Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa - SKP przyjazne weteranom
Autor Wiadomość
serwan 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato 280, 1987, 2.5D, Burstner
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lip 2015
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-15, 11:17   Warszawa - SKP przyjazne weteranom

hej,

ktoś może podpowie gdzie jechać do SKP tak żeby diagnosta podszedł do auta z szacunkiem należnym wiekowi? auto jest oczywiście sprawne :) ale poprzednio miałem długą dyskusję o 6 osobach w dowodzie i braku pasów na kanapach

pozdrawiam
serwan
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
antwad 
stary wyga

Twój sprzęt: Dethleffs Advantage T5801
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Sty 2007
Piwa: 17/63
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-15, 18:31   

Ja jeżdżę na stacje Energopolu na ul. Osmańskiej. Nie ma nigdy żadnego wydziwiania, a też mam siedzenia bez pasów. Zawsze szybko i sprawnie, kompetentni diagności.
http://www.energopolsa.pl/serwis.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Grab 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Burstner Solano T695
Dołączył: 02 Cze 2016
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Henryków-Urocze
Wysłany: 2018-05-15, 21:05   

Ja byłem ostatnio na przeglądzie w SKP w Tarczynie i pan sprawdzający luzy stwierdził,że zmieniłem właściwości konstrukcyjne pojadu. Zdziwiony pytam o co chodzi i otrzymuję odpowiedz, że wyciąłem dziurę i wstawiłem zbiornik.
Wchodzę pod kampera i diagnosta pokazuje od spodu schowek na butle gazowe.
Mówię że ten typ tak ma i nic nie zmieniałem. Na to pan diagnosta stwierdził, że wyśle mnie do rzeczoznawcy.
Zastanawiam się czy diagności robią przeglądy w kamperach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bert 
weteran


Twój sprzęt: Iveco 4010 (4x4) Iveco 9016 (4x4) STAR (4x4)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2014
Piwa: 126/2
Skąd: ZDR
Wysłany: 2018-05-15, 23:15   

Grab napisał/a:
Ja byłem ostatnio na przeglądzie w SKP w Tarczynie i pan sprawdzający luzy stwierdził,że zmieniłem właściwości konstrukcyjne pojadu. Zdziwiony pytam o co chodzi i otrzymuję odpowiedz, że wyciąłem dziurę i wstawiłem zbiornik.
Wchodzę pod kampera i diagnosta pokazuje od spodu schowek na butle gazowe.
Mówię że ten typ tak ma i nic nie zmieniałem. Na to pan diagnosta stwierdził, że wyśle mnie do rzeczoznawcy.
Zastanawiam się czy diagności robią przeglądy w kamperach.


ten obowiązkowo powinien zrobić przegląd głowy u jakiegoś konowała...
rezultatem pożądanym była by lobotomia.
_________________
Norbert J. Zbróg

świat w odsłonach różnych
https://jasawa.flog.pl/
Maraton wszystkich odcinków "Sąsiadów" nie jest tak wyniszczający dla mózgu jak to co się od...erdala w tym kraju. Karol Zbróg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
serwan 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato 280, 1987, 2.5D, Burstner
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lip 2015
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-29, 18:39   

Jestem właśnie na skp, Babice kolo wawy - i diagnostyka po konsultacjach z kimś przez tel kazał przerobić na 2-os i przyjechać na badania (obecnie jest 6 os); na widok mojej miny zadzwonił znów gdzieś i zeznał ze jszeli 6os to trzeba fotele przerobić na obrotowe, przodem do kierunku jazdy (w czasie jazdy); ktoś podpowie paragrafy czy interpretacje żeby mu wskazać ze nie ma racji?

Pozdrawiam
Serwan
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
serwan 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato 280, 1987, 2.5D, Burstner
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lip 2015
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-29, 19:17   

serwan napisał/a:
Jestem właśnie na skp, Babice kolo wawy - i diagnostyka po konsultacjach z kimś przez tel kazał przerobić na 2-os i przyjechać na badania (obecnie jest 6 os); na widok mojej miny zadzwonił znów gdzieś i zeznał ze jszeli 6os to trzeba fotele przerobić na obrotowe, przodem do kierunku jazdy (w czasie jazdy); ktoś podpowie paragrafy czy interpretacje żeby mu wskazać ze nie ma racji?

Pozdrawiam
Serwan


Jakby ktoś szukał - ROZPORZÑDZENIE MINISTRA TRANSPORTU1)
z dnia 15 paêdziernika 2007 r.
zmieniajàce rozporzàdzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbednego
wyposazenia

Usłyszałem 'no ma Pan racje', zaraz przegląd, zobaczymy na czym się urażony dumą diagnosty wyżyje..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
serwan 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato 280, 1987, 2.5D, Burstner
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lip 2015
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-06-03, 22:42   

ochłonąłem, dodam ciąg dalszy; pan diagnosta po 'ma Pan rację' nie okazał się jadowitym 'ja Ci pokażę', ale obejrzał, przeciągnął przez ścieżkę, zauważył że auto ma hak a nie ma go w dowodzie i w zasadzie to nie powinien podbijać, zauważył że w dowodzie mam benzynę, podczas gdy auto jest diesel i w zasadzie.. :) ale suma summarum przegląd jest; miałem trochę satysfakcji słysząc jego rozmowę z kimś kogo potem określił jako '..on nam prowadzi szkolenia..' - '..a to wie Pan, ja się z tym zagadnieniem przypomnę na kolejnym szkoleniu żeby było wszystkim wiadomo..'; w efekcie, jeżeli ktoś z okolicy szukałby miejsca na przegląd kampera - jest szansa że obejdzie się już bez '..a gdzie są pasy..' :)

pozdrawiam
serwan
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***