Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rumunia 2015
Autor Wiadomość
samotny wilk 
weteran
W podróży jesteśmy zawsze.


Nazwa załogi: Wędrowniczek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2013
Piwa: 70/62
Skąd: Stolica
Wysłany: 2015-08-16, 07:20   

bert, nie jestem przekonany, czy myślimy o tym samym odcinku drogi: Oradea - Soimus?
Remontowany odcinek zaczyna się w m. Soimus, gdzie kończy się autostrada A1. Dalej jechałem E79 przez: Bejan, Fornadia, Salistoara, Podele, Brad, Tebea, Brotuna, Lazuri, Grosi, Carpinet, Lunca, Petrileni, Beius, Simbata, Bucium, Oradea.

Na tym odcinku nie spotkałem ani jednego TIR-a. Jaka, to zatem droga tranzytowa dla TIR-ów?

A Ty wspominasz o odcinkach:
- w kierunku na Arad E 671,
- w kierunku Kluż - Napoki E 60.

To nie o te odcinki chodziło.
Jadąc w kierunku Branu przejeżdżałem ww. odcinkiem w kierunku Kluż - Napoki E 60. Uwag mieć nie można. Wszystko było w najlepszym porządku.

Nie zajmuję stanowiska ws. drogi E761 w kierunku na Arad, bo nigdy jej nie pokonywałem.
_________________
Andrzej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bert 
weteran


Twój sprzęt: Iveco 4010 (4x4) Iveco 9016 (4x4) STAR (4x4)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2014
Piwa: 126/2
Skąd: ZDR
Wysłany: 2015-08-16, 08:40   

samotny wilk napisał/a:
bert, nie jestem przekonany, czy myślimy o tym samym odcinku drogi: Oradea - Soimus?
Remontowany odcinek zaczyna się w m. Soimus, gdzie kończy się autostrada A1. Dalej jechałem E79 przez: Bejan, Fornadia, Salistoara, Podele, Brad, Tebea, Brotuna, Lazuri, Grosi, Carpinet, Lunca, Petrileni, Beius, Simbata, Bucium, Oradea.

Na tym odcinku nie spotkałem ani jednego TIR-a. Jaka, to zatem droga tranzytowa dla TIR-ów?

A Ty wspominasz o odcinkach:
- w kierunku na Arad E 671,
- w kierunku Kluż - Napoki E 60.

To nie o te odcinki chodziło.
Jadąc w kierunku Branu przejeżdżałem ww. odcinkiem w kierunku Kluż - Napoki E 60. Uwag mieć nie można. Wszystko było w najlepszym porządku.

Nie zajmuję stanowiska ws. drogi E761 w kierunku na Arad, bo nigdy jej nie pokonywałem.




Dla mnie droga Oradea - Deva to droga E79 w chwili obecnej prace remontowe są na całym biegu tej drogi. Zaczynają się zaraz za Oradea i kończą albo zaczynają od drugiej strony (jak kto woli) na moście bezpośredni na obrzeżach Devy. Zatem cały przebieg jest w remoncie.
Oczywiście, że w tej chwili (w czasie tego rozdłubanego remontu) ruch poszedł inną ale znacznie dłuższa trasą. Do czasu rozpoczęcia remontu poruszanie się tą trasą to była jazda w ciągu ciężarówek.
Nie sądzę by po zakończeniu remontu ruch na tą trasę nie wrócił i pozostał na obecnych znacznie dłuższych (wymuszonych remontem) trasach. Nie sądzę bowiem to najkrótsza trasa z OR (miasta granicznego) do Bułgarii.

Tak siak czy owak, od lat unikałem tej drogi jak ognia w pełnej stodole. Jest kilka alternatywnych możliwości tego samego kierunku po drogach bocznych (ciekawych widokowo i obiektowo) a nie dostępnych dla ruchu "tirów"

Drogi na: Kluż i Arad wymieniłem by pokazać, że kierunki te już dawno i sprawnie zostały wyremontowane. Droga OR DEV (E79) będąca pomiędzy nimi skazana została na: później" (później jest obecnie realizowane, ale tempo raczej polskie niż rumińskie
_________________
Norbert J. Zbróg

świat w odsłonach różnych
https://jasawa.flog.pl/
Maraton wszystkich odcinków "Sąsiadów" nie jest tak wyniszczający dla mózgu jak to co się od...erdala w tym kraju. Karol Zbróg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***