Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Iveco Allroad - jako baza na kampera 4x4
Autor Wiadomość
bert 
weteran


Twój sprzęt: Iveco 4010 (4x4) Iveco 9016 (4x4) STAR (4x4)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2014
Piwa: 126/2
Skąd: ZDR
Wysłany: 2018-10-18, 23:01   

VirMan napisał/a:
Nie znalazłem tego wątku wcześniej, ale ciekawie się go czytało - powycinałbym niemerytoryczne polemiki (może jakiś moderator by się podjał?) i zostawił resztę. Sam siezastanawiałem nad uerenowieniem mojego kamperka ale dziś dochodzę do wniosku że odpuszczam, dokończę go jak jest i będę korzystał - kółka poprawiły co trzeba, kamper jeździł po wertepach i dał radę chorwackim górom z kamerdolcami po 15 cm , więc mi na razie wystarczy - kiedyś pewnie mnie trzepnie i zrobię prawdziwy wóz wyprawowy :) Na razie jak skończę to mogę fajnie mieszkać 2 tyg poza cywilizacją od +40 do -20 z rodzinką :)

Rubikon / bert nie odpuszczajcie - trole zawsze są ;)


tu nie ma co odpuszczać. Czerwona Fanaberia się robi, może do końca roku (jak pogoda pozwoli) dam radę, trole nie maja na to wpływu. W zasadzie nie maja na nic wpływu i tego trzeba się trzymać ;)
Daj się trzepnąć póki masz zamiar, potem może Ci się już nie chcieć, a możliwość dotarcia "gdzieś" jaki daje wersja terenowa jest wart pracy w to włożonej no i pomyśl jak fajnie musi być tam gdzie trole nie mają szans :)
_________________
Norbert J. Zbróg

świat w odsłonach różnych
https://jasawa.flog.pl/
Maraton wszystkich odcinków "Sąsiadów" nie jest tak wyniszczający dla mózgu jak to co się od...erdala w tym kraju. Karol Zbróg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
VirMan 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Custom na bazie Peugeot J5
Nazwa załogi: CamperDiem
Dołączył: 26 Sie 2017
Piwa: 12/15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-10-19, 07:37   

Moja baza mimo sporych własnych zasobów i możliwości technicznych się do tego nie nadaje - przynajmniej koszty przekroczą budowę porządnego wozu wyprawowego od podstaw. Tak po prawdzie wystarczył by mi po prostu napęd elektryczny na tył żeby nie zakopać się cytując rubikona na zgniłej łączce ostatnio.

Części do tego już cieżko dostać, silnik za ciężki :) zabudowę przerobiłem od podstaw - ale to już dla własnej satysfakcji :) cóż - człowiek teraz dopiero ma na tyle doświadczenia w kamperowym świecie żeby wiedzieć czego chce.

Poza tym następną konstrukcję to chciałbym na swoim zbudować [ czytaj - zaopatrzyć się w jakąś halę i swój warsztat a nie szwagra i rodziców męczyć 80 km od domu ]

moje wypociny tu : https://www.camperteam.pl...pic.php?t=28418

Pozdrawiam!
_________________
Kamperkuję, podróżuję, zdalnie pracuję, chętnie się spotkam lub przygarnę ciekawą osobę na jakiś wypad :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***