Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Z Sarajewa do Tirany
Autor Wiadomość
JacekL 
zaawansowany


Twój sprzęt: Malibu T 440 QB
Dołączył: 24 Maj 2011
Piwa: 4/9
Skąd: Myszków
Wysłany: 2018-01-08, 20:14   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
.Przed Budvą Jazzspanie na nieczynnym campingu,piekna plaza.

Basiu dlaczego napisałaś, że kemping Jaz jest nieczynny? Z informacji w sieci wynika, że działa, ale raczej warunki spartańskie.

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
poczytaj relacje z Bałkan o grecji przez Bałkany
- Czytam Wasze relacje i już nie raz korzystałem z Waszych wskazówek,

A co do Sarajewa to rzeczywiście można stanąć na campie. :ok
_________________
Jacek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2018-01-09, 00:14   

JacekL napisał/a:

Basiu dlaczego napisałaś, że kemping Jaz jest nieczynny? Z informacji w sieci wynika, że działa, ale raczej warunki spartańskie.
byliśmy tam 2 razy,teraz nie pamiętam kiedy,ale wszędzie było pusto spaliśmy tam myslę ,ze nie jedna noc.Drugi raz tez tam byliśmy i pojechaliśmy do góry asfaltem,jakies osiedle domkow druga plaża,i dalej jazda ,ale ja kazałam zawrócić bo było jeszcze pod gorę, a my mamy duże auto i nieraz bywało,że nie mogliśmy zawrócić.Poszukam fot może znajde, a pewnie i sa na forum?ale to było ze 3-4 lata temu,bo teraz nocujemy tylko za lub przed Dubrownikiem na ulubionej Kupari :spoko
Jest z 2o011 plaza w Jazz

100_7014.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 124,25 KB

100_7018.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 121,15 KB

100_7023.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 121,75 KB

100_7024.jpg
Plik ściągnięto 19 raz(y) 120,33 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JacekL 
zaawansowany


Twój sprzęt: Malibu T 440 QB
Dołączył: 24 Maj 2011
Piwa: 4/9
Skąd: Myszków
Wysłany: 2018-01-10, 21:56   

Dzięki
Fajne zdjęcia, skoro padła informacją, że nocujecie w Kupari, to powiedzcie proszę w którym miejscu. Może tam gdzie strzałka?

Niestety nie załączyła mi się mapka, chodzi mi o to czy stajecie przy głównej zatoce czy gdzieś na uboczu

zatoka.jpg
Plik ściągnięto 36 raz(y) 99,6 KB

_________________
Jacek
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JacekL 
zaawansowany


Twój sprzęt: Malibu T 440 QB
Dołączył: 24 Maj 2011
Piwa: 4/9
Skąd: Myszków
Wysłany: 2018-01-10, 22:09   

Jednak się udało :spoko
_________________
Jacek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2018-01-11, 12:33   

Mapka za mała.stajemy w centralnej części na resztkach kafelkow,blisko Grand Palas. Można spacerować do milinni,oraz w druga strone do jednostki wojskowej.Podaje1:Grecja-Kreta 2014 str,3 Grecja w podróżach camperteamu,w relacji strona 35. :oops: Masz fotki z naszego powrotu przez Horwacje,kupari,Jazz i inne. :roll:
2.Grecja 2015 we wszystkich rel.str3 a w relacji str1.Masz trase o która pytaleś- z Bosni przez Montenegro.Musisz trochę poczytać :haha:
Ostatnio zmieniony przez Barbara i Zbigniew Muzyk 2018-01-11, 12:45, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2018-01-11, 12:40   

Musze pomyslec nad tym by w tytule relacji wymienić wszystkie miejsca,ale jak to się zmieści. :lol: My byliśmy już na Bałkanach i w Grecji z 10 razy. :oops: Staram się stale zmieniać trasy,np.prosi się nam jazda przez Serbie,Albanie ,bo ostatnie 2 lata jeździmyprzez Rumunia,Bułgaria. ;) W tym roku przerwa do późnej jesieni.Barbara
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
xbartman 
stary wyga


Twój sprzęt: Nissan Primastar
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Gru 2016
Piwa: 64/10
Skąd: Łódź/Pristina
Wysłany: 2018-01-11, 17:07   

Kupari: 42.619589, 18.191335
Generalnie stanąć można wszędzie. My staliśmy przed samym Grand Hotelem a w zasadzie przed tym co z niego pozostało.
Jak mocno wieje od morza i wiatr sypie piachem to można schować się trochę głębiej w krzakach.
Jak my byliśmy to stała grupa młodzieży z Polski i imprezowali przy swoich VW busikach. Chyba byli trochę zbyt głośni bo jak podjechała Policja to kazali im odjechać, mówiąc że tu nie wolno spać i że kemping jest po drugiej stronie ulicy. Do nas i jeszcze jednego busa z Austrii nawet nie podeszli. A młodzież przeniosła się 100m dalej jak policjanci przyjechali jeszcze raz to powiedzieli im że nie mogą jechać bo wszyscy pili alkohol i nie mają trzeźwych kierowców. Po tym dali im spokój. Generalnie Policja przyjeżdża, sprawdza czy jest spokój i odjeżdża nie niepokojąc nikogo kto zachowuje się cicho i spokojnie :spoko
_________________
Pozdrawiam, Bartek
Moje podróże: www.w4stronyswiata.com

"Jeśli wyruszasz w podróż do Itaki, pragnij tego, by długie było wędrowanie, pełne przygód, pełne doświadczeń." - Konstantinos Kawafis
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JacekL 
zaawansowany


Twój sprzęt: Malibu T 440 QB
Dołączył: 24 Maj 2011
Piwa: 4/9
Skąd: Myszków
Wysłany: 2018-01-11, 20:03   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
.Musisz trochę poczytać


Czytam czytam, ale czyż nie miło jest trochę pogawędzić i powspominać? :spoko


xbartman napisał/a:
Kupari: 42.619589, 18.191335
Generalnie stanąć można wszędzie. My staliśmy przed samym Grand Hotelem


Dzięki za koordynaty - na pewno skorzystam :papa
_________________
Jacek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2018-01-11, 22:25   

JacekL napisał/a:
Czytam czytam, ale czyż nie miło jest trochę pogawędzić i powspominać?
ja tez czytam recje, festiwal kasztana,Sycylia.Mam zaleglą relacje z Hiszpanii :!: musze się zabrać :haha: trochę trzeba czasu,ale po trochu w moich Grecjach masz wszelkiego rodzaju dojazdy i powroty :spoko pozdrawiam barbara

znalazłam maj 2016 dużo fot z Kupari
jutro ci wkleje ,już je zmniejszyłam.Jest fota jak się tam wjeżdża :oops:

DSCN7344.jpg
wjazd z gł drogi
Plik ściągnięto 18 raz(y) 155,46 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janek50 
stary wyga

Twój sprzęt: na razie w planach
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Cze 2014
Piwa: 11/8
Skąd: Żory
Wysłany: 2018-02-19, 20:55   

zależy którędy chcesz przekraczać granice z Czarnogórą, jeżeli Szczepan Polje to od strony BiH masz przed samą granicą jakieś 30 km troszkę hardkorowej drogi, wąska i częściowo szuter jeden pas, zaczynają ją poszerzać ale daleko do końca, w nocy trzeba uważać na krowy ,kozy i owce lubią sobie przebywać na środku drogi.Po przekroczeniu granicy droga cały czas idzie pod górkę jakieś 60 km , zresztą w całej Czarnogórze tylko pod górkę i z górki jak i całe Bałkany . Podobna sytuacja z przejściem Vracenovici, delusa, po stronie czarnogóry poszerzają drogę i też probllemy bo jeżdża nią TIRy i czasem jest problem z minięciem się i jakość drogi na 15 km nie za ciekawa. Kolejny kawałek drogi to droga nr R427 ze Stolac do Bileca, od strony Stolac bardzo długi podjazd o nachyleniu 10 stopni, i w paru miejscach wąsko. Przejście Klobuk Ilino brdo, wspinaczka wysokogórska ,
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Johny_Walker 
Kombatant


Twój sprzęt: Był Nowiutki Hymer Tramp prosto z fabryki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Wrz 2012
Piwa: 45/20
Skąd: zielonogórskie
Wysłany: 2018-02-20, 21:47   

Jechaliśmy tamtą drogą. Cały czas ze strachem czy się nie zamieni w jeszcze gorszą. Ale w sumie nie było źle. W miarę równa, ale wąska i pełna zakrętów. Za to bardzo ładna.
Polecam Albanię i Czarnogórę. Na pewno tam wrócimy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 350/394
Skąd: krakow
Wysłany: 2018-02-20, 22:33   

Całe Bałkany sa górzyste,raz lepsze drogi,raz gorsze,serpentyny niesamowite,ale to cały urok tego regionu. Jaka piekna jest droga "Milena "do Kotoru.Pamietajcie tylko nie jechać obljezakiem,czyli objazdem to dopiero makabra,gorsza jak droga do Piwskiego jeziora od gnanicy. :oops:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JacekL 
zaawansowany


Twój sprzęt: Malibu T 440 QB
Dołączył: 24 Maj 2011
Piwa: 4/9
Skąd: Myszków
  Wysłany: 2018-02-21, 18:40   

janek50 napisał/a:
zresztą w całej Czarnogórze tylko pod górkę i z górki jak i całe Bałkany .

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Całe Bałkany sa górzyste,raz lepsze drogi,raz gorsze,serpentyny niesamowite,ale to cały urok tego regionu


Tak, dziękuję za wszystkie informacje.
Po powrocie z zeszłorocznych wakacji w Grecji od razu pojechałem do zaprzyjaźnionego elektronika który zmodyfikował mi oprogramowanie w moim Fiacie i ze 130 KM wycisnął prawie 170. :kon:
Będzie mi łatwiej następnym razem na Bałkanach i w górzystej Grecji ciągnąć te prawie 4 tony :ok
_________________
Jacek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***