Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Odkurzacz 12 v / 150 W - chyba najmocniejszy na ryku
Autor Wiadomość
HENRYCZEK 
weteran

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Lis 2011
Piwa: 81/131
Skąd: Południe
Wysłany: 2018-12-20, 19:26   

Takiego Philips-a używam od kilku dni.
Aku Litowo-Jonowy 25,2v
60 min odkurzania,ok 5h ładowanie do pełna.Szczotka wspomagana elektrycznie,super zbiera futro psiaka.
Zasilanie 230V,/30V, bezproblemowo z przetwornicy.b.dobry ciąg a przedłużka pozwala odkurzyć
ciasne zakamarki.Do kamperka jak talala.
Zakup trafiony.

13895990_fullsizeoutput_75d.jpeg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 138,13 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-12-20, 20:38   

Ja wolę Eletroluxy maja patent oczyszczający szczotkę i odkurzacz jest wyjmowany i na dole Szczotka obrotowa , nie męczy ręki :oops:

. Lepszy rozkład masy.
Po wyjęciu dokładamy np wąż itp ciągnie jak diabli wiadomo też Lion itd ,,, czas np 45 minut
Zdj to tylko poglądowe

Do kampera to raczej średnio pasuje. Bardziej w domu jest przydatny , ten nasz akurat do ładowania wymaga tego kija ,aczkolwiek zabieram go bo miejsca mamy od groma. I wtedy jest niezły.

mam też 12voltowy Vaeco, to takie coś ,co od dużej, b. dużej biedy się nada. Wkurza mnie lekko , gdyż 12voltowe zasilanie jest lipne podobnie jak do suszarki czy ekspresu ..

SmartSelect_20181220-203558_Chrome-768x797.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 51,23 KB

Ostatnio zmieniony przez Bronek 2018-12-20, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pasza 
weteran

Twój sprzęt: ADRIA - Adriatik 360
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2017
Piwa: 21/2
Skąd: Trieste
Wysłany: 2018-12-20, 23:06   Re: Odkurzacz 12 v / 150 W - chyba najmocniejszy na ryku

marius napisał/a:
odkurzacz


Mam od dawna taki sam odkurzacz powiedzmy inne kolory kupiłem go właśnie dla tych 150W

I potwierdzam kable się grzeją ,rura sztywna itd. ale inne są jeszcze gorsze ,kupiłem inny i na drugi dzień zamieniłem na "ten właśnie 150W" bo wcześniej zakupiony praktycznie nie ssał, on kamyczka malutkiego nie potrafił zassać z wycieraczki.

Z racji tego że ten jest wielki gabarytowo kupiłem do kampera jeszcze inny made in EU taki niby lepszy w promocji i się zepsuł w ciągu miesiąca bo wirnik był klejony do sworznia silnika klejem termo z pistoletu , zakleiłem normalnym klejem dwuskładnikowym wyeliminowałem przyczynę papierem ściernym "złe spasowanie czyli tarcie wirnika o obudowę" i działa ma 130 wat i tu też przewody się grzeją ale teraz działa ok.

ps.
Widziałem w sklepie kamerowym odkurzacze w tej samej cenie co to dziadostwo pod innymi firmami/naklejkami i być może jest to to samo ale łudzę się że może nie? jak się całkiem zepsuje to kupię tam schowam rachunek i będę reklamował go co kilka miesięcy
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***