Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PZMOT
Autor Wiadomość
Skorpion 
Kombatant
Normalny inaczej wariatek stary wyga


Twój sprzęt: Starocie urzadzenie kampero-podobne
Nazwa załogi: Skorpion
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 17 Lip 2008
Piwa: 228/1175
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2019-01-04, 23:33   PZMOT



Polski Związek Motorowy

04-01-2019 godz. 18,00.

MAMY BARDZO DOBRĄ WIADOMOŚĆ DLA UŻYTKOWNIKÓW
STARSZYCH SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI!!!

Drodzy Członkowie,

Święta już za Nami, ale mamy dla Was kolejny noworoczny prezent.
Miło nam poinformować, że nasze poszukiwania nowego partnera ubezpieczeniowego przyniosły pozytywny skutek.

Naszym nowym partnerem została firma Compensa, która wprowadziła specjalne składki OC dla samochodów i motocykli użytkowanych ponad 25 lat
(zgodnie z datą pierwszej rejestracji).
W zależności od modelu i wieku auta, właściciele takich pojazdów mogą uzyskać nawet do 70% zniżki, dzięki czemu stawki za OC są często zbliżone do poprzedniej oferty PZU.

Dodatkowo na podstawie uzyskanego przez PZMOT porozumienia, specjalnie dla Członków PZMOT, Compensa przygotowała dedykowaną promocję – jeszcze DODATKOWE 15% ZNIŻKI!!
Zniżka ta obowiązuje wyłącznie z aktualną kartą członkowską PZMOT!!

ZASADY UDZIELANIA ZNIŻKI SĄ PROSTE:- zniżka obejmuje youngtimery i oldtimery
- dotyczy pojazdów osobowych i motocykli powyżej 25 roku eksploatacji (zgodnie z datą pierwszej rejestracji)

- nie ma znaczenia, czy pojazd posiada „żółte” czy „białe” tablice rejestracyjne
- w celu zawarcia polisy należy posiadać aktywną kartę członkowską PZMOT
- zniżka dla członków PZMOT ma zastosowanie bez względu na wiek właściciela pojazdu
- promocja wchodzi w życie 7 stycznia 2019

Promocja będzie dostępna w oddziałach, filiach oraz na infolinii Compensy.
Aby zawrzeć umowę ubezpieczenia nie musicie się w ogóle ruszać z domu!!
Wystarczy skontaktować się z dowolną placówką Compensy, przekazać niezbędne dane, a polisa ubezpieczeniowa zostanie przesłana na Wasz adres mailowy!!!

Adresy placówek oraz telefony znajdziecie na stronie https://www.compensa.pl/kontakt/.
Możecie również zostawić swoje dane teleadresowe, a konsultanci Compensa do Was oddzwonią. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty zapraszamy również do kontaktu z naszym biurem pod numerem, tel. 22 532-84-44 wew.2.

Lub pod adresem e-mail klub@pzm.pl.
Zapisy do Klubu SOS PZMOT i przedłużanie członkostwa na https://assistance.pzm.pl.
Tam też opis świadczeń członkowskich.

_________________


Tadeusz
Byle do przodu
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Skorpion 
Kombatant
Normalny inaczej wariatek stary wyga


Twój sprzęt: Starocie urzadzenie kampero-podobne
Nazwa załogi: Skorpion
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 17 Lip 2008
Piwa: 228/1175
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2019-01-05, 11:14   PZMOT



Polski Związek Motorowy

04-01-2019 godz. 22,00.

MAMY BARDZO DOBRĄ WIADOMOŚĆ DLA UŻYTKOWNIKÓW
STARSZYCH SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI!!!

Drodzy Członkowie.

Święta już za Nami, ale mamy dla Was kolejny noworoczny prezent.
Miło nam poinformować, że nasze poszukiwania nowego partnera ubezpieczeniowego przyniosły pozytywny skutek.
Naszym nowym partnerem została firma Compensa, która wprowadziła specjalne składki OC
dla samochodów i motocykli użytkowanych ponad 25 lat (zgodnie z datą pierwszej rejestracji).
W zależności od modelu i wieku auta, właściciele takich pojazdów mogą uzyskać nawet do 70% zniżki,
dzięki czemu stawki za OC są często zbliżone do poprzedniej oferty PZU.
Dodatkowo na podstawie uzyskanego przez PZM porozumienia, specjalnie dla Członków PZM,
Compensa przygotowała dedykowaną promocję – jeszcze DODATKOWE 15% ZNIŻKI!!
Zniżka ta obowiązuje wyłącznie z aktualną kartą członkowską PZM!!

ZASADY UDZIELANIA ZNIŻKI SĄ PROSTE:

- zniżka obejmuje youngtimery i oldtimery
- dotyczy pojazdów osobowych i motocykli powyżej 25 roku eksploatacji (zgodnie z datą pierwszej rejestracji)
- nie ma znaczenia, czy pojazd posiada „żółte” czy „białe” tablice rejestracyjne
- w celu zawarcia polisy należy posiadać aktywną kartę członkowską PZM
- zniżka dla członków PZM ma zastosowanie bez względu na wiek właściciela pojazdu
- promocja wchodzi w życie 7 stycznia 2019

Promocja będzie dostępna w oddziałach, filiach oraz na infolinii Compensy.
Aby zawrzeć umowę ubezpieczenia nie musicie się w ogóle ruszać z domu!!
Wystarczy skontaktować się z dowolną placówką Compensy, przekazać niezbędne dane,
a polisa ubezpieczeniowa zostanie przesłana na Wasz adres mailowy!!
Adresy placówek oraz telefony znajdziecie na stronie https://www.compensa.pl/kontakt/.
Możecie również zostawić swoje dane teleadresowe, a konsultanci Compensa do Was oddzwonią.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty zapraszamy również do kontaktu
z naszym biurem pod numerem tel. 22 532-84-44 wew.2, lub pod adresem e-mail klub@pzm.pl.
Zapisy do Klubu SOS PZMOT i przedłużanie członkostwa na https://assistance.pzm.pl.
Tam też opis świadczeń członkowskich.
_________________


Tadeusz
Byle do przodu
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LTon Tom 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: VW LT 28 2,0 1982 Reimo
Nazwa załogi: LTonowie
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Wrz 2014
Piwa: 9/6
Skąd: Chrzanów
  Wysłany: 2019-01-05, 22:34   

Cyt.... "ZASADY UDZIELANIA ZNIŻKI SĄ PROSTE:

- zniżka obejmuje youngtimery i oldtimery
- dotyczy pojazdów osobowych i motocykli powyżej 25 roku eksploatacji (zgodnie z datą pierwszej rejestracji)
- nie ma znaczenia, czy pojazd posiada „żółte” czy „białe” tablice rejestracyjne
- w celu zawarcia polisy należy posiadać aktywną kartę członkowską PZM
- zniżka dla członków PZM ma zastosowanie bez względu na wiek właściciela pojazdu
- promocja wchodzi w życie 7 stycznia 2019 "

...a co jeśli ktoś przypadkowo z Nas ma zarejestrowany jako ciężarowy lub nie daj Boże specjalny campingowy :evil: ło matko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Skorpion 
Kombatant
Normalny inaczej wariatek stary wyga


Twój sprzęt: Starocie urzadzenie kampero-podobne
Nazwa załogi: Skorpion
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 17 Lip 2008
Piwa: 228/1175
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-05, 23:06   



Mam swój numer PZM

Klub SOS PZMOT:[2004 4329]
tel.PZM 22 5328 444
Pan
imię* TADEUSZ
nazwisko* RYBAK
email*tadeusz_rr@poczta.onet.pl
tel. komórkowy* 532090039
inny telefon* 226643554
adres* Szeligowska 4/2, 01-319 WARSZAWA, mazowieckie
otrzymuję newsletter i inf. o korzyściach
nr użytkownika 2004 4329
członek od 03/1984



Moja córka też na swój numer PZM

Klub SOS PZMOT: MAGDALENA RYBAK [2004 4552]wyloguj
tel.PZM 22 5328 444

Pani
imię* MAGDALENA
nazwisko* RYBAK
zmień hasło
email*alpine13@o2.pl
tel. komórkowy*888131109
inny telefon*226643554

adres* Szeligowska 4/2, 01-319 WARSZAWA, mazowieckie
otrzymuję newsletter i inf. o korzyściach
nr członkowski:2004 4552
członek od 7/2018
członek do 2019-07-27

Zapisz
Przyjmuję do wiadomości, że mój adres e-mail jest używany do komunikacji pomiędzy mną, jako użytkownikiem tego serwisu a Klubem. Jego podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji konta w serwisie. Pozostałe dane osobowe zbierane są w celu realizacji obwiązków Klubu związanych z moim członkostwem oraz do zawierania przeze mnie umów ubezpieczenia assistance w ramach grupowej umowy ubezpieczenia pomiędzy Polskim Związkiem Motorowym a InterRisk Towarzystwem Ubezpieczeń Spółką Akcyjną Vienna Insurance Group i do realizacji tych umów, a także utrzymania ich wysokiej jakości. Rozumiem, że ich podanie jest dobrowolne, jednak niezbędne do wstąpienia do Klubu oraz zawierania umów, o których mowa wyżej. Mam prawo wglądu do moich danych i do ich poprawiania w każdym czasie. Administratorem moich danych osobowych jest Klub SOS PZMOT z siedzibą w Warszawie, przy ul Górczewskiej 228F. Dane będą przekazywane do InteRisk TU S.A. przy przystąpieniu do ubezpieczenia, a imię, nazwisko i e-mail do PayU S.A. przy dokonywaniu płatności on-line. Dodatkowo, dane konktaktowe będą wykorzystywane przez Klub SOS PZMOT do informowania o korzyściach z członkostwa w postaci ofert specjalnych podmiotów trzecich, np. rabatów z tym, że mam prawo w każdym czasie zażądać zaprzestania wykorzystywania moich danych w tym celu poprzez zmianę zaznaczenia pola "otrzymuję newsletter i inf. o korzyściach" w edycji swoich danych w tym serwisie. Gdy wyrażę zgodę, moje dane kontaktowe będą mogły być także użyte do przesyłania mi przez Klub SOS PZMOT informacji o produktach podmiotów trzecich związanych m.in. z turystyką, motoryzacją i ubezpieczeniami. Tę zgodę mogę również wycofać w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych kontaktowych do przesyłania mi przez Klub SOS PZMOT informacji o produktach podmiotów trzecich związanych m.in. z turystyką, motoryzacją i ubezpieczeniami.
Wyrażam zgodę na przesyłanie powyższych informacji na mój adres e-mail.
Dokonując zakupu wstępujesz do Klubu SOS PZMOT, którego celami statutowymi są: działalność na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, sportów popularnych (motorowych), kultury fizycznej i turystyki, ochrony środowiska oraz na rzecz ochrony praw i interesów zmotoryzowanych. Akceptujesz te cele.

https://assistance.pzm.pl

REJESTRACJA
Sprawdź, czy masz naszą kartę
Jeżeli jesteś lub byłe(a)ś członkiem Klubu SOS PZMOT lub innego klubu PZM, Twoje dane są już w naszym systemie

Masz kartę Klubu PZM?*

adres e-mail*

nadaj hasło*

powtórz hasło*




Cert. Rybak M..jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 122,99 KB

pzm pzu logo.jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 141,78 KB

HOME.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 74 raz(y) 139,62 KB

OWU.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 62 raz(y) 291,85 KB

OWU_BonVoyage.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 115 raz(y) 1,05 MB

_________________


Tadeusz
Byle do przodu
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
erikson 
stary wyga
Przyjaciel Billa W

Twój sprzęt: MB T1 ARNOLD,85r. N126E
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Piwa: 11/1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2019-01-06, 13:01   

ja bym nie ryzykował podając swoje pełne dane,dzis jest duzo cwaniaków umiejących to wykorzystać
_________________
Poloniści nie poprawiajcie mnie,ja i tak się nie nauczę,dysleksja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***