Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wstepne zaproszenie na czerwiec 2018 na Białoruś
Autor Wiadomość
KECZER 
weteran


Twój sprzęt: Gold Camper/Ford Transit. 2,0 TDCI-2006r.
Dołączył: 26 Mar 2007
Piwa: 61/4
Skąd: Józefów / Moskwa
Wysłany: 2018-02-13, 09:58   wstepne zaproszenie na czerwiec 2018 na Białoruś

Przekazuje otrzymane od Włodzimierza Rudego zaproszenie do udziału w miedzynarodowym spotkaniu na jeziorze Seliawa - Kemping nr.1
Czerwiec początek 2018
Było juz tam spotkanie.

treść przetłumaczę wieczorem chwilowo czasu zabrakło :lol:

2 июня 2018 года на озере Селява в Крупском районе пройдет фестиваль современного искусства «Арт-Караван".

По сути - это культурологический десант творческих людей под девизом "Культура из минских просторов на пространстве Беларуси". Четкой особенностью "Арт-Каравана" Появляется возможность отдохнуть на природе всей семьей с культурно-познавательным содержанием.

w przypadku zainteresowania bedziemy uszczegóławiać zasady wyjazdu.
:spoko

В литературно-музыкальной и развлекательной программе вас ожидают выступления известных белорусских литераторов, бардов, музыкальных коллективов, художественный перформанс, танцы, выставка средневекового оружия и шляхетские развлечения, песни под гитару у костра, угощение от нашана повара, палаточный городок, фотазоны и много других достопримечательностей . А также невероятная красота одного из крупнейших озер Беларуси - озера Селява - здесь для вас откроется новый мир, где стирается граница между материальным и духовным, восстанавливается единение с природой!

:spoko
_________________
A teraz chwilowo w kraju ojczystym-
Koniec z ROSJA- ciekawe na jak dlugo.....???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 142/106
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2018-02-13, 10:20   

Czyli nowy termin ,czy inne spotkanie , informacja była 22 -24 06
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 185/875
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2018-02-13, 12:19   

To raczej nie ten sam zlot, o którym mowa tutaj https://www.camperteam.pl...der=asc&start=0
_________________
Marian
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 142/106
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2018-02-13, 12:43   

Też tak myślę , bo miałem info na prywatnej poczcie od Wujka Michała że 22-24 ,ale lepiej spytać bo urlop nie z gumy , a chciałbym być i trochę zobaczyć więcej niż w ubiegłym roku . Uciekliśmy przed zimnem . W kraju było cieplej .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KECZER 
weteran


Twój sprzęt: Gold Camper/Ford Transit. 2,0 TDCI-2006r.
Dołączył: 26 Mar 2007
Piwa: 61/4
Skąd: Józefów / Moskwa
Wysłany: 2018-02-14, 18:49   

Ludzie poczekajcie dni kilka
w przyszłym tygodniu będe na Białorusi i przywioze oficjalne zaproszenie z Ministerstwa Sportu i Turystyki Białorusi na zlot ( z bezplatnymi wizami)

Oraz zaproszenie a właściwie więcej szczegółów na spotkanie nad jeziorem Kemping Nr.1, o ktorym napisałem na wstepie tego postu.
:ok
_________________
A teraz chwilowo w kraju ojczystym-
Koniec z ROSJA- ciekawe na jak dlugo.....???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
slawwoj 
Kombatant

Twój sprzęt: Laika x695 Ford
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Sie 2012
Piwa: 141/299
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2018-02-14, 18:57   

Keczer tak z pustymi rękoma?

Wiem że to nie do Ciebie tekst. Strona polska powinna też odwdzięczyć się darmowymi widzami. i.

Nie wiem co rozumiem pod *strona polska*
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jerry Gdansk 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Renault Trafic Chausson Acapulco 33
Nazwa załogi: LILOU
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2015
Piwa: 14/27
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2018-02-14, 20:06   

Z tego co wyczytałem ze strony forumowej kolegów z Białorusi to będą dwa Zloty, ten o którym pisze Keczer i zlot organizowany jak zawsze pod patronatem Ministerstwa Turystyki. Sorry za tłumaczenie.

camping1 »13 lutego 2018, godzina 13:30

Mimo to, pomimo dużego opóźnienia, RAJD BIAŁORUŚCI RASOWYCH 2018 od 22 do 24 czerwca jest potwierdzony w Muzeum Architektury Ludowej i Życia / etna.by /. Będą także dostępne zwykłe udogodnienia komunalne i elektryczność oraz miejsce dla 500 osób. Jednego dnia spotkamy się razem i zrobimy scenariusz. Wszystkie sugestie są mile widziane. Wszystkie białoruskie ambasady w Europie i stoisko na najbliższej wystawie w Berlinie są połączone z reklamą itp. Oczywiste jest, że jest już za późno, ale proszę wszystkich o pomoc. Bezpłatne wizy, przyspieszona odprawa celna i tak dalej.
O naszej ART-CARAVAN 1 czerwca w Selyav. Wszystko pozostaje w mocy, ale nacisk zostanie przeniesiony do muzeum. To jest ważniejsze.
camping1
Członek stowarzyszenia

Wiadomości: 376
Zarejestrowany: 02.02.2014, 09:44
Imię: Rudy Uładzimir
Twoje pojazdy: toyota 4runner
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-02-15, 12:34   

Załatwiajcie bo to juz jedyny nasz sąsiad "przyjaciel"pozostał,poza morzem Bałtyckim oczywiście. :hello
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2018-02-15, 12:49   

KECZER napisał/a:
Ludzie poczekajcie dni kilka
w przyszłym tygodniu będe na Białorusi i przywioze oficjalne zaproszenie z Ministerstwa Sportu i Turystyki Białorusi na zlot ( z bezplatnymi wizami)

Oraz zaproszenie a właściwie więcej szczegółów na spotkanie nad jeziorem Kemping Nr.1, o ktorym napisałem na wstepie tego postu.
:ok

Grzesiek (KECZER) jedzie tam jako przedstawiciel PTTC. I nie jedzie z pustymi rękami jak niektórzy tu sugerują. Poza suwenirami, ma pisma do Polskiego Konsula o roczne bezpłatne wizy dla zaprzyjaźnionych karavanierów.
Śmieszy mnie, gdy najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy najmniej wiedzą co się dzieje.
Ale to takie polskie.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BaWa 
weteran


Nazwa załogi: JaroW
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Paź 2008
Piwa: 36/62
Skąd: z kamperlandii
Wysłany: 2018-02-15, 15:49   

Czy możecie trochę posprzątać ten wątek aby zostały tylko rzeczowe informacje?
_________________
Nie zawsze chce mi się gadać. A jak już mi się nie chce,to zwykle nie odzywam się,dopóki czegoś nie powiem.- P.Coelho
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2018-02-15, 17:00   

BaWa napisał/a:
Czy możecie trochę posprzątać ten wątek aby zostały tylko rzeczowe informacje?

Basiu, rzeczowe to będą dopiero jak KECZER wróci z konferencji w Mińsku na Białorusi.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
jerry Gdansk 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Renault Trafic Chausson Acapulco 33
Nazwa załogi: LILOU
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2015
Piwa: 14/27
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2018-02-15, 19:32   

Pewnie niedługo przyjdzie oficjalne zaproszenie od Wiktora Bresta i pewnie uaktywni się na przyjaciel Wujek Michał.
Ze strony Białoruskich kolegów nie ja tłumaczyłem;

Twoja wiadomość camping1 »15 lutego 2018, 16:26

Z radością informuję, że wszystkie przeszkody na posiedzeniu w dniach 22-24 czerwca zostały zniesione. Kuratorem wydarzenia będzie wicepremier Kalinin. A ponieważ zarządza budową i transportem przy budowie strony, nie będzie problemów. Naszym zadaniem jest pilnie sfinalizować scenariusz i rozpocząć wysyłanie zaproszeń do przyjaznych klubów. Możemy również wysyłać oficjalne zaproszenia w imieniu Ministerstwa Sportu i Turystyki na ich formularze. Proszę, dołącz do każdego, kto ma jakieś osobiste kontakty z zagranicznymi klubami karawan.
Według scenariusza. Najważniejsze wydarzenia jak już wspomniano 2. Jest to uczta kąpielowa i towarzyska. Poprosimy Ministerstwo Kultury o zorganizowanie koncertu kultowych białoruskich artystów. Po raz kolejny zwracamy uwagę na komentarze estońskiego klubu z zeszłorocznego rajdu. 21 lutego przybywają do Mińska przedstawiciele CamperTeam, gdzie wieczorem pojawia się propozycja, żeby się zbierać.
Victor, otwórzmy temat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jerry Gdansk 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Renault Trafic Chausson Acapulco 33
Nazwa załogi: LILOU
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2015
Piwa: 14/27
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2018-02-16, 09:18   

A to tak dla zaspokojenia ciekawości. Na stronie kolegów z Białorusi pojawił się komunikat na temat zlotu AD 2018. Czekamy na oficjalne zaproszenie ze strony kolegów i koleżanek z Białorusi. Zainteresowani zlotem mogą już planować urlopy i trasy po pięknej i spokojnej ziemi Białoruskiej. Jak zdrowie pozwoli to i ja trzeci raz będę miał przyjemność odwiedzić Sąsiadów.

Caravanów : CARAVAN RALLY BIAŁORUŚ 2018. Które odbędą się: 22-24 czerwca 2018. Na terenie Muzeum Architektury Ludowej i Życia w wiosce Ozertso. Strochitsa jest jedynym muzeum ludowej architektury i kultury na wolnym powietrzu na Białorusi. Główną ideą fundacji jest przedstawienie całej Białorusi na niewielkim obszarze. Ten unikalny skansen muzealny powstał w celu zademonstrowania i zachowania konstrukcji drewnianej, artykułów gospodarstwa domowego, popularyzacji tradycji i sztuki. Muzeum zbudowano na rzece Ptich, pomiędzy wioskami Ozertso i Strochitsy. Składa się z trzech regionów historycznych i etnograficznych. Wszystkie mają swoje osobliwe cechy życia i przedmiotów, planowanie i budowę osiedli.

Lokalizacja wiecu: Republika Białoruś, obwód miński, wieś Ozertso.

Współrzędne GPS: 53.8203, 27.3639 :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2018-02-16, 13:29   

BaWa napisał/a:
Czy możecie trochę posprzątać ten wątek aby zostały tylko rzeczowe informacje?

Basiu załatwione.
Dotychczasową dyskusję można znaleźć tutaj https://www.camperteam.pl...pic.php?t=29605
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KECZER 
weteran


Twój sprzęt: Gold Camper/Ford Transit. 2,0 TDCI-2006r.
Dołączył: 26 Mar 2007
Piwa: 61/4
Skąd: Józefów / Moskwa
Wysłany: 2018-02-16, 21:28   

slawwoj napisał/a:

Keczer tak z pustymi rękoma?

Wiem że to nie do Ciebie tekst. Strona polska powinna też odwdzięczyć się darmowymi widzami. i.


Sławoj
temat bepłatnych wiz na Białoruś na Zlot camperowy, podpisał Prezydent A.Łukaszenko

Nie wiem czy nasz Prezydent na wniosek Polskiego Ministra Sportu podejmie podobna decyzje dla camperowców z krajów dla ktorych obowiązuja wizy do Uni Europejskiej?

a może powinien taka decyzje podjąć prezydent Europy?
:lol:
_________________
A teraz chwilowo w kraju ojczystym-
Koniec z ROSJA- ciekawe na jak dlugo.....???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***