Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
VW T4 Eura Mobil Sky550
Autor Wiadomość
krzysiekst 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: vw multivan + przyczepa Qek Junior
Dołączył: 22 Mar 2016
Postawił 1 piw(a)
Wysłany: 2016-03-23, 21:37   VW T4 Eura Mobil Sky550

Witam ,obecnie posiadam t4 multivan i chciał bym zamienic na VW T4 Eura Mobil Sky550 .Są na forum może posiadacze? Chodzi o opinie i na co zwracac uwage ? Dokładnie mysle o tym: Samochód kampingowy VW T4 Eura Mobil Sky550 kamper (6059575284) .Prosze o porady bo to mój pierwszy kamper .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bart.ek 
zaawansowany

Twój sprzęt: E86
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sie 2013
Piwa: 6/6
Skąd: SY
Wysłany: 2016-03-23, 23:28   

http://allegro.pl/samocho...6059575284.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stef 
zaawansowany


Twój sprzęt: Kamper Hymer BR 598
Dołączył: 25 Lis 2012
Piwa: 45/18
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-24, 10:28   

Witaj
Mam identycznego.
Ogólnie - auto świetnie się sprawuje. Trochę słaby silnik ale daje rade nawet w Chorwacji.

Co do tego egzemplarza.
Wymienione pokrycie nad alkową?? Tam powinna być nalepka.


Poza tym te auta mają problem ze szczelnością przy mocowaniu relingów - u mnie zaciekało. Poprzedni właściciel - mój wieloletni znajomy trzymał auto pod wiatą, ja otrzymałem informacje od Kolegi z forum który miał taki sprzęt i zaradziłem przeciekom wymieniając uszczelnienie pod śrubami i zastosowałem odpowiednie firmy sika.
Tu widać, że na suficie jest jakaś inna płyta albo więc wymieniona albo po prostu ktoś zakrył starą przemoczoną... nie wiem ale coś tam było zrobione.
Widać, ze relingów już nie mam więc może ktoś zrobił porządek - i dobrze go wyremontował... nie wiem.
W każdym bądź razie cena niska - ja za swojego zapłaciłem dużo więcej i szukałem tez takich w ogłoszeniach zagranicznych i też ceny były dużo większe. Warto się zainteresować i dokładnie sprawdzić.
Jak masz jeszcze pytania to pisz. Lub dzwoń - na pw podam numer jak chcesz.

A co do samej zabudowy - konkretnie wykonana i solidna. Dobrze zamocowane sprzęty. Twarda podłoga - solidnie wykonana. Ale wada jest bark miejsc na sprzęty typu krzesełka, stoliki... szafek jest dużo ale małe. Ciężko zmieścić tego typu sprzęt.

PS. Wczoraj do niego zaglądałem i mój pięknie przezimował pod plandeką... latem będę szykował mu twarde schronienie :)
_________________
Załoga: Agnieszka, Stefan oraz Piotuś i Gabrysia.
Sprzęt: było: Xsara picasso 1.8 LPG + KIP 42TTZ; i cudowny T4 EuroSky 550
Jest Hymer BR 544
Zdjęcia z wypraw i nie tylko: http://mojuaz.com
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
krzysiekst 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: vw multivan + przyczepa Qek Junior
Dołączył: 22 Mar 2016
Postawił 1 piw(a)
Wysłany: 2016-03-25, 17:47   

Oglądałem go i fakt bardzo niefachowa naprawa tego pokrycia nad alkową nawet nie usunięty stary sylikon na dachu.Sylikon wszędzie wpakowany musiał mieć problem ze szczelnością .Na zdjęciach piękny ale na żywo juz gorzej . Uszkodzony lewy tył i prawy przodek budy.Wgnieciona rama z dwóch stron przed tylnymi kołami jak by sie porządnie zawiesił lub niewłaściwie podnoszony.Ogólnie auto do solidnego dopieszczenia i poprawienia niefachowych napraw typu wkret wszedzie jak odpada .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***