Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zibi i Italia
Autor Wiadomość
zibi 
zaawansowany

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Piwa: 3/20
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-03-16, 09:25   Zibi i Italia

Italia - kraj w którym z rodzinką byliśmy naście razy i po każdym powrocie do Polski znowu tam nas ciągnie.

By nie powtarzać się postaram wrzucić tutaj zdjęcia z miejsc które nie były przedstawiane na forum.

Na początek coś sprzed paru lat (lekko z przymróżeniem oczka :mrgreen: )

http://vimeo.com/3674638

Zdjęcia posegreguję :hacker i opiszę wraz z umiejscowieniem - dajcie mi troszeczkę czasu - a na początek filmik :sitcom:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zibi 
zaawansowany

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Piwa: 3/20
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-03-16, 23:36   San Benedetto del Tronto

Na pierwszy ogień przygotuję informacje o San Benedetto del Tronto. Miasto godne odwiedzenia, a okolice obfitują w wiele atrakcji. W mieście człowiek czuje się jak w tropikach - kilka tysięcy palm rosnącyh wszędzie - w ogródkach, na deptakach, na plazy. Plaże bardzo czyste aż piasz czyste :wyszczerzony: , przy brzegu płytko.
Spróbuję wrzucić parę zdjęć - mam tylko w analogu po padaczce hdd :gwm więc każde zdjęcie skanuję....

Miasto ma Swoją stronkę www.sbt.it

img022.jpg
Plik ściągnięto 82 raz(y) 116,93 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zibi 
zaawansowany

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Piwa: 3/20
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-03-16, 23:39   

I jeszcze parę zdjęć w albumie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zibi 
zaawansowany

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Piwa: 3/20
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-03-17, 00:13   

I jeszcze jeden link do tego pięknego miasta (z podkładem muzycznym :diabelski_usmiech ) http://www.sanbenedettodeltronto.it/sbt.htm
Szukam folderu z campingu - gdzieś w szpargałach leży :-/ jak znajdę dam koordynaty - jest jakieś 50 metrów od plaży - trzeba tylko przejść przez Lungomare - ulicę z deptakiem i trasą rowerową(ok 6 km wzdłóż morza) Na linku powyżej widać ją w całej okazałości.

Jest też fajna latarnia morska :

img023.jpg
Plik ściągnięto 84 raz(y) 74,61 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2009-03-17, 07:25   

fajna wycieczka...

i po obejrzeniu filmiku..dowiedzialem sie ze w Italii na wodzie panuje ruch lewo-stronny, czy...u nas tez tak jest..czy..raczej wolna amerykanka..??
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zibi 
zaawansowany

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Piwa: 3/20
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-03-17, 08:28   

Ruch jest prawostronny, tylko gondole pływają jak święte krowy :wyszczerzony:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aulos 
weteran


Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Piwa: 62/37
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-03-17, 09:40   

Ja byłem świadkiem sytuacji, gdy w bardzo wąskim kanale mijały się dwie gondole - sądziłem, że będzie im trudno. W momencie, gdy zbliżały się do siebie z dużą prędkością nadpłynęła motorówka i nie zmniejszając prędkości wcisnęła się między gondole, spychając je na ściany budynków. Otarli się burtami, po czym gondolierzy jakby nigdy nic, ze stoickim spokojem i charakterystyczną flegmą popłynęli dalej. Żadnej awantury, krzyków - normalka. Oglądaliśmy to zdarzenie z mostu, nie z gondoli.
_________________
"Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2009-03-17, 19:13   

Aulos napisał/a:
Ja byłem świadkiem sytuacji, gdy w bardzo wąskim kanale mijały się dwie gondole - sądziłem, że będzie im trudno. W momencie, gdy zbliżały się do siebie z dużą prędkością nadpłynęła motorówka i nie zmniejszając prędkości wcisnęła się między gondole, spychając je na ściany budynków. Otarli się burtami, po czym gondolierzy jakby nigdy nic, ze stoickim spokojem i charakterystyczną flegmą popłynęli dalej. Żadnej awantury, krzyków - normalka. Oglądaliśmy to zdarzenie z mostu, nie z gondoli.


A ja w Genui przyglądałem się takiej sytuacji:

Na środku trzypasmowej jezdni zatrzymał się samochód, z którego wysiadł pasażer. Widocznie mu się coś przypomniało albo jeszcze nie zdążył się nagadać, bo z kierowcą jeszcze przez okno dyskutował kilka chwil. Auto, które stało z tyłu zaczęło trąbić. A ten dyskutant jak się nie zacznie drzeć! Łapami do trąbiącego tak machał, aż myślałem że mu się pourywają. Ten trąbiący wcale nie był dłużny. Też krzyczał i łapami w samochodzie machał że szyb o mało nie powybijał. W końcu ruszył i zniknął za rogiem.
A pasażer pomimo, że tamten już zniknął jescze stał na środku ulicy i się gotował.
Przedstawienie było niezłe- włoski temperament :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zibi 
zaawansowany

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Piwa: 3/20
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-03-17, 19:25   

Ja w Genui to dojeżdżałem do Oceanarium od autostrady przez 6,5 godziny ( taki korek)
a kilka aut przed moim goście zostawili dwa autka i poszli na espresso :diabelski_usmiech
Nikt nie trąbił ani nic się nie działo bo kolejeczka sie przesunęła o jakieś 50 metrów...
Potem się okazało że w pobliskiej hali wystawienniczej - naprzeciw oceanarium(w porcie) była jakaś wystawa kwiatów - i cały ten korek czekał na parking ..... Kolejke do oceanarium oceniłem potem na 1000-1200 ludzi ale szybko się przesuwała - prawie jak u Towarzysza WIL w Moskwie :idea: . Pawcio jaką mieliście kolejkę do kasy ? Mówiono nam że tam tak zawsze ....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2009-03-17, 19:27   

zibi napisał/a:
Ja w Genui to dojeżdżałem do Oceanarium od autostrady przez 6,5 godziny ( taki korek)
a kilka aut przed moim goście zostawili dwa autka i poszli na espresso


Hehe- moja historia miała miejsce naprzeciwko oceanarium... :lol:

A ze względu na to, że byliśmy w Genui w zeszłym miesiącu, to kolejka liczyła dzisięć osób. :ok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zibi 
zaawansowany

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Piwa: 3/20
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-03-17, 19:35   

A propos Genovy - bliziutko są piękne jaskinie w Toirano. Jak się dogrzebię do zdjęć to coś wrzucę. Narazie link : http://www.toiranogrotte....dex_grotte.html Warte zobaczenia :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2009-03-17, 19:37   

Czekamy! :jump:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***