Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaz usypiający
Autor Wiadomość
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy

Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Piwa: 118/29
Wysłany: 2018-10-07, 18:10   

Cytat:
Otóż sam miałem taką niemiłą przygodę na parkingu koło Bordeaux.

Nie wierzę że to prawda. Takie przypadki to tylko w filmach i podobno naukowo stwierdzone , że jest to niemożliwe.
:spoko

Pawcio 
Kombatant

Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Piwa: 103/398
Wysłany: 2018-10-08, 07:34   

andi at napisał/a:
A my wracając z wyprawy po przekroczeniu granicy Słowenia Austria a przed Grazem mieliśmy przygodę .Nie wiem co ale po przebudzeniu stwierdziliśmy ze nas obrobiono tylko z pieniędzy .
Po tym zdarzeniu zakładam pas na drzwi szoferki (kolor jakiś pomarańcz )a zabudowę motam gumą .Spało się fajnie bo byłem zmęczony i nic nie słyszeliśmy ,głowa nie bolała ,Zosia mówiła ze nie była ruszana itd :haha: Policji nie zgłaszaliśmy bo dokumenty były .Spacerował jakiś brudas ale czy to on :spoko

Nas w Austrii swojego czasu spotkało dokładnie to samo. Zginęła kasa i kurtka. Dokumenty i karty nietknięte.
Ci "anastezjolodzy" dokładnie wiedzą, że jak zginą dokumenty lub karty będzie zgłoszenie na policję. A tak mało kto się pofatyguje. Szczególnie słowianie.

Bronek 
Kombatant
Wygląd i Nick potrafią zmylić

Twój sprzęt: RAPIDO 883f 2018. 7m i gruby
Piwa: 368/750
Wysłany: 2018-10-08, 08:44   

Na Stacji MOL pod Belgradem obrobiono panienki w osobówce obok nas . Była policja itd .. Może szczekający w nocy Wacik nas uchronił .
Kobitki, to były Polki i nic nie zauważyły , spały jak kamień w samochodzie , a auto splądrowane jakby nikogo nie było.

( Opisywałem to ) . No cóż..., to jak z cudami na ścianie bloku na osiedlu . Jedni widzą plamę i zaciek , a inni Dzieciątko itp .
Niektórych nie przekonają żadne argumenty , ale ja opisuje sytuacje których jestem pewien ,że były a nie, "jedna baba drugiej babie"

Postaw piwo autorowi tego posta

darek 61 
Kombatant

Twój sprzęt: J5 93 Burstner
Nazwa załogi: Violetta Darek
Piwa: 56/46
Wysłany: 2018-10-08, 10:24   

Ostatnio dostałem taką wiadomość
Po domach chodzą osoby i proponują sprzedaż perfum
,,Możesz nie kupić,ale co szkodzi Ci powąchać"
Po wąchaniu osoba zasypia a oni plądrują dom.

Ps. nie wiem czy to prawda i czy jest to możliwe.

Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy

Wysłany: 2018-10-08, 10:33   

Mój post był przewrotnie napisany ponieważ wiele osób nie traktuje tych informacji jako prawdziwych. :spoko

kubryk1 
stary wyga

Twój sprzęt: Dethleffs Esprit 2,3 D
Piwa: 38/3
Wysłany: 2018-10-08, 13:26   

Andrzej 73! Możesz wierzyć albo nie - jest mi to obojętne. Ja wiem jak się to przezywa bo, jak pisałem, doświadczyłem tego na własnej skórze. Radzę poczytać trochę o gazach narkotycznych i innych tego rodzaju środkach zanim wygłosi się tezę, że ktoś konfabuluje.
Życzę Ci jednocześnie aby nigdy nie spotkała Cię taka przygoda - ale wtedy chyba dałbyś wiarę mojej relacji

Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy

Wysłany: 2018-10-08, 13:41   

Ależ ja napisałem że post był przewrotny.
Wierzę Tobie i współczuję, że dotknęło to Was. Widzisz ludzie są tak skonstruowani , że nie wierzą innym kiedy opowiadają rzeczy mało wiarygodne i uznają to za brednie. Jeśli nie doświadczyłem na własnej skórze to musi z założenia być kłamstwo.
W Hiszpanii na parkingu próbowano otworzyć drzwi i pewnie wpuścić gaz , pomimo że napastnicy wiedzieli że jesteśmy w kamperze. :spoko

Den-tal 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Niesmann+Bischoff Arto 88EK
Nazwa załogi: An-To
Otrzymał 11 piw(a)
Wysłany: 2018-10-08, 20:44   

Temat gazow usypiajacych powraca jak pory roku :evil: W Skandynawi ten problem zaczyna sie wiosna i konczy na jesieni juz od wielu lat.Mimo badan medycznych ofiar gazowania oraz zaawansowanych przegladow kampera nie znaleziono nigdy dowodow uzycia srodkow chemicznych i innych dowod np w postaci wywierconego otworu.Zyby moc uzyc gazy narkotyczne typu Fetanyl trzeba miec duza wiedze jak je uzyc(ilosc) oraz dojscie do niego co tez nie jest takie proste.Gazy te jest baaardzo latwo przedozowac i przy tej ilosci zgloszen " zagazowanych" to bysmy mieli juz kilka trupow. A spac mocna moga nawet i ci co tylko spia na "jedno" oko(wedlug nich).Jednego kolege na obozie sportowym wynieslismy razem z lozkiem i wstawili do osrodkowej fontanny. Obudzil sie dopiero rano gdy potrzebowal do toalety - a zawsze twierdzil ze nasze chrapanie go budzilo.Najczesciej wlamuja sie przez drzwi do szoferki .nawet przekrecone fotele im nie przeszkadzaja.Robia cicho iszybko bo to zawodowcy.Kradna to co wspanialomyslnie wlasciciele zostawili w szoferce(portfele ,telefony,GPS-y, nawet ubranie.Dodatkowe zamki zamykane od wewnatrz pozwola unikac takich przygod.

Wyświetl szczegóły
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
andrekson
Odpowiedz do tematu