Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2011-04-12, 11:52
Zawiedziony :(
Autor Wiadomość
zbyszek9 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Nysa N 522
Dołączył: 22 Maj 2012
Otrzymał 13 piw(a)
Skąd: Warszawa - Jabłonna
Wysłany: 2012-08-16, 20:10   

Dnia 16 sierpnia 2012 / czwartek / godz. 12 w południe . Jadę z Sandomierza do Warszawy . Wreszcie po 2 latach zbierania sie jest okazja zobaczyć " Muzeum Karawaningu w Warce " . Wjechałem , dużo przyczep i kamperów na campingu . Podchodzę do recepcji i miła panienka łaskawie zezwala mi popatrzeć na hangar w którym jest muzeum . Wyjaśnia , że nie ma klucza do hangaru , a ponadto jest włączony alarm , aby nikt nie ważył się zaglądać do środka . No i poco komu takie " muzeum " ???
P.s
Zamierzałem zostać tam do soboty , ale wprawdzie sanitariaty duże , wygodne , i przestronne , ale w południe juz brudno i śmierdzi moczem .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Camptramp 
doświadczony pisarz
On, Ona i Ono


Twój sprzęt: Jest cepka HYMER
Nazwa załogi: Camptramp
Dołączył: 18 Lip 2012
Piwa: 3/7
Skąd: Celestynów (WOT)
Wysłany: 2012-08-16, 22:10   

Ja się chciałem wybrać do nich 15.08 . Napisałem maila, żeby na darmo nie robić kilometrów oto jaką odpowieź otrzymałem:
Cytat:
Szanowny Panie,

od dnia dzisiejszego (czyli od 09.08 mój przyp.) do 19 sierpnia niestety ale muzeum z przyczyn technicznych jest nieczynne. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy w innym terminie codziennie z wyjątkiem poniedziałków.
_________________
Pozdrawiamy Was
www.camptramp.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kulanio 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Hymer Mobile 1981r
Dołączył: 11 Mar 2011
Piwa: 4/1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-17, 14:51   

zbyszek9 napisał/a:
Dnia 16 sierpnia 2012 / czwartek / godz. 12 w południe . Jadę z Sandomierza do Warszawy ... miła panienka łaskawie zezwala mi popatrzeć na hangar w którym jest muzeum ...

Przepraszam może niektórzy z Was odbiorą to jako butę, arogancje z góry przepraszam... napiszę jak jest bez owijania w bawełnę i zabawy, będę walił prosto z mostu..

Witam wszystko co napisałeś jest prawdą. Muzeum istotnie jest zamknięte z powodu kilku drobnych poprawek technicznych. Niestety prace rozciągnięte są w czasie i nie możemy za każdym razem zabierać kosztownego sprzętu. A otworzenie budynku z narzędziami w środku skutkowało by brakiem tych narzędzi po pierwszej "wizycie" "zwiedzających". Wiem że to przykre, że z tego powody cierpią zwykli zwiedzający ale takie niestety są fakty, a dowodem na nieposzanowanie cudzej własności mogą być eksponaty stale demolowane przez zwiedzających.

Kemping jak zapewne zdajesz sobie sprawę jest miejscem strzeżonym i "panienka" ma na uwadze bezpieczeństwo gości i na teren kempingu wpuszczane są TYLKO zameldowane osoby. Wiem że mieszkańcy kempingu doceniają to że każdy obcy jest usuwany z terenu już na recepcji a nie na przykład po splądrowaniu pojazdu kempingowego. Kilkakrotnie przed zamontowaniem szlabanu mieliśmy okazję "gościć" wesołe grupki "zwiedzających kemping" i bodaj na którymś Warkocie jakiś "zwiedzający" bez zaproszenia i wiedzy właścicieli rozgościł się w czyimś kamperze, na szczęście bez konsekwencji. I znowu cierpią "normalne" osoby ale nie mamy innej możliwości selekcji, po prostu nie wpuszczamy nikogo.

zbyszek9 napisał/a:
P.s
ale w południe juz brudno i śmierdzi moczem .


Odnośnie czystości nie wypada mi nawet polemizować, bardzo mi przykro że tak to odebrałeś. Wydaje mi się dwukrotne sprzątanie w ciągu dnia jest wystarczające, ale dziękuję za uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bialypawel 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: 4x4 plus namiot dachowy
Dołączył: 09 Sie 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-20, 09:57   

Jako początkujący forumowicz pozwolę sobie też zabrać głoś w temacie.
Otóż planując tegoroczny wyjazd urlopowy na południe PL zapragnąłem odwiedzić muzeum w Warce i mimo informacji na stronie www zadzwoniłem czy kemping działa i czy działa muzeum.
Okazało się , że warto było zadzwonić bo pomimo, że kemping działał to muzeum było chwilowo zamknięte. I właśnie ten telefon wystarczył, aby nie było rozczarowania.
Ustaliłem więc , że odwróce kolejnośc i do Warki przyjadę w drodze powrotnej.
I warto było, bo trafiłem na święto Warki (koncert , kiełbaski i piwo), otwarte muzeum, świetną rozmowę z opiekunem muzeum.
Kemping okazał się w europejskim stylu, czysto, wygodnie i porządnie.
Konkluzja- warto zadzwonić i się upewnić bo wtedy człowiek wraca do domu zadowolony.
Warto do Warki.
pozdrawiam
białypaweł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
vooytas 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato 2,5 Hobby 550AK
Nazwa załogi: Brygada "Zryw"
Dołączył: 16 Cze 2009
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-08-29, 20:24   

Witam.

Czy znacie przyczynę likwidacji muzeum?

Widzę że sprzedawane są eksponaty :(

Udało mi się kupić transita :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bazyli 
Kombatant
+125 punktów do życia po odpaleniu kampera


Twój sprzęt: T.E.C. Rotec 680G automat 196 KM
Nazwa załogi: Bartek/Magda/Kasia/Filip
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 13 Mar 2011
Piwa: 195/183
Skąd: Lublin->BOTANIK
Wysłany: 2016-09-13, 11:29   

vooytas napisał/a:
Witam.

Czy znacie przyczynę likwidacji muzeum?

Widzę że sprzedawane są eksponaty :(

Udało mi się kupić transita :)


Też zwróciłem na to uwagę przeglądając ogłoszenia i też jestem ciekaw.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dziabong 
weteran


Twój sprzęt: Dziabong
Nazwa załogi: Dziabongi
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Piwa: 16/89
Skąd: Dziabongowo
Wysłany: 2016-09-13, 12:20   

Bazyli napisał/a:
vooytas napisał/a:
Witam.

Czy znacie przyczynę likwidacji muzeum?

Widzę że sprzedawane są eksponaty :(

Udało mi się kupić transita :)


Też zwróciłem na to uwagę przeglądając ogłoszenia i też jestem ciekaw.


Kamping ma nowego właściciela i siłą rzeczy pomieszczenie muzeum także. Eksponaty zostały ze "starym" właścicielem, który nie jest zainteresowany prowadzeniem muzeum dalej stąd wyprzedaż.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bazyli 
Kombatant
+125 punktów do życia po odpaleniu kampera


Twój sprzęt: T.E.C. Rotec 680G automat 196 KM
Nazwa załogi: Bartek/Magda/Kasia/Filip
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 13 Mar 2011
Piwa: 195/183
Skąd: Lublin->BOTANIK
Wysłany: 2016-09-21, 20:47   

Dzięki Dziabong - wszytko jasne ale jakoś trochę szkoda....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***