Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę pomóżcie
Autor Wiadomość
Pepperoni 
początkujący forumowicz

Dołączył: 10 Lip 2018
Skąd: Kielce
Wysłany: 2018-07-11, 21:27   

To ogłoszenie to tylko wrzuciłem poglądowo bo ktoś prosił o linka do samochodu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-07-11, 21:33   

W jakim, to ma być DMC?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pepperoni 
początkujący forumowicz

Dołączył: 10 Lip 2018
Skąd: Kielce
Wysłany: 2018-07-11, 21:43   

To jest citroen hdi 2,0 maxi do 4000 kg.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pepperoni 
początkujący forumowicz

Dołączył: 10 Lip 2018
Skąd: Kielce
Wysłany: 2018-07-11, 21:45   

Bronek to twoje Rapido tez patrzyłem fajny samochód.Mozna wiedzieć ile cię kosztował ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-07-11, 21:53   

Pepperoni napisał/a:
Bronek to twoje Rapido tez patrzyłem fajny samochód.Mozna wiedzieć ile cię kosztował ?

Pewnie. Brutto w automacie... czekaj idę zobaczyć.. dokładnie to nie powiem bo dobawiłem kilka pierdół z transportem i akcyzą 84 tyś Euro. 2x aku,... Akcyza to 18.."% silnik 2,3

Klima, podpory , markiza, itd to już tu na miejscu by akcyza była mniejsza.
Efoy itd.... z 30000 to ekstra wyniesie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wirefree 
stary wyga

Twój sprzęt: EuraMobil
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lis 2016
Otrzymał 11 piw(a)
Skąd: internet
Wysłany: 2018-07-11, 21:54   

Ty zapomnij o silniku 2.0 do takiej kolumbryny, na autostradzie ciezarowki beda cie wyprzedzaly i zapomnij o wiekszych gorach. To jest silnik do VANa jak citroen picasso nie do ciezarowki 3.5 tony. Zerknij do kalkulatora burstnera na stronie ile kosztuje to wszystko co ty bys chcial bo fakt golas to moze i kosztowac 59 tysiecy ale nie z fabryki. W fabryce kosztuje 61 990 najbiedniejsza wersja bez niczego.

https://www.buerstner.com...e/lyseo-time-i/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-07-11, 22:03   

Mój niby z tym co dopakowałem 3200 kg jak nic :? I to pewnie w marzeniach.
U mnie przypadek, szybka decyzja zmiany na to, co mi się być może bzdurnie marzyło. Integra w automacie, 7m z oddzielnym prysznicem, garażem, z tzw panoramicznym salonem.
Teoretycznie mam wszystko.
Praktycznie... skrzynia automatyczna?? podróba normalnego automatu (opis w innym wątku)
DMC zagrożone
Reszta powinno być dobrze z małym ale... silnik to 130km (oszczędziłem na wadze)... zobaczymy?
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pepperoni 
początkujący forumowicz

Dołączył: 10 Lip 2018
Skąd: Kielce
Wysłany: 2018-07-11, 22:14   

A Nie boisz się ze to silnik do Pandy ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pepperoni 
początkujący forumowicz

Dołączył: 10 Lip 2018
Skąd: Kielce
Wysłany: 2018-07-11, 22:15   

Ile mniej więcej procent dostałeś zniżki od ceny katalogowej ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-07-11, 22:38   

6 procent, normalnie jest 5% (stary klient) :mrgreen: .
Akurat tyle jest u tego Dilera i związane z tym są też pewne warianty... Czyli albo wyposażenie za kilka tyś w cenie netto z katalogu plus montaż za darmo albo rabat itd.. Po prostu się o tym gada/ negocjuje . Dla niektórych to ciekawa propozycja. Antena klima i markiza mieści się w tej cenie z montażem.
Każdy chce też zarobić i ja to rozumiem, dlatego rozmowy są trudne .

Ja wolałem rabat, bo mam dwie prawe ręce lubię sobie porobić po swojemu. I sorry ale branie TV od dilera to bezsens., chyba że za darmo.
Kupowałem, po najmniejszej linii oporu, w kraju z wszystkimi opłatami itd. Bo zabawki mają cieszyć w prosty sposób i nie lubię kombinacji. "Masz na konia, miej na bat."

Byka strzeliłem, bo umowa jest w złotówkach. I mogłem się przejechać. Płatność w trzech transzach 10/50/40% zaliczka/potwierdzenie producenta/odbiór.
Na szczęście kupiłem co trzeba w cenie m/w 4,15 i teraz jest OK. Trochę też renegocjowaliśmy pierwotne ustalenia

Niemniej za trzecim razem umowę spiszę już w euro, to jeszcze bardziej upraszcza sprawę .

Sytuacja jest a właściwie była akurat lekko niekorzystna dla mnie , bo zamawiałem coś, czego jeszcze nie ma, nie zalega w magazynach, nie stoi na placu i dopiero trzeba to wyprodukować, a portfel zamówień na ten rok był prawie zamknięty. A do tego, to miało być zrobione tak jak ja sobie wybrałem, a nie jak Oni mi chcieli dać. Oczywiście w ramach pakietów. Czekałem nawet krótko na decyzję producenta . Był to listopad 2017 r.

...............................








Tu cała dramatyczna historia wkurw.. niektórych , ale niektórych zawsze cos wkur... :mrgreen: Teraz zresztą ich czas jest . Lubie wkur.. ludzi :mrgreen: https://www.camperteam.pl...ba6af3b195876a6
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***