaga ja tak zacząłem robić dopiero jak mi auto zleciało z lewarka ale jak to u nas bywa "mądry polak po szkodzie"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***