Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa-Kapadocja-Adrasan-Kas-Ekincik-Thessaloniki-Warszawa
Autor Wiadomość
Tomland 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Burstner
Dołączył: 03 Lis 2010
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-03-21, 11:36   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Jeśli jest obawa to lepiej ich ominąć i jechać przez Włochy ? Może koszta będą nieco wyższe ale przynajmniej na zdrowiu zaoszczędzicie :spoko


Płynąłem dwa razy z Wenecji. Raz do Patras raz do Igoumenitsy. Kemping na pokładzie, auto pod prądem. Wakacje już na promie. Wiadomo - koszt. Ale w dzisiejszych czasach, gdzie istotny temat to bezpieczeństwo, chyba warto.

Pzdr
Tomland
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2016-03-21, 12:41   

Ja nie straszę, ale byliśmy w szoku widząc setki a nawet tysiące ludzi idących autostradą z Grecji poprzez Macedonię. W Serbi jeszcze tego nie było widać. Na Węrzech zero.
To były początki. Żadnych obozów itd, tylko ludzie, na rowerach, pieszo, śpiący na poboczach w cieniu. Nogi niektórym wystawały na jezdnię, co np w górach przy jednojedniowej drodze miłe nie było

Na ogół wtedy to biali, wydawało się dobrze ubrani. Było sucho i gorąco. Rowerki nówki prosto ze sklepu. Tak wyglądała "pierwsza fala".

Przed granicami rozpierzchali się idąc przez "zieloną"
Stosunkowo wtedy było mało dzieci.

To chyba była ta prawdziwa w miarę fala uchodźców. Nie emigrantów.

Nie straszę, róbta co chceta. :spoko . Nie pisałem się na kamperowanie smutne, ponure i empatyczno współczująco, charytatywne. Chcę wypoczywać bezstresowo, ostatecznie bandzi i niebezpieczny sex.

Jak struś - "głowę w piasek" i jest pięknie. :mrgreen:

Trzeba rozważyć, czas, pieniądze, wygodę i przyjemność z podróży, Ale nie na tyle, moim zdaniem jest to niebezpieczne, by rezygnować z przejazdu przez Macedonię i Serbię. .
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KrzySówka 
weteran

Twój sprzęt: Fiat Ducato Autostar
Nazwa załogi: Krzysztof i Iwonka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2015
Piwa: 16/25
Skąd: Mysłowice/Zawiercie
Wysłany: 2016-03-21, 14:49   

Też w tym roku planujemy Grecję ale w sierpniu więc poczekamy na relacje tych co pojadą wcześniej i wtedy dokonamy wyboru trasy. :szeroki_usmiech
_________________
Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***