Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania i Grecja wyjazd 15.08.2015 z dolnegośląska zaprasza
Autor Wiadomość
SIERŻANT 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Elnagh 550L 2,2 HDI
Nazwa załogi: KOMANDOR
Dołączył: 26 Kwi 2012
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: DOLNYŚLĄSK
Wysłany: 2015-07-31, 07:43   Albania i Grecja wyjazd 15.08.2015 z dolnegośląska zaprasza

Albania i Grecja wyjazd 15.08.2015 z dolnegośląska zaprasza
plan jest taki ;
- jak najszybciej dojechać do Grecji i zwiedzić meteory potem przebić się do korfur ( noclegi na dziko) po drodze ohryd
- w Albani wzdłuż wybrzeża co wypadnie i tu na dziko lub na kampingach z 5 euro od zestawu
powrót przez Chorwację
Wszystko można zmienić żadnych zobowiązań każdy robi co chce najlepiej wszystko wychodzi w trakcie w Albani większość czasu to leniuchowanie i jedzenie ich specjałów ponoć dobre i tanie
można umówić się tylko na wspólną jazdę ( w karawanie raźniej ) a potem jak kto chce termin można zmienić kolejność też z przewagą na Albanię trasa podobna do jarkazpolski ale niekoniecznie pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych sierżant 601 06 09 23 lub 748580185
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Waleczek
początkujący forumowicz

Dołączył: 02 Sie 2015
Wysłany: 2015-08-02, 11:04   

Witam serdecznie :)
Planujemy wyjazd w danym okresie w kierunku Albanii.. jest to nasz pierwszy wyjazd kamperem... Kampera na próbę wynajmujemy, planowany wyjazd jest od 15 do 21 sierpnia możemy się dogadać we dwójkę zawsze raźniej :)
Pozdrawiam Daniel
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2015-08-02, 11:42   

Witam Waleczek chyba
Wam nie po drodze choć w jednym kierunku :lol:
Macie 3 dni podziwiania widoków za okien kampera w jedną stronę. :szeroki_usmiech
,a z kamperowcami jadącym i nie po raz pierwszy to może na Węgry dotrzecie :bukiet:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gagula12 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Fiat Ducato - Burstner
Nazwa załogi: Grażyna i Janusz
Dołączyła: 09 Gru 2011
Piwa: 25/10
Skąd: Nowy Sącz- okolice
Wysłany: 2015-08-02, 13:59   

My również planujemy objazdówkę po Grecji - Meteory ,Ateny ,Peloponez , kilka dni chcemy spędzić na plażach Albanii , konkretnej trasy nie mamy, ponieważ w trakcie wyjazdu decydujemy gdzie i jak długo chcemy pozostać.Trasę znamy z poprzednich wyjazdów przyczepką- pierwszy raz jedziemy kamperem i chcielibyśmy pokamperować na dziko . Wyjazd zaplanowaliśmy na 21.08.2015 z Nowego Sącza -3 osoby 50+ i pies :) . Chętnych do wspólnego kamperowania prosimy o kontakt.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SIERŻANT 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Elnagh 550L 2,2 HDI
Nazwa załogi: KOMANDOR
Dołączył: 26 Kwi 2012
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: DOLNYŚLĄSK
Wysłany: 2015-08-02, 14:46   odp.dla zainteresowanych wspulnym wyjazdem

nareszcie się coś ruszyło i są jakieś odpowiedzi jeśli chodzi o konkretny termin to jeszcze jest do dopasowania jutro lub pojutrze będę miał telefon do kogoś kto był w Albani kilka razy i podpowie mi coś więcej jeśli chodzi o pierwszy post to w Grecji raczej zamiast korfur to lefkada bo tu już odpada prom a prawdopodobnie jest przepięknie
ps. Waleczek nie przejmuj się to co pisze bim bo jeśli on jedzie trzy dni i sugeruje dojazd do węgier to chyba staje co 100km i dużo zwiedza lub beczkę piwa wypija ja proponuję szybki dojazd z jedną nocą do spania po drodze i kilkoma krótkimi postojami na papierosa (ja nie palę) prędkość podróżna 90-120km ( ostatnio zrobiłem chorwację jednym strzałem w okolice zadaru ale to było trochę przegięcie wiadro kawy i kanapki w dłoń. jeśli chodzi o termin jeszcze myślę o 29,lub 30 sierpnia macie do mnie telefon to dzwoncie pozdrawiam sierżant
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Waleczek
początkujący forumowicz

Dołączył: 02 Sie 2015
Wysłany: 2015-08-02, 15:42   

Oczywiście literówka się wkradła wolne mamy od 15 do 26 sierpnia :)
Generalnie podróżujemy na motocyklach jednak z uwagi na kontuzje musimy zmienić sprzęt, fakt kamperem nigdy podróżowaliśmy ale żeby 3 dni na Węgry... W zeszłym roku zapakowany po uszy( namiot ) na motocyklach dojechaliśmy na Korsykę w 2 dni więc chyba nie będzie najgorzej :) Pozdrawiam Daniel
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SIERŻANT 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Elnagh 550L 2,2 HDI
Nazwa załogi: KOMANDOR
Dołączył: 26 Kwi 2012
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: DOLNYŚLĄSK
Wysłany: 2015-08-02, 16:16   odp.dla Daniela

no jak nie jak tak są tacy co jadom długo i czerpią z tego przyjemność ale są tacy którzy mają ograniczony czas i jadą szybko do celu a potem odpoczywają fakt jest taki ze między Świdnicą a Nowym Sączem jest trochę kilometrów i tu można jechać razem dopiero od granicy węgierko-serbskiej ale ja jeszcze nie mam konkretnie określonej daty i będę ją znał dopiero pod koniec tygodni większość znajomych namawia mnie raczej na wrzesień ale mnie już nosi w moich myślach chodzi mi aby jechać razem w kilka kamperów a potem jak kto chce wspólne pokonywanie drogi może być ciekawe i bardziej bezpieczne może ktoś coś jeszcze zaproponuję z mojej strony do mnie można przyjechać wcześniej odpocząć uzupełnić płyny i ruszyć w dalszą drogę pozdrawiam sierżant
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2015-08-02, 18:19   

Waleczek napisał/a:
Oczywiście literówka się wkradła wolne mamy od 15 do 26 sierpnia


No to mój post wyżej już do skasowania :pifko
Szerokości życzę

Podzielcie się po powrocie wrażeniami z jazdy kamperem to trozkę inna zabawa ale to nie temat na ten watek :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzysmoc 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: FFB EUROPA 650 PEUGEOT J5
Nazwa załogi: krzysmoce
Dołączył: 12 Mar 2015
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Chęciny
Wysłany: 2015-08-03, 20:17   

Sugestia Bima o dotarciu w 3 dni na Węgry jest troszkę przerysowana ale prawdziwa. Bo prawdziwe wygi kamperowe nigdzie się nie spieszą. Ja właśnie wróciłem z Albanii. Moje prędkości przelotowe to raczej 90-100 bo i po tych cudownych serbskich i macedońskich autostradach nie za bardzo wyobrażam sobie więcej. Jak Wam średnia wyjdzie ok 70-80km/h to będzie dobrze. Tak więc to tylko pytanie o długość jazdy oraz długość odpoczynku. Jadąc przez Serbię, Macedonię i Grecję prosto do Ksamilu miałem z Chęcin k/Kielc 1950km. Dwa dni to dla robocopa. Trzy dni normalnej jazdy. Mnie się nie spieszyło i po drodze odpoczywałem i zwiedzałem - zajęło mi to 3,5 dnia. Co do powrotu przez Chorwację to: 1. opłaty za autostrady ponad 200zł (raczej 250), 2. jeśli nie będziecie mieli szczęścia to dodatkowo jakieś korki i znów godzinka lub więcej w plecy. Ale nie zniechęcam tylko proponuję mniejszy huraoptymizm.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Interrobert
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Dethleffs A5881
Dołączył: 03 Mar 2013
Wysłany: 2015-08-03, 20:24   

Wyruszamy 16/08 w 2 kampery. 2 załogi ( karawaningowo troszkę doświadczone) 38 + 37 + 9 + 7 lat. Plan - przez Chorwacje do Albanii, Czarnogóry i prawdopodobnie troszkę Grecji......
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piotrowski Zbys 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: BOXER 2,8 HDI
Dołączył: 26 Sty 2007
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Powidz k/Gniezna
Wysłany: 2015-08-10, 10:36   

Planujemy podobną trasę od 31 sięrp. na 5 tygodni.Wyjazd może się opóznić o tydzień.
Zapraszamy zainteresowanych.
Tel. 600 596 561.
Pozdrawiamy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
przemekg 
początkujący forumowicz

Nazwa załogi: abctroter
Dołączył: 10 Sie 2015
Wysłany: 2015-08-10, 16:37   

Witam serdecznie, wybieramy się kamperem 14 sierpnia do 28 sierpnia 2015 roku do Chorwacji i może jeszcze gdzieś dalej? Skład kampera to ja i moja żona oraz dzieci w wieku 7 lat dziewczynka i 14 lat chłopak. Ponieważ to nasza pierwsza wyprawa to chętnie byśmy się gdzieś przyłączyli lub zapraszamy na wspólną eskapadę.. Czytałem tutaj o Czarnogórze i Grecji gdzie chętnie byśmy pojechali ale na pierwszy raz to myślałem gdzieś bliżej lub w większym gronie żeby dzieciaki się nie nudziły :) .
Jeżeli ktoś jedzie w tym terminie to dajcie znać my jesteśmy z Częstochowy.
Pozdrawiam
Przemek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SIERŻANT 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Elnagh 550L 2,2 HDI
Nazwa załogi: KOMANDOR
Dołączył: 26 Kwi 2012
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: DOLNYŚLĄSK
Wysłany: 2015-08-10, 17:42   

dzięki za zainteresowanie ale termin uległ zmianie na 29,08 bo wtedy mam trzy tygodnie do wykorzystania jeśli jedzie ktoś w podobnym terminie to zapraszam oczywiście po rozmowach z bardziej doświadczonymi kamperowiczami to muszę posłuchać ich rad i trochę wolniej jechać a więcej zwiedzać jestem w trakcie ustalania trasy oraz miejsc postojowych z osobą która jeździ tam kilkanaście lat i proponuje mi co innego zwiedzanie w trakcie jazdy stanie w bezpiecznych miejscach itp. więc będę zakładał nowy wątek w którym opiszę trasę i możliwości stania i wypoczynku na pewno będę jechał przez czechy austrię słowenie kawałek chorwacji bośnię czarnogóre albanie i na lefkadę większość czasu wypoczynkowego to albania rezygnuję z przejazdu przez serbie macedonie i odpuszczam meteory proszę jeśli ktoś ma jakieś propozycję niech pisze pozdrawiam sierżant 74 85 80 185 601 06 09 23
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***